Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

mirro    209

Akowicz111, w zwiazku z tym iż deklarujesz się jako mieszkaniec Podlasia mam dla Ciebie takie ot coś.

https://wiadomosci.wp.pl/w-prl-polowal-na-groznego-przestepce-zostal-postrzelony-przez-ustawe-blaszczaka-obniza-mu-rente-6141606008322177a

Powiedz mi jak się na to zapatrujesz? Interesuje mnie opinia ludzi autentycznie związanych z tamtym rejonem. Tylko opinia, żadnych wycieczek ad personam. Co myślisz o odpowiedzialności zbiorowe zastosowanej w tym przypadku?

Zbyszko    675
Napisano (edytowany)

Prawda jest taka . Ten kto chce kogoś wykorzystać będzie za opozycją . Ten kto ma trochę sprawiedliwości będzie popierał obecny rząd choć nie doskonały . 

Ciekawe jak się nie sprawdzą brednie tych krytykujących rząd i Trumpa pewnie edytują swoje posty i na pewno nic nie będą pamiętać a jak się im przypomni jakie brednie pisali to powiedzą udowodnij .

Mirek zawsze można coś znaleźć coś podobnego w internecie . Jeśli jest pokrzywdzony niech idzie do sądu . Jeśli wyczerpie w polskim sądzie jeszcze jest Sztrasburg i jestem ciekaw jaki byłby werdykt .

Ciekaw jestem dlaczego pytasz się opozycjonisty z Podlasia przecież ja już ci mogę odpisać co napisze  .

Edytowano przez Zbyszko

marekfarmer    4518

Cos pisałeś że masz nadzieje ze mu wybiją pałką głupoty z głowy a teraz cytujesz gdy on mówi to samo. Czym ty  sie róznisz od tego tak wysmiewanego przez ciebie Wałesy? 

Jak rządziło  PO-PSL  i chciało  podwyższać  wiek  Emerytalny  Zwiażkowcy  Protestowali  Wałęsa  mówił  że  trzeba  ich  pałować  bo  władzę  trzeba  szanować.

Teraz  gdy  on chciał  protestować  przeciw   Miesięcznicy  która  nikomu  żadnej szkody nie robi,  bym kazał   wykonać  jego  wolę  z przed 6 lat  i  pałować   go.

Pewnie na spotkaniu Trump - Wałęsa  :lol:  :lol:  :lol:   przemówił  mu  do rozumu  i  wycofał  się  z jutrzejszej  Manifestacji

Wiadomość z agroFakt.pl

Ulman    275
Napisano (edytowany)

Akowicz111, w zwiazku z tym iż deklarujesz się jako mieszkaniec Podlasia mam dla Ciebie takie ot coś.

https://wiadomosci.wp.pl/w-prl-polowal-na-groznego-przestepce-zostal-postrzelony-przez-ustawe-blaszczaka-obniza-mu-rente-6141606008322177a

Powiedz mi jak się na to zapatrujesz? Interesuje mnie opinia ludzi autentycznie związanych z tamtym rejonem. Tylko opinia, żadnych wycieczek ad personam. Co myślisz o odpowiedzialności zbiorowe zastosowanej w tym przypadku?

Zaraz ci napisze że ówcześni bandyci prowadzili heroiczny bój przeciw komunistycznemu zniewoleniu. Tak naprawde to on tych dzielnych patriotów do wiezień wsadzał i należy mu zabrac co sie da, a tych co zamknął rehabilitować  i dać  dodatek kombatancki :unsure:

Marek - sytuacja jest analogiczna. Wałęsa bedąc po stronie władzy chciał pałować ówczesną opozycje ty będąc po stronie władzy masz nadzieje pałować obecną opozycję. Czym się od niego różnisz? 

Edytowano przez Ulman

mirro    209

Prawda jest taka . Ten kto chce kogoś wykorzystać będzie za opozycją . Ten kto ma trochę sprawiedliwości będzie popierał obecny rząd choć nie doskonały . 

Ciekawe jak się nie sprawdzą brednie tych krytykujących rząd i Trumpa pewnie edytują swoje posty i na pewno nic nie będą pamiętać a jak się im przypomni jakie brednie pisali to powiedzą udowodnij .

Kiedy nie sprawdzą się moje przewidywania będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Zbyszko    675

Może ty tak ale ci inni to i tak będą mówić że białe to czarne i na odwrót . 

Ulman    275

Masz rację PIS tak bedzie mówił swojemy elektoratowi. To sie zapewne nie zmieni

marekfarmer    4518

Zaraz ci napisze że ówcześni bandyci prowadzili heroiczny bój przeciw komunistycznemu zniewoleniu. Tak naprawde to on tych dzielnych patriotów do wiezień wsadzał i należy mu zabrac co sie da, a tych co zamknął rehabilitować  i dać  dodatek kombatancki :unsure:

Marek - sytuacja jest analogiczna. Wałęsa bedąc po stronie władzy chciał pałować ówczesną opozycje ty będąc po stronie władzy masz nadzieje pałować obecną opozycję. Czym się od niego różnisz? 

Zacytuj  mi  gdzie napisał  o  pałowaniu  opozycji ???

Pisałem tylko o  Bolku

Ulman    275

To on się nie zalicza do opozycji? Byłego prezydenta chcesz pałować ?

Zbyszko    675

Co to zrobią salony z zwykłego elektryka .

Wałęsa: gdybym był Tuskiem kazałbym pałować Solidarność. Sam bym spałował Dudę

akowicz111    125
Napisano (edytowany)

Ty szykuj sie na miesiecznice . Tranparenty  przygotowane, hasła wyuczone?

Wiesz , mnie to wali a Ty dalej podniecaj się przemówieniem Jarosława. Pójdą i przyjdą.

Nie deklaruję , tylko takie zrządzenie losu że tu się urodziłem i tu mieszkam.

Do takich ,,kwiatków,, podchodzę z dystansem. Opiszę Ci w skrucie historię z życia nie z internetu; Gość 93 lata , znam go osobiście ma status żołnierza AK, ( AK w większości zobowiązuje tak czy nie?) siedział 6 miesięcy za przynależność.  Od jego wnuków wiem że wysądził ponad 150 tyś/zł i prawdopodobnie to nie wszysyko. A z relacji mego dziadka i osób (starszyzny) z innych miejscowości to był pospolity ,,słoninnik,,( tak nazywali w moich stronach ludzi co przychodzili uzbrojeni po żywność ,brali bez pytania co chcieli a nie jeden dostał po mordzie jak się opierał) ot i była jego cała walka z ówczesną władzą.Tak że ,,prawo prawem,, a ,,prawda prawdą,, :(

Edytowano przez akowicz111

rolnik34    18

a paliwko  o 0.25 do gory szlak mni trafia a ten pis to oszalal

jacus    95

zbyszko pamietasz

akowicz -takich to byla spora grupa, jesli nie wiekszosc, bo przeciez cos musieli jesc i pic, gdzies w zimie mieszkac,w cos sie ubrac -a chlopi to raczej dobrowolnie swojego majatku nie oddaja.......

Ulman    275

a paliwko  o 0.25 do gory szlak mni trafia a ten pis to oszalal

Kalkstain oszalał :P

Nikt nie chce tu wytłumaczyć dlaczego jest korzystne by państwo miało więcej a obywatel mniej :blink:

Zbyszko    675

zbyszko pamietasz

akowicz -takich to byla spora grupa, jesli nie wiekszosc, bo przeciez cos musieli jesc i pic, gdzies w zimie mieszkac,w cos sie ubrac -a chlopi to raczej dobrowolnie swojego majatku nie oddaja.......

Przeczytaj sobie dokładnie co napisałem .

Mirek widzisz na twoje pytanie padły dwie różne odpowiedzi . 

Roman176    1073

Kilka powodów dla których kocham PO. Wspólne sadzenie Lipy razem z pułTuskami przez osiem Lat. FspULne bigosowanie i Lewatywka. Paliwo po 7zł. Polskość nienormalność. Ch Dpa i kamieni kupa. Zmieńta pracę weźta kredyt itp itd.... A podczas G20 mesje pułTusk rzekłbył do Pana Trumpa który chwalił Polskę że takie ciepłe przyjęcie w Polsce że to prezent od Polaków dla pułTuska. Jak bardzo trzeba być zakłamanym aby móc choćby tak pomyśleć ?! AngeLa na to że piękne przemówienie i że mógł je wygłosić od razu u Nas w BrukseLi a nie w Warszawie. Patrzę słucham i nie wierzę. Kocham PeŁo i bedem za nich razem z ubewatelami stał Z O MOcno

mirro    209

Wiesz , mnie to wali a Ty dalej podniecaj się przemówieniem Jarosława. Pójdą i przyjdą.

Nie deklaruję , tylko takie zrządzenie losu że tu się urodziłem i tu mieszkam.

Do takich ,,kwiatków,, podchodzę z dystansem. Opiszę Ci w skrucie historię z życia nie z internetu; Gość 93 lata , znam go osobiście ma status żołnierza AK, ( AK w większości zobowiązuje tak czy nie?) siedział 6 miesięcy za przynależność.  Od jego wnuków wiem że wysądził ponad 150 tyś/zł i prawdopodobnie to nie wszysyko. A z relacji mego dziadka i osób (starszyzny) z innych miejscowości to był pospolity ,,słoninnik,,( tak nazywali w moich stronach ludzi co przychodzili uzbrojeni po żywność ,brali bez pytania co chcieli a nie jeden dostał po mordzie jak się opierał) ot i była jego cała walka z ówczesną władzą.Tak że ,,prawo prawem,, a ,,prawda prawdą,, :(

Piszę  deklarujesz ponieważ każdy w internecie i na forum też może pisać co chce.

Moje pytanie zawierało odniesienie do ustawy  deubekizacyjnej. Kiedyś wyrażałem swoje zaniepokojenie iż zostanie zrobiona krzywda ludziom autentycznie służącym współobywatelom. Czy nie masz wrażenia że to już stało się faktem? A skoro tak to co dalej? 

akowicz111    125

Jeszcze  krzywda mu się nie stała, bo ustawa wchodzi chyba od 1 października. Pokrzywdzonych mniej lub bardziej było ,jest i będzie. I ani ja ,ani Ty tego nie zmienimy. :( 

Zbyszko    675

Zostaje się sąd polski a potem Sztrasburg . Ciekaw jestem co by orzekli . 

Roman176    1073

Piszę  deklarujesz ponieważ każdy w internecie i na forum też może pisać co chce.

Moje pytanie zawierało odniesienie do ustawy  deubekizacyjnej. Kiedyś wyrażałem swoje zaniepokojenie iż zostanie zrobiona krzywda ludziom autentycznie służącym współobywatelom. Czy nie masz wrażenia że to już stało się faktem? A skoro tak to co dalej? 

a przejmował się ktoś za komuny kombatantami wojennymi  zresztą dzisiaj też emeryturami 600zł ?? i paczkę dostają dzisiaj żywnością 

Ulman    275
Napisano (edytowany)

Cała sytuacja to szkolny przykład  działania najgroźniejszej grupy - głupich i pracowitych

Roman oczywiście że się przejmowali opróćz partyzantki, bandyterki czyli tzw wyklętych.

Edytowano przez Ulman

Roman176    1073

nimi się przejmowali tuski 

Internowany w stanie wojennym, w wolnej Polsce wyróżniony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski działacz rolniczej „Solidarności”, żyje w skrajnej nędzy Osiemdziesięcioletni Zbigniew Adamczuk, działacz rolniczej „Solidarności”, wegetuje w małym budyneczku przy oborze. Bez bieżącej wody i pieca. Jest po zawale, wymaga całodobowej opieki.

mirro    209

A to was muszę zmartwić. Ludzie dostają już decyzje z pionu emerytalno- rentowego że od października ich emerytura wynosić będzie tyle a tyle. Dostał też ten człowiek ranny podczas zatrzymania bandyty. Czy coś Was tu nie razi? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się