Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

jacek1296    63

Dla rozluźnienia: proszę o podanie trzech-pięciu( jeśli będą) nazwisk Polaków z ostatnich 50lat naszej historii, o których , za powiedzmy 50lat, świat będzie pamiętał.

Moje typy: Wałęsa, Wojtyła, Miłosz,.......i to tyle.

Ulman    275

Ty tam wiesz tyle co masz w tyle;

No to przecież możesz mnie przekonać bo na argumenty i rzeczowa dyskusję jestem otwarty.

Jęsli natomiast szczytem mozliwości jest to co zacytowałem to dyskusja będzie moze barwna ale zapewne bezowocna.

@jacek , mogą jeszcze pamiętać że był taki prezydent co sie zabił ale niewielu bedzie pamietało nazwisko i jego brata który wprowadził w Polsce bolszewizm. 

B3Agro    85

Owsiak , Tusk , Kaczyński. Tych 2 pierwszych będą pamiętali jako wspaniałego człowieka (Owsiak) i "prezydenta" Europy (Tusk). Tego ostatniego jako małego gnoma który przez całe życie był darmozjadem co nie zrobił nic dobrego tylko judził.

Edytowano przez B3Agro

Wiadomość z agroFakt.pl

jacek1296    63

No to przecież możesz mnie przekonać bo na argumenty i rzeczowa dyskusję jestem otwarty.

Jęsli natomiast szczytem mozliwości jest to co zacytowałem to dyskusja będzie moze barwna ale zapewne bezowocna.

@jacek , mogą jeszcze pamiętać że był taki prezydent co sie zabił ale niewielu bedzie pamietało nazwisko i jego brata który wprowadził w Polsce bolszewizm. 

Dlatego pytałem o nazwiska.

B3Agro: Owsiak tak, ale u nas. W świecie nie sądzę. Hodowca kota podobnie.

Ulman    275

Jak Lewandowski dalej bedzie w takiej formie to moze jego zapamietają chociaz kibice

Owsiak , Tusk , Kaczyński. Tych 2 pierwszych będą pamiętali jako wspaniałego człowieka (Owsiak) i "prezydenta" Europy (Tusk). 

Tusk będzie zapamiętany jako pierwszy  "prezydent" Europy za którego kadencji obywatele kraju członkowskiego Unij Europejskiej  zdecydowali o opuszczeniu UE.

Teraz to nawet Angela kopnęła Donka w d*pę .

Cxe-jRYWIAAu0qA.jpg

Edytowano przez WawrzyniecPruski

hubertuss    483

Żebyś się tylko nie zdziwił jak go na drugą kadencję wybiorą. A co do tego państwa członkowskiego. To tam głosowali raczej przeciwko emigrantom niż UE. W tym emigrantom z Polski Bo głównym hasłem eurosceptyków było to, że emigranci w tym również z Polski zabierają pracę, wyłudzają zasiłki itd.

Wozak71    140

Pamiętać za głupotę będą : Tuska - idiota. Bez umiejętności posługiwania się  językiem angielskim chciał piastować stanowisko wymagające jego znajomości.Uczył się pajac dopiero gdy dostał stanowisko co często było powodem śmiechu z tego idioty wśród przedstawicieli Europy. I nie tylko dlatego. Przygłup platfusów więc to dla nich naturalne. Za lizanie tyłka Merkel co jest przyjmowane z obrzydzeniem przez większość myślących obywateli Polki i Europy. Ale wiadomo folksdojcz to czego wymagać.  2. Wałęsa. Większego debila z wypowiedzi nie zna Europa i świat. Sam nie wie co mówi i to jest niestety typowe dla tego osła od lat. 3. Kijowski, Petru, Schetyna - typowe bezmózgowi przedstawiciele liberałów europejskich Tak tępi, że nie dociera do nich, że przegrali wybory. Zaklinacze rzeczywistości. Czyli pozbawienie realizmu. Bujający w chmurach oszołomy i kretyni.

jaco25    262

Pamiętać za głupotę będą : Tuska - idiota. Bez umiejętności posługiwania się  językiem angielskim chciał piastować stanowisko wymagające jego znajomości.Uczył się pajac dopiero gdy dostał stanowisko co często było powodem śmiechu z tego idioty wśród przedstawicieli Europy. I nie tylko dlatego. Przygłup platfusów więc to dla nich naturalne. Za lizanie tyłka Merkel co jest przyjmowane z obrzydzeniem przez większość myślących obywateli Polki i Europy. Ale wiadomo folksdojcz to czego wymagać.  2. Wałęsa. Większego debila z wypowiedzi nie zna Europa i świat. Sam nie wie co mówi i to jest niestety typowe dla tego osła od lat. 3. Kijowski, Petru, Schetyna - typowe bezmózgowi przedstawiciele liberałów europejskich Tak tępi, że nie dociera do nich, że przegrali wybory. Zaklinacze rzeczywistości. Czyli pozbawienie realizmu. Bujający w chmurach oszołomy i kret

Wałęsa swoją głupotą to chyba bije wszystkich na łeb na szyje...

http://www.sport.pl/sport/5,65025,20994302.html

Edytowano przez jaco25

Ulman    275

Wałęsa szczególnie wybitny intelektualnie nigdy nie był ale wyśmiewanie się z niego jest cecha jeszcze większych głupków  którzy robia to by poprawić swoja samoocenę

jaco25    262

Ulman głupota pal licho jeden się rodzi głupi drugi mądry z tym da się żyć ale jak ktoś nie dość że głupi to jeszcze szpicel i donosiciel to już chyba za wiele...

mirro    209

Wyśmiewanie Wałęsy to również wyśmiewanie naszych rodziców i czasami dziadków. Byli tak naiwni i szczerzy w swoim działaniu że podjęli się zmiany systemu. Nie wiedzieli czy będzie lepiej ,czy gorzej ale wiedzieli że tak dłużej być nie może.

jaco25    262

Komuna i tak by upadła  z Wałęsą czy bez, jednak ,,Bolek" kojarzy mi się najbardziej z okrągłym stołem i Magdalenką, gdyby wiedzieli Nasi rodzice,  jaki układ szykuje Nam się po Magdalence to tak ochoczo by wtedy Wałęsy nie popierali...

Ulman    275

Powiem tak: czy Wałęsa współpracował czy nie, jest sprawą drugo lub trzeciorzędna Niech się nad tym głowią historycy. Wałęsa to temat zastępczy by zająć czmś masy, odbić piłeczkę, usprawiedliwić własne jałopstwo i małość. - "Wicie, rozumicie to że klepiecie biede to wszystko wina Wałęsy, komuny, układu ,żydów masonów i komunistów"

Ludzie lubią takie historie bo odsuwa to od nich odpowiedzialność za niepowodzenia którym oni sami są winni. Czym gorszy gamoń tym wiekszą ma potrzebę usprawiedliwiana i szukania winnych.Użalanie się nad sobą jest małe.

Chciałbym doczekać czasów gdy władzę obejmie ktoś normalny i powie krótko " O rzesz ku...a wasza mać! Do roboty a nie mi tu żale wylewać" Od biadolenia sama robota się nie zrobi ani pieniadze się nie zarobią"

PawelWlkp    326

To przez to tak biadolisz na forum od roku? Ciekawe co mądrego wymyślą elity żeby skomentować nie zmieniony rating z agencji SP. Jeszcze perspektywe podniesli, szok tak nie miało być.

Ulman    275

Znajdź jedna moją wypowiedź w której za swoje niepowodzenie obwiniam bliżej nieokreślony układ, Tuska, Wałęsę, Kaczyńskiego ,komunistów, masonów żydów czy inne siły nieczyste. W nagrodę przeslę litra kurierem.

Od momentu obniżki ratingu przecież powszechnie wiadomo że S&P kłamie i jest inspirowana wrogimi siłami a ty piszesz że maja racje? Albo są wiarygodni albo nie

hubertuss    483

Pamiętać za głupotę będą : Tuska - idiota. Bez umiejętności posługiwania się  językiem angielskim chciał piastować stanowisko wymagające jego znajomości.Uczył się pajac dopiero gdy dostał stanowisko co często było powodem śmiechu z tego idioty wśród przedstawicieli Europy. I nie tylko dlatego. Przygłup platfusów więc to dla nich naturalne. Za lizanie tyłka Merkel co jest przyjmowane z obrzydzeniem przez większość myślących obywateli Polki i Europy. Ale wiadomo folksdojcz to czego wymagać.  2. Wałęsa. Większego debila z wypowiedzi nie zna Europa i świat. Sam nie wie co mówi i to jest niestety typowe dla tego osła od lat. 3. Kijowski, Petru, Schetyna - typowe bezmózgowi przedstawiciele liberałów europejskich Tak tępi, że nie dociera do nich, że przegrali wybory. Zaklinacze rzeczywistości. Czyli pozbawienie realizmu. Bujający w chmurach oszołomy i kretyni.

Następny frustrat się pojawił. Obelgi, które wylewasz pod adresem tych ludzi. Świadczą tylko o twojej głupocie i bezradności. Chamstwo i prostactwo to dość powszechna cecha u obrońców pisu. Do tego pomieszane jest to z głupotą. Bo wielu wrzuca tu jakieś durne po montowane ilustracje lub filmiki będące na ich poziomie umysłowym. Rożnica jest taka, że przeciwnicy pisu nawet na tym forum operują faktami i konkretami. Wielu obrońców pisu jako argumentacji używa głupoty pomieszanej z obelgami.

PawelWlkp    326

Dogryzał kocioł garnkowi. A Twoje obelgi chamstwo i prostactwo są przejawem Twojej mądrości?
Myślisz ulman że nie mam ciekawszych zajęć? Od roku narzekasz że nikt tak mądry jak jkm nie rządzi w naszym kraju.

hubertuss    483

Zauważ tylko, że nigdy pierwszy nie zaczynam z obelgami. Robię to zawsze gdy ktoś zacznie w stosunku do mnie. Nie wklejam też durnych fotomontaży czy filmików. Które za grosz nie mają nic wspólnego z istniejącymi faktami i rzeczywistością. Więc chamem i prostakiem możesz być najwyżej sam. Bo zdaje się tobie jakiś czas temu z braku argumentów przyszedł do głowy pomysł. Aby zaatakować mnie osobiście i zrobić sobie wycieczkę na temat mojej sytuacji osobistej. Czego ja wcześniej w stosunku do twojej osoby nie zrobiłem. Ba nie zrobiłem tego nawet po tym fakcie. Więc daruj sobie te uwagi. Bo przejawiałeś typowy dla pisowskiej strony styl. Brak argumentów merytorycznych to atakujemy osobowo.

Ulman    275

Owszem  krytykuje  PO czy PIS bo to socjalisci/bolszewicy w post solidarnościowym wydaniu.a nie żadna prawica. Liczę że kiedyś ktoś z realnej prawicy obejmie władzę i a JKM to raczej nie bedzie z racji wieku. Jka juz kiedys wspominałem nie uważam go za jakiegoś guru ale moje poglądy są zbieżne z jego gdzieś w 80% ii dlatego go popieram.

Co do obwiniania innych za swoje porażki - każdy ma głowę dwie nogi, dwie rece i funkcjonujemy w jednakowych warunkach. Jeśli jednym wychodzi a drugim nie to jest to zupełnie naturalne jak to w przyrodzie. Nie skorzystali z PROW - tylko ich wina. Może za późno podjeli temat, za słabego doradce wzieli, w szkole mieli niecheć do nauki i za ciasne łby maja. Nie kupili ziemi w latach 90tych? Może za młodzi byli, zbyt ostrożni, za głupi? Nikt nie jest winien ich obecnej sytuacji oprócz ich samych. Zauważ że nawet PIS spędza 3/4 czasu na tłumaczeniu swojemy socjalnemu elektoratowi że to wszystko wina TUSKA, PO, układu, Sorosa, masonów, Merkel, Jest to małe (jak prezes) smutne, prymitywne , przyziemne i małostkowe. W naturze od zarania dziejów jest tak że przeżywaja i rozwijaja się jednostki lepiej przystosowane. Wszyscy socjalisci działają wbrew naturze na siłę pomagajac jednostkom nie przystosowanym.

Wozak71    140

Ciekawe że najwięksi socjaliści w tym kraju to rolnicy. Jak by nie było tylko w bolszewickiej UE rolnicy dostają dotacje, dopłaty itd. Jak jesteś takim kapitalistom to oddaj dopłaty i to co dostajesz z UE i gospodaruj jak na wolnym rynku. Zobaczymy jak długo pociągniesz jak bez dopłat w Europie.

Ciekawe że najwięksi socjaliści w tym kraju to rolnicy. Jak by nie było tylko w bolszewickiej UE rolnicy dostają dotacje, dopłaty itd. Jak jesteś takim kapitalistom to oddaj dopłaty i to co dostajesz z UE i gospodaruj jak na wolnym rynku. Zobaczymy jak długo pociągniesz jak bez dopłat w Europie.

marko-kolo    213

co za problem niech zlikwidują dopłaty w całej  UE

przed wejściem mieliśmy dopłaty ? nie ...   konkurowaliśmy z tymi co je mają  czy nie ? 

więc o jakim wolnym rynku tu zmyślasz ? 

druga sprawa nie używaj słów,  których nie znasz znaczenia bo  to żałosne 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się