Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

Ecopiotr    105

Wiecie co? Nie chce mi się już podejmować prób dyskusji z kretynami pokroju Romana, który pisze w sposób niemożliwy do zrozumienia i jeszcze pyta czy jest w bezsensownym tekście jakiś błąd. Nie widzę sensu rozmowy z innymi Markami, którzy nie są zdolni do przyznania, że PiS popełnia błędy. Po co? Oni zdania nie zmienią, Dla nich białe będzie białe tylko wtedy, kiedy jest to oficjalna wersja ich bożków. Walić ich. Może kiedyś zmądrzeją, a jeśli nie, cóż - ich problem...

marekfarmer    4525

No i co że spełnia jak są one głupie. Dla nierobów socjalna partia jest ok  więc głosują i popieraja. Taki np wiek emerytalny - obniżyli a teraz tłumaczą że w wieku 60-65 przechodząc na spoczynek bedą cieniutkie emerytury i opłaca się pracować dłużej. Nie łatwiej byłoby pozostawic jak było a umożliwić przechodzenie wcześniej ? Na jedno by wyszło ale nie mogliby się pochwalić ;)

Media niszczyli tak bardzo że do dziś działaja i maja się dobrze.

Ks Sowa układa się z PO a ojciec dyrektor z PIS. Co to za różnica?

Sadurska ci nie przeszkadza czy generalnie politycy w spółkach SP?

Tylko  że   tych  jak to nazwałeś  ,,nierobów,,  za rządów  PiS  jest  coraz  mniej.  Zawsze  będą  ludzie  którym  się  nie  będzie  chciało  robić   ale  lepiej  dać  takim  500+  jak  zabrać  dzieci  i   płacić  2 tyś  co miesiąc  w domach  dziecka  czy  rodzinach zastępczych. W  większości  przypadków  owe  dzieci  nie idą  śladami  rodziców  tylko  chcą  się  wyrwać  z  biedy.

Ludzie  chcieli  powrotu  do  60-65 lat. A kto  chce  może  pracować  dłużej  i  mieć  więcej  ale  jest  to  dobrowolny  wybór  każdego  dużo  ludzi  którzy  pracują  już  ponad 40 lat  ma już  dość  pracy  i chciało by  przejść  na zasłużoną  Emeryturę. A gdyby zrobili tak jak ty piszesz  to była  by  to  łaska  Państwa  że  możesz  przejść  wcześniej  a  tak  każdy ma jasno  powiedziane 60-65lat jak  chcesz  rób  dalej  będziesz  miał  więcej  moim zdaniem  jasne  i  przejżystę.

Rolnicy  nawet  gdyby  pracowali  do  70  roku  życia  i  tak  więcej  jak te  1000zł  nie dostaną  więc  wiesz

Pokaż  te  nagrania  gdzie  Rydzyk  mówi  że  trzeba  zniszczyć  jakieś  Media  ???

Mi  Politycy  w spółkach  skarbu  Państwa nie  przeszkadzają  dopóki  te  spółki  przynoszą  Państwu  Zysk.

Alamo    812

Taaa, ruscy agenci. :D Tak sobie tłumacz. U nas tez wszystko co złe to wrogowie przwodniej sile narogu. :wacko:U  nas MONem też rządzi ruski agent i ci nie przeszkadza :lol:

Znajomość przeciwnika - to jedna z podstaw prowadzenia konfliktu (każdego rodzaju - czy będzie to wojna, bójka, spór polityczny, słowny, biznesowa rywalizacja), drugą (a w zasadzie pierwszą) jest znajomość siebie, a trzecią znajomość obszaru, na którym toczy się konflikt.
 Michnikowszczyzna to niereformowalni głupcy, mają spryt, cwaniactwo, ale tak jak Szmaciak uwięzieni są w swoim sposobie myślenia, a poza tym spętani są kompleksami i powiązanymi z nimi bardzo silnymi emocjami

Wiadomość z agroFakt.pl

mirro    211
Napisano (edytowany)

Znajomość przeciwnika - to jedna z podstaw prowadzenia konfliktu (każdego rodzaju - czy będzie to wojna, bójka, spór polityczny, słowny, biznesowa rywalizacja), drugą (a w zasadzie pierwszą) jest znajomość siebie, a trzecią znajomość obszaru, na którym toczy się konflikt.

Alamo, w tym przypadku najważniejsze jest zidentyfikowanie przeciwnika. Czasem nie ten co robi najwięcej hałasu jest najgroźniejszy. 

Chyba że występujesz jako agresor, wtedy wybierasz przeciwnika i wcześniej go rozpracowujesz. 

Ukraina to specyficzne miejsce. Tu nie konieczne jest działanie agentury. Zanim zostanie wykorzeniony "sowietskij czełowiek" musi minąć wiele lat. 

A tak w ogóle to wypływają dokumenty, na okoliczność przetargu na Caracale i wychodzi iż fabryka silników Mercedesa dostała dużo większą pomoc publiczną niż była planowana dla wytwórni przekładni głównych i wirników mającej powstać w ramach offsetu w Łodzi. 

No i pięknie uwalić taką inwestycję.  Brawo Morawiecki!

Edytowano przez mirro

marekfarmer    4525

19029525_1920091428248905_87064065038549

19030463_447546008951526_172706724762711

POgarda  Platformy AntyObywatelskiej    nie znała  granic  jak  widać.  ,,Nie mają na chleb  niech jedzą  bułki,, 

Jeśli  ktokolwiek  jeszcze  POpiera  ich  to  naprawdę  jest  idiotą 

Widać  jak  Kupowali  sobie  za  Publiczne  pieniądze  Porszaki   i Bug  wie  co  jeszcze  no  ale  może  się  dowiemy  jak  reszta  Taśm  Prawdy  wyjdzie  na  Jaw.

Widać  że  słowa  Tuska  z  Filmiku  miały  miejsce  w Rzeczywistości  nie było  to  Przejęzyczenie

https://www.youtube.com/watch?v=aciGBn_M5GM      

zetorki12    1938

Dziwisz się ? Sadzisz że w PiS-ie takie kwiatki nie wyjdą po jakimś czasie ?

marekfarmer    4525

Myślę  że  nie.  PiS  już  miał  swoją  aferę  taśmową  z Beger  na Czele.  Tylko  że  wtedy  nie  było  mowy  o  nielegalnie  nagranych  Politykach PiS  tylko  o tym że  kupczyli  stanowiskami.   A  Teraz  Marginalizuje  się  to co  mówili  Politycy  bo  nielegalnie  Nagrani  ale  Wtedy  Beger  nagrywała  Legalnie.

Dlatego  myślę  że    PiS   błędów  PO  nie powtórzy.  Dlatego  że  niema  w nich  takiej  POgardy  dla  ludzi,  choć  pewnie  są  też  i  tam Czarne  owce   tego  uniknąć  się  niestety  nie  da w każdym  stadzie  jest  jakaś  czarna  owca.  Ale  w stadzie  PO  przeważają  właśnie  Czarne  owce   Białe  są  usuwane jak np  Lidia  Staroń  która  miejsca  na liście  PO  nie otrzymała  bo  ona pomaga  prostym  ludziom

jacus    95

wyobrazcie sobie ze niedlugo znajda sie nagrania z nowogrodzkiej- co prawda obawiam sie ,ze tam oprocz odglosow szurania kolan i bicia glowa w podloge niewiele bedzie dyskusji, ale cos ciekawego moze sie znajdzie na przyklad robienie-kurna jak sie robi polskie znaki,bo juz zapomnialem, ide kogos zapytac, juz wiem -łaski prezesowi :P  :P  :P ,to moze byc interesujace, miski,plaszczaki,bredzinscy- bedzie ubaw po pachy.

kolejna odslona powrotu prl- frasyniuka zatrzymuja, jak za starych dobrych czasow.tylko co ja zrobie jak znowu nie bedzie teleranka :D  :D  

a ten pan co korumpowal beger poniosl jakas kare czy awansowal ????, 

w tvpinfo nie mowlili ze zatrzymano na goracym uczynku "misiewicza" ze spolki restrukturyzacji kopaln przy przyjmowaniu lapowki- normalni popaprancy i partacze dali sie zlapac przed centrum handlowym, kiedys to umieli przyjmowac a teraz dobra zmiana ich dopadla :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

wczoraj prezes juz doszedl-do prawdy-oczywiscie bo mialem duzo roboty i nie ogladalem?????????

lukasz7604    72
Napisano (edytowany)

Jacuś - jak możesz kłamać w żywe oczy (tak potrafią tylko POwcy) - o gościu z restr. kopalń mówili wczoraj cały dzień. Nikt nie  został zatrzymany.

Edytowano przez lukasz7604

mirro    211

Zaprawdę powiadam Ci jacuś, to nie człowiek dochodzi do prawdy, tylko prawda dopada człowieka. Dochodzenie do prawdy przez człowieka jest zawsze obarczone błędem, więc i niekoniecznie na końcu można znaleźć obiekt poszukiwań. A wtedy zdziwienie jest ogromne. To tak w kwestii poszukiwań prawdy, pomimo że stoi obok.

staszek131415    2020

wyobrazcie sobie ze niedlugo znajda sie nagrania z nowogrodzkiej- co prawda obawiam sie ,ze tam oprocz odglosow szurania kolan i bicia glowa w podloge niewiele bedzie dyskusji, ale cos ciekawego moze sie znajdzie na przyklad robienie-kurna jak sie robi polskie znaki,bo juz zapomnialem, ide kogos zapytac, juz wiem -łaski prezesowi :P  :P  :P ,to moze byc interesujace, miski,plaszczaki,bredzinscy- bedzie ubaw po pachy.

kolejna odslona powrotu prl- frasyniuka zatrzymuja, jak za starych dobrych czasow.tylko co ja zrobie jak znowu nie bedzie teleranka :D  :D  

a ten pan co korumpowal beger poniosl jakas kare czy awansowal ????, 

w tvpinfo nie mowlili ze zatrzymano na goracym uczynku "misiewicza" ze spolki restrukturyzacji kopaln przy przyjmowaniu lapowki- normalni popaprancy i partacze dali sie zlapac przed centrum handlowym, kiedys to umieli przyjmowac a teraz dobra zmiana ich dopadla :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

wczoraj prezes juz doszedl-do prawdy-oczywiscie bo mialem duzo roboty i nie ogladalem?????????

Ja myślę że szuranie i bicie głową to wczraj protestujący robili ciekawe skąd biorą tych idiotów na te comiesięczne protesty chybaz psychiatryka przepustki biorą bo normalni ludzie tak sie nie zachowują :P :P

mirro    211

Jedni i drudzy mają misję do wypełnienia i tylko to się liczy, Magia stada działa na każdym poziomie. Pewnie w rozmowach indywidualnie to normalni ludzie. Taką przynajmniej mam nadzieję.

daron64    106

I oczywiście "prawda zwycięży". Ciekawe czy do wyborów zwyciezy

marekfarmer    4525

No , albo skąd biorą ludzi na te miesięcznice ? To jest normalne ?

Modlitwa  twoim  zdaniem jest  nienormalna ???

Nienormalnym można  nazwać  zachowaniem Obywateli RP  

zetorki12    1938

Nienormalne dla mnie jest latanie co miesiąc pod pałac i robienie z tego szopki . Widziałeś kiedyś gdzieś coś podobnego ?

Michalmeer    366

Nie normalne jest że ludzie z ub i cała reszta "obronców demokracji" protestują przeciwko legalnemu zgrupowaniu ludzi , to tylko dowodzi tego że szukają zaczepki , a na pewno nie protestują w obronie zwykłych ludzi tylko dlatego że im sie d*p.. pali. I bardzo dobrze !!! :)

marekfarmer    4525

Nienormalne dla mnie jest latanie co miesiąc pod pałac i robienie z tego szopki . Widziałeś kiedyś gdzieś coś podobnego ?

Zapytam  jeszcze  raz  Modlitwa  twoim zdaniem jest  nienormalna ???

Modlitwę  nazywasz  szopką  ??

A to musi  to być  gdzieś  coś  podobnego  żeby  było  ok ????

Chcą  się  modlić  co  miesiąc  pod pałacem  niech to robią   przeszkadza  ci  to ???

daron64    106

Modlitwa twoim zdaniem jest nienormalna ???

Gdyby konczylo sie na mszy i modlitwie, pewnie by dymu nie bylo. Ale po mszy musi być wiec wyborczy no i robi sie dym. No chyba, ze wierzysz, ze to wszystko ma na celu upamiętnienie zdradzonych o świcie.

zetorki12    1938

Nie zrozumiałeś co napisałem że pytasz o to samo , sam nie odpowiadając na moje pytanie ? Próbujesz coś sugerować , tylko nie wiesz jak B) .

Modlitwa mi z pewnością nie przeszkadza . Nie podoba mi się robiona szopka z tego i pozowanie na męczenników . Zawsze jak religię miesza się w politykę to wychodzą dziwne rzeczy .

mirro    211

Dla mnie to Oni mogą wędrować pod ten pałac wedle uznania. Nurtuje mnie jednak inne pytanie. Jeśli zgromadzenie przebiega w takiej atmosferze, to jakie intencje dominują w modlitwach wznoszonych przez uczestników? Jeśli atmosfera jest odzwierciedleniem tych intencji to może gdzieś zagubiła się pierwotna idea miesięcznic? Może na chwilę odpuścić?

Zauważcie że w tej chwili już nie są najważniejsze ofiary mordu w Katyniu, tylko ofiary katastrofy smoleńskiej. Ta sztuka nie udała się nawet Rosjanom.

Michalmeer    366

Pragnę zauważyć jedno że gdyby nie Protestująca chołota , to ta miesiecznica nawet nie była by zauważona , pewnie było by coś w tv i tyle a tak , Policja musi interweniować i wielce pokrzywdzeni udają że coś im zrobiono , po co to , chołota robi dym nikt inny . No ale wysyłają pożnie listy do ułe jak to w Polsce jest źle , gdyby była zagrożona demokracja albo gdyby posłuchać "bolka" już dawno byli by zpałowani i był by spokój :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się