Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jeśli zbudował wielkie imperium to czym szybciej na jego miejscu bym to ujawnił. To byłoby jakieś osiągnięcie i mozna się czym pochwalić. Jeśli jest natomiast tak jak oficjalnie sie mówi -

 

pół domu po ojcu,

kot własny,

brat pochowany,

żony brak  

auta brak

oszczędnosci 5 tys

 

to  szału nie robi.

 

PIS i ty jestescie  przekonani że  z Tuska nie mamy żadnego pożytku i by to uwiarygodnić TVPis kilka razy dziennie to powtarza i was w tym utwierdza. Nie o to pytałem. Podobno odnieślismy sukces w ONZ ale nikt nie potrafi odpowiedzieć jakie bedą realne korzysci. Wiec Marku jeśliś łaskawy  to wymień co nam ten sukces da?

 

Zbyszko - rządzi wszystkimi bo jest inteligentnym strategiem i sprytnym nanipulantem i intrygantem oraz dlatego ze w swoim otoczeniu ma większych głabów i nieudaczników od siebie co pozwala mieć nad nimi przewagę. Nie wiadomo jeszcze ile i jakich materiałów ze starych archiwów może mieć Jarosław na kolegów. Ups, poprawka  -na członków partii bo kolegów to on nie ma :P

 

190:0  pokazało  że  Polska   jest  szanowana na świecie   nie jak to  opozycja  przedstawiała    że  nikt  nas nie traktuje  poważnie.

Co nam da  się  okaże  jak już   będziemy    w Radzie  ONZ

 

Ale  odpowiedz  co  Polska  ma  z  Sekretarza  Juncera  ????  jaki  pożytek ????

Może  pomaga  on  w walce  z KE  o  Polskich Kierowców  i  przedsiębiorców  Transportowych ???

 

https://www.youtube.com/watch?v=xmqbEhGM9mA         

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A może pomaga w tej walce polski rząd? Z kim rozmawia z kim negocjuje? Kto z polskiego rządu pomaga firmom transportowym?

Nie kłam, że Kaczyński zbudował partię która jako jedyna zdobyła większość w parlamencie bo to bzdura. On zbudował koalicję partii, która poszła do wyborów z jedną listą. Prawdą jest natomiast to, że PC i PiS korzystają do dziś z majątku jaki Kaczyński wraz z kolesiami przejmowali bez przetargów na początku lat 90 tych. Gdy Kaczyński był u boku Wałęsy dzisiaj Bolka.

Co do 190 do 0 nie da się wyeliminować faktu, że w tej sprawie działał też rząd po i psl. Więc tak do końca my jako zwykli obywatele nie wiemy na ile szanowano tamten rząd a na ile szanują ten. Nie wiemy co zostało ustalone z jakimi krajami za rządów po a co za rządów pis.

Wiemy natomiast, że desperacka szarża na ścianę zakończona porażką 27 do 1 jest w 100 % autorskim dziełem pis.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

hubertuss pomaga Morawiecki nie słyszałeś go na forum ekonomicznym  ze markety ok wasze ,a nasz trasport bee..?! przykładem jesteś głupich lewackich gazet 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Morawiecki t zdaje się pomaga mówiąc o zgniliźnie w sądownictwie a nie o firmach transportowych. To zdaje się tez mówił na forum ekonomicznym. A co do marketów to jak byś nie patrzył użył złego argumentu. Bo w tych zagranicznych marketach zarobki są niestety Polskie czyli stosowne do ich lokalizacji w naszym kraju. Tak samo jak chcą na zachodzi by nasi kierowcy zarabiali stosownie do obszaru na którym wykonują pracę kierowcy przewożąc towary.

A tak na poważnie. To takie rzeczy załatwia się w zaciszu gabinetów negocjując i oferując coś w zamian. A nie głupimi przytykami na forum publicznym.

Roman ja jestem przykładem głupich lewackich gazet? A co ja gazetą jestem? Ty myślisz co piszesz? Bo na razie to jesteś tutaj największym przykładem największego głupka? Nikt tutaj nie ma tak olbrzymich problemów z językiem polskim.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A może pomaga w tej walce polski rząd? Z kim rozmawia z kim negocjuje? Kto z polskiego rządu pomaga firmom transportowym?

Nie kłam, że Kaczyński zbudował partię która jako jedyna zdobyła większość w parlamencie bo to bzdura. On zbudował koalicję partii, która poszła do wyborów z jedną listą. Prawdą jest natomiast to, że PC i PiS korzystają do dziś z majątku jaki Kaczyński wraz z kolesiami przejmowali bez przetargów na początku lat 90 tych. Gdy Kaczyński był u boku Wałęsy dzisiaj Bolka.

Co do 190 do 0 nie da się wyeliminować faktu, że w tej sprawie działał też rząd po i psl. Więc tak do końca my jako zwykli obywatele nie wiemy na ile szanowano tamten rząd a na ile szanują ten. Nie wiemy co zostało ustalone z jakimi krajami za rządów po a co za rządów pis.

Wiemy natomiast, że desperacka szarża na ścianę zakończona porażką 27 do 1 jest w 100 % autorskim dziełem pis.

 

Radosław Sikorski wycofał  się  z promowania Polski  do RB ONZ w 2010 chyba  Bronek coś  tam  przebonkiwał w 2013

Ale to  Obecny  Rzad przekonał  Bułgarię  do wycofania się z Kandydowania  i  Jeździł  o  Świecie  i przekonywał  do głosu  na Polskę

Rysio  się  pewnie  ździwił  co  że 190:0  przecież  jest 130  kilka państw

 

 

Czytasz  tylko  te  swoje  szmtławce  oglądasz TyVNyny  i nic nie wiesz  co  się  dzieje 

 

Minister Andrzej Adamczyk podkreślił, w Brukseli, że w pełni podziela opinię o tym, że „Europa musi chronić pracowników, w szczególności tych, którzy zarabiają mniej". Natomiast nie podziela opinii, że powinno się to odbywać poprzez odgórne ustalanie płacy minimalnej na niemożliwych do osiągnięcia poziomach kosztem zaburzenia wolnej konkurencji na rynku.
Minister Adamczyk, razem z wiceminister Justyną Skrzydło, wziął udział w spotkaniu z przedstawicielami Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, państw członkowskich, środowisk branżowych i mediów, które odbyło się po prezentacji tzw. pakietu mobilności, czyli aktów prawnych regulujących funkcjonowanie transportu drogowego w UE. – Zamiast liberalizacji i działań na rzecz Jednolitego Obszaru Transportowego, rewizja przepisów w wersji zaprezentowanej przez Komisję Europejską idzie w kierunku zamykania rynków narodowych i sankcjonowania działań protekcjonistycznych niektórych państw na szczeblu unijnym, co w rezultacie oznacza ograniczanie naturalnych przewag konkurencyjnych podmiotów, które własną gospodarnością oraz uczciwą pracą zdobyły znaczącą pozycję na rynku europejskim – powiedział minister Adamczyk. – Narzucanie krajowych stawek płacy minimalnej przewoźnikom w międzynarodowym transporcie drogowym, bez uwzględnienia dodatkowych czynników związanych z funkcjonowaniem firm przewozowych, spowoduje podniesienie kosztów transportu wszystkich towarów na wewnętrznym rynku UE oraz zakłócenia w łańcuchu dostaw towarów – powiedział minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk 31 maja 2017 r. w Brukseli. Delegowanie pracowników nie powinno dotyczyć kierowców Andrzej Adamczyk wspomniał, że w ostatnim czasie premierzy Grupy Wyszehradzkiej we wspólnym oświadczeniu jasno określili swoje stanowisko w sprawie pomysłu włączenia międzynarodowych usług transportowych w zakres dyrektywy o delegowaniu pracowników jako negatywne, sprzeciwiając się osłabianiu swobody świadczenia usług. – Rodzi się pytanie, czy pakiet, który przedstawiła dziś Komisja Europejska, można nazwać „pakietem mobilności” skoro, w gruncie rzeczy, doprowadzi do jej ograniczenia, gdyż proponuje przepisy, które sprawią, że świadczenie usług przez firmy transportowe w wielu obszarach będzie mocno utrudnione, a branża już dziś boryka się z wieloma utrudnieniami i funkcjonuje w warunkach dużej niepewności – podkreślił minister Andrzej Adamczyk. Minister zwrócił też uwagę, że KE zaproponowała rozwiązania zaskakująco zbieżne z tymi, w stosunku do których wszczęto procedurę naruszeniową. 27 kwietnia 2017 r. Komisja wezwała Austrię do usunięcia uchybień w związku ze stosowaniem austriackiej ustawy dotyczącej zwalczania dumpingu płacowego i socjalnego w sektorze transportu drogowego. Dodał, że podobne działania podjęła wobec francuskiej i niemieckiej ustawy o płacy minimalnej. –W odróżnieniu od niektórych polityków europejskich jestem daleki od używania zwrotów takich, jak nowoczesne niewolnictwo, czy praca przymusowa. Z całą pewnością nie zgodzę się też ze stwierdzeniem, że poprzez różnicowanie stawek wynagrodzeń w poszczególnych państwach UE „karmimy ekstremizm” oraz ograniczamy poparcie dla idei europejskiej – powiedział minister Adamczyk. Kompromis a nie dyktat Szef resortu infrastruktury i budownictwa zaapelował o prowadzenie dyskusji opartej na merytorycznych argumentach. Podkreślił, że prezentowane przez polską delegację podejście opiera się na analizach i pracach badawczych. Delegacja MIB przedstawiła wstępne wyniki zleconych przez resort prac badawczych zespołu naukowców Uniwersytetu Gdańskiego, dotyczących konsekwencji wprowadzenia tzw. pakietu mobilności dla Jednolitego Rynku Europejskiego, ze szczególnym uwzględnieniem sektora transportowego. Czytaj też: W końcu nastąpią długo oczekiwane zmiany w prawie spółdzielczym. Łatwiej będzie wykupić mieszkanie i... Minister Andrzej Adamczyk podkreślił, że pełni podziela opinię o tym, że „Europa musi chronić pracowników, w szczególności tych, którzy zarabiają mniej". Natomiast nie podziela opinii, że powinno się to odbywać poprzez odgórne ustalanie płacy minimalnej na niemożliwych do osiągnięcia poziomach kosztem zaburzenia wolnej konkurencji na rynku. – Oczekiwaliśmy, że dzisiaj prezentowana propozycja będzie dobrym punktem wyjściowym do negocjacji między legislatorami doskonale zdając sobie sprawę, jak trudne było to zadanie dla służb Komisji Europejskiej. Jednakże w obecnym kształcie większość propozycji nie umożliwia nam określenia naszego marginesu negocjacyjnego – powiedział minister Adamczyk. Minister Adamczyk spotkał się z komisarz ds. transportu UE Violetą Bulc, z którą rozmawiał o propozycjach przedstawionych przez Komisję. Minister zaprezentował wstępne stanowisko resortu oraz podkreślił, że zmiany legislacyjne zaproponowane w pakiecie mobilności w obecnym kształcie uderzają w sektor drogowego transportu międzynarodowego. Zaznaczył też, że Polska będzie w dalszym ciągu konsekwentnie realizować swoją strategię w tym zakresie, opierając się na rzetelnych danych i analizach, które będą przekazywane do wiadomości europejskim firmom transportowym oraz opinii publicznej.

 

Czytaj więcej: http://www.expressbydgoski.pl/strefa-biznesu/a/walka-o-polskie-tiry-minister-europejski-pakiet-mobilnosci-nie-do-przyjecia-przez-polske,12136584/

 
 
 
To  jak  Sekretarz  Juncera  pomaga  Polsce  mamy jakieś  profity  z tego że  jest  Sekretarzem Juncera ????
Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

Roman, przepraszam wszystkich debili za porównanie ich z tobą. Mają pełne porawo czuć się urażeni.

Dolny Sląsk przed II wojną światową był najbogatszą prowincją Niemiec. Dla przykładu - w wielu gospodarstwach Kotliny Kłodzkiej światło elektryczne było wcześniej niż w Monachium.

Na Dolnym Sląsku nie było volksdeutschów, to był Reich (ale dla przygłupów czerpiących "wiedzę" z filmików to nowość). Po wojnie zasiedlony głównie osadnikami ziem wschodnich zagrabionych Polsce przez Stalina. To są podstawowe fakty historyczne, o których nawet ktoś tak tępy jak ty powinien wiedzieć.

Nie rozumiem po co poddajesz definicję volksdeutscha (tak się to pisze bucu). To, że oglądałeś jakiś filmik na discovery, to twoja sprawa. To, że go nie zrozumiałeś, to twój pech.

Pytam ponownie, jaki wpływ miała ludność napływowa (osiedleńcy) i ich potomkowie (do których się zaliczam), na to co Niemcy robili podczas wojny? Oskarżasz dzisiejszych Oświęcimian o zbrodnie wojenne, bo 60 lat temu Niemcy zbudowali tam obóz zagłady? Oskarżasz Lublinian o Majdanek?

Mordowaliśmy samych siebie kretynie? Kto to MY? I jak udało się "nam" przeżyć? Uratował "nas" popier..lony górnik?

Typowo PiS-owskie zarzuty w stosunku do Tuska - dziadek w Wehrmachcie. Nie wiem czy to prawda, ale nawet gdyby - czy Tusk, którego nie było chyba jeszcze na świecie ponosi za to jakąkolwiek odpowiedzialność?

PiS wielokrotnie zarzucał Tuskowi zdradę Ojczyzny, nigdy nie potawił tego udowodnić, więc są to zwykłe pomówienia. Dla ciebie nic nowego, ale ludzie mający poczucie godności się ich wystrzegają.

Pokaż gdzie popełniłem błąd ortograficzny, gramatyczny, interpunkcyjny lub stylistyczny (na pewno je popełniłem, ale potrafisz to udowodnić nieuku?), a pokażę ci 10 twoich za każdy. Potrafisz?

Dla jasności - zwroty osobowe (Ty, Twój, Cię, Ciebie, Wy, Wasz itp.) pisane z wielkiej litery są oznaką szacunku, którego do osobników twojego pokroju nie mam w najmniejszym stopniu i dlatego z celowo pisałem je z małej.

Próba dyskusji z tobą, to jak czerpanie wody śitem i tym postem ją definitywnie kończę.

 

pier**lisz farmazony film pokazany jak wszyscy mieszkańcy witali w białych chusteczkach i klękaliście przed Hitlerem zmanipulowany twój her tusk sprzedał 40% majątku   dobrze bo do Niemca prawda ciekawe co zrobi polska jak przyjdzie następny kryzys co ciebie sprzeda  ?? masz jakieś pojecie o gospodarce ....

popier.. górnik sami nawet plujecie ze sowich z Polkowic kghm porównał zarobki do bmw i opublikował team na  interi sami na siebie plujecie tyle w temacie  axel Springer szuka opluwaczy tylko waszym pasie dolny Śląsk Gdańsk bo to wy umiecie kłamać na temat historii

polski  na korzyść Niemca  

Morawiecki t zdaje się pomaga mówiąc o zgniliźnie w sądownictwie a nie o firmach transportowych. To zdaje się tez mówił na forum ekonomicznym. A co do marketów to jak byś nie patrzył użył złego argumentu. Bo w tych zagranicznych marketach zarobki są niestety Polskie czyli stosowne do ich lokalizacji w naszym kraju. Tak samo jak chcą na zachodzi by nasi kierowcy zarabiali stosownie do obszaru na którym wykonują pracę kierowcy przewożąc towary.

A tak na poważnie. To takie rzeczy załatwia się w zaciszu gabinetów negocjując i oferując coś w zamian. A nie głupimi przytykami na forum publicznym.

Roman ja jestem przykładem głupich lewackich gazet? A co ja gazetą jestem? Ty myślisz co piszesz? Bo na razie to jesteś tutaj największym przykładem największego głupka? Nikt tutaj nie ma tak olbrzymich problemów z językiem polskim.

 

ja słyszałem co innego ,piszesz o problemie zarobków wiec widzę wiesz w czym problem a zadajesz głupie pisanie  

pytasz o Morawieckiego a ja ci zadaje kolejne pytanie co na to her tusk po co on tam jest zdrajca co robi do polski ??? 

połowy zadanych pytań czemu nie kierujesz tuska tylko w rząd  sam sobie odp po co tam jest zdrajca 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Prytanie brzmi. Co dają albo po co są rezolucje Rady Bezpieczeństwa ONZ? Jako przykład może posłużyć Irak.  W rezolucji 678 usankcjonowano USA i Wielką Brytanię jako okupantów, czym dano podstawy prawne do rozpoczęcia operacji militarnej. Teoretycznie miało to służyć zmuszeniu Iraku do wykonania poprzednich rezolucji. Wezwano też pozostałe państwa do pomocy egzekutorowi. Ta rezolucja ewidentnie była pisana pod US. Potem kiedy sprawa z bronią masowego rażenia się rypła poszła kolejna rezolucja mająca dać podstawy prawne dla sił stabilizacyjnych. Odbudowy administracji, odbudowy armii i niedopuszczenia do rozkwitu Państwa Islamskiego.

 Jest jeszcze starsza sprawa tj Bośni i Hercegowiny. Jak tam rezolucja zadziałała? Ano tak że siły ONZ dopuściły do masakry w Srebrnicy. 

Niech tylko  nikt mi nie mówi że to jest gremium kierujące się przede wszystkim humanitaryzmem. Dla mnie RB to tyko ekipa mająca sankcjonować działania głównych decydentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Pytanie czysto teoretyczne bez żadnych podtekstów: co by było, gdyby Polska nie została wybrana? Była jedynym kandydatem z regionu, przy braku wyboru byłoby wolne miejsce w radzie czy jak?

Co daje miejsce w radzie, ale tak faktycznie, przekonała się Ukraina. Kompletnie nic. Putin, członek rady pobił Ukrainę, też członka rady.

Edytowano przez jacek1296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

 

190:0  pokazało  że  Polska   jest  szanowana na świecie   nie jak to  opozycja  przedstawiała    że  nikt  nas nie traktuje  poważnie.

Co nam da  się  okaże  jak już   będziemy    w Radzie  ONZ

 

Ale  odpowiedz  co  Polska  ma  z  Sekretarza  Juncera  ????  jaki  pożytek ????

Może  pomaga  on  w walce  z KE  o  Polskich Kierowców  i  przedsiębiorców  Transportowych ???

 

 

 

No i co z tego szcunku będziesz miał? Poważne traktowanie? Ludzi niepowaznych nikt poważnie  nie bedzie traktował :) . Pytam o wymierne korzyści , układy, kontrakty a nie o jakieś propagandowe pitu-pitu :P . Jesli  żadnego zysku to nie przyniesie to mozna uznać że nasze włądze zmatnowały masę czasu i grosza na podróże i spotkania by wywalczyć poparcie dla czegoś co nie przyniesie żadnego zysku? 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Pytanie czysto teoretyczne bez żadnych podtekstów: co by było, gdyby Polska nie została wybrana? Była jedynym kandydatem z regionu, przy braku wyboru byłoby wolne miejsce w radzie czy jak?

Co daje miejsce w radzie, ale tak faktycznie, przekonała się Ukraina. Kompletnie nic. Putin, członek rady pobił Ukrainę, też członka rady.

Nie mogła zostać nie zatwierdzona, bo byłaby to woda na młyn tym co twierdzą że ONZ przestała zajmować się tym do czego została powołana a zajmuje się tylko samą sobą. :D "I to już k**wa nie jest śmieszne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No i co z tego szcunku będziesz miał? Poważne traktowanie? Ludzi niepowaznych nikt poważnie  nie bedzie traktował :) . Pytam o wymierne korzyści , układy, kontrakty a nie o jakieś propagandowe pitu-pitu :P . Jesli  żadnego zysku to nie przyniesie to mozna uznać że nasze włądze zmatnowały masę czasu i grosza na podróże i spotkania by wywalczyć poparcie dla czegoś co nie przyniesie żadnego zysku? 

 

To twierdzisz  że  Sikorski  zrobił  źle 

Spoko.

Ale  odpowiedz  co ma Polska  z tego  że  Słońce  Peru  jest  Sekretarzem  Juncera ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Nie wiem czy źle ale właśnie tego chcę sie dowiedzieć. Jak nam to nic nie przyniesie to zrobił źle a jak pzyniesie to konkretnie co?

Piszesz z kilkoma kolegami kolegami o sukcesie 190-0 i ja sie pytam co to nam da i nikt nie wie. :unsure:  Jak nam nic nie da to co to za sukces? :blink: 

Niemcy zanotowali sukces podpisując kilka kontraktów z Rosją które da się przeliczyć na EUR a u nas?  Sukces wizerunkowy - owszem, i to dobrze bo po kilkunastu miesiącach robienia z siebie głupków miedzynarodówka sie zlitowała. Innych sukcesów nie dostrzegam.

Co do Tuska- pożytek niemal żaden ale nie jest to dziwne bo realizuje interesy Brukseli które są z założenia negowane przez PIS. Na pocieszenie potrafi się ubrać jak normalny człowiek i nawet znośnie przyswoił angielski co wielu naszym patriotom do końca życia sie nie uda ;)

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 

Zbyszko - rządzi wszystkimi bo jest inteligentnym strategiem i sprytnym nanipulantem i intrygantem oraz dlatego ze w swoim otoczeniu ma większych głabów i nieudaczników od siebie co pozwala mieć nad nimi przewagę. Nie wiadomo jeszcze ile i jakich materiałów ze starych archiwów może mieć Jarosław na kolegów. Ups, poprawka  -na członków partii bo kolegów to on nie ma tongue.png

 

Wiem Ulman , że cię szarpią nerwy . Piszesz głąbów i nieudaczników to kim są ci twoi zwolennicy co wchodzili w du.ę każdemu aby tylko coś zarobić . Za co przegrali bo zło...je nie potrafili podzielić się z narodem wypracowanym jakimś zyskiem . Tak pisało większość gazet zachodnich . Może tobie coś skapło  ,że się tak bulwersujesz .

Kto jest głąbem i nieudacznikiem to pokazały   wybory . Nie jeden by chciał mieć taką władzę  a to co piszesz , że ma kota czy brata bo co masz napisać jak nic mądrego nie potrafisz wyprodukować  :D  :D  :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

No i kogo tu nerwy szarpią? :lol:  :lol:  :lol:

Kto z otoczenia Jarosława coś osiągnął? 

Masz sie za prawicowca a zarzucasz ze włądza nie podzieliła się z narodem? To przecież argumenty typowo lewicowe :D

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Zbyszku, państwo ani rządzący nie wypracowują absolutnie żadnego zysku. Na to pracują Zbyszki, Ulmany i inni, cała ekipa szarych obywateli. Z tego więc wynika że nie ma co dzielić. Jest tylko do dyspozycji to co można przejeść. Dobrzy rządzący dbają tylko o to by przejadać mniej , o ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2m-QFdPk.jpeg

 

Jean-Claude Juncker, komentując zamach w Londynie, namawia do otwierania się na muzułmańskich imigrantów !!!

 

Szok to mało powiedziane! Bezwzględność, głupota czy zwyczajny interes pchnęły przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude’a Junckera do wydania po zamachu w Londynie skandalicznego oświadczenia, w którym stwierdza, iż „Razem będziemy podtrzymywać te wartości, które czynią z nas pokojowe, demokratyczne, otwarte [sic!] i tolerancyjne społeczeństwa?

 

„Oglądałem wydarzenia w Londynie, do jakich doszło zeszłej nocy i to był horror” przyznał przewodniczący Komisji Europejskiej w specjalnie wydanym oświadczeniu.

„Tchórzliwi ludzie, którzy popełnili te ataki nie podkopią naszej odporności, naszego współczucia czy naszych demokracji” dodał, zapominając najwyraźniej, że UE, właśnie dzięki takim ludziom jak on, jest w zasadzie bezbronna wobec najeźdźczych hord, czego dowodzi liczba stref no-go w krajach członkowskich zachodniej części wspólnoty.

 

„Wiem, że Londyńczycy będą działali na przekór, tak jak mieszkańcy Manchesteru jakiś czas temu” perorował, zapominając najwyraźniej, że w przypadku zamachu w Manchesterze jedyną formą oporu było… tatuowanie sobie pszczoły na różnych częściach ciała.

„Unia Europejska, jej państwa członkowskie oraz sojusznicy na całym świecie staną razem z nimi solidarnie. Razem będziemy nadal podtrzymywać te wartości, które czynią z nas pokojowe, demokratyczne, otwarte i tolerancyjne społeczeństwa” konkludował, zapewniając, iż myślami jest z ofiarami i ich rodzinami.

 

 

Niestety to, co zaproponował Jean-Claude Juncker, czyli podtrzymanie społeczeństwa otwartego, co się rozumie jako otwartość na wszystkich za wyjątkiem chrześcijan, a w szczególności na islamistów, to samobójstwo. Sprawę zdają sobie z tego będący obecnie u władzy politycy Polski i Węgier, stąd sztywne stanowisko obydwu krajów, które zamach w Londynie może najwyżej jeszcze usztywnić.

http://prawy.pl/51914-jean-claude-juncker-komentujac-zamach-w-londynie-namawia-do-otwierania-sie-na-muzulmanskich-imigrantow/

 

Bilans ofiar dwóch ataków terrorystycznych w Londynie: 7 zabitych, 48 rannych

https://ndie.pl/bilans-ofiar-dwoch-atakow-terrorystycznych-londynie-7-zabitych-48-rannych/

 

comment_7y0HWHqp3k0WynD3wwEyFzCg9jKjlOVC

 

GŁOSUJĄC NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ ZGADZASZ SIĘ NA PRZYJĘCIE DO POLSKI TYSIĘCY MUZUŁMANÓW .

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Niespodziewany efekt ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej. Minister Kownacki już wskazuje drogę.

 

"Wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki został zapytany w dzisiejszym "Śniadaniu w Radiu Zet", czy spodziewa się kolejnych wniosków o odszkodowania.

- Jak najbardziej, patrzę na to jako prawnik, są podstawy, żeby takie wnioski kierować, bo to jest naruszenie dóbr osobistych rodzin, pamięci po zmarłych - ocenił. - To jest sprawa, która nakręca się z każdym tygodniem - powiedział, dodając, że jest "przekonany, że takie wnioski w najbliższym czasie będą".

http://wiadomosci.onet.pl/forum/bartosz-kownacki-sa-podstawy-zeby-rodziny-ofiar-sm,2,3211183,0,czytaj-najnowsze.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

On działa na szkodę skarbu państwa  :mellow:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Niespodziewany efekt ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej. Minister Kownacki już wskazuje drogę.

 

"Wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki został zapytany w dzisiejszym "Śniadaniu w Radiu Zet", czy spodziewa się kolejnych wniosków o odszkodowania.

- Jak najbardziej, patrzę na to jako prawnik, są podstawy, żeby takie wnioski kierować, bo to jest naruszenie dóbr osobistych rodzin, pamięci po zmarłych - ocenił. - To jest sprawa, która nakręca się z każdym tygodniem - powiedział, dodając, że jest "przekonany, że takie wnioski w najbliższym czasie będą".

http://wiadomosci.onet.pl/forum/bartosz-kownacki-sa-podstawy-zeby-rodziny-ofiar-sm,2,3211183,0,czytaj-najnowsze.html

 

A twoim zdaniem mają szansę na odszkodowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

On działa na szkodę skarbu państwa  :mellow:

 

A  co  miał  kłamać  jak  jego  POprzednicy ???

Na Szkodę  skarbu  państwa  działali jego POprzednicy  przez to  że  dopuścili  się  tak  haniebnych zaniedbań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj