Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

Ulman    288

Wklej  link  do  Filmu  bo co napisze  GW  czy Onet  nikogo nie interesuje

Pokażesz  Filmik  będzie  wszystko  Jasne. Nie ciągnij  tego  Tematu bez filmiku  bo  to  bez  sensu  robisz tylko  z siebie tylko  głupka  większego jak Ustawa PO przewiduje. 

Ja ci  wkleiłem jak  Junker  Tuska  szmaci  na oczach  Trampa  i  Całego  Świata

Ciekawe czy  Poleciał  wypłakać  się w Spódnice  Andzi

Porównaj  sobie  Dług  Gierka  i to  czego  dokonał w ciągu  10  lat  i To  jak zadłużył  Polskę  TUSK i  co  zrobił  

I  wyjdzie  ci  kto  lepiej  Rządził  i  bardziej  zadłużał  Kraj

Prawda  jest  taka  że  żaden  Polityk  jak dotąd nie  zrobił  tyle  dla  Polskiego  Rolnictwa  co  Edward Gierek.

Masz tam wszystko co potrzeba ale skoro cos ci ciągle przeszkadza i nie umiesz sobie odtworzyć nagrania to rady nie ma. Nikt ci nie wmówi że czarne jest czarne i do tego bywa  fałszywe :o

Dla odróżnienia od lemingów z PO możesz być lamusem z PIS Pisząc że nikogo to nie obchodzi jesteś dla siebie zbyt surowy. Skąd tak niska samoocena :blink:

Gierek to komuch który za pozyczone dogadzał  masom pracującym. Przywileje, barbórki, wczasy pracownicze. Nabudował zakładów które działaly jedynie w sztucznej ekomonii Obecnie dzieje się to samo i nieroby bardzo to lubia bo licza na gratisy bez pracy.

PISowcy zapewne nawet ucieszyliby sie jakby podniesiono podatki bo wtedy  pierwszy sekretarz wmówi im  że to dobrze bo bedą mieli większy socjal :P

Cieszy cie jak pijak Juncker z idiota Trumpem śmieją sie (z twoim zdaniem) złodzieja Tuska? 

Brawo ty :wacko:

.

Prezydent Andrzej Duda  nie  klepie  bezmyślnych  tekstów  z Kartki  jak jego  poprzedni

Za to wali głupoty prosto z głowy :P i to prawda że jest lepszy bo musiał to wkuc na pamięć czyli wykonuje pewną pracę :D

Niech  sie  śmieje  , śmiech  to  zdrowie .Ale  trzeba  wiedziec  z  czego i kiedy  wypada  sie  śmiać .

Poznaj głupiego po śmiechu jego i zobaczymy kto się bedzie śmiał ostatni

hubertuss    492

Konstytucje można zmienić. Tylko, że pis w tym przypadku też ma mniejszość. Więc jakie kolwiek referenda są bez sensu. Bo na zmiany nie ma szans.

Spotkanie Dudy z Trumpem trwało kilkadziesiąt sekund. Jak widać po relacji zdążył jedynie do Polski zaprosić Trumpa. Jest się z czego cieszyć. Może dlatego Duda tak się śmiał sam do siebie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ulman    288

Zaraz ci taki jeden z drugim odpowie ze to złe źródło i to nikogo nie obchodzi :D  i że Juncker z Trumpem śmiał sie z Tuska  :blink:  A Wałęsa zmieni kiłbasę w pomidora . 

Ja skwituje to tak - Tadeusza nic nie rusza!

mirro    225

mirro   - dobrze  się  czujesz  ???  Ja łamie  Konstytucje  dobre  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pojechałem ad personam, moja wina przepraszam.

marekfarmer    4672

Masz tam wszystko co potrzeba ale skoro cos ci ciągle przeszkadza i nie umiesz sobie odtworzyć nagrania to rady nie ma. Nikt ci nie wmówi że czarne jest czarne i do tego bywa  fałszywe :o

Dla odróżnienia od lemingów z PO możesz być lamusem z PIS Pisząc że nikogo to nie obchodzi jesteś dla siebie zbyt surowy. Skąd tak niska samoocena :blink:

Gierek to komuch który za pozyczone dogadzał  masom pracującym. Przywileje, barbórki, wczasy pracownicze. Nabudował zakładów które działaly jedynie w sztucznej ekomonii Obecnie dzieje się to samo i nieroby bardzo to lubia bo licza na gratisy bez pracy.

PISowcy zapewne nawet ucieszyliby sie jakby podniesiono podatki bo wtedy  pierwszy sekretarz wmówi im  że to dobrze bo bedą mieli większy socjal :P

Cieszy cie jak pijak Juncker z idiota Trumpem śmieją sie (z twoim zdaniem) złodzieja Tuska? 

Brawo ty :wacko:

Za to wali głupoty prosto z głowy :P i to prawda że jest lepszy bo musiał to wkuc na pamięć czyli wykonuje pewną pracę :D

Poznaj głupiego po śmiechu jego i zobaczymy kto się bedzie śmiał ostatni

W linku który wkleiłeś  niema żadnego  Nagrania  z Transmisji TV Trwam

Jakoś  Gierek  musiał Polskę  z Biedy  Gomółkowej  wyrwać.  Porozmawiaj z Starszymi  którzy  pamiętają  Czasy  Gomółkowe  a potem  Czasy  Gierkowe.  Może  i  zadłużał  Kraj  ale  Budował  mieszkania  Drogi  Przedszkola  Zakłady  Pracy  Które  nie nadążały z produkcją  by zaspokoić  potrzeby  Polaków. Spytaj  się  Starszych Gospodaży jak za Gomółki  musieli  oddawać  płody  na Plan  za jakie pieniądze  Zapytaj się  czy  Mieli  ubezpieczenie  KRUS  kto  dał  to  Rolnikom.  Zobacz  sobie   jakie spożycie  było  za komuny  Wołowiny Wieprzowiny  Drobiu   a jakie  jest  obecnie w ,,dobrobycie,, Europejskim.  Za komuny  Rolnicy  mieli  pieniądze  na  ciągniki  ale nie było  ciągników.  Teraz  są  ciągniki  ale  nie mają  pieniędzy  tylko w kolejce  zamiast  po  przydział na ciągnik  czekają  za przydziałem  pieniędzy na  ciągnik.

Edward Gierek  od  najmłodszych  lat  pracował  ciężko w Kopalnie  zaznał  strasznej Biedy  i  głodu  i  Potem  tak  starał  się  rządzić  aby  nikt  głodny  nie  chodził  aby   każdy  miał  gdzie  mieszkać.

Ty  jak wynika  z twoich  postów   siedzisz  nadal  przy  maminym  cycu  i  nie znasz  prawdziwego  życia.

Za  czasów  Edwarda  Gierka   gdzie  budowano   Dług  wynosił ok 30% PKB

Za czasów  Tuska  gdzie  Polskę  sprzedawano  Dług  wyniósł  prawie 60% PKB  a gdyby  nie  skok na kasę z OFE  pewnie i by  było z 75% PKB

Więc  jeśli  możemy  mówić  że  ktoś  Polskę  zadłużał  to był  to  Donald  Tusk 

Ulman    288

Kliknij sobie i na dole strony samo się otworzy. Zapewne to złe źródlo więc pewnie ci nie wyjdzie. ;)

Gierek był dobry, za komuny było dobrze :)  Tusk zadłużał (owszem) i PIS zadłuża. To wszystko byli i sa socjalisci ale obecni jeszcze z sentymentem do komuny.. Gierek wiele dał ale wszystko niemal zbankrutowało i do teraz do tego dokładamy. Zbankrutowało bo było państwowe czyli niczyje, obsadzane patryjnie bez innowacji i umiejętności działania na wolnym rynku przez protekcjonizm. Ja bym do tego nie wracał

Rolnicy mieli kase na ciągniki bo ekonomia była na głowie . Jak z 10 ha upraw rolniczych mozna było kupić traktor to albo żarcie było o wiele za drogie albo traktory o wiele za tanie

jacus    100

nie mart sie dzieki pisowi socjalizm wraca duzymi krokami-jeszcze tylko znacjonalizuje sie zagraniczne firmy, odbierze ziemi obszarnikom i bedziecie w kraju- rad-swoich marzen, potem przyjdzie kolej na polskie prywatne firmy i srredniorolnych chlopow, wygra sie bitwe o handel i czeka nas socjalistyczna kraina cudow,

tylko jedno mnie martwi jak braknie papieru toaletowego to co bedziemy robic , gazet codziennych juz prawie nikt nie kupuje, kolorowe sie nie nadaja , wiec marek doradz jak sobie radzic w duzej potrzebie, przypominam milosnikom prl ze nawet po sr**-tasme trzeba bylo stac w kolejce :D

zetorki12    1998

Hmm , a ciekawe kto na miejsce Gierka będzie ? :huh: Taa były traktory ... dla "zasłużonych" , lub za łapówki .

marekfarmer    4672
Napisano (edytowany)

Ciekawe czemu nikt nie krzyczy jak za bezcen  prywatyzują? 

http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/panstwowy-grunt-dla-ojca-rydzyka-z-bonifikata-wojewody,12116742/

Macie okazje się wykazać teraz !

Od kiedy   Prowincja  Warszawskie Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela,  jest  Prywatna ????

Kliknij sobie i na dole strony samo się otworzy. Zapewne to złe źródlo więc pewnie ci nie wyjdzie. ;)

Gierek był dobry, za komuny było dobrze :)  Tusk zadłużał (owszem) i PIS zadłuża. To wszystko byli i sa socjalisci ale obecni jeszcze z sentymentem do komuny.. Gierek wiele dał ale wszystko niemal zbankrutowało i do teraz do tego dokładamy. Zbankrutowało bo było państwowe czyli niczyje, obsadzane patryjnie bez innowacji i umiejętności działania na wolnym rynku przez protekcjonizm. Ja bym do tego nie wracał

Rolnicy mieli kase na ciągniki bo ekonomia była na głowie . Jak z 10 ha upraw rolniczych mozna było kupić traktor to albo żarcie było o wiele za drogie albo traktory o wiele za tanie

Niema  żadnego  Video  Chyba że  ty  masz Prenumeratę   wykupioną  i  tam  jest  to  Video

Nie wiem czy Ekonomia wtedy  była na głowie  czy  teraz  jest.  Żywność   wtedy  raczej  była  tańsza  skoro  więcej  było  spożywane  mięsa  jak  teraz.

Dawno  Rysia  nie było

:lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=VJTc1onnktE        

Edytowano przez marekfarmer

zetorki12    1998

A w którym sklepie to mięso było dostać ? Chyba że sprzedawcy pół swoich kartek na mięso oddałeś . B)

marekfarmer    4672

podejrzewam że w mięsnym. rolnicy z tego co wiem kartek na mięso nie dostawali

zetorki12    1998

Taaa , wszędzie było pełno . B) No z kartkami tak było . Rolnika to zawsze można wydymać , niezależnie od ustroju . :ph34r:

Ulman    288

Marek, zaiste fenomen jakiś że nie możesz nic zobaczyć. 

1. Kliknij link http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,21858297,wizyta-premier-beaty-szydlo-w-lodzi-manipulacja-dziennikarzy.html

2. Na dole tekstu jest napisane  "Materiał Telewizji Trwam z I Kongresu Sejmików Województw"

3. Ponizej tego napisu jest prostokatne okienko które odpala sie z automatu i po reklamie jest materiał 

4 Obejzyj.

5. Napisz czy to mozliwe ze Szydłowa była w 2 miejscach na raz

Prosciej nie potrafię. Trzymam kciuki by sie udało :rolleyes: 

hubertuss    492
Napisano (edytowany)

Od kiedy   Prowincja  Warszawskie Zgromadzenie Najświętszego Odkupiciela,  jest  Prywatna ????

Działka jest państwowa. Dostaje ją jakaś organizacja. Czyli grupa osób. Bez przetargu za śmieszny ułamek wartości. Nie jest to czasami rozkradanie Polski? Jak ja założę zgromadzenie jakiegoś odkupiciela numer dwa z kumplami to też mi dadzą działkę za taki ułamek wartości? Jak twoi kradną to jest ok. Jak inni kradli to było bee? Zdaje się, że takie numery nazywałeś tu złodziejską prywatyzacją. A teraz co. Plują ci w twarz a ty mówisz, że deszcz pada bo kradną twoi.

Dajcie już spokój z tym Gierkiem. Bo tak dobrze było, że po sześciu latach rządów robotnicy w 76 zaczęli z tego dobrobytu strajkować. Kredyty szybko przejedzono i bieda wróciła znowu.

Edytowano przez hubertuss

hubertuss    492
Napisano (edytowany)

To demagogia dla głupków bo do zestawienia zliczono wydatki na reklamę takich firm z udziałem skarbu państwa jak np Orlen, Lotos czy Lotto i wielu, wielu innych firm. Które w mediach jak też TVP reklamowały się i przed 2007 rokiem i w przyszłości też reklamować się będą.

Edytowano przez hubertuss

mirro    225

5. Napisz czy to mozliwe ze Szydłowa była w 2 miejscach na raz

Prosciej nie potrafię. Trzymam kciuki by sie udało :rolleyes: 

Jest to możliwe albowiem prace nad konstrukcją komputera kwantowego są już na ukończeniu, a to umożliwia teleportację.  Prace nad alternatywnym sposobem przemieszczania zostały zlecone ze względu na duże zużycie pojazdów samochodowych użytkowanych przez rząd. Prace nad komputerem prowadzi Ursus równolegle do prac nad osławioną skrzynią biegów Vigus. Pierwszy, próbnie teleportowany, Wacław Berczyński do dziś nie powrócił i odgraża się że jego noga więcej tu nie stanie.Tak to widzę na dzisiaj. :D

hubertuss    492

Mam nadzieję, że te prace będą sukcesywnie postępowały i się cały pis teleportuje na księżyc kiedyś. A Ursus to może do transportu vipów pisowskich opracować co najwyżej lektyki. Na drogach będzie bezpieczniej.

jacus    100

nie slyszales o dwoch takich co ukradli ksiezyc ??? po jednym to nawet mam imie.

nie strasz-az sprawdzilem obszar diecezji bielsko-zywieckiej bo jak mlody szydlo zostanie wikarym gdzies  po drodze, to trzeba bedzie w likendy szczegolnie uwazac,chyba ze go gdzies na misje wysla do azji czy afryki B)

mirro    225

A ja myślę że zrobi karierę w Ordynariacie Polowym. Robota niezbyt ciężka, WOT rozwija się więc i etaty kapelanów się znajdą. Stopień oficerski dostanie więc i wysługa lat leci. Najważniejsze że będzie pod skrzydłami Macierewicza. To ostatnie cofam, szkoda chłopaka.

Roman176    1159

Po pierwsze sam majaczysz. Po drugie sam głosujesz na środowisko lewicowe.  W artykule napisano wyraźnie, że wpływ na obecną sytuację JSW mają dwa czynniki. Wzrost cen węgla i to jak widać duży wzrost. Na który pis nie ma żadnego wpływu. Gdzie za po ceny węgla sięgały historycznych nizin. Oraz wyrzucenie z JSW nie rentownej kopalni. Chociaż potem się pisze, że pis rzekomo nie zamyka kopalń. Nie wiem czy Jas Mos zamknięto. Ale jeśli nie to stanie się garbem, który teraz będziemy dźwigać my wszyscy jako podatnicy. Więc lepiej niech pis go zamknie jak jeszcze nie zamkną.

Dobrze zarządzają czym? Cenami węgla na świecie? Komu ty te bzdury chcesz wcisnąć.Jeśli ceny węgla znów spadną to i sytuacja JSW zmieni się radykalnie. Więc jak to piszesz przestań palić głupa bo póki co pis nie dyktuje światowych cen węgla. A nawet w artykule napisali, że to dzięki temu czynnikowi JSW ma się lepiej.

O deficycie budżetowym dyskutowaliśmy rok temu. Tez się cieszyliście, że w październiku jego wykonanie było na nie wielkim poziomie. I, że jest super bo nawet pomimo 500 plus wydano mało. Ale potem okazało się, że na wakacje budżet zasiliło 17 mld z LTE i NBP. A na koniec roku nawet pomimo tego zastrzyku deficyt został w całości zrealizowany. Więc hasło, że zysk JSW może pokryć deficyt budżetowy to papka propagandowa. Bo zaplanowany deficyt na ten rok jest rekordowo po 1989 roku wysoki. 

hubertus poczytaj sobie nawet w twoim gównie wyborczym jak pis zrobił czystki kto i ile wyprowadzał kasę i dla kogo

po drugie nie było rentownych kopalń TYLKO INWESTYCJE POD NIEMCA BYŁY ROBIONE CZYLI PRZEJMUJE I OOOOOOOOOO popatrzcie jak to Niemiec fedruje  nawet twój pierwowzór Elżbieta sama gadała 

a po trzecie mój inteligencie z podziemnej gwiazdy co ma jsw    do cen węgla skoro oni produkują węgiel koksowy  a on zawsze jest w cenie 

Chociaż potem się pisze, że pis rzekomo nie zamyka kopalń. Nie wiem czy Jas Mos zamknięto. Ale jeśli nie to stanie się garbem, który teraz będziemy dźwigać my wszyscy jako podatnicy

proszę cie twoja głupota nabrała epogenium  powiedz mi jak mogą podatnicy maga dopłacać do spółki s.a ????  gdzie ludzie mają 51% udziałów pomoc pastwa była by tylko na wypuszczeniu obligacji a później wykupieniu od pastwa znowu nic więcej to nie Niemcy   

JSW może pokryć deficyt budżetowy to papka propagandowa. Bo zaplanowany deficyt na ten rok jest rekordowo po 1989 roku wysoki.

oczywiscie ze nie pokryją bo jak bez mojej zgody udziałowca niemożna brać kasy spółce od tak chyba ze pis wynalazek jakiś super podatek dla jsw 

pisałem już kiedyś wam o tym czyli ciebie i Jacusiowi ale wy swoje wklejaliście  lisweke gówno prawda  świecie przekonani swojej racji 

MAM DO WAS 2 RADĘ PO PIERWSZE TO EDUKACJA EKONOMI  I TYCH WASZYCH ŹRÓDEŁ INFORMACJI

ZGASIŁ BYM CIE JAK OCHOTNIK STRAŻY OGNISKO ALE NIE MAM CZASU  URODZIŁA MI SIĘ CÓRECZKA TYDZIEŃ TEMU MUSZE SIĘ NIĄ TERAZ OPIEKOWAĆ BO ZONA PO CESARCE  CIĘŻKO TO PRZYCHODZI PO DRUGIE POLE CZEKA PSZENICA WYCHODZI LIŚCI FLAGOWY  I TRZEBA SKRACAĆ T3 I RZEPAK CZEKA NA PŁATKA  A W JSW MAM OPIEKĘ + WOLNE 

OPISAŁEŚ SYTUACJE OPŁACALNOŚCI TAK JAK ROLNIK PRODUKUJĄCY RZEPAK A ŻYTO  CZYLI BEZ JAKIEJ KOL WIEK WIEDZY 

Ciekawe czemu nikt nie krzyczy jak za bezcen  prywatyzują? 

http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/panstwowy-grunt-dla-ojca-rydzyka-z-bonifikata-wojewody,12116742/

Macie okazje się wykazać teraz !

EEEEEEEEEEEEEEE CZY TY WIESZ CO TO ZNACZY oddanie działki w wieczyste użytkowanie ??? NIE BEZCEN PRYWATYZACJI  :D  :D  :D  :lol:  :lol:  ALEŚ CHŁOPIE GŁUPI  CZYLI DAJE CI AUTO JEŹDZISZ NIM  NIE MOŻESZ GO SPRZEDAĆ ANI PRZEPISAĆ NIKOMU 

TYLKO UŻYTKUJESZ UMIERASZ WRACA DO MNIE HAHAHAHA 

WOW  :lol:

PEWNIE BD TAM PIELGRZYMKI MSZE ALBO COŚ  :D  :lol:

PEWNIE BD TAM PIELGRZYMKI MSZE ALBO COŚ  :D  :lol:

Dziennikarze i publicyści Jan Rokita 

SZUKANIE OFIAR NIEWIEDZY I GŁUPOTY LUDZKIEJ W PRAWIE  

ZAGRAŻA PIS DEMOKRACJI W JAKI SPOSÓB?? EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BO W TVN GADALI ZE ZAGRAŻA 

Ulman    288

Gratulacje Romek. Niech sie zdrowo chowa!

Uzytkowanie wieczyste ma zasady tak jak piszesz ale juz zaczynają przy tym gmerać http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1034865,uwlaszczenie-lipiec-2017-uzytkowanie-wieczyste-pod-mieszkaniowka-przeksztalci-sie-we-wlasnosc.html

Za jakiś czas będzie widać czy w tej sprawie nie bedzie "zaskakujących zbiegów  okoliczności"

Roman176    1159

dziękuje ulman  

ale chodzi o budynki na gruntach wieczystych i ktoś za bardzo miesza 

Ulman    288

Najpierw uporzadkują mieszkania a potem przyjdzie czas na grunty. Moze tak być że Tadeusz grunty zabuduje co znaczaco ułatwi sprawę. 

Pozyjemy , zobaczymy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez samex69
      Patrząc na to co Rosja i putin robią na Krymie pomyślałem że warto byłoby mieć coś pod ręką - tak na wszelki wypadek.Jak legalnie uzyskać dostęp do broni palnej.