Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

Według Waszej  ( i znacznej części Parlamentu Europejskiego ) logiki największym zagrożeniem  dla spójności UE nie są milionowe hordy muzułmańskich fanatyków tylko PiS . Niemcy krytykują Polski rząd a jednocześnie temu rządowi pożyczają pieniądze . ps. a co z opisywanym przez Was finansowaniem PiS przez Putina ?

Edytowano przez dddddddddddddddddd

Alamo    812

Widzisz najbardziej obrażasz sam siebie. Bo albo nie rozumiesz co czytasz. Albo świadomie to przekręcasz. Nigdzie nie pisałem, że Szydło jest na pasku Brukseli czy Berlina. Inna sprawa, że pożycza od Niemców pieniądze. Ale jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Wręcz przeciwnie rząd Szydło jak i sam PiS wmawia swoim wyborcom, że Niemcy i Bruksela czyli ogólnie UE są be. Co nie przeszkadza im sięgać po kasę stamtąd.

Ten rząd w wielu kierunkach polityki zagranicznej świadomie lub nie świadomie jedno mówi drugie robi. Świadomie mówią, że Berlin i Bruksela be i świadomie biorą od nich kasę. Świadomie mówią, że Rosja be. Ale nie świadomie pomagają Putinowi rozbijać UE mówiąc, że Niemcy i Bruksela be. Wszystko co tu piszę ma jak najbardziej logicznie spójny sens. Ale fakt działania pisu na arenie między narodowej wyglądają na nie logiczne i nie spójne.

Przykład kilka dni temu izby rolnicze krajów grupy wyszehradzkiej wystąpiły do ue o większe nakłady na rolnictwo w tych krajach.  Dzisiaj Szydło pluła na tak zwaną stara Europę. Która najbardziej to finansuje. Wygadując, że to samo zło. Robiła to z racji rocznicy Chrztu Polski. Który był swego rodzaju zbliżeniem Miesza I z Europą zachodnią. Logiki w tym nie ma fakt.

Podobnie z Rosją z jednej strony chcemy by oddali samolot, ale z drugiej z nimi walczymy. Samolotu nie dostaniemy, handel ucierpi. Ale za to nie świadomie pomagamy Putinowi rozbijać ue. Od polityka zagraniczna PiSu. Nikt nie wie o co chodzi. Jeden wielki chaos.

Chore przemyślenia domorosłego leminga (jak sam siebie określił na innej stronie,w innym wątku)

marko-kolo    213

prawda boli  :D  :D  :D

chore to są ludki które nie widzą że to są fakty powszechnie dostępne 

tylko trzeba mieć mózg a nie sieczkę żeby to ogarniać  ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    483

Według Waszej  ( i znacznej części Parlamentu Europejskiego ) logiki największym zagrożeniem  dla spójności UE nie są milionowe hordy muzułmańskich fanatyków tylko PiS . Niemcy krytykują Polski rząd a jednocześnie temu rządowi pożyczają pieniądze . ps. a co z opisywanym przez Was finansowaniem PiS przez Putina ?

Nie pisałem o finansowaniu PiS przez Putina. Bilecki wytransferował sporo kasy ze skokó to może coś Jarkowi rzucił. Finansowane przez Putina są za to nie które eurosceptyczne partie w europarlamencie, które tworzą sojusze z pisem. Nie twierdzę też, że PiS jest większym zagrożeniem niż muzułmanie. Ale nasz rząd robi skuteczne zamieszanie w ue. Co właśnie w tych trudnych czasach osłabia ue a jest Putinowi na rękę.

Chore przemyślenia domorosłego leminga (jak sam siebie określił na innej stronie,w innym wątku)

I co znowu z norki wylazłeś i będziesz trolował? W jednym temacie napisałeś brednie o cukrowni w Łapach. To ci napisałem jak było to się schowałeś. A teraz tutaj wylazłeś. Skoro twierdzisz, że to są chore przemyślenia. Napisz mądrzejsze stać cię na to?

Alamo    812

Nie pisałem o finansowaniu PiS przez Putina. Bilecki wytransferował sporo kasy ze skokó to może coś Jarkowi rzucił. Finansowane przez Putina są za to nie które eurosceptyczne partie w europarlamencie, które tworzą sojusze z pisem. Nie twierdzę też, że PiS jest większym zagrożeniem niż muzułmanie. Ale nasz rząd robi skuteczne zamieszanie w ue. Co właśnie w tych trudnych czasach osłabia ue a jest Putinowi na rękę.

I co znowu z norki wylazłeś i będziesz trolował? W jednym temacie napisałeś brednie o cukrowni w Łapach. To ci napisałem jak było to się schowałeś. A teraz tutaj wylazłeś. Skoro twierdzisz, że to są chore przemyślenia. Napisz mądrzejsze stać cię na to?

Wyznawco zasady Michnikowszczyzny.Michnikowszczyzny ludzie nie kupują,wyłącznie podobna Tobie tetryczejąca diaspora po Tusku.Nie mam czasu klepać wpisów regularnie co trzy godziny dzień w dzień,wchodzić na strony pro Michnikowskie,czerpać wiedzę w celu podbudowania swojej lemingozy..Swoją drogą należy Ci współczuć,nie masz życia poza tematem "Andrzej Duda najlepszy prezydent dla rolników" wystarczy prześledzić kilka stron wstecz,Jw..wpisy stukane każdego dnia,srednio w odstępach 3 godzin,po to by między czasie przysiąść na kibel,obmyślając kolejne propagandowe wpisy sfrustrowanego człowieka,tym że wybory wygrał PIS a nie ktoś spod znaku lemingozy.

hubertuss    483

Czyli jak pisałem nic mądrego nie napiszesz. A to, że sfrustrowany jesteś to akurat sam pokazujesz. Tyle złości, agresji, epitetów. Może napisać tylko frustrat. Mam net w pracy, w domu. Korzystam kiedy chcę i pisze co chce. Boli cie to?

Bo tak już na świecie jest. Ty jako pisuar musisz tyrać na nic czasu nie masz. A ja jak na leminga przystało żyję sobie wygodnie i dostatnio, spędzam czas na próżnych przyjemnościach. I nawet w dobrze płatnej pracy mogę wchodzić na strony jakie chce i pisać co chce. Ty jesteś sfrustrowany i miotasz obelgami. A ja jestem wyluzowany. Co widać w naszych tekstach.

Edytowano przez hubertuss

scoffer    1140

Bilecki wytransferował sporo kasy ze skokó to może coś Jarkowi rzucił.

Kto to jest Bilecki ? Co to jest skokó ? 

Oświeć mnie proszę .

PawelWlkp    326

No faktycznie jesteś wyluzowany. Nie wiem czy z tego wyluzowania cały dzień na forum czatujesz, czy czasem nie trzeba by wtrącić paru zdań. Normalni ludzie mają w pompie te Twoje wpisy,czasem Ci coś odpiszą, czasem nie. Mają rodziny, znajomych ciekawą pracę lub hobby. A Twoja dobrze płatna praca to dla niejednego na waciki dla żony. Jak dla mnie to dobrze płatną pracę to miał młody Morawiecki. Pochwal sie w realu przed kimś kto lubi słuchać jak to Ci się powodzi..

scoffer    1140

No błysnąłeś dwie literówki. Pewnie dumny z siebie jesteś? Ale mało domyślny.

Sorry @chujejtussie ,literówka  to drobiazg.

Edytowano przez scoffer

hubertuss    483

No faktycznie jesteś wyluzowany. Nie wiem czy z tego wyluzowania cały dzień na forum czatujesz, czy czasem nie trzeba by wtrącić paru zdań. Normalni ludzie mają w pompie te Twoje wpisy,czasem Ci coś odpiszą, czasem nie. Mają rodziny, znajomych ciekawą pracę lub hobby. A Twoja dobrze płatna praca to dla niejednego na waciki dla żony. Jak dla mnie to dobrze płatną pracę to miał młody Morawiecki. Pochwal sie w realu przed kimś kto lubi słuchać jak to Ci się powodzi..

Chyba w takim razie jesteś nienormalny skoro to komentujesz. Skoro normalni mają w pompie jak sam piszesz. A o moją pracę się nie martw. Skoro ktoś liczy mój czas to mu napisałem co robię. Zabrakło wam argumentów to was nagle mój czas i rodzina zaczęła interesować. Na wszystko mam czas a tutaj parę zdań mogę napisać w każdej chwili z każdego miejsca. No ale pewnie wy żyjecie w czasach, Gdzie internet w domu z gniazdka i to jeszcze oszczędnie bo duży rachunek przyjdzie. Sory ale tak wyglądają te wasze podsumowania mego czasu.

PawelWlkp    326

No może jestem. Ty napewno. Faktycznie same biedaki na forum i jedno panisko dla którego szczytem awansu społecznego jest robota na "zusie" stary ferdek, stary pasat i internet w telefonie. Świat wirtualny nie każdego bawi, ale jak ktoś ma smutne życie w realu to się może dowartościować. Mnie smuci jak komuś czegoś brakuje, Ciebie widzę że cieszy.

marko-kolo    213

coś nie z bogaty jesteś  skoro zasadziłeś się na 500+ i tym samym  reprezentujesz elitę awansu społecznego na cudzy koszt

to ma być te wesołe życie w kolejce po zasiłek ?  :D  :D  :D

mnie też smuci to ze tacy jak Ty nie potrafią zarobić na własne dzieci i ja będę musiał na was robić, choć swoje już wychowałem i prawie wyuczyłem i nikt mi nie dokładał  ;)

marko-kolo    213

wręcz przeciwnie jestem z tego dumny że nigdy nie stałem tam gdzie inni  ;)

ale wiesz to inny stan postrzegania obowiązku i poczucia odpowiedzialności

staszek131415    2014

No dumny jak Koreańczyk oni też są z siebie dumni że żyja jak żyją i nikt im nie dopłaca rozumiem że jakbyś miał możliwość to byś wniosku nie złożył bo Twoja duma by na to nnie pozwoliła :D :D :D  jak znam życie to Ci dumni pierwsi w kolejce stali ;)

marko-kolo    213

staszek wiem że tego nie pojmiesz , nie mam takich złudzeń ? 

nie mając argumentów mieszasz do tego dopłaty obszarowe które nie są pomocą socjalną dla nierobów tylko zwrotem poniesionych kosztów  ;)

widzisz ja sporo czasu już gospodarzę i przez 15 lat żyłem bez dopłat i dałem rady , mało tego najwięcej gruntu wtedy kupiłem 

staszek131415    2014

500 + jest też zwrotem poniesionych kosztów ale że Ciebie nie objęło nie możesz się z tym pogodzić ;) a kiedy miałeś niby kupić oczywiste że wtedy jak ziemia była za grosze

A dopłaty obszarowe są właśnie dla nierobów bo dostają je Ci co nawet nie wiedzą gdzie ich ziemia jest :D :D

marko-kolo    213

no widzisz była za grosze i nikt jej nie chciał

a terasz ryczą że ktoś się bogaci  

tu nie chodzi ze mnie nie obejmie , tylko dlaczego ja mam  teraz jeszcze robić na nierobów takich jak ty ?  

staszek131415    2014

Ale dlaczego na nierobów? Każdemu kto spełnia kryteria przysługuje więc ten co ciężko pracuje zarabia 20 tysi miesięcznie jest dla Cb nierobem ? Ty na mnie grosza nie dałeś więc nie wiem po co te aluzje B)

A że masz problemy z prokreacją to wylewasz na kogoś swoje żale :lol:

marko-kolo    213

z czyjej kieszeni przysługuje ? z mojej ? 

a  ci co nie maja dzieci maja płacić na twoje ? 

nie wstyd ci ? 

staszek131415    2014

No jakbyś nie wiedział to podpowiadam że te dzieci będą płaciły na ich emerytury wiem że doskonale o tym wiesz ale lubisz manipulować faktami więc wychodzą takie kwiatki ;)

Mam takiego kolegę co jest kawalerem i twierdzi tak jak ty że z jego kieszeni będą brać tyle że on płótno w niej jedyniue widzi ale emerytury już wyczekuje i z czyjej kieszeni mają mu wtedy płacić?

hubertuss    483

No może jestem. Ty napewno. Faktycznie same biedaki na forum i jedno panisko dla którego szczytem awansu społecznego jest robota na "zusie" stary ferdek, stary pasat i internet w telefonie. Świat wirtualny nie każdego bawi, ale jak ktoś ma smutne życie w realu to się może dowartościować. Mnie smuci jak komuś czegoś brakuje, Ciebie widzę że cieszy.

Wcale mnie nie cieszy, że masz smutne życie w realu i czegoś ci brakuje. Więc postanowiłeś się tu dowartościować. Po prostu, gdy nie masz argumentów merytorycznych w dyskusji zbyt łatwo przeskakujesz na tematy osobiste. Czy to ciebie czy @Alamo co może obchodzić mój czas prywatny i to co z nim robię, czy moja rodzina. Piszecie zdziwieni, że często tu piszę. Jak by internet przenośny był dla was nieznany. Pod mostem mogę mieszkać. Nic ci do tego. Jak masz coś do powiedzenia to stań z podniesioną głową i dyskutuj merytorycznie. Jak nie masz nic do napisania to daj se spokój z wycieczkami osobistymi bo to cecha ludzi słabych i tchórzy. A ty nie raz już tutaj tak robiłeś. Pamiętasz jak zarzucałeś mi starokawalerstwo bo ci argumentów brakło? A sam słuchasz i bronisz tu starego kawalera, który nie ma konta w banku ani prawka.

Podsumowując brak wam argumentów to na tematy osobiste wskakujecie. Jak się wam odgryzłem to zabolało i się ferment zrobił. A niby wszyscy normalni mnie olewają. To po co komentujesz? Naprawdę nie normalny jesteś, co sam stwierdzasz.

PS rozumiem, że się tak tu rzucacie. Bo to co piszę to wszystko prawda. A wam brak argumentów to se folgujecie. Robotę z zusem polecam i każdemu kto szuka życzę. Zwłaszcza taką z trzema filarami emerytalnymi, dwiema dodatkowymi pensjami i trzecią dodatkowa formie rożnych świadczeń socjalnych pracodawcy. Prywatnym ubezpieczeniem medycznym bez kolejek w przychodniach. Taką wiecie jak na rasowego leminga przystało, którego pisuary nie zdołały od koryta oderwać i który ma się dobrze. Pozdro.

Edytowano przez hubertuss

wojtekd    1741

a  ci co nie maja dzieci maja płacić na twoje ? 

nie wstyd ci ? 

A kto będzie pracował na emerytury tych którzy nie mają własnych dzieci ? Czy to jest sprawiedliwe ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się