Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

Ulman    275

Podatek bankowy - jedni podniesli opłaty , inni obnizyli oprocentowanie.- wszyscy wyszli na swoje a zapłacili klienci.

Skoro ściganie rolnika za nie zapłacony vat jest bez sensu to czemu bolszewia nie zmienia przepisów? Niech ganiają dostawców.

Wiem ze ty nie będziesz tego pilnował ale skoro jestes zwolennikiem tego rozwiązania to jakie rozwiązania cie do niego przekonały które maja pomóc osiągnąć spadek szarej strefy?

Jak ten portal ukróci oszustwa? Jesli cena bez fv będzie wystarczajaco atrakcyjna to uważasz że nie znajdą chętnych? Ile ty masz lat chłopie ? Bujać to my a nie nas :P

marekfarmer    4521

Nie wiem co  to  jest  ta  ,,bolszewia,,

Czy  ja gdzieś  napisałem że  da  się  wyeliminować  szarą  strefę w 100%

Była  jest  i  będzie  ,, Polak potrafi,,

Pewnie  że  każdy  kupi  paliwo  taniej  jak ma gdzie  i  dobre  paliwo.

W dużych  gosp  z nowoczesnym  sprzętem 86 litrów  do  ha  starcza  spokojnie na uprawę.  Co  innego  tam  gdzie  jest produkcja  zwierzęca  tam  brakuje  i  trzeba  sobie  jakoś  radzić  :)

W ten sposób można by  skontrolować  tych  którzy  nie  korzystają  ze  zwrotów  akcyzy skąd  mają  paliwo

staszek131415    2020

Nie wiem po co wklejasz jakieś wypociny nieznanego autorstwa. Tuskowi nikt nie postawił żadnych zarzutów. Przecież prokurator w czasie przesłuchania Tuska jako świadka bez problemu mógł by to zrobić. Oczywiście gdyby miał powód. Oczywiście przyjazd Tuska do Warszawy był wyreżyserowany. Ale to pis daje mu takie fajne preteksty. Bo przecież gdyby nie wezwanie do prokuratury Tusk nie miał by pretekstu do takiego przyjazdu i spaceru ulicami. To tak jak z tym 27 do 1. Pis szantażując wszystkich zerwaniem szczytu sprawił, że żaden przywódca nie chciał wyjść na takiego co uległ szantażowi i wszyscy solidarnie poparli Tuska. Gdyby nie działania pisu. Tusk nie wygrał by głosowania 27 do 1. Mogło by być kilka głosów sprzeciwu.

Tak samo jest teraz. Pis dał Tuskowi fajny pretekst. Bo świadek to nie podejrzany. Każdy z nas może być świadkiem nawet gdy jest najuczciwszy pod słońcem. A z drugiej strony Tusk miał wspaniałą okazję do zareklamowania swojej osoby. Jako tego co to lubi przebywać z ludźmi, wychodzi do nich, nie wstydzi się i nie boi. No i ma szansę odegrać ofiarę zemsty pisu. Do mediów przedostają się informacje o 8 godzinnym przesłuchaniu na czczo. Z ręcznym protokołowaniem chociaż teraz są wszędzie komputery. A nie zapominaj, że na pis głosowało 18 % uprawnionych. Więc Tusk ma całkiem poważny elektorat do zdobycia.

nO ochronę miał większą jak w Smoleńsku pewnie czuł że nie jest u siebie  bo tam to do marketu po wodę bez ochrony chodzi :P :P

Wiadomość z agroFakt.pl

mirro    209

No to imć Pana Berczyńskiego mamy z głowy. Tak oto zakończyła się błyskotliwa kariera. "Good Night and Good Luck" - jak mawiają starożytni Czechosłowacy. 

I co tu teraz zrobić z taką piękną smoleńską prezentacją?

Ulman    275

W ten sposób można by  skontrolować  tych  którzy  nie  korzystają  ze  zwrotów  akcyzy skąd  mają  paliwo

Tylko po co ? Co ci to da?

B3Agro    85

czyli znaczy ze masz słabe gleby i niema parcia na ziemie ???

http://fakty.interia.pl/polska/news-kantar-public-pis-i-kukiz-15-w-gore-po-w-dol,nId,2384847 no pis 38 po ostro w duł 19 i Kukiz ładnie 

od II do V z przewagą III. Czyli raczej nie takie najgorsze. Parcie na ziemię się skończyło już jakiś czas temu. Na chwilę obecną więcej sprzedających niż kupujących. 

Na 4 okoliczne gminy jest może 10 dużych gospodarstw. Co najmniej 30% (ja i dwóch moich znajomych) absolutnie nie jest zainteresowane zakupem ziemii - poza oczywiście okazjami lub działkami które wkrótce mogą przestać być rolne lub mają dobre położenie.

Małych gospodarstw które uprawiają ziemię w tych gminach jest tez już niewiele. Nawet jak ktoś ma te 10 czy 15 ha to mają kilka ha warzyw/owoców lub tytoniu a resztę dają w dzierżawę lub chcą sprzedawać. Z prostej przyczyny - nie ma młodych którzy chcieli by to obrabiać. W najbliższej okolicy w ciągu ostatnich kilku lat tylko jeden który przeją gospodarstwo coś na nim robi - reszta (wiem o 4) sprzedała lub wydzierżawiła grunty lub tez wszystko razem z budynkami.

garek    67

Dobrze że PIS naprawił ubezpieczenia rolne po PSlu  to śpię spokojnie podczas fali przymrozków ;)

marekfarmer    4521

Za chwile cały PIS zrobi to co kura :wacko:

Nie bój  nic  jak na razie  mają  prawie 40% poparcia

Zapewne  przed  wyborami  zrobią  koncert  z  Aneksem  i będzie  pozamiatane

Roman176    1076

od II do V z przewagą III. Czyli raczej nie takie najgorsze. Parcie na ziemię się skończyło już jakiś czas temu. Na chwilę obecną więcej sprzedających niż kupujących. 

Na 4 okoliczne gminy jest może 10 dużych gospodarstw. Co najmniej 30% (ja i dwóch moich znajomych) absolutnie nie jest zainteresowane zakupem ziemii - poza oczywiście okazjami lub działkami które wkrótce mogą przestać być rolne lub mają dobre położenie.

Małych gospodarstw które uprawiają ziemię w tych gminach jest tez już niewiele. Nawet jak ktoś ma te 10 czy 15 ha to mają kilka ha warzyw/owoców lub tytoniu a resztę dają w dzierżawę lub chcą sprzedawać. Z prostej przyczyny - nie ma młodych którzy chcieli by to obrabiać. W najbliższej okolicy w ciągu ostatnich kilku lat tylko jeden który przeją gospodarstwo coś na nim robi - reszta (wiem o 4) sprzedała lub wydzierżawiła grunty lub tez wszystko razem z budynkami.

czyli dobre ziemie u mnie podobnie ale 5 klasy jakieś 4% nie wiem jak to u nas w rzeczywistości bo mamy obniżone klasy przez szkody górnicze mamy bardzo ciężkie ziemie  na plus południe polski najcieplejszy region polski  łagodne zimy 

Widzę łykasz propagandę jak leci. Wczoraj Terlecki wygłosił te zdanie a ty je od razu powtórzyłeś. Szkoda tylko, że nie dodałeś, że prokuratorzy powiedzieli, że już go więcej nie wezwą. Ale tego wam wasza propaganda nie mówi. Bo Tusk był świadkiem a wam się daje do zrozumienia, że może być coś więcej.

Pis z własnej wrodzonej głupoty tak naprawdę buduje od nowa pozycję Tuska w Polsce. Rąbiąc go gwiazdą i symbolem walki pisu ze wszystkimi do okola. Zamiast zostawić Tuska w spokoju tak by społeczeństwo o nim nie słuchało i zapomniało. To pis regularnie Polakom o Tusku przypomina podświadomie robiąc z niego symbol walki politycznej z poprzednią ekipą, Europą i wszystkimi do okola.

Co do tych jak zwykle głupich memów to widać jak wasza propaganda pierze wam mózgi. Tusk nie dostał żadnych zarzutów i nie dostanie. Bo był świadkiem i prokurator powiedział, że go więcej nie wezwie. Więc nie wiem jakie zarzuty tu rozmydlać. Jedyne co rozmydlają to wasz mózgi.

Co do współpracy FSB do której i tak nie doszło. To miała ona zapewnić drogę dla wycofania polskich wojsk z Afganistanu. Nawet USA współpracuje z FSB/Rosją w takich sprawach. NATO tez miało z nimi podpisane umowy. WIęc nie wklejajcie tutaj tych bzdur bo poza wami i tak nikt inny w te brednie nie uwierzy.

hubertuss to wpis posłanki nowoczesnej na Twitterze jak i śmiech ze Tuskowi kod pokazuje czerwone kartki  

hubertuss    483

Dla prawdziwych Polaków tusk to złodziej i zdracja  to jest oczywista oczywistość . Pytanie kim są "ktosie" którzy go popierają ? No chyba że to ich praca ;)

A to ciekawe bo jeszcze nikt nie udowodnił mu, że coś ukradł. Mało tego nikt dokładnie nie potrafi nawet wskazać o co ewentualnie można podejrzewać Tuska, że ukradł. Za to nie jaki Jarosław kradł już po obaleniu komuny. Jako członek elit rządzących będąc u boku Bolka i wykorzystując tą pozycję. Zaczął uwałszczać się z przyjaciółmi na państwowym majątku.

http://www.bankier.pl/forum/temat_ludzie-i-afery-pisu,4945923.html

Dzisiaj złodziej krzyczy łapać złodzieja. Ciekawe kim są ludzie, którzy go popierają?

nO ochronę miał większą jak w Smoleńsku pewnie czuł że nie jest u siebie  bo tam to do marketu po wodę bez ochrony chodzi :P :P

Zacietrzewionych pisowców nie stać na bilet do Brukseli to i pewniej tam się czuje. Poza tym pogubili by się, nie znają języka to i Tusk tam ochrony nie potrzebuje. A co do ochrony nikt nie przebije Antoniego, który do ochrony ma 100 żołnierzy ŻW.

No to imć Pana Berczyńskiego mamy z głowy. Tak oto zakończyła się błyskotliwa kariera. "Good Night and Good Luck" - jak mawiają starożytni Czechosłowacy. 

I co tu teraz zrobić z taką piękną smoleńską prezentacją?

Nowaczyk już się szykuje. Są ludzie, którzy dla rozgłosu i pieniędzy zrobią wszystko. Nie zabraknie ich Macierewiczowi. A Berczyński pokazał na ile można mu i tej całej komisji wierzyć. Naopowiadał bzdur i znikł.

mirro    209

Sprawa Berczyńskiego ma dużo gorsze drugie dno. Niektórzy drą szaty w temacie współpracy z FSB. A tu pan Berczyński grzebie w kwitach przetargowych bo dostał zgodę od Macierewicza, pomimo że nie jest zatrudniony w IU ani dopuszczony do oglądania kwitów niejawnych. Poza tym to pracownik Beinga czyli lobbing w dyskretnym wydaniu. Ale my lubimy naszą Polonię i pokażemy mu wszystkie. 

Alamo    812

A to ciekawe bo jeszcze nikt nie udowodnił mu, że coś ukradł. Mało tego nikt dokładnie nie potrafi nawet wskazać o co ewentualnie można podejrzewać Tuska, że ukradł. Za to nie jaki Jarosław kradł już po obaleniu komuny. Jako członek elit rządzących będąc u boku Bolka i wykorzystując tą pozycję. Zaczął uwałszczać się z przyjaciółmi na państwowym majątku.

Dzisiaj złodziej krzyczy łapać złodzieja. Ciekawe kim są ludzie, którzy go popierają?

Strona Bankier pl.Prezes zarządu-Janusz Płocica  i wszystko jasne, wiarygodny i prawy jak Ty--->http://natemat.pl/123693,menedzer-ktory-sprzedal-zelmera-niemcom-dostal-miliony-zlotych-nagrody

Zacietrzewionych pisowców nie stać na bilet do Brukseli to i pewniej tam się czuje. Poza tym pogubili by się, nie znają języka to i Tusk tam ochrony nie potrzebuje. A co do ochrony nikt nie przebije Antoniego, który do ochrony ma 100 żołnierzy ŻW.

Nowaczyk już się szykuje. Są ludzie, którzy dla rozgłosu i pieniędzy zrobią wszystko. Nie zabraknie ich Macierewiczowi. A Berczyński pokazał na ile można mu i tej całej komisji wierzyć. Naopowiadał bzdur i znikł.

Samo ostatnie zdanie świadczy że jesteś porąbany,same domysły i insynuacje,chwyty propagandowe na korzyść własnej,jedynie słusznej narracji. 

500 afer i przekrętów PO-http://blogpress.pl/node/7889

marko-kolo    213

porąbanym to trzeba być żeby tego nie widzieć  ;)

kogo obchodzą afery PO jak teraz rządzi pisuar i jakoś nie bankrutuje tylko kradnie dalej ...czyli dalej to samo 

gdzie ta dobra zmiana ? 

Ulman    275
Napisano (edytowany)

Strona Bankier pl.Prezes zarządu-Janusz Płocica  i wszystko jasne, wiarygodny i prawy jak Ty--->http://natemat.pl/123693,menedzer-ktory-sprzedal-zelmera-niemcom-dostal-miliony-zlotych-nagrody

Zgłaszaj do prokuratury !

@miro, to się układa w sensowną całość. Jak takie dziadzisko jak Berczyński ma dostęp do poufnych informacji i jeszcze sie chwali jak mitoman to można sobie wyobrazić że wieksza część komisji czy chłopaczków Antoniego też ma taki dostęp tyle że sie tym nie chwalą. Nie ma się co dziwić generałicji że poszła w stan spoczynku widząc ten burdel.  Zarzuty że FSB mogło się plątać po korytarzach SKW są  równoważne do tego że byle pętak namaszczony przez Antka może we wszystkim grzebać. 

Dziś rano czytałem w necie że Antkowi przenieśli trampoline z WAT na inny basen bo lubi wieczorami popływaćhttp://wiadomosci.wp.pl/kolejna-ekstrawagancja-antoniego-macierewicza-specjalnie-dla-niego-zamontowali-trampoline-6114073839794305a

Ciekawe czy z tej trampoliny chce się wybić na prezesa? 

A ludzie gorszyli się ośmiorniczkami.......

Ostatni sukces dyplomacji http://wiadomosci.onet.pl/kraj/paul-jones-stany-zjednoczone-zrobily-wszystko-co-mogly-ws-katastrofy-smolenskiej/yw3y970

Edytowano przez Ulman

Bogdan675    998

porąbanym to trzeba być żeby tego nie widzieć  ;)

kogo obchodzą afery PO jak teraz rządzi pisuar i jakoś nie bankrutuje tylko kradnie dalej ...czyli dalej to samo 

gdzie ta dobra zmiana ? 

może dlatego 18010489_1854178361501221_19631393120324

grzen    175
Napisano (edytowany)

niestety ciemnota anty-pisowska nie widzi tego że polska się rozwija .

co ciekawe ekonomista którego często było widać w tvn też wypowiada się bardzo dobrze o gospodarce,a jeszcze w tamtym roku psy wieszał na pis.

ale zacietrzewieni przeciwnicy nie mogą tego pojąć i z tą myślą się oswoić 

proponuje jakieś szkolenie na temat pozytywnego myślenia, tylko że trybem specjalnym tzw. S

jasne że są w tym rządzie czarne owce które to sam bym wywalił. cóż nie można mieć wszystkiego :D

Edytowano przez grzen

marko-kolo    213

rozwija się bo ciemnota prawoskrętna to mniejszość  :D  :D  :D

cała para idzie do Torunia 

grzen    175

a to że ta ciemnota to mniejszość to ja wiem,ale nie wiedziałem że do torunia biegają :lol:

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

nie no to ci wyjaśnię ... para czyli kasa idzie do złodzieja z Torunia  ;) a nie na rozwój gospodarczy 

Prosty rachunek sumienia…:
p. Berczyński – to ja wykończyłem caracale,
p. Zalewska – to ja wykończyłam edukację,
p. Ziobro – to ja wykończyłem niezawisłe sądy,
p. Macierewicz – to ja wykończyłem polską armię,
p. Radziwiłł – to ja wykończyłem in vitro i polskie szpitale,
p. Szyszko – to ja wykończyłem puszcze i polskie drzewa,
p. Waszczykowski – to ja wykończyłem pozycję Polski na arenie międzynarodowej,
p. Piotrowicz – to ja wykończyłem Trybunał Konstytucyjny,
p. Gliński – to ja wykończyłem Muzeum II Wojny Światowej,
p. Kurski – to ja wykończyłem TVP,
p. Rydzyk – to ja wykończyłem polski Kościół,
Podsumowanie:
p. Kaczyński – to ja wykończyłem Polskę i cały dorobek ostatnich 27 lat!!! 

Edytowano przez marko-kolo

jacus    95

to dziwne ze kraj w ruinie, wszystko jak nie rozkradzione to niemcom sprzedane a tak pieknie sie rozwija ???????? skad ten rozwoj sie bierze - sam ojciec biznesmen chyba nie da rady go dzwignac z bagna, nawet z udzialem banku watykanskiego[poczytajcie troche o mafii w instytucie dziel religijnych].

http://www.wiocha.pl/1432897,Biedny-Antos

http://www.wiocha.pl/1432886,Ludzie-listy-pisza-czyli

http://www.wiocha.pl/1432826,Suski-udowadniaze-caryca-to-nie-przypadek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się