Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

Żydowscy historycy przeciw karaniu za „polskie obozy śmierci”

af56278403ac58256eb00f28fe6b930b_L.jpgfot: pixabay.com

Projekt ustawy, dotyczącej karania więzieniem (3 lata pozbawienia wolności) za używanie sformułowania "polskie obozy śmierci", jest wciąż komentowany. Również przez środowiska żydowskie.

– Nie mogę sobie wyobrazić, że oni naprawdę próbują wprowadzić to prawo – mówił w rozmowie z Jerusalem Post dr Efraim Zuroff z Centrum Szymona Wiesenthala. W tej samej rozmowie dr. Zuroff podkreślił: – Nie było żadnych polskich obozów śmierci. To nie oni je założyli, nie oni je prowadzili, nie było żadnych polskich strażników. Mają w 100 procentach rację – to były nazistowskie obozy śmierci w Polsce, ale nie umiem sobie wyobrazić, że rzeczywiście zamknęliby w więzieniu człowieka za używanie tego sformułowania.

Reprezentująca Instytut Yad Vashem pani profesor Diny Porta prezentuje podobne poglądy, ale uważa, że: "sposób w jaki Polacy chcą to przeprowadzić jest bardziej niż krańcowy". Twierdzi też, że takie postępowanie może: „przydusić” wolność słowa i działalność badaczy.

A jak to jest z karaniem za podważanie Holokaustu? Sprawdza się już tyle lat i nikomu nie przyszło do głowy, że tego typu „podejście” ogranicza wolność słowa.

Za:wprost.pl

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=25335

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/8336-co-wy-na-to-zydowscy-historycy-przeciw-karaniu-za-polskie-obozy-smierci

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-o-zakazie-mowienia-polskie-obozy-zaglady-to-przydusi-wolnosc-slowa-2016-08

Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Izrael Singer (1943) – były sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 2001–2007 słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. na Światowym Kongresie Żydów.

Edytowano przez dddddddddddddddddd

mirro    209

A jakbyś tak pomyślał i opatrzył rzetelnym komentarzem, tym na górze, to bardzo by bolało? 

Wiadomość z agroFakt.pl

mirro    209

Polityka ma gdzieś wszystkich bez wyjątku, kala pamięć żołnierzy i zwykłych obywateli którzy zapieprzają w pocie czoła i wychowują następne pokolenia. Politykom żyło by się dużo lepiej gdyby nie naród i to naród jest główną przeszkodą w prowadzeniu polityki.

jacus    95

najciekawsze jest to ze naprawde byly polskie obozy koncentracyjne - zarowno przed wojna jak i po wojnie, w tym celu po wojnie wykorzystywano zwykle byle niemieckie podobozy na slasku, wieziono w nich takze zolnierzy wykletych. 

wojtekd    1741
jacus    95

az wylaczylem abp na stronie niezalezna- srodek na lysienie, buty- to dla mnie towar pierwszej potrzeby :D  :D  :D   , szczegolnie odlyszacz-normalnie codziennie go szukam

:P  :P  :P  

za pieniadze ksiadz sie modli-za pieniadze lud sie podli a pisowski dla kasy szczegolnie........

146294654312575280230.jpg

GEORGE SOROS SPONSORUJE STOWARZYSZENIE CÓRKI PROF. ANDRZEJA RZEPLIŃSKIEGO !

http://www.gazetapolska.pl/35041-corka-rzeplinskiego-z-pieniedzmi-od-sorosa

http://m.niezalezna.pl/85381-gazeta-polska-ujawnia-corka-rzeplinskiego-z-pieniedzmi-od-sorosa-lista-plac-kontrowersyjnego-m

http://prawy.pl/36380-george-soros-sponsoruje-stowarzyszenie-corki-prof-andrzeja-rzeplinskiego/

comment_2mhqbEDfUm5d0Y0EvLayXsJQMUNyBZAm                                              

Edytowano przez dddddddddddddddddd

jacek1296    63

Mnie boli? Chłop( czy dzieciak) nie potrafi użyć własnej mózgownicy, tylko posiłkuje się wypocinami podobnych mu cymbałów. Pokaż mi jeden jego post, w którym napisał coś własnymi słowami. To jest zaśmiecanie tematu tym bardziej, że wszystko pochodzi z tych samych, " bardzo wiarygodnych stron", których normalni, mający własny rozum ludzie, w ogóle nie czytają.

hubertuss    483

Nie potrzebnie zaśmieca forum. Tu jest miejsce do dyskusji. Można podkleić link. Ale trzeba coś napisać. A nie śmieci wrzucać. Córka Rzeplińskiego jest dorosła. Ojciec za nią nie odpowiada. A od Sorosa jej fundacja a nie ona dostała jakieś 50 tys. Normalnie szał. Tak fortuna, że ja więcej netto w rok zarabiam.

Zrozumiał bym krytykę za komentowanie i narzucanie własnego poglądu do zamieszczanych przeze mnie linków  . A Wy krytykujecie mnie za to że każdy może wyrobić swoją własną autonomiczną ocenę .

Uważam  za uczciwe to że ocenę i komentarz pozostawiam każdemu z Was .

Dla osoby mającej własny rozum , własne poglądy i przekonania nie powinno stanowić  problemu to że ktoś ma odmienne zdanie .

Jeżeli boisz się głosić prawdę - jesteś niewolnikiem .

wojtekd    1741

;) A zamiast niezbędnego dla wielu komentarza - http://prawicowyinternet.pl/kim-byl-jozef-kijowski-dziadek-lidera-kod-po-zakonczeniu-dzialan-wojennych-walczyl-z-bandami-nacjonalistycznymi/ -dziadek lidera KOD 

Oczywiście lider KOD jest dorosły ( tak samo jak dorosła jest córka  Rzeplińskiego ) i niema nic wspólnego ze swym dziadkiem.

Jeszcze jedno łączy córkę Rzeplińskiego i Mateuszka - oboje noszą sukienki .

Na lewicy to częsta praktyka ,że chłop w kiecce łazi .

mateusz-kijowski-spo%CC%81dnica-zdjecie.

Kiecki Mateuszkowi i  córkę Rzeplińskiego sponsoruje ten sam stary żyd  ;) .

jacek1296    63

Zrozumiał bym krytykę za komentowanie i narzucanie własnego poglądu do zamieszczanych przeze mnie linków  . A Wy krytykujecie mnie za to że każdy może wyrobić swoją własną autonomiczną ocenę .

Dla osoby mającej własny rozum , własne poglądy i przekonania nie powinno stanowić  problemu to że ktoś ma odmienne zdanie .

Jesteś krytykowany za zaśmiecanie, a nie za wyrabianie własnej opinii, której nikt nie zna, bo nic nie piszesz, tylko bez sensu wklejasz jakieś durnoty. Możesz mieć odmienne zdanie, ale je przedstaw, wklejanki są dla przedszkolaków.

wojtekd    1741

Bo widzisz ddddddddd... gdybyś wklejał linki  na przykład z  (przepraszam za wyrażenie) gazetywyborczej i zamieszczał komentarz typu - OTO PRAWDA OBJAWIONA - wtedy chłopaki byli by ukontentowani .

A  że tego nie robisz to Ci teraz beeeeczą .

A teraz słówko do @jacek1296 - Widzę że jesteś mało rozgarnięty i nie wiesz kto ma jakie poglądy na Agrofoto . Więc chcę ułatwić ci życie i podpowiem że moje poglądy są całkowicie odmienne od twoich !

mirro    209

Jeżeli coś wklejasz, świadczy to o tym że Cię to zaciekawiło, poruszyło i nie jest obojętne. Możemy polemizować z Tobą, ale musisz dać szansę prezentując swoje stanowisko a to pomoże zrozumieć dlaczego to wkleiłeś. 

Nie będę przecież dyskutował z facetem z filmu. To jest forum a nie wiadomości. Wklejasz dużo ważnych rzeczy, wybierasz , wyszukujesz, układają się w pewną całość i chwała Ci za to. Ale nie nie możesz stać zupełnie z boku, bo to Twoje wpisy pod tym co wklejasz są najważniejsze i rozkręcają  dyskusję.

jacek1296    63

Bo widzisz ddddddddd... gdybyś wklejał linki  na przykład z  (przepraszam za wyrażenie) gazetywyborczej i zamieszczał komentarz typu - OTO PRAWDA OBJAWIONA - wtedy chłopaki byli by ukontentowani .

A  że tego nie robisz to Ci teraz beeeeczą .

A teraz słówko do @jacek1296 - Widzę że jesteś mało rozgarnięty i nie wiesz kto ma jakie poglądy na Agrofoto . Więc chcę ułatwić ci życie i podpowiem że moje poglądy są całkowicie odmienne od twoich !

Twoje poglądy są całkowicie odmienne od moich, ok. I co z tego wynika, oświeć mnie.

Ulman    275

Czym ty jesteś gorszy tym oni czuja sie lepiej. Niemoty tak maja. Nie potrafią stać się lepsi to sie cieszą jak komus sie pogorszy.

B3Agro    85

Ale o czym dyskusja z wojtkiemd? Przeczytałem kilka jego wpisów , widzę avatar  -  narodowiec po gimnazjum. Mi osobiście uwłacza nawet rozmowa z takimi ludźmi. 

ona dostała jakieś 50 tys. Normalnie szał. 

A jaką kwotę musiałby przekazać żydowski spekulant i finansista George Soros rodzinie prezesa Trybunału Konstytucyjnego profesora Andrzeja Rzeplińskiego byś uznał to hubertussie za naganne ? 

http://niezalezna.pl/85505-corka-rzeplinskiego-przyznaje-bez-pieniedzy-sorosa-nie-byloby-mojego-portalu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się