Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

Michalmeer    366

Człowieku To Ty jesteś zmanipulowany i zrozum to w końcu , pis tonie w sondażach ? kto robił sondaż? , lepiej idz sadzić drzewa z peło które to walec wyciął ;)

hubertuss    483

Mam ponad trzy hektary drzew więc mi wystarczy. A co do zmanipulowania to widać tu kto jest zmanipulowany. Jakoś nigdy nic mądrego napisać nie potraficie. Tylko wkoło to samo. Że tvn, że Tusk zdrajca wszystko okraszone durnymi memami. I to cała wasza merytoryczna rozmowa tutaj. Już ci Bogdan ktoś pisał, że z mediów czerpie się informacje. A ty dalej te bzdury wklejasz. Pewnie się tego szamba za bardzo opiłeś.

Napisałem, że teza jakoby Tusk domagał się sankcji to bzdura i manipulacja pisu. To mi merytorycznie odpisano, żebym drzewa poszedł sadzić. Taka to dyskusja z elektoratem pisu. Postawieni pod ścianą z brakiem argumentów odpowiadają albo nie na temat albo głupimi memami.

Wiadomość z agroFakt.pl

Zbyszko    675
Napisano (edytowany)

Jakby nie Niemcy to by PISowska propaganda straszyła ciemnote ruskimi, francuzami, albo szwedami bo juz raz nas najechali. ^^  To jest wskazywanie palcem  winnego niepowodzeń dużej części leniwego i głupawego elektoratu. Klepiesz biedę - wina niemców, nie masz nowego auta - wina Tuska, dostałes mandat - wina komuny. Czym większa jałopa tym bardziej wierzy że wszystkie niepowodzenia są spowodowane czynnikami zewnętrznymi a on sam jest ofiarą 

Wałęsa na pewno kłamał bo przecież PIS udowodnił że był Bolkiem ;)

Z Vat robić cuda? Skąd wiesz? w TVPIS mówili? Jak nie jesteś vatowcem to co ty o tym możesz wiedzieć?

Z vatu można wyjść tylko po prostu się nie opłaca 

Muszę pisać w twoim języku . Masz rację że do jełopa nic nie dociera . Grafolodzy na pewno byli z Pis . Kiszczak trzymał w domu zbędna makulaturę . Gdyby poszła kobitka z tym do Bolka to by ta makulatura była najdroższa na świecie . Ja zamiast nowego ciągnika kupiłem nowy samochód . Gdybym był  w wat pewnie było by odwrotnie . Klepiesz biedę wina zdrajców lub twoja .

Żeby wiedzieć jakie cuda można robić nie trzeba słuchać telewizji choć tam też o tym mówią . Nieraz kolega mówi możesz wziął fakturkę na mnie . 

Edytowano przez Zbyszko

MARAKAM    8

Kolego jakbyś był na VAT to zapewne kupiłbyś samochód na gospodarstwo i skorzystał z możliwości odliczenia 50 % VAT.

jaco25    262
Napisano (edytowany)

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03666-Zloty-deal-doktora-Jana-K.htm

oho kolejny kwiatek, i wychodzą brudy zamiatane pod dywan widocznie przestały się mieścić i wychodzą na wierzch. Jak za przeproszeniem do h**a wafla można było sprzedać coś za kwotę która wg. NIK zwracała się po jednym roku działalności tak to tylko z PO potrafili zrobić, i co te jełopy podparte o wydmuszkę Nowośmieszną  z powrotem miałyby rządzić Polską?? akurat...  PO  nic się nie stało, PO nic się nie stało...

Edytowano przez jaco25

Michalmeer    366

Po co pisać merytoryczne i prawdziwe informacje skoro i tak to do was nie dotrze , to nie ma żadnego sensu , mija sie to z celem

Zbyszko    675

Kolego jakbyś był na VAT to zapewne kupiłbyś samochód na gospodarstwo i skorzystał z możliwości odliczenia 50 % VAT.

Ja z kratką samochodu nie potrzebuje . Ale nie jednemu ta kratka by się przydała .

hubertuss    483
Napisano (edytowany)

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03666-Zloty-deal-doktora-Jana-K.htm

oho kolejny kwiatek, i wychodzą brudy zamiatane pod dywan widocznie przestały się mieścić i wychodzą na wierzch. Jak za przeproszeniem do h**a wafla można było sprzedać coś za kwotę która wg. NIK zwracała się po jednym roku działalności tak to tylko z PO potrafili zrobić, i co te jełopy podparte o wydmuszkę Nowośmieszną  z powrotem miałyby rządzić Polską?? akurat...  PO  nic się nie stało, PO nic się nie stało...

http://ciechgroup.com/relacje-inwestorskie/informacje-finansowe/wyniki-finansowe-roczne/

Pisowska propaganda oczywiście zapomniała ci dodać, że takie zyski mogły być wypracowane dopiero u prywatnego właściciela. Bo gdy przed marcem 2014 roku skarb państwa miał udziały w CIECH wcale tak kolorowo nie było. A ty nawet czytając tytuł ze swojego linku też takiego wniosku oczywiście nie potrafisz wyciągnąć. W linku wyżej który wkleiłem widać wyraźnie, że to dopiero po przejęciu firma zaczęła przynosić duże zyski. Czy sprzedano za tanio? Pis ma władzę niemal wszędzie to niech sprawdza jak to było i karze winnych.

Co do reszty komentarza to już słychać kwik, który rozlegnie się za dwa i pół roku w Polsce, gdy pisowców będą od koryt odrywać.

Po co pisać merytoryczne i prawdziwe informacje skoro i tak to do was nie dotrze , to nie ma żadnego sensu , mija sie to z celem

Skąd wiesz skoro nigdy nic takiego nie napisałeś?

Edytowano przez hubertuss

mk9422    96
Napisano (edytowany)

CIECH nie potrafił takiego zysku wypracować gdy należał do państwa bo osoby zasiadające w niej traktowały ją jak kurę znoszącą złote jajka i brali ile chcieli. Najważniejsze było nie narobić się a zarobić. Czyli dobrze podsumowałeś w ten sposób PO i PSL. W ich rękach Ciech nie potrafił wypracować dobrego zysku bo było złodziejstwo i matactwa a gdy kupił to prywatny inwestor jakoś można zarobić konkretną kasę. Przy sprzedaży na pewno poszła gruba kasa pod stołem bo trzeba by było być totalnym bez mózgiem i głąbem żeby sprzedać tak tanio. 

A co do karania winnych. PIS Cały czas to robi tylko PO, PSL i Nowoczesna cały czas w tym przeszkadzają bo wychodzą ich przekręty na wierzch. Jakie są afery z najważniejszymi sędziami w Polsce. To najlepiej krzyczeć że niszczy się tą ,,nadzwyczajną kastę ludzi ''. Piniora mają na nagraniach jak brał łapówki a stał się twarzą kodu i co niektórzy zwykli obywatele go popierają. No to dopiero trzeba być bez mózgiem żeby popierać łapówkarza albo ci ludzie też mają swoje za uszami i muszą go popierać bo jak go wsadzą to i przyjdzie pora na nich. Na szczęście już coraz mniej tych głąbów. Potwierdzeniem tego są manifestacje kodów. Już tylko garstka ludzi w nich uczestniczy w stosunku do początkowych manifestacji. Ludzie coraz bardziej dostrzegają jaka była poprzednia władza. Dostrzegą to jeszcze bardziej gdy tych afer wypłynie jeszcze kilkadziesiąt. Można pisać i pisać o tych aferach. Opozycja zajmuje się Misiewiczami i innymi głupotami bo nie ma do czego się przyczepić. A tak naprawdę taki Misiewicz to jest pikuś przy aferze z ciechem, amber gold, rozsprzedawaniem Warszawy, wyłudzaniem vatu  i wiele wiele innych. Niech on milion ukradnie to co to jest w stosunku do tych  milionów a może i miliardów.Oby winni zostali ukarani

Edytowano przez mk9422

hubertuss    483

Jak przeszkadzają pisowli karać winnych skoro pis ma większość w sejmie. Ma prokuraturę, policję cba i tym podobne instytucje. Więc nie pleć bajek, że ktoś komuś przeszkadza. Bo póki co opozycja nad policją innymi służbami i prokuraturą władzy nie ma.

Co do spółek skarbu państwa to czy po psl czy pis to jedno i to samo. Wszyscy traktują je jako dojne krowy. Lista tysiąca Misiewiczów po roku rządów pis w końcu coś o tym mówi. Tak samo jak działalność ministra Jackiewicza.

Piszesz, że trzeba być bezmózgim żeby popierać łapówkarza. To może porozmawiamy o aferze w pkp z udziałem ludzi pis. Tj szefa pkp mianowanego przez pis i byłego szefa bor mianowanego przez pis. A może porozmawiamy o ustawie o wycince drzew, gdzie sam Kaczyński podejrzewał lobbing i mimo to ustawa do dziś nie zmieniona. Ciekawe ile za to ktoś wziął? A może coś wiesz na temat ustawy o jednorękich bandytach gdzie pisowski rząd oddaje bez przetargu serwis nad wszystkimi automatami w Polsce amerykańskiej firmie. Poszukaj sobie poseł Kukiz 15 który zginął się tym zajmował. Sporo tych podjeżanych ustaw i powiązań jak na rok rządów. Masz racje ludzi o których piszesz jest coraz mniej. Kolejny sondaż to potwierdza.

http://www.parlamentarny.pl/sondaze/spada-przewaga-pis-nad-po-sld-w-sejmie,144.html

Ulman    275

Żeby wiedzieć jakie cuda można robić nie trzeba słuchać telewizji choć tam też o tym mówią . Nieraz kolega mówi możesz wziął fakturkę na mnie . 

Jeśli cudem nazywasz wziecie fv na kolegę to gratuluję. Powinno ci dać do myślenia ze jeśli kolega prosi o fakturę to opłaca się być vatowcem ;)

Ja z kratką samochodu nie potrzebuje . Ale nie jednemu ta kratka by się przydała .

Nie kompromituj się! Nie pisz o vacie bo nie masz pojęcia co do obecnych regulacji wiec jak możesz ocenić co jest korzystne :unsure: I ty chcesz oceniać komu by się kratka przydała.........

Kratki to chyba ok 2010 zniknęły. Teraz możesz sobie kupić nawet Benteya na gospodarstwo i nikt łaski nie robi że pół vat od zakupu, paliwa, części, przeglądów zwróci. 

CIECH nie potrafił takiego zysku wypracować gdy należał do państwa bo osoby zasiadające w niej traktowały ją jak kurę znoszącą złote jajka i brali ile chcieli. Najważniejsze było nie narobić się a zarobić. Czyli dobrze podsumowałeś w ten sposób PO i PSL. W ich rękach Ciech nie potrafił wypracować dobrego zysku bo było złodziejstwo i matactwa a gdy kupił to prywatny inwestor jakoś można zarobić konkretną kasę. 

CIECH jak każda spółka państwowa miała wysokiej klasy specjalistów z nadań partyjnych - takich Misiewiczy. Było ich o wiele za dużo, nic nie potrafili, robota wisiała im kalafiorem bo to czy maja pracę zależało od wyniku wyborów a nie od wyników firmy. Taki stan rzeczy jest wspólny dla wszystkich, niezależnie od przynależności partyjnych.

Dowcip dnia - Obecna Prezes TK zapytana w TVP Info o agenturalna przeszłość swojego męża odpowiada - to jego sprawa :D

marekfarmer    4500

Brytyjski  Minister spraw  zagranicznych  pomagał  rannym  Były  Polski  Minister  schował  się  w taksówce  i  filmował  z ukrycia 

Ulman    275

Obecny nasz minister niegdyś w obliczu katastrofy, to ani nie pomógł, ani nie filmował,  tylko najzwyczajniej uciekł  :o

marekfarmer    4500

Wiedziałem  że   to napiszesz

:lol: :lol: :lol: 

:lol: :lol:

:lol:

Takie są  w Polsce  procedury   ale  co tam   uciekł

Ulman    275

A reszta się jakoś procedur nie trzymała :blink:  Wtedy rzeczony osobnik nie pełnił żadnej funkcji  - był normalnym posłem, więc jakie specjalne procedury zmusiły go do tak szybkiego wyjazdu ?

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

naczelny troll wyzywa od trolli  ..cyrk na kołach  :D  :D  :D

bieda umysłowa nie pozwala na więcej  ? 

Edytowano przez marko-kolo

jaco25    262

http://ciechgroup.com/relacje-inwestorskie/informacje-finansowe/wyniki-finansowe-roczne/

Pisowska propaganda oczywiście zapomniała ci dodać, że takie zyski mogły być wypracowane dopiero u prywatnego właściciela. Bo gdy przed marcem 2014 roku skarb państwa miał udziały w CIECH wcale tak kolorowo nie było. A ty nawet czytając tytuł ze swojego linku też takiego wniosku oczywiście nie potrafisz wyciągnąć. W linku wyżej który wkleiłem widać wyraźnie, że to dopiero po przejęciu firma zaczęła przynosić duże zyski. Czy sprzedano za tanio? Pis ma władzę niemal wszędzie to niech sprawdza jak to było i karze winnych.

Co do reszty komentarza to już słychać kwik, który rozlegnie się za dwa i pół roku w Polsce, gdy pisowców będą od koryt odrywać.

Skąd wiesz skoro nigdy nic takiego nie napisałeś?

Nie mam w zwyczaju odpisywać na durne posty ale w tym zrobię wyjątek.

Po pierwsze ile razy mam Ci pisać że nie jestem zwolennikiem PIS i co w tym przypadku ma piernik do wiatraka PIS. Jeśli ktoś nie popiera PO i N to od raz Pisior?? zastanów się co Ty piszesz czasem. Jeżeli spółka była źle zarządzana to tylko że Peowscy ,,Misiewicze" tam zasiadali i bardzo ubolewam, nad tym że PIS nie karze za to.

ps. nie bój się PO rządzenie już nie grozi a tym bardziej Sorosowej Nowośmiesznej ,, Wszechwiedzącego Ryszarda"

hubertuss    483
Napisano (edytowany)

Ciekawe bo wam obrońcom pisu jakoś łatwo przychodzi pisanie, że wszyscy nie popierający pisu są z po. A tu się tak pisu zapierasz. Nazywasz mój post durnym ale sam nie bardzo umiesz napisać dlaczego. Bo ja nigdzie nie napisałem, że to nie po zarządzała tą spółką. Ale w dalszej części dyskusji o tym wątku pisałem wyraźnie, że to praktyka znana każdej partii. Pis za to nie każe i możesz sobie ubolewać. Ale pis ma swoich Misiewiczów i teraz oni doją te spółki. I mało kogo obchodzą zyski. Ważne jest koryto tak dla pis jak dla po.

O Nowosmiesznej już mi się pisać nie chce. bo to przejaw twojej frustracji. Nazywasz ich tak bo widzisz, że dobra zmiana się wali. Opublikowano już drugi sondaż gdzie po roku z kawałkiem rządów pis przewaga pis nad po zamyka się w 3 czy 4 procentach. I jak pisałem zaczyna się u was kwik przejawiający się pogardliwym nazywaniem partii opozycyjnych np.

Brytyjski  Minister spraw  zagranicznych  pomagał  rannym  Były  Polski  Minister  schował  się  w taksówce  i  filmował  z ukrycia 

Macierewicz po katastrofie w Smoleńsku zjadł  obiad i uciekł do Warszawy. W pociągu kazał rolety pozasuwać. Tak tak wiem są procedury nakazujące zjedzenie obiadu w takim wypadku. Pomijam już fakt, że nie pełnił wtedy żadnej funkcji państwowej ale ty się pocieszaj dalej, że miał jakieś procedury. W końcu to nie pierwszy raz tutaj widzę jak wyborca pisu sam siebie okłamuje by czuć się lepiej. Następnym razem zanim coś napiszesz to się zastanów. Bo Sikorski znajdował się w taksówce jadącej w przeciwnym kierunku. A ulice w Londynie to nie droga u ciebie na wsi gdzie kilkoma krokami na drugą stronę da się przejść. Poza tym osobiście za Sikorskim nie przepadam taki chłopek roztropek. Ale miał chłop jaja jadąc w latach osiemdziesiątych z własnej woli do Afganistanu na wojnę. Odważył byś się? Zgłoś się na korespondenta do Syrii. Pokaż jaki odważny jesteś zamiast czyjąś odwagę oceniać.

Edytowano przez hubertuss

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się