Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

Ulman    275

mirro-   niema  takich  ludzi  których  nie można  by  zastąpić.   Tak czy  owak  Putin  nas  w kilka  godzin   rozbroi   także  niema  to  wielkiego  znaczenia  kto  będzie  na  jakim stołku.

To po co ta cała szopka z OT dozbrajaniem armii? Zwolnic Antoniego i innych misiewiczów a MON wcielić do MSWIA i i bedzie taniej. Antek mniej aut rozbije a i żołnierze gówniarzom nie bedą musieli salutować

dowiedz gdzie ci się generałowie szkolili a później napisz 

No popatrz. W strukturach NATO 18 lat funkcjonowali, na misje jeżdzili i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Może NATO jest z ruskimi w zmowie przeciw nam?

Tak tak Komorowski też miał wygrać w pierwszej serii 67% poparciem, takie chłopisko było pewne, że nawet na debatę wszystkich kandydatów na prezydenta nie przyszło a potem okazało się, że nie warto dzielić skóry na żywym niedźwiedziu także sondaże można sobie w bajki wsadzić....

Jest to broń obosieczna bo wiadomo że sondaże nie są wiarygodne tylko nie wiadomo w która stronę  :( Jesteś pewien że PIS nie ma teraz zawyżonych słupków jak kiedyś Komorowski ? Im się też teraz wydaje że nie maja z kim przegrać 

Wiadomość z agroFakt.pl

marko-kolo    213

jak się czyta co niektórych to nawet nie socjalizm a bolszewizm bije po oczach

straszą już że będą rabować  ..''mata to dajta ''  :D  :D  :D

Piotr778    32

Oglądałem wczoraj "minęła dwudziesta" rachoń raz mówił 114 generałów za chwilę 114 generałów i pułkowników a następnie 114 generałów poza tym wcinał się z tym zmanipulowanym pytaniem w trakcie odpowiedzi Grabca na poprzednie pyt. .Przerywał zakłócał jak to zwykle zwykł robić gdy na pyt.odpowiada ktoś z PO lub N i cierpliwie słucha natomiast  choćby najwieksze dyrdymały kogoś z pislamu. Do obecnego tvpis idealny w końcu były rzecznik pisu.

Ulman    275

Rachoń to taki telewizyjny Misiewicz i ma swoje 5 minut

Zbyszko    675

Niemcy z bolszewikami teraz trzymają lepiej jak Polska . Dwie partie opozycyjne PO i N nawet współpracują z komunistami a jak się czyta  że socjalizm bolszewizm jest teraz to ma rację . Mazguła  Kwaśniewski   i wiele innych w szeregach opozycji . 

mirro    209

Fala odejść w 2014 roku była spowodowana w dużej mierze grzebaniem w ustawie o służbie żołnierzy zawodowych. Zawsze w takim przypadku ci którzy mogą odchodzą  żeby nie stracić. Jak gościu ma pełną wysługę to odchodzi bez mrugnięcia okiem. Nigdy natomiast nie było przypadku aby najważniejsi dowódcy "rzucali kwitem" przed upływem kadencji. 

Piotr778    32

Z tego co wiem to ani mazguła ani kwaśniewski nie należy do żadnej partii opozycyjnej za to wiem czyje szeregi zasila piotrowicz

Zbyszko    675

A co trzeba należeć do partii żeby iść w jednym szeregu .  

marko-kolo    213

Niemcy z bolszewikami teraz trzymają lepiej jak Polska . Dwie partie opozycyjne PO i N nawet współpracują z komunistami a jak się czyta  że socjalizm bolszewizm jest teraz to ma rację . Mazguła  Kwaśniewski   i wiele innych w szeregach opozycji . 

skończyłeś chociaż podstawówkę ? bo z tego co wypisujesz to są obawy że jakiś specjalny tok zaliczyłeś 

chłopie szanuj się , bo to naprawdę bieda umysłowa  

Zbyszko    675
Napisano (edytowany)

skończyłeś chociaż podstawówkę ? bo z tego co wypisujesz to są obawy że jakiś specjalny tok zaliczyłeś 

chłopie szanuj się , bo to naprawdę bieda umysłowa  

Pochodzisz z ładnej krainy to skocz mi podlaskę 

Udowodnij chłopie z krainy puszcz i kniei 

Edytowano przez Zbyszko

mirro    209

Mam kumpla z okolic Sieradza a ten zawsze mówił że pochodzi z krainy czosnku i cebuli. Do dziś nie wiem dlaczego? Pytać go przecież nie będę.

Zbyszko    675

Mam kumpla z okolic Sieradza a ten zawsze mówił że pochodzi z krainy czosnku i cebuli. Do dziś nie wiem dlaczego? Pytać go przecież nie będę.

Może trzeba się domyśleć pochodzić a mieszkać to różnica . 

marko-kolo    213

Glowna rola Macierewicza w MON jest ubezwlasnowlnienie dowodztwa aby nie wystapilo w obronie Konstytucji i w przypadku ewentualnych zamieszek nie stanelo w obronie Narodu, przeciw partii - PIS. To zadanie Antoni wypelnil. Wojsko jest upartyjnione i ulegle. Nalezy tez pamietac o wyniesieniu ogromnej ilosci dokumentow z likwidowanej WSI, ktore sa teraz w posiadaniu Macierewicza. W pisie jest duzo szemranych czlonkow i te materialy to gwarancja ich posluszenstwa. W tej sytuacji faktyczna wladza w Polsce nalezy do Macierewicza. 

Ulman    275

Na najwyższe kierownictwo też ma materiały i kto wie czy przypadkiem  nie na samego Ojca Dyrektora ;)

Ulman    275

U niemców przebywał? Zdrajca! Hańba! :D

hubertuss    483

No cóż jeśli tylko takie zgrane argumenty ci zostają to już widać. Że wasza dobra zmiana toczy się na dno po równi pochyłej. Trend w sondażach jest dobry.  Ciekawe co napiszesz czy wklejasz jak z tej emigracji Tusk będzie wracał? Być może po to by odciążyć Dudę by ten więcej mógł jeździć na nartach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się