Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

binek    264

Dlaczego prezes Jarosław kupuje wyłącznie japońskie produkty? Bo na każdym jest napisane Ja pan  :P

Może dlatego że pewien Bolek OTAKE Polskę walczył :lol:

hubertuss    483

Zmiana z 35 na 33 może i jest kosmetyczna ale zmierza w dobrym kierunku. Tym bardziej, że w styczniu było i po 38 % dla pisu. Projekty składały rożne partie opozycyjne. Ale nie ma co się cieszyć. Czy to Kukiz czy Nowoczesna czy Po wszystko lądowało w śmietniku. Więc Kukzi 15 nie ma tu jakichś szczególnych dokonań na tle opozycji. Za to ma istotne dokonania jako partia z której odeszło najwięcej posłów od początku kadencji. A jak będą w sondażach spadać to odejdzie jeszcze więcej. Kukiz sobie nie radzi z tym wszystkim. Nie widać go w mediach. Może boi się gaf a może ma to gdzieś. Ale moim zdaniem Kukiz 15 powinien wejść do następnego sejmu z banalnej przyczyny. Odbiera głosy pisowi. 

Tak głosowałem na Nowoczesną i nie wstydzę się tego napisać. Choć wielu z was wstyd śmiało napisać na kogo się głosowało. Petru mnie rozczarował. Ale nie wiem po co Roman wklejasz te durne ilustracje. Przecież to jest od debili dla debili. Punkt 5 jest kwintesencją durnoty kogoś kto to wyprodukował. Bo sam nie wie ile jest państw na świecie a komuś wyrzut robi. Mnie to nie rusza. Bo wiem, że zrobił to gorszy dureń niż Petru. 

Bolek Bolkiem a w szeregach pisu nowi agenci jak np nie jaki pan Przyłębski ambasador w Berlinie mąż pani Juli prezes TK. Dziwnym trafem jego teczkę ktoś wypożyczył z IPN mniej więcej w czasie jego nominacji na ambasadora. Dziwnym trafem data i miejsce urodzenia Wolfganga pokrywają się idealnie z danymi pana Przyłębskiego.

hubertb    126

Przynajmniej jesteś szczery, Nowoczesna i Kukiz maja taka wadę że nadal nie mają jakiegoś spójnego programu. To czy program PiS jest zły ocenimy za 2 lata. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Ulman    275

PIS za to ma spójny program lewicowo prawicowo narodowo anarchizujacy :blink:

hubertb    126

Ulman wejdź na strony partii po kolei i zobacz ile z nich ma opisany w ogóle jakiekolwiek programy. 

Roman176    1079

zobaczcie warto rozmawiać aktorka oskarżyła pana nowoczesnej o wyprowadzanie miL z teatru  był tam dyrektorem 

009219_r0_940.jpg

Ulman    275

Niech idzie do prokuratury a nie papla w TVPIS

Roman176    1079
Napisano (edytowany)

ja to inaczej widzę gupki wybierają głupków 

:P

tu jest przykład 

nowoczesna kobieta  :lol:

Edytowano przez Roman176

Ulman    275

ja to inaczej widzę gupki wybierają głupków 

:P

I dlatego PIS wygrał wybory :wacko:

Roman176    1079

no tam same prf a reszta jacyś ojce niewiadomych przemian 

no ale to by zawsze rządził a niezłodziejska po po 2  :P

hubertuss    483

Przynajmniej jesteś szczery, Nowoczesna i Kukiz maja taka wadę że nadal nie mają jakiegoś spójnego programu. To czy program PiS jest zły ocenimy za 2 lata. 

Zawsze piszę co myślę. Nie mam problemu z przyznaniem  na kogo głosowałem ani nie mam problemu z krytyka tej partii czy jej lidera. Jeśli coś co robią mi się nie podoba.

Z pisem i ich programem to jest taka sprawa, że to co robią teraz bardzo w wielu aspektach rożni się od tego co obiecali. Tak na szybkiego z pamięci:

Ministrem obrony miał być Gowin w żarnym razie Macierewicz. Szydło osobiście to zapowiadała. Nikt z pisu nie obiecywał w kampanii walki z Trybunałem czy Sądem Najwyższym. Duda nie obiecywał, że będzie łamał konstytucję

Obiecano za to

pytać obywateli o opinię w referendach.podczas, gdy się tych referendów zakazuje.jak np w Warszawie czy w sprawie reformy edukacji. I tu Kukiz 15 jako wielki zwolennik referendów jakoś specjalnie pisu nie krytykuje.

Duda obiecał przewalutowanie kredytów frankowych po kursie zaciągania i już wiadomo, że tak nigdy nie będzie

Szydło obiecała 500 na każde dziecko. 

Obiecywano nie podnosić podatków.

Już po tym roku z kanałkiem widać, że wiele obietnic wyborczych to były kłamstwa. Nie trzeba czekać jeszcze dwóch lat.Zresztą nie ma na co. Pis w zasadzie swoje najbardziej głośne hasła jak 500 plus i obniżenie wieku emerytalnego już zrealizował. Już skończyły się podarki. 

Z drugiej strony widać wyraźnie, że politycy pisu którzy kiedyś krytykowali po jak choćby za te loty Tuska dzisiaj robią to samo. Szydło lata do Krakowa jak Tusk do Gdańska. Pisowska władza nie domawia sobie przywilejów. Lista Misiewiczów przekroczyła po roku liczbą 1000 nazwisk listy hańby po psl powstałe po 6 latach rządów i to dwukrotnie. Do tego mamy kontrowersyjne ustawy jak ta Szyszki o wycince drzew gdzie nawet sam Kaczyński podejrzewa lobbing. No i dziwne kontakty i przelewy w ministerstwie obrony.

Podsumowując to samo co za po.

hubertb    126

Wiesz jedynie co jest kontrowersyjne w ustawie o wycince drzew to to że dopiero PiS ją wprowadził. Przypomnę ci że takiej ustawy nie było i lasy oraz parki miały się dobrze. Szczególnie okłamany jako wyborca PiS się nie czuje. Co nie znaczy ze jestem też bezkrytycznie zadowolony. MON ma pod górkę bo panie tam nadal jest "beton" i nie widzę powodu żeby akurat na forum sprawę MON opisywać. 

hubertuss    483

No właśnie takiej ustawy nie było i lasy i parki miały się dobrze. Teraz jest i mają się źle. W Łebie 4 ha lasu nad morzem poszło bo potrzebne było miejsce na nowy hotel. Ludzie tną co tylko się da. I wcale nie chodzi tu o rolnika czy innego człowieka co to przy domu przeszkadzające mu drzewo zetnie. Chodzi tutaj o działki warte ciężkie miliony i to jak ścinając drzewa wartość tych działek dla biznesu jeszcze bardziej rośnie.

Co do MONu nie wiem gdzie ten beton. Bo sam Macierewicz chwali się wymianą 90 % kadry. To co na beton wymienił? A może MON ma pod górkę ze względu na nie jasne powiązania Macierewicza z D Amato? Jakieś dziwne przelewy 15 tys dolców miesięcznie od PGZ dla firmy amerykańskiej w której ten D Amato jest udziałowcem, czy tam zasiada w zarządzie? A może pod górkę jest dlatego, że ten D Amato jest lobbystą firmy produkującej Black Hawki? Dużo jest tam takich znaków zapytania. Może kiedyś będzie komisja śledcza.

hubertb    126

Poczytaj o Łabie, bo działka na której miał stanąć jest zalesiona to działka obok została wykarczowana, podobno jest w rękach holendra. Black Hawk maja najdłuższy resus i były sprawdzone w każdym klimacie na świecie. Pod tym względem są najlepszymi śmigłowcami na tym przetargu. Przelewy od PGZ idą w różne strony, kupują teraz już nie tylko gotowy sprzęt ale know how. Tego ostatniego mocno brakuje. 

Beton nadal jest na niższych szczeblach, wyższe regularnie są wymieniane. O strukturze w MON to widzę że zbyt wiele nie wiesz więc po co ten temat poruszasz? 

hubertuss    483

Czy to działka obok czy nie obok to wycięto 4 ha lasu w Łebie. Na pewno nie dla zabawy bo to duże koszty są. To kto jest jej właścicielem tez nie ma żadnego znaczenia.

To czy BH jest najlepszym śmigłowcem to się okaże. Bo nie wiadomo jaką wersję wcisną nam amerykanie. BH produkowane czy tam składane w Polsce mocno odbiegają od tego czym lata armia amerykańska. No i jest jeszcze kwestia kluczowa ile za nie zapłacimy. I co powiecie jak sztuka wyjdzie drożej niż caracal?

https://oko.press/damato-lobbysta-polskiej-grupy-zbrojeniowej-rzadu-macierewicza/

Nie wiedziałem, że za takie know how płacimy? No tak takiego know how na pewno nam brakuje.

http://wyborcza.pl/magazyn/1,124059,20839126,black-hawk-wyladowal-nowojorsko-smolenski-lacznik-macierewicza.html

Beton to sam Macierewicz. Nie potrafi nic konkretnie zrobić. Kręci jakieś podejrzane wałki i układy. A takim jak ty opowiada o betonie. Nie zwalaj na żaden beton. Bo najłatwiej znaleźć jakiegoś winnego tylko nie siebie.

hubertb    126

Z 3 które startują w przetargu AW i UH są dla siebie konkurencją natomiast Caracal to żadna konkurencja dla nich nie jest. Same silniki dwóch pierwszych biją wytrzymałością i obsługa to francuskie gówno. AW startował ostatnio z niecertyfikowanymi silnikami, ciekawe czy to się zmieniło. 

Dalej jestem natomiast zdania że powinniśmy śmigłowiec wyprodukować własny. 

staszek131415    2020

Zmiana z 35 na 33 może i jest kosmetyczna ale zmierza w dobrym kierunku. Tym bardziej, że w styczniu było i po 38 % dla pisu. Projekty składały rożne partie opozycyjne. Ale nie ma co się cieszyć. Czy to Kukiz czy Nowoczesna czy Po wszystko lądowało w śmietniku. Więc Kukzi 15 nie ma tu jakichś szczególnych dokonań na tle opozycji. Za to ma istotne dokonania jako partia z której odeszło najwięcej posłów od początku kadencji. A jak będą w sondażach spadać to odejdzie jeszcze więcej. Kukiz sobie nie radzi z tym wszystkim. Nie widać go w mediach. Może boi się gaf a może ma to gdzieś. Ale moim zdaniem Kukiz 15 powinien wejść do następnego sejmu z banalnej przyczyny. Odbiera głosy pisowi. 

Tak głosowałem na Nowoczesną i nie wstydzę się tego napisać. Choć wielu z was wstyd śmiało napisać na kogo się głosowało. Petru mnie rozczarował. Ale nie wiem po co Roman wklejasz te durne ilustracje. Przecież to jest od debili dla debili. Punkt 5 jest kwintesencją durnoty kogoś kto to wyprodukował. Bo sam nie wie ile jest państw na świecie a komuś wyrzut robi. Mnie to nie rusza. Bo wiem, że zrobił to gorszy dureń niż Petru. 

Bolek Bolkiem a w szeregach pisu nowi agenci jak np nie jaki pan Przyłębski ambasador w Berlinie mąż pani Juli prezes TK. Dziwnym trafem jego teczkę ktoś wypożyczył z IPN mniej więcej w czasie jego nominacji na ambasadora. Dziwnym trafem data i miejsce urodzenia Wolfganga pokrywają się idealnie z danymi pana Przyłębskiego.

Nie wstydzisz się?A powinieneś :P :P większych oszołomów w sejmie to nie ma ;)

hubertb    126

W każdej partii jest przynajmniej kilku oszołomów, tyle że w nowoczesnej ich gęstość jest bardzo duża. 

staszek131415    2020

No właśnie takiej ustawy nie było i lasy i parki miały się dobrze. Teraz jest i mają się źle. W Łebie 4 ha lasu nad morzem poszło bo potrzebne było miejsce na nowy hotel. Ludzie tną co tylko się da. I wcale nie chodzi tu o rolnika czy innego człowieka co to przy domu przeszkadzające mu drzewo zetnie. Chodzi tutaj o działki warte ciężkie miliony i to jak ścinając drzewa wartość tych działek dla biznesu jeszcze bardziej rośnie.

Co do MONu nie wiem gdzie ten beton. Bo sam Macierewicz chwali się wymianą 90 % kadry. To co na beton wymienił? A może MON ma pod górkę ze względu na nie jasne powiązania Macierewicza z D Amato? Jakieś dziwne przelewy 15 tys dolców miesięcznie od PGZ dla firmy amerykańskiej w której ten D Amato jest udziałowcem, czy tam zasiada w zarządzie? A może pod górkę jest dlatego, że ten D Amato jest lobbystą firmy produkującej Black Hawki? Dużo jest tam takich znaków zapytania. Może kiedyś będzie komisja śledcza.

Kto chciał pod budowę to ciął bez problemu a kto chciał sobie wyciąć bo mu zacieniało dom to nie dostał pozwolenia PiS zrobił z tym porządek więc głupot nie pisz

jaco25    262

W każdej partii jest przynajmniej kilku oszołomów, tyle że w nowoczesnej ich gęstość jest bardzo duża. 

Jeśli miałbym wybrać kogoś sensownego z Nowoczesnej to nie licząc spraw poza politycznych to wziął bym tą Panią od bara bara z Madery i może Szłapkę ale to w ostateczności reszta to dno i dwa metry mułu....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się