Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Wiecie ze Polska słynie z najlepszej żywności i warzyw,ziemniaków i wszystkie kraje podrabiają swoją ze niby to Polska.W tv był program dzisiaj.

Powiem wam ze dumny jestem,ze wszyscy się podrabiają pod nas ale pasowało by to ukrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, Roman176 napisał:

naprawdę ty bierzesz dopłaty do pola i też się łasisz to pewnie jesteś socjalistą albo zwykłym gupikiem ... też się łasisz idioto o dopłaty ??

spróbuj szczęścia pewnie niedojda życiowa z ciebie ..

mamy ocieplenie klimatu zimy są łagodne ale w Polsce bałwanów nie brakuje 

A przykładem jesteś Ty  😄 typowy pisior frajer myślący że jest wielki . 

Kończę dyskusje bo nie będę się z gównem bił bo prędzej czy później ubrudził bym się tym gównem .  

Edytowano przez piotreku1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po to wstajecie rano żeby bylo więcej czasu na wzajemne obrażanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jak to w katolickim kraju- wstają z myślą o jutrzni a wychodzi ..........🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ostatnio rozmowa z twardym wyborcą:
-Głosowałem na pis, bo dali 500zł wnukom i 13 emeryturę
-I na co wydasz?
-Na leki, bo drożeją, na żywność bo strasznie podrożała. Straszne podwyżki ale na szczęście rząd nam pomaga programami socjalnymi  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, piotreku1 napisał:

Ostatnio rozmowa z twardym wyborcą:
-Głosowałem na pis, bo dali 500zł wnukom i 13 emeryturę
-I na co wydasz?
-Na leki, bo drożeją, na żywność bo strasznie podrożała. Straszne podwyżki ale na szczęście rząd nam pomaga programami socjalnymi  😄

Jakby rozmowa była z twardym wyborcą PO ten tekst wyglądał by tak

- Głosowałem na PO bo jedyny ich postulat to odsuniemy ten zły PIS od władzy

- Za co kupisz drożejące leki i żywność? Na które nikt nie ma wpływu bo zależą od sytuacji na świecie i żaden polityk ich nie zmieni bo jak wiesz za poprzedniej władzy ten ceny rosły 

- Zaciągnę kolejny kredyt lub kupię jakiś gorszy zamiennik. Może wcale nie kupię. Najważniejsze, że tan zły PIS już nie będzie rządził

- Wolisz żeby pieniądze były wyprowadzane z kraju zamiast dać je ludziom jak robi to PIS? 

- Powtarzam najważniejsze żeby ten zły PIS nie rządził .  😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
mirro napisał:

Jak to w katolickim kraju- wstają z myślą o jutrzni a wychodzi ..........🤣

Ameeeen😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

troche przeceniacie role lub zadania WOT  w razie jakiegoś konfliktu , chociażby wezmy wschód ukrainy ,   , WOT to nie bedzie regularna armia a bardziej ,, partyzantka '' utrudnić zadania wroga i opóznić .                                     usa nałożyła cła na niektóre produkty z UE , dobry czas jeden zarzad nie odszedł a drugi nie nadszedł ma tusk farta bo to nie jego problem .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

WOT to jest "brzytew tonącego" ze wszystkimi znaczeniami tej przenośni. Lepiej nie polegać zbytnio na skuteczności "wojsk amatorskich" w starciu z kimkolwiek a jako uzbrojona formacja może być jednakowym problemem dla wszystkich którzy znajdą się w "polu rażenia"
Dyktatury wasalskie budują ORMO, dyktatury narodowe WOT i tutaj jest istota emocji jakie wywołuje ten pomysł a nie jakaś obronność w XXI-ym wieku gdzie pokazywałem nawet ja cyfrowe systemy autonomiczne do rozpoznania twarzy i oceny swój, obcy oraz podejmowania adekwatnych działań.
Pewnie wyobrażacie sobie że ćwiczenia takiego czegoś to ganianie po lasach i zabawa w hasło i odzew? a wojna z bandyctwem najezdnym jakimś to dzisiaj - stój kto idzie! wszak nikt nie ośmielił się jeszcze sugerować że jako przeciwwaga profesjonalnych armii.
Trzeba edukować militarnie naród a ja bym nawet optował za łatwiejszym dostępem do broni ale czy akurat WOT jest gwarancją "asertywności społeczeństwa" wobec czynnika agresji zewnętrznej czy tylko chaosu maksymalizującego zniszczenia? tego ostatnio w praktyce nikt raczej nie sprawdzał.
Prawo dostępu do broni i informacji o nowoczesnych technologiach militarnych powinien mieć każdy nie karany obywatel państwa i tylko po to coś takiego jak obrona terytorialna warto utrzymywać. Jako instruktora i magazyniera broni jeśli nie ma zgody społecznej na jej posiadanie w domach powszechne. 

Nic lub niewiele ponadto
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, matik123 napisał:

Jakby rozmowa była z twardym wyborcą PO ten tekst wyglądał by tak

- Głosowałem na PO bo jedyny ich postulat to odsuniemy ten zły PIS od władzy

- Za co kupisz drożejące leki i żywność? Na które nikt nie ma wpływu bo zależą od sytuacji na świecie i żaden polityk ich nie zmieni bo jak wiesz za poprzedniej władzy ten ceny rosły 

- Zaciągnę kolejny kredyt lub kupię jakiś gorszy zamiennik. Może wcale nie kupię. Najważniejsze, że tan zły PIS już nie będzie rządził

- Wolisz żeby pieniądze były wyprowadzane z kraju zamiast dać je ludziom jak robi to PIS? 

- Powtarzam najważniejsze żeby ten zły PIS nie rządził .  😀😀

A wiesz co to jest inflacja bazowa ? Nawet pisowski NBP potwierdził że jest najwyższa od 2008r i nadal rośnie. Ale to pewnie wina Tuska  😄

Edytowano przez piotreku1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
11 godzin temu, Wiesi0 napisał:

Wiecie ze Polska słynie z najlepszej żywności i warzyw,ziemniaków i wszystkie kraje podrabiają swoją ze niby to Polska.W tv był program dzisiaj.

Powiem wam ze dumny jestem,ze wszyscy się podrabiają pod nas ale pasowało by to ukrócić.

Gorzej jak w takiej żywności coś wykryją ,na przykład niedozwolone środki chemiczne. Wtedy pójdzie fama na cały świat jaka to ta żywność z Polski jest zła i szkodliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
55 minut temu, dysydent napisał:

WOT to jest "brzytew tonącego" ze wszystkimi znaczeniami tej przenośni. Lepiej nie polegać zbytnio na skuteczności "wojsk amatorskich" w starciu z kimkolwiek a jako uzbrojona formacja może być jednakowym problemem dla wszystkich którzy znajdą się w "polu rażenia"
Dyktatury wasalskie budują ORMO, dyktatury narodowe WOT i tutaj jest istota emocji jakie wywołuje ten pomysł a nie jakaś obronność w XXI-ym wieku gdzie pokazywałem nawet ja cyfrowe systemy autonomiczne do rozpoznania twarzy i oceny swój, obcy oraz podejmowania adekwatnych działań.
Pewnie wyobrażacie sobie że ćwiczenia takiego czegoś to ganianie po lasach i zabawa w hasło i odzew? a wojna z bandyctwem najezdnym jakimś to dzisiaj - stój kto idzie! wszak nikt nie ośmielił się jeszcze sugerować że jako przeciwwaga profesjonalnych armii.
Trzeba edukować militarnie naród a ja bym nawet optował za łatwiejszym dostępem do broni ale czy akurat WOT jest gwarancją "asertywności społeczeństwa" wobec czynnika agresji zewnętrhttps://wiadomosci.wp.pl/kuznia-raciborska-w-lesie-pociskow-jest-jak-grzybow-burmistrz-mznej czy tylko chaosu maksymalizującego zniszczenia? tego ostatnio w praktyce nikt raczej nie sprawdzał.
Prawo dostępu do broni i informacji o nowoczesnych technologiach militarnych powinien mieć każdy nie karany obywatel państwa i tylko po to coś takiego jak obrona terytorialna warto utrzymywać. Jako instruktora i magazyniera broni jeśli nie ma zgody społecznej na jej posiadanie w domach powszechne. 

Nic lub niewiele ponadto
 

Najlepszym potwierdzeniem tego Twoich uwag niech będzie to niżej.

https://wiadomosci.wp.pl/kuznia-raciborska-w-lesie-pociskow-jest-jak-grzybow-burmistrz-musimy-z-tym-zyc-6433245002040961a

"Od środy trwa akcja wydobywania pozostałych pocisków z lasu. Jak informuje katowicka prokuratura, dopiero po wyczyszczeniu terenu możliwe będzie przeprowadzenie oględzin. - Pozbierają, co znajdą. Wydobędą, co mogą. Ale las nie zostanie całkowicie oczyszczony z pocisków. To jeszcze "pieśń przyszłości" - ocenia.

-Mamy  dużą nadzieję, że w związku z żołnierzami WOT, którzy będą u nas stacjonowali, uda mi się ich namówić, by w formie ćwiczeń przeszukali też ten las - podsumowuje burmistrz."

Takie właśnie pojęcie mają ludzie o tym co można powierzyć WOT do wykonania. Nie wiem kto tam rządzi ale burmistrz to kretyn pierwszej wody i dobrze by było aby posłał tam całą swoją rodzinę, celem przeszukania terenu. Ale Taras coś wspomniał o saperach, to może jakieś ofiary się znowu trafią.
Swoją drogą to to co tam wybuchło to trochę dziwna sprawa. Jeśli trafili na szklaną minę co pałętał się pomiędzy pociskami to faktycznie mieli pecha. Ale jeśli ładunek był podłożony niedawno i wleźli w pułapkę ( a takie słuchy chodzą) to chyba trzeba kogoś mocno kopnąć w dupsko,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

Mirro
cyt z art -"- Mamy dużą nadzieję, że w związku z żołnierzami WOT, którzy będą u nas stacjonowali, uda mi się ich namówić, by w formie ćwiczeń przeszukali też ten las - podsumowuje burmistrz."-  można by zapytać ludowym porzekadłem zwłaszcza po ostatniej tam tragedii - ten burmistrz z rana nie lał? 
Takie pojęcie ma amator o wszystkim w czym profesjonalistą nie jest i takie pojęcie ma polityk o gospodarczych też aspektach czy wręcz naukowych w jakiejś profesji. Politycy zaczynają zajmowac się ekonomią, biznesem, logistyką, ..., ..., ; jeszcze tylko saperów tam brakuje.

dopóki marże handlowe na polskiej  żywności wysokie to ani producent polski ani przetwórstwo, handel dowolnej narodowości nie będą zainteresowane robieniem "złej prasy" produktom z polskiego surowca. 
Dla mnie powodem do wstydu jest że tylko w surowcach mamy sukcesy bo to miara zacofania gospodarczego i kropka.
Próby stymulowania gospodarki presją inflacyjną co PiS zapowiadał jeszcze przed pierwszą kadencją konserwują tylko układ gospodarczy a nie prowadzą do modernizacji. Choć rzeczywiście podkręcają nieco koniunkturę tylko to jest jazda na krawędzi i łatwo pojechać w poziomy inflacji czyniące działalność gospodarczą mało sensowną. Głównym zadaniem obecnej kadencji jest trzymanie inflacji na uwięzi dla tego nie wiem jak wytłumaczą rezygnację z 4tys minimalnej czy mnożenia miesięcy w kalendarzu emerytalnym. Jeśli nadal będą próbowali to forsować na siłę to są rzeczywiście głupcami niczego niezdolnymi nauczyć się z Historii lub bodaj obserwacji otoczenia jak Szwecja, Szwajcaria, Francja, Włochy itd.
Brytyjczycy sp***rzają z tego rozklekotanego kolosa głupoty i gotowi są skoczyć na główkę w brexit nie sprawdzając nawet czy jest woda jeszcze za burtą czy już mielizna a nasi "będą wpływać na kształt unii" 
no, szczególnie w kwestiach rolnictwa bo przydział komisarza z reglamentacji przysługuje, gdzie dostali jednoznaczny sygnał - "będziecie mogli decydować o kolorach kwiatków i ilości myszy na polu, czy pszczoly zdychają od tego czy tamtego oraz od czego topią się lodowce bo od kasy wam wara słowiańska hołoto.
https://www.euractiv.pl/section/rolnictwowpr/news/mniejsze-kompetencje-dla-wojciechowskiego/

no to do dzieła panie Wojciechowski.

Ja bym pieprznął taką teką komisarza w pysk ....
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

dysydent - naprawdę? Czyli jak kasą na szkolnictwo zarządza minister edukacji to minister finansów ma się czuć odrzucony? A odwracając, gdy ministrowi edukacji zabraknie pieniędzy to minister finansów, na śmierć obrażony, pieniędzy nie da? Rolą komisarza jest trzymać rękę na pulsie i w razie czego hałasu narobić. Jest tym komisarzem, niech działa, dane zbiera argumentami rzuca. Ok. to jest chu nie pieniądz ale na czym polega dysproporcja. Rzucam hasło 202 ojro tona przenicy a w polsce jakie 680 zł. Jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

Taras 
chore jest dopłacanie do produkcji czegokolwiek a jednak ustaliliśmy że w rolnictwie można znaleźć argumenty aby to zaakceptować.
Może i chore było zarządzanie finansami rolniczymi przez ministra rolnictwa ale tak było do tej pory niejedną kadencję w unii dziwne że zmieniono akurat teraz.

Jesteśmy dyskryminowani w unii od samego początku a taki Taras powie ... "ze deszcz pada"
Głosowałem przeciwko wejściu do unii uznając że było na to za wcześnie i przejmą nas silniejsi z tamtego rejonu a zakładałem równe warunki od samego początku czyli to się musiało tak skończyć. Zwyciężyła natura żebracza pokomunistycznego pomiotu jakim był niemal cały naród polski któremu udało się przeżyć bo ta część która uznawała wolność do końca końca tego przedwcześnie dokonała pod ciosami wszystkich naszych "przyjaciół" ze wszech stron. Pamiętam jakieś na yt programy niemieckich telewizji gdzie grillowano Polkę (która i tak nieźle sobie radziła) jakoby bierzemy pieniądze darmowe od unii to powinniśmy być wdzięczni. za coś takiego nie neguję teraz hasła reparacji i będę pluł niemieckim spadkobiercom głosicieli wyższości rasowej na ile wyceniają wartość sztuki z milionów wymordowanych przez ich ojców nierasowej trzody i czy utrata ziem wschodnich jest wystarczającym przeliczeniem "wartości ubojowej" czy może za dużo? Na ile cenią życie Niemca a na ile innych i czy można to przeliczyć na pieniądze. i czy nie powinni dziękować niebiosom że pozostawiono ich .... dobrze. Uznajmy sprawy za minione.
i co? nadal stawiane są nam warunki nas dyskryminujące.
Nie bój się Taras Germanów. Oni srają ogniem czując na plecach oddech wszystkich dokoła siebie i zdają sobie sprawę że niewiele trzeba aby dokończono tym razem eksterminację nieudacznego eksterminatora bo otoczeni są przez swych odwiecznych wrogów z każdej strony.
Ja nie oczekuję preferencji dla mojego kraju. Ja oczekuję równych reguł a czego oczekujesz Ty ? że tłumaczysz na moją niekorzyść kwestie co najmniej kontrowersyjne z punktu widzenia uczciwości reguł. a ten przypadek jest co najmniej kontrowersyjny. Zmieniono na niekorzyść czyją akurat teraz reguły? 
masz jakieś wątpliwości, udajesz, czy jesteś najemnym "lobbystą:"? 

pszenicy czy innego mydła ceny różne w różnych miejscach unii to odrębny temat i NIE POZWOLĘ PRZYKRYWAĆ RÓŻNYCH TEMATÓW JEDNE DRUGIMI.

na razie mamy brexit i to jest kierunek unii. może nie ma czego już bronić.
 

Edytowano przez dysydent
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

jarecki - ale co? WOT po broń musi popierdzielać do jednostki i jak ma to być Skwierzyna to mam 60 km. To czym opóźniać? Transparenty robić i po przejściach chodzić? Mirro ma zastrzeżenia, które wypowiedział a jeszcze większych nie ujawnia. Szkolić ludzi tylko po to aby wroga po lesie zabiegali? Struktura jest taka, że dwunastka czy szóstka ma działać samodzielnie na radiu średniego zasięgu. Ma posiadać tzw sapera ale na wsparciu saper i miner to jeden człowiek. Oczywiście można ładunek zaimprowizować ale zerwanie gąsienicy w czołgu nie jest równoznaczne z jego zniszczeniem. Plan szkolenia przewiduje pozyskanie i ogólne wyszkolenie w ciągu 10 - 12 miesięcy ludzi. W następnym roku szkolenia specjalistów. Już kiedyś pisałem - ta formacja nie powinna mieć zadań stricte bojowych, powinna dysponować pojazdami i podstawowym sprzętem ratownictwa. Taktyka powinna być sprawą drugorzędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

uuuuu ........mocne  to do Dysydent 

15 minut temu, dysydent napisał:

chore jest dopłacanie do produkcji czegokolwiek a jednak ustaliliśmy że w rolnictwie można znaleźć argumenty aby to zaakceptować.

nie tylko w rolnictwie ale także coraz wiecej kasy bedzie szło na ,, eko ''     , zresztą ciezki temat , nie było dopłat było zle jak są ... trzeba umieć korzystać .                  WOT ma  chociażby ,, eliminować '' zielonych ludzków .pojedynczo działać ale ma być zorganizowane i nawet w lesie w berka sie poganiać .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115
13 minut temu, jarecki napisał:

uuuuu ........mocne

Dnia 16.10.2019 o 07:48, DTaras napisał:

Dysydent - nie wal półsłówek jak słodkie sziny. Grzej na ostro skoroś analizę rozpoczął.

mówisz - masz

miarą skuteczności  sensowności dopłat jest właśnie ich zamierzona skuteczność bez niczyjej dodatkowej umiejętności
ale to inny temat i na dłuższe wieczory 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

dysydent - nerwy Cię ponoszą. Zaczynamy zatem od samego początku... O pszenicy pytałem, chcę poznać czego Wam brakuje, czego niema a Komisarz mógł dać. Podwaliny Unii to czas gdy arabowie podbili Egipt. Ale przewijamy. Przed drugą wojną były głoszone idee zjednoczonej europy. Połączenie kryzysu, nastrojów nacjonalistycznych i ekspansji komunizmu pozwoliło Hitlerowi dojść do władzy i zrobił to po swojemu. Wtedy nie zależało mu na rozwiązaniu definitywnym spraw podludzi gdyż ktoś wszak musiał zap... W 1943 roku już nikt nie myślał, że sposób hitlera się powiedzie i zarówno we Włoszech jak i Niemczech powracały głosy o gospodarczym czynniku zjednoczenia i podboju... I tyle potwierdzenia Twojej dysydent teorii. Później do głosu doszli inni ludzie lecz do 1953 bodaj roku jechano na pomysłach mocno w nazizm uwikłanych. Wspólnota Węgla i Stali, to całe EWG przez lata działało po drugiej stronie muru. Tak. Głosując za wejściem do Unii jako młody ujek nie widziałem innej możliwości poza tym z różnych powodów pasował mi brak kontroli na granicach. W europie przypominam dopiero skończyła się wojna a USA zaczynały kolejną a Niemcy i Francuzi sobie żyli. Obecnie? Te DWA kraje wiodą ale splendor wszystkiego spada na Niemcy. I teraz jedni liczą na nich w sprawie oderwania się od USA, drugim tylko progres w głowie a trzeci? Kółeczko się zamyka. Konflikt Niemiec z Marksistami powraca. Czy oni na nas leją? Nawet i srają i to się we mnie wyrabiało od czasów jeszcze zanim Euro zastąpiło dojczmarki. Nie, nie mówię, że deszcz pada a że trzeba rozłożyć parasol. Ciołka ostatniego tam nie posłali i czekam jak przedstawiciel bijących pianę postąpi - ot polityka. Wszak nawet gdyby mu tych kompetencji nie zabrali to nie otworzyłby kasy w słowach: "maszta, bierzta". Czy to po złości? Aaa to temat pszenicy pewnie by wyjaśnił. Coś naświetlił. Mimo, że do Niemców mam dystans to po stokroć wódka lepiej z takim niż Amerykaninem smakuje. Sprawy pomiędzy Wielką Brytanią a Unią czyli niemcami to ciągle powracająca bitwa o Anglię. W swoim stylu - opuszczają. Co im to da? No co? Ależ ja pamiętam co napisałem dysydent. Znacznie lepiej się tak rozmawia. Czy w błędzie jestem. Jasny gwint jarecki ja,k co, gdzie? A ci drudzy to się bronić nie potrafią? WOT dostał nowy sprzęt aby zatrzeć brak pomysłu na zgranie na zasadzie - ooo jakie ładne wojsko. Nie o to biega w obronie. Wejdę w to - ogarnę więcej to może... Mam swój obraz rej formacji aby miała sens i na razie się on nie potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, piotreku1 napisał:

A wiesz co to jest inflacja bazowa ? Nawet pisowski NBP potwierdził że jest najwyższa od 2008r i nadal rośnie. Ale to pewnie wina Tuska  😄

No i ? Jakby 500+ nie było to co może by była najniższa od lat? Za Tuska przed wyborami robili wszystko aby paliwo nie osiągnęło 6 zł a po wyborach jak to sami powiedzieli może być i po 7 zł . Akurat ta władza niczego nie zataja tylko jest wszystko jawne między innymi przez donosicieli którzy donoszą na swój kraj do ue i pis nic nie może ukryć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
2 godziny temu, jarecki napisał:

uuuuu ........mocne  to do Dysydent 

nie tylko w rolnictwie ale także coraz wiecej kasy bedzie szło na ,, eko ''     , zresztą ciezki temat , nie było dopłat było zle jak są ... trzeba umieć korzystać .                  WOT ma  chociażby ,, eliminować '' zielonych ludzków .pojedynczo działać ale ma być zorganizowane i nawet w lesie w berka sie poganiać .

"ZIelone ludziki" to grupy dywersyjne (prawie zawsze). Wysłanie do walki z nimi WOT to zafundowanie sobie rzezi na własne życzenie. WOT może obstawić teren. Do eliminacji należy wysłać takich samych zabójców. Można Lubliniec. można Hrubieszów, Kraków, może trochę Leźnicę no i Gliwice. 

1 godzinę temu, matik123 napisał:

No i ? Jakby 500+ nie było to co może by była najniższa od lat? Za Tuska przed wyborami robili wszystko aby paliwo nie osiągnęło 6 zł a po wyborach jak to sami powiedzieli może być i po 7 zł . Akurat ta władza niczego nie zataja tylko jest wszystko jawne między innymi przez donosicieli którzy donoszą na swój kraj do ue i pis nic nie może ukryć. 

Już widzę jakie gówno zamiataliby pod dywan gdyby nikt nie patrzył im na rączki. Wyeliminuj możliwość kontroli i żyj w błogim przekazie z mediów że wszystko jest cacy a miłujący pokój rządzący tylko myślą o Twoim szczęściu.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

jak UE? UE jakieś emerytury będzie wypłacać? Kraj zatrudniający delegata chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj