Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4602
Przed chwilą, DTaras napisał:

roman - odstaw te twoje e papierosy. Widać, że niewiele miałeś z tym a także lesbijkami do czynienia.

do czynienia mam tylko nie wiem jak się dobrać do nich 

  • Haha 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Gdy próbują to nie są lesbijkami romanie. Sean - one się nie boją. Po prostu ich nie "bierze".


Czyś ty Roman na uja upadł? To, że ktoś jest gejem to nie znaczy że wciąż o seksie myśli. Temperament - poznaj takie słowo. Żywcem "Gazeta Polska" z Ciebie wyłazi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
4 minuty temu, DTaras napisał:

Czyś ty Roman na uja upadł? To, że ktoś jest gejem to nie znaczy że wciąż o seksie myśli. Temperament - poznaj takie słowo. Żywcem "Gazeta Polska" z Ciebie wyłazi.

co???  nie rozumie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wy qrwa głupie .uje, którzy głosowali na pis, niech was szlag trafi. .uj warci jesteście . Anty Polakami jesteście ! Niech Was pis rucha w dupę przez kolejne 4 lata 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
6 godzin temu, damianzbr napisał:

Co wam rośnie. Pracownik mój jak zarabiał 7 - 8 tys. tak zarabia cały czas.

Paliwo jak kosztowało około 5 zł dalej tak kosztuje.

Opony jak kosztowały 2tys. tak teraz staniały na 1800 netto. Akumulatory też.

Chleb zdrożał bo najniższa krajowa rośnie. Truskawki i maliny i wszystko co się ręcznie zbiera też już tańsze nie będzie, ale to chyba dobrze z pt. naszego czyli rolnika?

Będzie tańsze, W przyszłym roku.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345
mraukot napisał:

Wy qrwa głupie .uje, którzy głosowali na pis, niech was szlag trafi. .uj warci jesteście . Anty Polakami jesteście ! Niech Was pis rucha w dupę przez kolejne 4 lata 😠

słabo sie starales 😂

  • Like 1
  • Thanks 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja tam jestem przeciwko LGBT i itp. uważam że takich ludzi powinni izolować bo nie są normalni, tak samo jak ekologów powinna czekać kara śmierci. Natomiast z drugiej strony dzięki gejom i pedałom jest więcej wolnych dziewczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Nooo fachowiec od kary śmierci się pokazał. A sam byś wykonał czy wolałbyś jednak kogoś wynająć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Idź pan z takimi wyborami. Co to w ogóle ma znaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
9 godzin temu, jacus napisał:

slyszeliscie co mowil prezes-tyle naobiecywalismy ze trudno to bedzie spelnic,zapamietajcie te slowa i za 4 lata ich rozliczymy...........kiedys sld i po mialo niewiele nizszy wynik wyborczy i jak to sie skonczylo ?? z pis-em bedzie tak samo

Dobrze czasami pomarzyć i pocieszać się w depresji. 

4 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

No i kolejne 4 lata popierania socjalu i patologii.
No i kolejne 4 lata popierania socjalu i patologii.

A co poparłeś? Dobrze żeś nie po puścił.... 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357
4 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

No i kolejne 4 lata popierania socjalu i patologii.
No i kolejne 4 lata popierania socjalu i patologii.

Sam jesteś patologia, socjalu brać nie musisz,

Nie jest obowiązkowy i z automatu nie dają

Na wszystko trzeba złożyć wniosek.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
6 godzin temu, mraukot napisał:

Wy qr** głupie .uje, którzy głosowali na pis, niech was szlag trafi. .uj warci jesteście . Anty Polakami jesteście ! Niech Was pis rucha w d*pę przez kolejne 4 lata 😠

kwi kwi kwi.hahaha. a tak na serio to wez cos baranie na uspokojenie bo ci żylka peknie hahaha

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
6 godzin temu, mraukot napisał:

Wy qr** głupie .uje, którzy głosowali na pis, niech was szlag trafi. .uj warci jesteście . Anty Polakami jesteście ! Niech Was pis rucha w d*pę przez kolejne 4 lata 😠

Rozpacz w czystej postaci. 

Według danych z z 11575 na 27415 obwodowych komisji wyborczych - na godz. 6.30 - w wyborach do Sejmu poparcie prezentuje się następująco:

  • PiS - 49,3 proc.
  • KO - 22,27 proc.
  • SLD - 10,88 proc.
  • PSL - 9,75 proc.
  • Konfederacja - 6,62 proc.
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357
10 minut temu, Tomasz0611 napisał:

No i kolejne 4 lata popierania socjalu i patologii.
No i kolejne 4 lata popierania socjalu i patologii.

A Ty to od tego bezszyjnego czy wąsatego?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolTD90    1317
7 godzin temu, leszek1000 napisał:

Ja chcę mleko ruską sprzedawać Tylko tyle. 

Bo jak nie było embarga to było lepiej. 

A zastanawiałeś się czy oni potrzebują tego mleka? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
8 minut temu, Slodki66 napisał:

Rozpacz w czystej postaci. 

Według danych z z 11575 na 27415 obwodowych komisji wyborczych - na godz. 6.30 - w wyborach do Sejmu poparcie prezentuje się następująco:

  • PiS - 49,3 proc.
  • KO - 22,27 proc.
  • SLD - 10,88 proc.
  • PSL - 9,75 proc.
  • Konfederacja - 6,62 proc.

ciekawe co by schetyna powiedział gdyby takie sondaże zobaczył wczoraj  .

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357
9 minut temu, Slodki66 napisał:

Rozpacz w czystej postaci. 

Według danych z z 11575 na 27415 obwodowych komisji wyborczych - na godz. 6.30 - w wyborach do Sejmu poparcie prezentuje się następująco:

  • PiS - 49,3 proc.
  • KO - 22,27 proc.
  • SLD - 10,88 proc.
  • PSL - 9,75 proc.
  • Konfederacja - 6,62 proc.

Senat też dobre wieści 👍🏻

Screenshot_20191014-072749.jpg

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
1 minutę temu, jarecki napisał:

ciekawe co by schetyna powiedział gdyby takie sondaże zobaczył wczoraj  .

To samo bo cały weekend wkuwal te parę zdań żeby z kartki nie dukac. 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
6 godzin temu, mraukot napisał:

Wy qr** głupie .uje, którzy głosowali na pis, niech was szlag trafi. .uj warci jesteście . Anty Polakami jesteście ! Niech Was pis rucha w d*pę przez kolejne 4 lata 😠

pogratulować poczucia humoru🤣,dziękujemy za komplementy:D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

mirro - kolejny po szonie. Już pisałem co to za fachowcy. Ale nie o tym. Songo pokazał idealnie jak to nie lubimy Rosji. Z jednej strony bardzo a na odcinkach, które bezpośrednio nie dotyczą to wzór. Taka wybiórcza nienawiść. Inna sprawa, że nienawiść do niczego dobrego nie prowadzi. Przesłania zdrowy rozsądek. Tak sfrustrowany żołnierz dla przykładu (bo żołnierz jest ograniczany hierarchią) bardzo szybko ginie... Dobre wieści powiadacie... Po czym to wnioskujecie, co takiego się stało? Że odwrotne obciążenie zejdzie od 1 listopada? Przez 4 lata się trudzili i dopiero teraz? Toż to szyte na miarę kolejnego "sukcesu" w pierwszym kwartale 20 roku. Pan, właściwie sir, Dyson zaprojektował auto elektryczne. Ma całą technologię i nie startuje z produkcją. Dział i projekt był do kupienia. Ani nasi nie wprowadzili w ten sposób wiedzy do projektu ani Dyson nie będzie go produkował - stwierdził: nieopłacalne. Pieniążki przez elektromobility jednak gdzieś idą. Co Was tak urzeka w tym PIS? Jak dla mnie budują swoją pozycję na.. komunałach można powiedzieć i to z gatunku tych niedoścignionych. Postęp zmiany. Do tego trzeba nie tyle przywyknąć co się dostosować. 90% przedsiębiorstw założonych 10 lat temu, które pozostały w miejscu dziś już nie istnieje a pozostałe 10% zaraz zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
6 minut temu, DTaras napisał:

mirro - kolejny po szonie. Już pisałem co to za fachowcy. Ale nie o tym. Songo pokazał idealnie jak to nie lubimy Rosji. Z jednej strony bardzo a na odcinkach, które bezpośrednio nie dotyczą to wzór. Taka wybiórcza nienawiść. Inna sprawa, że nienawiść do niczego dobrego nie prowadzi. Przesłania zdrowy rozsądek. Tak sfrustrowany żołnierz dla przykładu (bo żołnierz jest ograniczany hierarchią) bardzo szybko ginie...

a czytałeś jak zflustrowany gosciu strzelał w warszawie ? oddał 5 strzałow i nie trafił  dopiero zaatakowany go postrezelił jak uciekał na ulicy chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj