Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Hmmm . No zależy kto na Nich patrzy . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

I prawdę trzeba przyznać że póki na to jeszcze pozwalają to nie są to całkiem skończeni idioci. Bywali gorsi i wtedy  niech by który spróbował się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurna . @Dysydenta to aż bym chciał zobaczyć w realu . Ty strasznie poziom zawyżasz . Takich powinno się internować . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Dysydent - Wierzysz że pozwalają na to? Chyba raczej nie nadążają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132
9 minut temu, zetorki12 napisał:

Takich powinno się internować . ;)


miałem sporą szansę ale w stosownym czasie byłem za młody a drugiej takiej "okazji" raczej bym nie chciał dożyć.

Mirro 
Niektórzy raczej nadążają a reszcie :o to - proszę Cie - niczego więcej już nie wyjaśniaj bo jeszcze by tego brakowało aby "nadążyli". ;) 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Jak Cię w wieku 99 lat internują to dopiero będziesz miał niespodziankę,:lol:

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

największa to że dożyłem, choć w tym wieku jeszcze coś może zaskoczyć "w czymkolwiek"? Pewnie bym zapomniał znaczenia samego slowa i cieszył się że jeszcze się ktokolwiek mną interesuje.
Świta mi jakaś piosenka do tego ale .... zapomniałem kto i tytuł a co dopiero ?..... ee tam.
no przypomniało mi się po dziesięciu minutach no to im dalej tym gorzej, no i nie ja wybierałem fotkę do tego klipu :ph34r:

o, fundusze emerytalne mogli by tą piosenką reklamować :D 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Kto wie? Kto wie? Niezbadane są wyroki siły wyższej i ścieżki służb bezpieczeństwa.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132
53 minuty temu, mirro napisał:

Jak Cię w wieku 99 lat internują to dopiero będziesz miał niespodziankę,:lol:

47 minut temu, mirro napisał:

Kto wie? Kto wie? Niezbadane są wyroki siły wyższej i ścieżki służb bezpieczeństwa.:lol:

ale dobrze "zbadana" efektywność naszej geriatrii stąd niskie sobie jak i większości daję szanse na dożycie takiego wieku choć jeśli by "internowanie" wyprowadził od medycznej "interny" to jak by się teraz zapisał to pewnie trzeba by takiego wieku i dożyć by kolejki doczekać.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047
16 godzin temu, Slodki66 napisał:

Awaria została naprawiona wieczorem, wcześniej ścieki były przewożone beczkowozami i ozonowane.

Czytaj ciulu trochę więcej niż nagłówek. 

juz raz udzielilem ci lekcji czytania ze zrozumieniem, logiki i arytmetyki[tak slasko-malopolsko napisze] bucu wschodniopolski, przeczytaj dokladnie caly artykul i kilka innych na ten temat...

tvn -nie zaplacil zadnej kary,odwolal sie do sadu,nawet ambasadorka usa w tej sprawie interweniowala- pamietajcie ze tvn jak i gw sa wspolwlasnoscia amerykanskich biznesmenow i pis-olska moze im co najwyzej zrobic laske -jak prezesowa kolana wymienia😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

a i jeszcze jedną "perełkę" znalazłem w wolności tym razem chyba nie słowa a niedomówień

1 godzinę temu, mirro napisał:

A czym by było nietransmitowanie demonstracji?

dosłownie potraktowano wolność słowa kiedy to słowo wzięło sobie wolne
Takie niuanse kodeksu pracy w sprawie wolnych sobót i niedziel wszak i słowo swoje prawa ma.... pracownicze.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

juz kombinuja z dziennikarzami, potem wezma sie za zagraniczna prase a potem ................jak to szlo kiedys w niedzieli , gosciu niedzielnym czy tygodniku powszechnym- [zgodnie z ustawa z dnia itp] i wykropkowany tekst,koscielne czasopisma nie baly sie- w latach 80- wladzy, czesto nawet do sadu sie odwolywaly i zdarzalo sie ze teks za kilka  miesiecy pojawial sie w calosci.

 

  • Thanks 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
6 godzin temu, jacus napisał:

juz raz udzielilem ci lekcji czytania ze zrozumieniem, logiki i arytmetyki[tak slasko-malopolsko napisze] bucu wschodniopolski, przeczytaj dokladnie caly artykul i kilka innych na ten temat...

tvn -nie zaplacil zadnej kary,odwolal sie do sadu,nawet ambasadorka usa w tej sprawie interweniowala- pamietajcie ze tvn jak i gw sa wspolwlasnoscia amerykanskich biznesmenow i pis-olska moze im co najwyzej zrobic laske -jak prezesowa kolana wymienia😛

Ja nie wiem czy ty czytać umiesz a co dopiero ze zrozumieniem, więc uczyć to możesz co najwyżej wszy na własnym łbie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

Jacus
Ten z monologu to taki sam idiota jak ci na ambonach. Wierzy w rzeczy niemożliwe.
Wiara w powtarzalność niezmienną jest bzdurą a przynajmniej dążeniem do przyspieszenia celu wszystkich procesów. 
Ten cel jakoby uświęcony gdzie wszystko doszlo do stanu niezmienności nazywa się entropią.
Wiara prawdziwa to tylko domniemanie, że do tego stanu nie dojdzie nigdy. Cała religijna symbolika to tylko prymitywizowanie na potrzeby gawiedzi.
Nawet już dzisiejsza Nauka jest zdziwiona stosunkowo niską entropią wszechświata jak na jego wiek co wcale nie oznacza że ludzka Nauka odpowie na większość pytań kiedykolwiek to już dzisiaj uznaje że życie powstało w wyniku eksperymentów na niedoskonałościach i sama jego natura przeczy układowi "doskonałemu" czyli o całkowitej entropii. Wszakże rozwój polega na eliminowaniu niedoskonałości większych na korzyść mniejszych i nie ulega wątpliwości że LGBT jest też rodzajem dewiacji z biologicznego punktu widzenia tak jak ideologia jest rodzajem dewiacji rozumu którego celem było pierwotnym radzenie sobie najefektywniejsze z materialną zmiennością otoczenia.
Nie tworzę niczego nowego tutaj a tylko opisuję stan do jakiego świadomość zbiorowa już doszła i nie jest to wynik mojej kreatywności co tylko obserwacji otoczenia.
W działaniach zwyciężały układy jak najmniej ideologiczne a najbardziej praktyczne tylko opierające skuteczność na procesach materialnych.
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

I radocha z tego że gawiedź naparza się pod tymi symbolami w imię niewiadomego.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

Samo życie w swej idei to naparzanie się ze wszystkim co mu zagraża. Różnice potencjałów tworzą życie, bez nich jest oczywiście na pewno spokój ale czy on taki święty? wszak wiadomo co jest takim spokojem. Ślepe eksperymenty na wszelkich możliwych kombinacjach; to jest zasada ewolucji, rodzajem sukcesu jest życie jako zapamiętanie efektów poprzednich błędów dla ich unikania w przyszłości i pierwszym wynalazkiem ewolucji jest DNA, kolejnym pamięć nabyta. 
Reszta to już tylko logiczne wnioski. lGBT jest ślepą "propozycją" ewolucji pod ocenę rzeczywistości i,,,, dobra, mam wykopać nieco kartofli i bedzie tej "filozofii" 
Po "częstochowsku" czasem też bywa najracjonalniej
kolejnym narzędziem do radzenia sobie z otoczeniem jest wyobraźnia ale jak się rozejrzeć to w gatunku ludzkim jest dopiero ledwie oseskiem a i to tylko u pojedynczych osobników bo u reszty ..... stąd sukcesy ideologii ze wszystkimi ich/jej skrajnościami.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Entropia jako naturalna tendencja działa mobilizująco... zmusza do walki.

Inny antagonizm, który kojarzę mamy w Polsce/Gdańsku:

Marzy mi się kraj, w którym nikt nie będzie nikomu mówić, jakiej muzyki ma słuchać, na jakie sztuki chodzić do teatru i autorytarnie decydować, jakie koncerty mogą się odbyć, a jakie nie. Dlatego właśnie postanowiłem wystartować z projektem NON SERVIAM. To taki mój niewielki wkład w modne ostatnio wstawanie Polski z kolan. W tym wypadku jednak chodzi o wstawanie z klęczek przed dyktatem Kościoła katolickiego. Zasypujecie mnie praktycznie dzień w dzień waszymi obrazami, rysunkami, zdjęciami. Moje szafy ich nie pomieszczą, wiem jednak, że wielu z was chętnie stałoby się ich właścicielami.

Dzięki CELEBRITY2USE będą one trafiać na aukcje, 60% dochodu przeznaczany będzie na działalność fundacji WOLNOŚĆ OD RELIGII, reszta zaś pokrywać będzie koszty batalii sądowych wytaczanych z iście średniowiecznego paragrafu o obrazę uczuć religijnych. Czas zacząć wstawać z kolan!

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

No może nie ślepą, może raczej bezpiecznikiem.😂 Jakby nie to, to może jeszcze co gorszego  by przyszło do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132
51 minut temu, Ywa napisał:

Dzięki CELEBRITY2USE będą one trafiać na aukcje, 60% dochodu przeznaczany będzie na działalność fundacji WOLNOŚĆ OD RELIGII, reszta zaś pokrywać będzie koszty batalii sądowych wytaczanych z iście średniowiecznego paragrafu o obrazę uczuć religijnych. Czas zacząć wstawać z kolan!

nie za optymistyczne założenie z tymi kosztami sądowymi? bo ja się obawiam, że i wszystkich wpływów z aukcji może zabraknąć.
Religie były i są nadal najskuteczniejszym narzędziem utrzymania ciemnoty w ryzach. Oczywiście jak wszystko miewają swoje patologie.
Walka z patologiami religijnymi a nie religiami jako takimi miała by większe szanse na obniżenie w/w kosztów bo mniejsze poczucie zagrożenia dla szamana jeśli się jemu samemu daje nadzieję na dalsze jakiekolwiek szamaństwo, niżby go postawić przed wizją bezrobocia. Tym bardziej, że władza szamanów jest nadal potężna zważywszy na niewyczerpywalność zasobów jakimi dysponują.
Przykłady/dowody same się pojawią nawet na tym forum.
Walka z religiami jest tylko jeszcze jednym rodzajem zwykłej wojny religijnej.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
4 minuty temu, dysydent napisał:

Religie były i są nadal najskuteczniejszym narzędziem utrzymania ciemnoty w ryzach.

hmm .. nie chodzi mi o religie jako wiare w Boga a le o samą wiare w coś wezmy np. wiare w słonce , czy umysł człowieka nie jest przez lata ewolucji tak ukształtowany ze musimy w coś wierzyć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

wierzyć to my z założenia nawet musimy choćby na początek swoim własnym zmysłom. Czyli pewnie Wiara jest jednym z podstawowych dogmatów definicji życia.
W grupach stadnych nawet u zwierząt rodzajem wiary można nazwać podążanie stada za przywódcą bo na pewno nie jest to wiedza że stado dobrze prowadzi.
Stąd sądzę, że walka z religiami nawet jeśli by się sukcesem skończyła to doprowadzi tylko do powstania kolejnej.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, dysydent napisał:

wierzyć to my z założenia nawet musimy choćby na początek swoim własnym zmysłom. Czyli pewnie Wiara jest jednym z podstawowych dogmatów definicji życia.
W grupach stadnych nawet u zwierząt rodzajem wiary można nazwać podążanie stada za przywódcą bo na pewno nie jest to wiedza że stado dobrze prowadzi.

to po co cudaku obchodzisz święta Bożego narodzenia czy Wielkanocne ?

Jeśli w to nie wierzysz to po cholerę robisz to co inni wierzący w Boga ?

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

poczekaj prostaku na łatwiejsze tematy, tym razem ja Ciebie proszę nie radzę, bo nie widzę abym gdziekolwiek negował Tradycję

Wiara miewa jedną wadę. bywa zwodnicza jak np moja wiara że resztka zupy z garnka w talerzu mi się zmieści ....
i teraz muszę stół ścierać. No nie bylo w pobliżu kaplana który by na podstawie pism jakichkolwiek był w stanie "pouczyć" że się jednak przeleje. :D 
Tylko czy rolą kapłanów jest wtrącanie się w materializm codzienny? Jaką odpowiedzialność poniosą za ową omylność Wiary.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tyle tysięcy lat trzeba było czekać na takiego jednego co by tu przybył na to forum i nawijał co to jest wiara

Boga przyrównywać do własnego brzucha to już naprawdę trzeba mieć nie po kolei w głowie

 

jasne teraz słowo wiara będą zastępować tradycja 😂 no bo co mają zrobić takie cudaki w czasie świąt 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
1 godzinę temu, dysydent napisał:

wierzyć to my z założenia nawet musimy choćby na początek swoim własnym zmysłom. Czyli pewnie Wiara jest jednym z podstawowych dogmatów definicji życia.
W grupach stadnych nawet u zwierząt rodzajem wiary można nazwać podążanie stada za przywódcą bo na pewno nie jest to wiedza że stado dobrze prowadzi.
Stąd sądzę, że walka z religiami nawet jeśli by się sukcesem skończyła to doprowadzi tylko do powstania kolejnej.

To raczej instynkt a nie wiara. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj