Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5531

Czyli tak naprawdę nie masz zadnego zdania na ten temat?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

jestem za systemem emerytur obywatelskich , bo pewno kiedyś ona wedzie tylko czy za20 lat czy za 30 ,    Natomiast w zapytaniu tu chodzi konkretnie o zwiekszenie obciązenia dla grupy najwyżej zarabiajacych jestem przeciwny temu zwiekszeniu , ale jeżeli ono nawet wejdzie nie bedzie miało wiekszego znaczenia dla tych którzy zapłacą , ale też za dużo jest zmian w opodatkowaniu zarówno zmiejszanie obciążeń jak i zwiekszanie nie jest wskazane  zbyt czesto , wystarczy jedna korekta na 4 lata .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

Autonomiczne ciężarówki to chyba za 50 może 100 lat bo jak na razie to sobie poradzić nie mogą z osobówką które namiętnie się rozbijaja z racji niemożności zaprogramowania rzeczywistości ruchu drogowego. 

Co innego ułatwienie pracy ludziom a co innego zastępowanie całkowicie człowieka przez maszynę. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5527
Wystarczy że wszystkie pojazdy będą autonomiczne, komunikując się między sobą będa unikać kolizji. Sprawdźcie sobie statystyki wypadków z udziałem robotów. Do większości dochodzi gdy człowiek znajduje się w ich pobliżu. Gdy człowiek jest daleko to roboty nie koliduja miedzy sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

kolidują ,kolidują  tylko po co o tym mówić publicznie ? najlepiej sprzedają sie informacje drastyczne opatrzone dobrym zdjeciem .https://autokult.pl/33237,uber-nie-odpowie-za-smiertelny-wypadek-auto-jechalo-samo-wiec-nie-ma-kogo-winic   Ze śledztwa przeprowadzonego przez Associated Press wynika, że z 48 autonomicznych pojazdów poruszających się po Kalifornii w pierwszych miesiącach 2015 roku co najmniej 4 (3 należące do Google’a) miało po jednej stłuczce. Podane liczby są niepokojące. Okazuje się jednak, że za każdą z nich był odpowiedzialny… człowiek. Google odpowiedziało szybko na publikację AP i przedstawiło oficjalne statystyki ruchu swoich niezależnych aut. System autonomicznej jazdy nie spowodował żadnego ze wspomnianych wypadków. Były one skutkiem błędów ludzi prowadzących pojazdy Google’a albo innych uczestników ruchu drogowego

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

tak potwierdziłem , tylko ile razy kierowca musiał interweniować aby nie doszło do kolizji w innych nie podanych do publicznej wiadomosci razach  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Tyle ze jakbyś posłuchał to może by coś w głowie zostało 

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25227

@mirro co tam nasi ostatnio wyprodukowali ze  śmigłowców, bo przez 3 dni co godzinę/ dwie na Radom  nówki leciały. Po obranym kursie to na 99% ze Świdnika .

Edit już 4 dzień  bo żona mówi że dzis od rana kolejne 5szt przeleciało. 

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

A to pewnie śmigłowce wstydu tak latają.😂 
W Świdniku niczego zdolnego do latania nie montuje się, poza naprawami Sokołów.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531
3 minuty temu, mirro napisał:

A to pewnie śmigłowce wstydu tak latają.😂  

Z zakładów wstydu na lotnisko wstydu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Nie wymyśli. Zanim zestroją uzbrojenie to skończą się resursy na kadłub. Że o silnikach nie wspomnę. Pudrowanie trupa. Pytanie jest tylko takie. Ile właściwie my ich jeszcze mamy i czy  opłaca się podchodzić do zagadnienia aby przerobić te kilka sztuk i po drodze stwierdzić że oto "wyjebaliśmy" kupę kasy i co dalej?
Chodzi o to aby Tym działaniem nie odfajkować problemu śmigłowców uderzeniowych i udać się na zasłużony odpoczynek. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

k**wa mać! Przecież myśmy już mieli za PO PSL autonomiczne ciężarówki które przez nikogo niekontrolowane woziły towary akcyzowe i to nie tylko po Polsce. 

Wredny PiS zniszczył takie osiągnięcie poprzedników. Łojojojoj. 

  • Like 3
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1933

Silniki do wymiany. Sami pokazywaliście jak startuje na kółku. Ale fakt - trzebaby to szybko robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wlamanie-na-poczte-wiceszefa-zandarmerii-wojskowi-gen-jedrychowski-powinien-stracic/wlbcexn

dla wyborcy po program nie ma znaczenie-najwazniejsza rzecz to pogonic durni, obludnikow."misiewiczow" i zwyklych -pis-psycholi🚮🚮🚮

my nie czekamy na socjalistyczna manne z nieba-jesli sami nie zarobimy to nikt za darmo nie da.......

adrian[lub jakis dorian] sie rozszalal - wszystkie ofiary w usa to ci co sie  przygotowywali na zywiol. 

 

Edytowano przez jacus
  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
23 godziny temu, Ulman napisał:

Ale co ty mi tu znowu wypisujesz i uciekasz od tematu.  Pisałeś jak byk - niech każdy płaci tyle samo składki a kogo stać na więcej niech inwestuje, ubezpiecza sie dodatkowo. Morawiecki robi coś kompletnie odwrotnego i wydaje mi sie że to tez popierasz. Da sie popierać dwa wykluczajace się poglądy jednoczesnie?

 

Jakie były  kwotowo progi przed i po zmianach?

Jak podasz to chętnie wylicze a w międzyczasie ty zastanów sie 

kto traci na braku waloryzacji progów  wprowadzeniu 3 progu przez pis i obnizeniu kwoty wolnej?

A co tu wyliczać . Jak z 40 zrobili 32 a z 20 ,19 to nawet pierwszak policzy kto na tym zyskał . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj