Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3037

przypomnialem sobie-ereksio , pewnie teraz pewnie jakies dobrze dobrane leki przyjmuje, na wiosne ostatnio sie meldowal ale tu nic nie pisal..

panna pek lepiej na tym wyszla niz zlodziejska pieta☺️


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112
9 godzin temu, mirro napisał:

Normalnie oplułem ekran ze śmiechu. Ciekawe czy społeczeństwo jest gotowe konsultować się w tej kwestii, skoro już pchnęli w konsultacje społeczne.:lol:
https://www.cyberdefence24.pl/polska-chce-postawic-na-sztuczna-inteligencje-rzad-przedstawia-dokument-do-konsultacji-spolecznych
"Dokument zakłada w swojej wizji kompleksowe wdrożenie sztucznej inteligencji na niemal wszystkie obszary funkcjonowania państwa. Strategia wymienia przykładowe obszary wdrożeń m.in.  systemy diagnostyczne wspomagające lekarzy, cyfrowe zarządzanie polem walki, spersonalizowane narzędzia edukacyjne (także wspomagające nauczycieli), zarządzanie siecią energetyczną nasyconą rozproszonymi instalacjami OZE, zautomatyzowane procesy administracyjne usprawniające pracę urzędników, inteligentne oprogramowanie redukujące złożoność decyzji zarządczych w organizacjach, płynne przemieszczanie strumieni ludzi i towarów (miasta, magazyny, porty), handel elektroniczny, prace naukowe oparte na niedostępnych dotąd unikalnych źródłach danych".

Pewnie znikną kolejki do lekarzy i jak urzędnik podejmie złą decyzję to winna będzie sztuczna inteligencja.:lol:

 

7 godzin temu, Ulman napisał:

A kto ta sztuczną inteligencję zaprogramuje? Pewni te urzednicze gamonie wiec nic się nie zmieni ale kasy pójdzie na to co nie miara. 

Po pierwsze to do tych zadań co Mirro wynotował (dzięki bo kto by czytał tak długi artykuł?) nie służy sztuczna inteligencja tylko zwykłe oprogramowanie funkcyjne w rozproszonych procesach korzystające co najwyżej z jednej bazy danych (jednego zbioru w kopiach aktualizowanych w czasie rzeczywistym i to jest nawet groźne) a ten co pisał czy pisali tyle mają pojęcia o sztucznej inteligencji co i ja i my tu wszyscy bo nie ma jeszcze czegoś takiego.
Samo - Inteligencja oznacza że nie wymaga programowania a sama programować potrafi.

Zwyczajnie nie czują się na siłach intelektualnych i marzy się rządzicielom że coś ich może w zarządzaniu zastąpić i zrobi to lepiej i tego nie wiedzą a wierzą
Różne są postacie Wiary, ale ten to gruba przesada.

Nie trzeba zapisów ani strategii aby informatyzacja przejmowała sterowanie coraz bardziej złożonymi procesami. To jest kwestia możliwości technologicznych a nie życzeń jakiegoś głupka który nic innego ponad pisanie strategii nie potrafi. Nie wie jak ale wie co. To nie strateg, to nieudolny co najwyżej prorok.
Wykorzystać już istniejących i powszechnie dostępnych możliwości większość nie potrafi a co mówić o wizjach czysto futurystycznych.
W zasadzie to nawet w tym artykule (jednak przeczytałem) jest tylko stwierdzenie faktów i stanu już istniejącego nawet z niepełną i na ten temat wiedzą a to czy ja uznam potrzebę wprowadzenia informatyzacji np. w produkcji fasoli to wystarczy poczytać moje wpisy sprzed kilku lat na fasolowym forum i nie byla mi potrzebna do tego żadna "rządowa strategia". 
Jedyne co można zrobić odgórnie to edukacja w ty kierunku a wtedy ludzie sami będą wiedzieli co i jak i gdzie.
Na razie to tylko słyszałem o awansach kadr pedagogicznych. Za zasługi że mamy tak "rewelacyjne" osiągnięcia? A na zbity pysk a nie awanse. Bo co? zastrajkują? to może co ambitniejsi uczniowie w czasie z tego tytułu wolnym sami się nauczą więcej niż od tych baranów informatycznych i tu z góry uprzedzam że też wiem o czym piszę bo nawet na elektronikę młody ode mnie się więcej nauczył niż w szkole o takim właśnie profilu.

Jedyne co potrafią to wymyślać różne :"roda" "acta" i inne zakazy i owarowania funkcyjności technologii o których działaniu nie mają pojęcia i tym się ta strategia skończy. Tylko opóźni lub uniemożliwi rozwój bo kto to ma wprowadzać? Te stary lekarz który z komputerem za młodu nie miał szans się obyć? ... 
Oj zaczynam referat pisać a przecież nikt mi za niego nie zapłaci.

Tam piszą "konsultacje społeczne" to zalecam mówić nie Nie wtrącać się ani zaleceniami, nakazami czy zakazami barany wyborcze do rzeczy o których nie macie pojęcia i wystarczy bo tylko przeszkadzacie. Nawet nie wiecie co w waszych telefonach siedzi i kto słucha waszych rozmów jeśli zechce, nawet jeśli telefon tylko leży obok nie używany a tylko włączony.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, piotreku1 napisał:

Hehe  typowy pisior na czarne mówi białe i odwrotnie 😄   Mówisz  ze na PO głosują ludzie bez rozumu?   Ciekawe tylko dla czego to do wyborcy piskomuny przypieta jest łatka  niewykształconego , niezaradnego zyciowo frajera 😄 a teraz trolla 😄

Szkoda z trollem dyskutowac . Ale przyznaje beke mam z ciebie mega  szkoda tylko ze na zywo sie nie widzimy bo ciekaw jestem jak taki pisTroll wygląda  😄

Ty jesteś człowiek bez jakiegokolwiek zdania, powtarzasz brednie bez żadnego konkretu. usłyszał o trolach i wszystkich po kolei teraz będzie ich tak nazywał 🤣

żeby dyskutować to trzeba mieć argumenty a tobie ślina na język nic nie przynosi po za wsciekłością że innym też sie dobrze żyje.

jesteś w mniejszości kolego.

Po wyglądzie nie poznasz jakie kto ma preferencje polityczne no chyba że masz te naście lat to może ci się tak wydawać

 

to już skończenie przez ciebie zawodowej szkoły rolniczej jest dla ciebie wykształceniem 😂

7 godzin temu, Ulman napisał:

Czyli jak ktos daje pieniądze to trzeba się zeszmacić i  na niego głosować. Takie systemy funkcjonują w najgorszym pijackim elemencie na poziomie gmin i wiosek. Daje sie na flachę i idzie głosować na kogo trzeba.

kolego zdecyduj się albo ktoś jest zaradny i wie skąd się biorą pieniądze albo jest niedojdą jak to twierdzisz i dalej będzie żył w biedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

Kurczę Racyl
jak musisz to potrafisz  racjonalnych argumentów używać :o;) 

noż do diabła ja już drugiego posta a tego z podcinarką jak nie było tak nie ma. Tak to my niczego nie zbudujemy bo już niemal szósta a miał być na piątą.
Dzwonię po drugiego i który pierwszy przyjedzie ... a to trzeba zadzwonić do obydwu.
z ludźmi chyba inaczej nie można.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Racyl said: "tobie ślina na język nic nie przynosi po za wsciekłością że innym też sie dobrze żyje. jesteś w mniejszości kolego" Z tą sentencją to akurat się nie zgodzę. To w naszej rzeczywistości oksymoron. Choć bardziej raczej antylogia może... Then next: "to już skończenie przez ciebie zawodowej szkoły rolniczej jest dla ciebie wykształceniem 😂" Tak Racylu, jest to wykształcenie. Może i chrome ale jest. Tym bardziej, że możesz studia skończyć a dalej być durniem. Kwestia podejścia wykształciucha. Stawiam, że były to wszystko kpiny a nie jakiekolwiek argumenty. Czyżby dysydent o kursywie zapomniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, racyl napisał:

Ty jesteś człowiek bez jakiegokolwiek zdania, powtarzasz brednie bez żadnego konkretu. usłyszał o trolach i wszystkich po kolei teraz będzie ich tak nazywał 🤣

żeby dyskutować to trzeba mieć argumenty a tobie ślina na język nic nie przynosi po za wsciekłością że innym też sie dobrze żyje.

jesteś w mniejszości kolego.

Po wyglądzie nie poznasz jakie kto ma preferencje polityczne no chyba że masz te naście lat to może ci się tak wydawać

 

to już skończenie przez ciebie zawodowej szkoły rolniczej jest dla ciebie wykształceniem 😂

kolego zdecyduj się albo ktoś jest zaradny i wie skąd się biorą pieniądze albo jest niedojdą jak to twierdzisz i dalej będzie żył w biedzie

Oj racylek mam z ciebie ubaw  😄 niedawno usłyszałem w sklepie jak dziadek mówił,,  dzięki PiS frajerzy nieudacznicy  Ci niezaradni życiowo poczuli się dumni docenieni"   

Pewnie pękasz z dumy że możesz trolowac 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
2 godziny temu, racyl napisał:

 

to już skończenie przez ciebie zawodowej szkoły rolniczej jest dla ciebie wykształceniem 😂

 

Tu już bym polemizował. Bo jedni tylko chodzili do szkoły a drudzy jednak jakąś wiedzę łyknęli. Tylko od absolwenta zależy czy może szczycić się ukończeniem szkoły i wiedzą. Choć ostatnio łączenie tego chyba nie jest w modzie.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

To już kolejny raz. Mam wrażenie, że Mirro ma podobny do mojego sposób analizowania przydatności osoby - daje im proste zadania lub zadania wymagające odrobiny samodzielności a nacelowane na konkretny efekt przy czym cały czas pilnuje procesu. Gdy delikwent korzysta z wiedzy, którą powinny dokumentować papiery notuje plusa z wpisem do kapownika co jest niezbędne przy nieuchronnej, dowolnej konfrontacji w przyszłości. Przy czym papierowa cenzura wiedzy ma na początku nikłe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
11 minut temu, DTaras napisał:

Racyl said: "tobie ślina na język nic nie przynosi po za wsciekłością że innym też sie dobrze żyje. jesteś w mniejszości kolego" Z tą sentencją to akurat się nie zgodzę. To w naszej rzeczywistości oksymoron. Choć bardziej raczej antylogia może...

Ani jedno, ani drugie. To zwykła nieprawda jest . Takich jest większość. 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Ejj, ja tu się popisuję😁 Takiego grosza lub dwa do dysydenta mam. AI istnieje i programy modyfikują swój kod. Może są to wyniki analizy do zaakceptowania (jakoś trzeba to kontrolować) ale to działa. Zarządzanie energią to już standart. Dla Urzędów taka sprytna wyszukiwarka... W związku z JPK np i kasami on-line takie konsultacje od dupy strony pozwolą na odpalenie komputera co będzie rzygał trafieniami z konkretnym kierunkiem kontroli nie bacząc na rodo i kon sty tu cja. A, że przy okazji 5G wepchają do zarządzania siecią energetyczną z rozproszonymi źródłami i magazynami to sprawa drugorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

Przyznasz jednak Taras że już lepszy poziom takich argumentów niż typu - "idź się lecz"; czy - "twoja stara taka lub owaka"
Mniej w kurza i osłabia. bo na niektóre nie chce się nawet podejmować polemiki jakiejkolwiek.
Jakoś trzeba próbować odfanatyzować możliwie największą część populacji i zachęcić do samodzielnego myślenia.
Kiedy zaczną więcej pytać niż stwierdzać to znak że zaczynają samodzielnie myśleć bo to o rolniczej szkole traktuję (no wiem że na wyrost :) ) ale jako pytanie merytoryczne uznające na przykład Twoją odpowiedź za poważną.
Można się nie zgadzać ale trzeba powiedzieć dlaczego, zatem  to 

10 godzin temu, racyl napisał:

żeby dyskutować to trzeba mieć argumenty a tobie ślina na język nic nie przynosi po za wsciekłością że innym też sie dobrze żyje.

znaczy to samo. 
Wyzywanie się wzajemne od pisiorów czy popaprańców to żadne argumenty.
Coż z tego że na swój sposób obaj z Piotrkiem mają rację we wzajemnych wyzwiskach jeśli mnie to do niczego nie przekonuje po za wsadzeniem ich do jednego wora. Obaj to cietrzewie a jeden tylko o merytoryce bodaj wspomniał i z tym muszę się zgodzić ktokolwiek by tego nie zażądał.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568
2 godziny temu, racyl napisał:

kolego zdecyduj się albo ktoś jest zaradny i wie skąd się biorą pieniądze albo jest niedojdą jak to twierdzisz i dalej będzie żył w biedzie

A co to ma wspólnego z tym co pisałeś ? No chyba ze zaradnością nazywasz szmacenie się i głosowanie na tych co dajom piniondze. Len i gamoń w każdym  normalnym systemie powinien mieć żle a w zidiociałym socjalizmie jest wspierany  by odzyskać godność. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

Ulman to jest jedyna forma "zaradności" tych "gamoni" i to akurat wiedzą dla tego zawsze tak będą głosować, tylko czy im to prawo odebrać i - najważniejsze - jak? bo do tego wszystkiego takich jest większość.
Znów jak by się to udało to wyjdą na ulice i siłą bezpośrednią jeszcze większy bajzel zrobią niż koszty ich darmowego utrzymania. (już raz zrobili w połowie świata i echa jeszcze do dzisiaj a i końca nie widać)
Na razie udało się ich podzielić na tych co tam wcześniej wymieniłem i naparzają się między sobą.
na razie dobre i to ;) 

Może za dużo napisałem bo groźniejsze nawet było by gdyby się opamiętali, na szczęści nigdy nie dojdą po co.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Dopisałem wyżej do Ciebie Dysydencie. Nie ogarnąłem tempa. W sprawie AI. Czy niezaradność karać odbieraniem prawa wyborczego? Wcześniej karała się sama bo do wyborów iść się nie chciało. Teraz jest plusem sama w sobie bo frekwencja skoczyła. Elektrosamochód nie powstał i nie powstanie. Rząd chciał dotować własny produkt i nawet rozpoczął już promocję utopii w zasadzie albowiem główni gracze poczuli dotacje i wprowadzają swoje produkty. Tu mam swoją opinię o polskim przemyśle związanym z napędami i ich przeniesieniem ale przegrywa ona z dajmy na to Zelmerem. To już Celma w moich oczach ważniejsza, czy spółka co dla Zelmera silniki robiła (Rzaszowskie Zakłady Silników chyba) pod nazwą Profieurope. Robi bardzo dobre sprzęty ale się nie nazywa... Czuję kiedy mnie w wała chcą zamienić i z takim permanentnym odczuciem nieprzyjemnie się czuję. Dlatego niepodoba mi się to. Nie kampanie, rządy, opozycję bo to się zmienia i jak to mówią przeżyliśmy potop szwedzki... Niepodoba mi się ta zagrywka z forsą i wizjami od dupy strony wprowadzanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

Rząd nie jest od produkowania czegokolwiek zwłaszcza demokratycznymi metodami bo kolor śrubki by zajadłe spory wywoływał i tak samo jak rząd nie powinien tak i ja nie zajmuję stanowiska w rzeczach o których nie mam pojęcia. Nie życzę zaś sobie aby mi kto mówił co mam we swej profesji robić.
Niby truizmy a przecież jest odwrotnie bo i rząd kolory śrubek uchwala a większość by chciała aby im biznes w uprawie bodaj tarniny kto inny prowadził bo jak nie to na szosę wysypią. 
Za tym wszystkim idzie redystrybucja najpierw nadprodukcji a później już tylko deficytów.
To chyba prawidłowość procesów przekraczających nasze umiejętności sprawcze. 
Dalej nie wiem co napisać bo nad tym nie myślałem ale trzeba wykombinować jakiś samoregulujący mechanizm redystrybucji z ujemnym sprzężeniem zwrotnym i to na dosyć długo powinno wystarczyć.
To że owo sprzężenie teraz dodatnie to się zgodzę tylko nie wiem jak temu skutecznie zaradzić i pół biedy że ja nie wiem,  Gorzej że nawet takiej potrzeby nie widzą ci którzy powinni to zrobić a nawet nie widzę nikogo zamiast.

Teraz już chyba obaj za sobą "nadążamy"? :) 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112
1 godzinę temu, DTaras napisał:

AI istnieje i programy modyfikują swój kod.

to podrzuć mi taki program czy nawet wskaż konkretną konfigurację sprzętowo programową która otrzymawszy polecenie spoza informacji zapisanych w niej samej te informacje zdobędzie we wszystkich dostępnych źródłach a jeśli te źródła np. zachasłowane czy nawet po za zasięgiem sieci to znajdzie sposób aby poprosić np czlowieka na jednym z terminali tej sieci by wziął np pena i przyniósł takie to a taki plik z jakiegoś odciętego od sieci akurat kompa i znajdzie sposób by przekonać tego człowieka że to konieczne pomimo zakazu takiego procederu.
a to potrafi niejeden szczyl piszący wirusy.
To że system na zasadzie sprzężeń zwrotnych i dopuszczalnej tylko losowości będzie robił wrażenie nieprzewidywalnego na polu walki nie znaczy że jest mądrzejszy od tych którzy z nim przegrają. On tylko jest szybszy technicznie ale nie sprawniejszy logicznie.
To tak jak by powiedział (zakładając prawdziwość hipotezy "komety dinozaurów) ze pokonała kometa dinozaury rozumem.
dalsze wnioski i przemyślenia już tak daleko wykraczają po za temat tutejszy jak daleko jeszcze tym automatom programistycznym do jakiejkolwiek inteligencji.

Wydaj polecenie takiemu czemuś jak to ai - zapoluj na mysz i co powinno pierwszego zrobić jeśli jest inteligentne?
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Ejjj. Stworzono program co słucha tematu dyskusji, wyszukuje informacji w necie i odpowiada, tworząc profil interlokutora czyli także zadając pytania. IBM ten eksperyment prowadzi. A zaczęło się od szachów... Taki mi do bani przychodzi na prędce silnik wyszukiwania google. Przeistoczył się w asystenta. Co powinno zrobić i zrobi? Odpowie "nie potrafię" ale najpierw wyszuka w necie jak to zrobić. Samo wróżenie pogody obecnie to analiza modelu i zbieranie informacji w automacie plus analiza różnic. Zresztą był taki proces jak nauka chodzenia humanoida. Stworzyli program co sam modyfikuje kod i do biegnących w kółko na uwięzi nóg podrzucali przeszkody. Z dziesięć lat temu to było. Teraz już humanoidy potrafią chodzić. To jest sztuczna inteligencja nie wymagaj od niej na razie kontemplacji nad bytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

nie to tylko automaty o coraz większej komplikacji zależności wewnętrznych. Silnik googla jest prymitywnie prosty, "wyszukuje po kluczowych zdarzeniach/słowach a gdy znajdzie więcej niż trzeba selekcjonuje po ilości wyszukiwań przez innych i personalizacja to tylko nałożenie kolejnej warstwy algorytmu na kategoryzowanie personalne na podstawie historii wyszukiwania danego osobnika.
Gdzieś był film w necie i może kiedy z.... albo zaraz
o gdzieś tam chyba trzyczęściowy dokument
https://www.youtube.com/results?search_query=bitwa+przeglądarek
w zasadzie techniczny zarys algorytmu google w tej części



a z myszą boimy się ryzykować odpowiedzi? hę? :) 
odpowiedź nie musi być jednoznaczna tak jak i inteligencja nie jest a technika cyfrowa to esencja jednoznaczności - 01001..... - i NIC WIĘCEJ

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

I to mnie wku..wia w tej wyszukiwarce. Jakbym nie podchodził do wyszukiwania, jakich podpowiedzi nie używał, to i tak po chwili wpadam w pętlę. Nawet kiedy szukam czegoś konkretnego i wiem że jest, a wykracza poza kategorię popularne, to podaje jakby z obrzydzeniem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

To ostatnie zdanie brzmi jak recenzja jednego tu użytkownika... Ja Ci na to Dysydencie wszystko napiszę - dotychczas. A to dlatego, iż dziedzina popyla w przód i oby tylko nas nie wyprzedziła. Wtedy bowiem zmieni się w odrębny byt. A na razie jest to w mojej opinii nazwane prawidłowo - sztuczna inteligencja i tyle od niej wymagam nie stawiając na równi z człowiekiem, przynajmniej nie każdym. Potrafi anallizować i powiększać swój własny kod a także wartościować i "zapominać". Póki ograniczona swoją sztucznością niech służy. I oby za prędko nie "zapomniała" pytać bo do tego ludzie muszą dorosnąć. Mirro - ta pętla często siedzi w nas. Co to było... Często rzeczy mają fachowe i pospolite określenia. Wyszukiwarka kategoryzuje operatora i profiluje go. Ten gdy używa nazw pospolitych dostaje proste odpowiedzi. Taki tip - szukaj obrazem lub po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

bo tyle w niej inteligencji ile we wzorze matematycznym gdzie czasem wynikiem ułamek okresowy.
Trzeba zmieniać słowa kluczowe, czasem język a czasem bez celowego obejścia algorytmu się nie da np VPNem czy nawet zmianą wyszukiwarki bo usunięcie historii przeglądarki nie pomoże gdyż serwery np google same u siebie tworzą historię każdego ip czy MACa sprzętowego.

Pany to polityka nie informatyka. Ja od siebie już konczę ico najwyżej jeszcze z tą myszą ale zaraz bo coś Dtaras...
Już myślałem że odpowiedział na

1 godzinę temu, dysydent napisał:

Wydaj polecenie takiemu czemuś jak to ai - zapoluj na mysz i co powinno pierwszego zrobić jeśli jest inteligentne?
 


powinno się najpierw przestraszyć, później zdziwić a na końcu zapytać
- od kiedy wiesz że mysz jest w moim otoczeniu?

Przestraszyć i posprawdzać szczelność swej obudowy oraz czy nie ma jakich kabli na wierzchu, 
zdziwić dlaczego o tej muyszy nie wie i jeśli ma jednak takie kable to dla czego jeszcze działa 
a pytanie aby wybadać intencje po co zleceniodawcy ta mysz, i bardzo by nie chciało doprecyzowania aby żywą xD

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112
25 minut temu, DTaras napisał:

Dysydencie wszystko napiszę - dotychczas.

i dłuuugo długo jeszcze o ile w ogóle. zanim polowania na myszy same komputery nie będą planować bez niczyjego polecenia.
każdy zapis w programie jest poleceniem i to jest tylko kopia ułamka inteligencji ale programisty która tylko powtarza za nim
"dobra zmiana" za drugim "zakapiory" "ciemnogrod" za trzecim "aby koryto" .... programowanie wynaleziono już dawno przed komputerami a czy nośnikowi tego programowania wzrosła inteligencja? 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A próbuję i po angielsku pytać. Jak kiedyś przy silniku Cumminsa z systemem wtrysku CAPS szukałem paru odpowiedzi to dopiero na jakimś US forum użytkowników camperów dostałem wykład. Aaaaa potem zadzwoniłem po serwis krajowy. Do New Holanda to nie ma po co dzwonić. Na koniec pytali tylko czemu nie chciałem pompy regenerowanej w Polsce. a uparłem się na nową. Odpowiedź prosta. sam producent przewiduje 8 tyś godzin pracy tej pompy. Reanimowanie trupa nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

Jest jeszcze jeden problem z wyszukiwaniem.
Często nie ma czego wyszukać bo wartościowej informacji nie wielu udostępni publicznie za darmo.
Z resztą w tych kategoriach większość i tak nędzarze a szczere chęci to nie informacja.
Inteligencja uzyska lub stworzy prawdziwe informacje nieistniejące wcześniej i to jest miara inteligencji a cała reszta to tylko "przetworniki informacji"

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj