Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Ywa jak coś pijesz to póżniej nie pisz póżniej postów bo się kupy nie trzymają

kukiz popierał PO a ta nic z jego postulatów nie zrealizowała to ją przestał popierać i zaczął krytykować.

natomiast psl krytykował i wyśmiewał a teraz się do nich przyłączył. już pomijając co mówił to co miało nigdy światła nie ujrzeć. nie da się nazwać kogoś złodziejem a póżniej z nim iśc do wyborów.

 

to czy on coś mógł czy nie w obecnej kadencji to z góry było wiadome że większość rządzi a nie 3 partia w sejmie.

trzeba było nadal pracować jak dotąd i czekać cieprliwie aż wyborczy zaufają bardziej a nie przeciwstawiać się nawet swoim kolegom i łączyć się z psl

ci posłowie co odeszli z jego obozu nie koniecznie do pis to doskonale to wiedzą co znaczy zrobić w ciula wyborców

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
11 minut temu, racyl napisał:

jak coś pijesz to póżniej nie pisz póżniej postów bo się kupy nie trzymają

Twoje też trochę nie po naszemu 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, pawel885 napisał:

Twoje też trochę nie po naszemu 

a wy to kto kosmity czy ludzie spod tęczowej flagi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Dysydent - częstym objawem padania skośnookiego tunerka DVB-T jest zanikanie sygnału. Jest także problem gdy wprowadza się spolaryzowane nadawanie i tak w moim regionie spinam dwie anteny. Jedną UHF w polaryzacji poziomej z drugą VHF z pionową i reguluję na jednakowy poziom sygnału. Powprowadzali także tych miejskich nadajników zatem w pierwszej kolejności badam różne ustawienia anten i tak w moim przypadku analiza kierunku Jemiołów i Zielona Góra. Anteny na VHF H dipol zniknęły ale na UHF biorę min 21 elementów no chyba że wzmacniacz we zwrotnicy przesterowany. Nie używam wogóle tych uniwersalnych VHF + UHF bo to chała. Burze słoneczne raczej nie bo to na cały kraj problem by się zrobił. Racyl - post jak się kupy nie trzyma to chyba dobrze? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jak mogłeś na niego głosować jak w ogóle nie wiedziałeś o co  chodzi...

...o postulaty ...żeby rząd/partie przyjęły....co za różnica która....wszystkie złodziejskie i jest ciągle świadom (choć za dużo gada, co mu ślina na język..) , a że musi się z nimi bratać....  biznes...choćby nawet z diabłem....

Szkoda, że nie bierze subwencji....przesadza...

Nie macie żadnych sensacji o nim....może jest agentem??....... przecież nie jest święty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, racyl napisał:

wysil chociaż troszkę ten swój móżdzek POwski  🤣 

Oj trolku pisiorku zabawny jesteś 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

i nie groźny bo nie ma wielkiej siły przekonywania tracąc bardziej formą niż treścią argumentów
ale ja tu do Tarasa
problemy z odbiorem w całej okolicy i jednocześnie się pojawiły - śmiem zaryzykować - u wszystkich.
Nie mam czym zmierzyć poziomów sygnału pasm nośnych kanałów i utknąłem bo przyczyną może być też zmiana struktury sygnału. Wystarczy że zmniejszą nadmiarowość .... dobra a skąd wiem czy?.. przecież każdy tuner ma funkcję pomiaru siły sygnału. Zaraz sprawdzę (warto oderwać się od problemu i zająć czym innym to cos się samo wymyśli... )
Pomijając techniczne sprawy to jest gorzej i to bardzo i u co najmniej większości odbiorców.
Ja tam nie rozpaczam bo nie oglądam naziemnej a telewizor jeśli już to służy mi za monitor do laptopa lub telefonu ... 
Internet mi wystarcza jak zapewne nie tylko rekordzistom w rankingu postów na tym forum do wszystkiego nie licząc tylko rozmów telefonicznych i jeśli by mnie kto pytał o abonament tv to wiadomo co powiem :) 
ale radiowy to co innego,,, chociaż
o np ten plik https://drive.google.com/open?id=1d7PNEuGT5oiOIwU2z6rFtjXCWydnC6VQ
po pobraniu przeciąg w okno np plisty foobara a zobaczysz i posłuchasz tego co akurat mam na pierwszej playliście w foobarze (do wersji 2000 foobar działa też i pod vine w Linuksie) lub może być i deadbef czy inny odtwarzacz (może nawet i windows media player)
Bajzel tam bo ciągle zmieniam a są tam namiary na stałe serwery które działają już co najmniej rok bo inne np eska to już raczej z ich strony przez przeglądarkę.
Stary lapek w stodole na jednordzeniowym procku nie ma problemów z tak otwartym radiem (w foobarze) a ze strony macierzystej zaraz się wiesza od reklam.

o właśnie usłyszałem w radio o jakowychś przepychankach coca coli lgbt i Węgrów, gdzieś tam w necie do wyszukania na pewno i to z różnych punktów widzenia.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, piotreku1 napisał:

Oj trolku pisiorku zabawny jesteś 😄  

jak spojrzy na ciebie dziwka i nie da ci nawet za kasę to też powiesz że to trol pisowski 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Normalnie oplułem ekran ze śmiechu. Ciekawe czy społeczeństwo jest gotowe konsultować się w tej kwestii, skoro już pchnęli w konsultacje społeczne.:lol:
https://www.cyberdefence24.pl/polska-chce-postawic-na-sztuczna-inteligencje-rzad-przedstawia-dokument-do-konsultacji-spolecznych
"Dokument zakłada w swojej wizji kompleksowe wdrożenie sztucznej inteligencji na niemal wszystkie obszary funkcjonowania państwa. Strategia wymienia przykładowe obszary wdrożeń m.in.  systemy diagnostyczne wspomagające lekarzy, cyfrowe zarządzanie polem walki, spersonalizowane narzędzia edukacyjne (także wspomagające nauczycieli), zarządzanie siecią energetyczną nasyconą rozproszonymi instalacjami OZE, zautomatyzowane procesy administracyjne usprawniające pracę urzędników, inteligentne oprogramowanie redukujące złożoność decyzji zarządczych w organizacjach, płynne przemieszczanie strumieni ludzi i towarów (miasta, magazyny, porty), handel elektroniczny, prace naukowe oparte na niedostępnych dotąd unikalnych źródłach danych".

Pewnie znikną kolejki do lekarzy i jak urzędnik podejmie złą decyzję to winna będzie sztuczna inteligencja.:lol:

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
34 minuty temu, racyl napisał:

jak spojrzy na ciebie dziwka i nie da ci nawet za kasę to też powiesz że to trol pisowski 🤣

Nie pochlebiaj sobie bo dziwka przy takim trolku pisiorskim jak Ty  to  święta kobieta  😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Ano była taka w historii. I nawet jeden gość jej powiedział " i ja ciebie nie potępiam". Ona poszła w swoja stronę a on skończył na krzyżu.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, DTaras napisał:

Dysydent - częstym objawem padania skośnookiego tunerka DVB-T jest zanikanie sygnału. Jest także problem gdy wprowadza się spolaryzowane nadawanie i tak w moim regionie spinam dwie anteny. Jedną UHF w polaryzacji poziomej z drugą VHF z pionową i reguluję na jednakowy poziom sygnału. Powprowadzali także tych miejskich nadajników zatem w pierwszej kolejności badam różne ustawienia anten i tak w moim przypadku analiza kierunku Jemiołów i Zielona Góra. Anteny na VHF H dipol zniknęły ale na UHF biorę min 21 elementów no chyba że wzmacniacz we zwrotnicy przesterowany. Nie używam wogóle tych uniwersalnych VHF + UHF bo to chała. Burze słoneczne raczej nie bo to na cały kraj problem by się zrobił. Racyl - post jak się kupy nie trzyma to chyba dobrze? Co?

zamiast obracać babę to ty latasz i kręcisz  antenami 😂

żałosne to jak na ten wiek. przerabiałem latanie z antenami ale w czasach szkolnych

 

 

 

38 minut temu, piotreku1 napisał:

Nie pochlebiaj sobie bo dziwka przy takim trolku pisiorskim jak Ty  to  święta kobieta  😄

 

Ja wiem że ludzie głosujący na PO to są bez rozumu ale Twoja postawa to już całkiem zeszła na psy

 

stoi dwie emerytki niedaleko mojego punktu handlowego , jedna do drugiej mówi i znowu te sk***ysyny wygrają a no wygrają druga. zapewne jedna i druga trzynastki przytuliła i chciałaby jeszcze nie jedną przygarnąć . więc sam sobie odpowiedz kto jest głupi i kto jest trolem

ten co wie od kogo dostaję kasę czy ten co szuka w PO pustych obietnic byle tylko do wyborów

takich jak Ty wystarczy zapytać dlaczego mam głosować na PO i od razu im mowę odejmuje 😂

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, racyl napisał:

 

ten co wie od kogo dostaję kasę czy ten co szuka w PO pustych obietnic byle tylko do wyborów

takich jak Ty wystarczy zapytać dlaczego mam głosować na PO i od razu im mowę odejmuje 😂

He....i wydało się ....lecisz na kasę...jak mucha na lep......byś się za robot wziął....

Dlaczego na PO? Sam podsunąłeś odpowiedź.... pewnie dlatego, iż oni chcą pracować normalnie a nie z socjalu żyć, czy na kogoś łożyć....😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Ywa napisał:

He....i wydało się ....lecisz na kasę...jak mucha na lep......byś się za robot wziął....

Dlaczego na PO? Sam podsunąłeś odpowiedź.... pewnie dlatego, iż oni chcą pracować normalnie a nie z socjalu żyć, czy na kogoś łożyć....😛

tobie się wydaje że ja czy ktoś go zagłosuje na PIS to nie pracuje ? za ten socjal chociażby w postaci 500zł to już można wyżyć ?

emeryci pewnie chcą normalnie pracować a nie dostawać 13-tki🤣

PiS zabrania ludziom pracować tylko każe ustawiać sie w kolejce po socjal 🤣

no proszę cie, na więcej cie stać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
6 godzin temu, Ywa napisał:

To znaczy, że jesteś niestały...Kukiz15 nie miał dużej możliwości wykazania, obrał ascetyczną ścieżkę zmiany systemu, w którym rządzi pieniadz, toteż efekty...uciekli materialiści.....A persona Pawła Kukiza jest tylko twarzą zmian/ nastrojów społecznych nie politykiem i nie chciałbym nawet, żeby dłużej tam pozostawał, ale coś pozostawił.

Więc na jakiej podstawie go oceniać? ....Na podstawie, bo tak powiedziała konkurencja...na zdrowie jest śmiać się...czemu nie...

Najsmieszniejsze jest, że głosujecie na zmieniające sie tylko barwy partyjnej tęczy...jednak wciąż tych samych, wierząc ślepo mimo powtarzanych błędów, a nóż na starość zmądrzeją/oświeci ich...

 

Kukiz wybrał Kosiniaka i bandę więc pokazał co mu w duszy gra. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, racyl napisał:

zamiast obracać babę to ty latasz i kręcisz  antenami 😂

żałosne to jak na ten wiek. przerabiałem latanie z antenami ale w czasach szkolnych

 

 

 

Ja wiem że ludzie głosujący na PO to są bez rozumu ale Twoja postawa to już całkiem zeszła na psy

Hehe  typowy pisior na czarne mówi białe i odwrotnie 😄   Mówisz  ze na PO głosują ludzie bez rozumu?   Ciekawe tylko dla czego to do wyborcy piskomuny przypieta jest łatka  niewykształconego , niezaradnego zyciowo frajera 😄 a teraz trolla 😄

Szkoda z trollem dyskutowac . Ale przyznaje beke mam z ciebie mega  szkoda tylko ze na zywo sie nie widzimy bo ciekaw jestem jak taki pisTroll wygląda  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
8 godzin temu, piotreku1 napisał:

Spojrzałem na agrofoto  i zobaczyłem frajera fD6  😄 który ma kompleks żyda  😄

Troll racyl nadal nie odpuszcza 😄

Kiedys był tu taki co wszystko zydami tłumaczył aż go mody zbanowały . Nie wiem czy to nie ten sam osobnik bo fobia identyczna.

5 godzin temu, racyl napisał:

a wy to kto kosmity czy ludzie spod tęczowej flagi 😂

Dzień bez teczowej flagi, LGBT lub pedalstwa dniem straconym.

4 godziny temu, fD6 napisał:

tam gdzie jest trzech t dwoje będzie przeciw trzeciemu

Żeś rewelację odkrył. Jak w meczu padną trzy bramki to z pewnościa remisu nie będzie. Gdzieś koło zerówki juz to wiedza.

2 godziny temu, mirro napisał:

Normalnie oplułem ekran ze śmiechu. Ciekawe czy społeczeństwo jest gotowe konsultować się w tej kwestii, skoro już pchnęli w konsultacje społeczne.:lol:
https://www.cyberdefence24.pl/polska-chce-postawic-na-sztuczna-inteligencje-rzad-przedstawia-dokument-do-konsultacji-spolecznych
"Dokument zakłada w swojej wizji kompleksowe wdrożenie sztucznej inteligencji na niemal wszystkie obszary funkcjonowania państwa. Strategia wymienia przykładowe obszary wdrożeń m.in.  systemy diagnostyczne wspomagające lekarzy, cyfrowe zarządzanie polem walki, spersonalizowane narzędzia edukacyjne (także wspomagające nauczycieli), zarządzanie siecią energetyczną nasyconą rozproszonymi instalacjami OZE, zautomatyzowane procesy administracyjne usprawniające pracę urzędników, inteligentne oprogramowanie redukujące złożoność decyzji zarządczych w organizacjach, płynne przemieszczanie strumieni ludzi i towarów (miasta, magazyny, porty), handel elektroniczny, prace naukowe oparte na niedostępnych dotąd unikalnych źródłach danych".

Pewnie znikną kolejki do lekarzy i jak urzędnik podejmie złą decyzję to winna będzie sztuczna inteligencja.:lol:

A kto ta sztuczną inteligencję zaprogramuje? Pewni te urzednicze gamonie wiec nic się nie zmieni ale kasy pójdzie na to co nie miara. 

1 godzinę temu, racyl napisał:

stoi dwie emerytki niedaleko mojego punktu handlowego , jedna do drugiej mówi i znowu te sk***ysyny wygrają a no wygrają druga. zapewne jedna i druga trzynastki przytuliła i chciałaby jeszcze nie jedną przygarnąć . więc sam sobie odpowiedz kto jest głupi i kto jest trolem

Czyli jak ktos daje pieniądze to trzeba się zeszmacić i  na niego głosować. Takie systemy funkcjonują w najgorszym pijackim elemencie na poziomie gmin i wiosek. Daje sie na flachę i idzie głosować na kogo trzeba.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

wczoraj myslalem ze to jakis fejk-ale dzisiaj w tvp-info o tym mowili ,wie musowo prawda

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/605723,trump-zakup-grenlandia-usa-putin.html

ciekawego mamy sojusznika, dajmy na to ze ziec mu powie zeby wykupil jego rodzinne strony- polske wschodnia i co wtedy-sprzedac nie sprzedac ??? gdy nie sprzedamy to sie obrazi i wiecej pieknych mow w warszawie nie wyglosi, co wtedy z f-35, bazami, patriotami ???

przez polske wschodnia car sprzedal amerykancom alaske- braklo mu kasy na odszkodowania za uwlaszczenie chlopow po powstaniu styczniowym.

ten psychiczny gostek tez byl z pomorza- moze to reaktywacja ??? tamten byl lepszy wstawial jakies memy,zdjecia,filmy.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

O to, to -  właśnie o tego mi chodziło. Ktos pamięta jakiego nicka uzywał?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

pamiec mam dobra-ale krotka.

prawicowi hejterzy malo mnie obchodza ale na hejterki moge sobie popatrzec

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tomasz-szmydt-maz-hejterki-emilii-blisko-dymisji/34bbm26#slajd-1

pis-owskie kandydatki na p-oslanki tez sa niezle-marty nie przebije ale przynajmniej probowala😛

http://www.plotek.pl/plotek/56,79592,24757733,dominika-figurska-startuje-do-pe-jednak-jej-zyciorys-jest-naprawde.html

szkoda ze sie nie pobily 😉

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lomza-kandydatki-pis-poklocily-sie-o-mikrofon/yzm7ne8

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Poseł Pieta chyba bardzo podobną chędozył. A moze to własnie taki wszechstronny talent jakich w PISie wiele.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj