Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
3 minuty temu, jacus napisał:

dzisaj posprzatalem obejscie-kury troche nagrzebaly,do tego zamiatalem magazyn po pszenicy i w domu kuchnie posprzatalem, garnki umylem[no dobra,zmywarka ale same nie weszly], nie wiem co takiego jest uwlaczajacego w sprzataniu - tym bardziej przy dzisiejszych stawkach za godzine pracy.

brozce glosow jeszcze malo- w nastepnych wyborach bedzie startowac, bilboard juz wisi albo jeszcze wisi nie sprzatniety z eurowyborow i to taki pelnowymiarowy 😛

byla premierem-nie nadawala sie, wiec ja zrobili vice tez sie nie nadawala, wiec zrobili ja europoslem i dalej sie nie nadawala na szefa komisji..

gdyby byla wybitnym politykiem to by byla do dzisiaj premierem polski a nie szeregowym poslem bez zadnego znaczenia z marginalnej frakcji politycznej- to jest prawdziwy obraz brozki, raz mi bylo jej zal-gdy na mistrzostwach swiata w koszykowce ja wygwizdali-ale podobno to niemcy gwizdali☺️

tak na powaznie ,te szkla to byly z tego dostawczaka ktory zlamal latarnie po uderzeniu bocznym- ale tak mniej wiecej wyglada sprawa tworzenia religijnych relikwii, niewiele ich ma cos wspolnego z rzeczywistoscia.

jacuś to Ty nie masz baby w domu ?

 

ja wiem że twojemu idealnemu rudemu premierowi to ona  nigdy nie dorówna i nikt jej po plecach nie poklepie ani żaden niemiec jej medalu nie da 😂

ale po twojemu przecież ludzie głupie że jej coraz więcej głosów dają, tylko że to ludzie z twojego okręgu 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, jacus napisał:

ale tak mniej wiecej wyglada sprawa tworzenia religijnych relikwii, niewiele ich ma cos wspolnego z rzeczywistoscia.

Sądzisz że to Twoja misja , takie uświadamianie ? Ludzie potrzebują takich rzeczy . Więc po prostu przemilcz czasem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, mirro napisał:

Racyl- To czemu Emilia sama mówi że gryzie ją sumienie? Czemu spuścili na drzewo koordynatora i jego pomagiera?
Ten drugi był jeszcze lepszy bo przekazywał jej dane z teczek personalnych poszczególnych sędziów. Kuźwa kiedyś jak wpadła mi w łapy moja TAP i poczytałem to się zdziwiłem. Ale jednemu gościowi przekazałem kilka żołnierskich ciepłych słów.

ja jestem ciekaw co nabroiła, komu zaszkodziła , kto stracił przez nią robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

To za co wylali wiceministra na pysk jeśli żadnej szkody nie uczynił?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

To każdego zdrowego chłopa powinni zamknąć bo przecież zgwałcić może


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Majstrowali przy bombie a ta wybuchła im w łapkach. Ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Ulman napisał:

To za co wylali wiceministra na pysk jeśli żadnej szkody nie uczynił?

A ty byś nie wywalił w gorący czasie kampanii ? nawet po za kampanią by go wywalili po takich rewelacjach

za szkody to go będą rozliczać, cicho jest na kogo konkretnie nawywijali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1934

Już pisałem - podoba mi się ta dyscyplina. Pokazuje, jskich mają dobrych czarnuchów (ludzi od czarnej roboty😉) Zawsze można takiego s kanał a ten jeszcze podziękuje. Czy wywalił bym? Może tak: "po histerycznych reakcjach..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535
17 minut temu, racyl napisał:

A ty byś nie wywalił w gorący czasie kampanii ? nawet po za kampanią by go wywalili po takich rewelacjach

za szkody to go będą rozliczać, cicho jest na kogo konkretnie nawywijali

PISowcom TVPIS wszystko  potrafi wmówić więc jakby  mogli powiedzieć że nie ma sprawy to by tak zrobili. Niedlugo w PISie ludzi zabraknie jak z powodu byle publikacji bedą wyrzucac.

Sprawa jest prosta. PIS który tak brzydzi się hejtem , stoi w prawdzie, wstał z kolan, odzyskał godność , pielęgnuje tradycję, patriotyzm itd sam w swoich szeregach generował  zorganizowany hejt skierowany personalnie na osoby ze srodowiska z którym walczył.  SŁabe to jest ale TVPis tego tak ludowi nie przedstawi.  

Najgorsze jest to że skoro  walcząc ze starym układem i złymi elitami , nowe standardy maja być takie jak widać to nie ma prawa się nic polepszyć. Wszystko jedna swołocz.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019
35 minut temu, racyl napisał:

jacuś to Ty nie masz baby w domu ?

 

ja wiem że twojemu idealnemu rudemu premierowi to ona  nigdy nie dorówna i nikt jej po plecach nie poklepie ani żaden niemiec jej medalu nie da 😂

ale po twojemu przecież ludzie głupie że jej coraz więcej głosów dają, tylko że to ludzie z twojego okręgu 🤣

ja jestem za rownouprawnieniem -baba w pracy ja w domu

moze ursula von un zu  jej jakas funkcje da-przeciez na nia glosowla..

prawdziwie madrzy ludzie-czytaj cynicy,jak ja- wlasnie nie powinni na nia glosowac- przeciez zamiana stanowiska vive-premiera polski i pelnomocnika do spraw czegos tam na fotel zwyklego euro-osla to degradacja !!!! gdyby nikt na nia nie glosowal do dzisiaj by byla w rzadzie a nie na wygnaniu, za prl takich zasluzonych nieudacznikow dawali na stanowisko ambasadora w mongolii.😛

wrocily czasy prl-dzisiaj polske odwiedzila niewolnica izaura i jej pan leoncio-czy jakos tak , przyznam sie ze tez kiedys ogladalem izaure w czasach slusznie minionych, niedawno byly powtorki na ktorym z kanalow- pare razy spojrzalem i na tym koniec, tego dzisiaj sie nie oglada....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, Ulman napisał:

PISowcom TVPIS wszystko  potrafi wmówić więc jakby  mogli powiedzieć że nie ma sprawy to by tak zrobili. Niedlugo w PISie ludzi zabraknie jak z powodu byle publikacji bedą wyrzucac.

Sprawa jest prosta. PIS który tak brzydzi się hejtem , stoi w prawdzie, wstał z kolan, odzyskał godność , pielęgnuje tradycję, patriotyzm itd sam w swoich szeregach generował  zorganizowany hejt skierowany personalnie na osoby ze srodowiska z którym walczył.  SŁabe to jest ale TVPis tego tak ludowi nie przedstawi.  

Najgorsze jest to że skoro  walcząc ze starym układem i złymi elitami , nowe standardy maja być takie jak widać to nie ma prawa się nic polepszyć. Wszystko jedna swołocz.

jeszcze załóż stowarzyszenie ludzi pokrzywdzonych przez pis 😂

ktoś cie pyta co w innych mediach mówili a Ty dalej swoje żale wylewasz 🤣

3 minuty temu, DTaras napisał:

A ja mu napisałem, iż my babów nie posiadamy... I Ty Jacusie!

no nie wątpie że nie masz widząc po ilości czasu tu spędzonego 😁

14 minut temu, jacus napisał:

ja jestem za rownouprawnieniem -baba w pracy ja w domu

moze ursula von un zu  jej jakas funkcje da-przeciez na nia glosowla..

prawdziwie madrzy ludzie-czytaj cynicy,jak ja- wlasnie nie powinni na nia glosowac- przeciez zamiana stanowiska vive-premiera polski i pelnomocnika do spraw czegos tam na fotel zwyklego euro-osla to degradacja !!!! gdyby nikt na nia nie glosowal do dzisiaj by byla w rzadzie a nie na wygnaniu, za prl takich zasluzonych nieudacznikow dawali na stanowisko ambasadora w mongolii.😛

wrocily czasy prl-dzisiaj polske odwiedzila niewolnica izaura i jej pan leoncio-czy jakos tak , przyznam sie ze tez kiedys ogladalem izaure w czasach slusznie minionych, niedawno byly powtorki na ktorym z kanalow- pare razy spojrzalem i na tym koniec, tego dzisiaj sie nie oglada....

 

taki ten lud światły po krakowem i coraz więcej głosów daje brożce 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

A co mieli mówić? Fakty sa proste - wiceminister sprawiedliwosci i podległy mu sędzia w ministerstwie (członek zespołu do zwalczania agresji słownej) organizowali hejt wymierzony w  środowisko sędziowskie ktore umyslili sobie podporzadkować. 

Oczywiście masę faktów w TVPis pominieto a wszystko sprowadza się do tego ze ktos tam zachował sie niegodnie i Ziobro go wylał a premier już wczoraj mówił że to kończy sprawe. No ale Schetyna to sie krzywo usmiechnął, i jest niewiarygodny a Kosiniak to kiedys sie w kosciele nie przeżegnał a tak wogóle to stary Brejza cos krecił w Inowrocławiu ale na razie zarzutów nie ma tylko kominiarze do ratusza razem z kamerami TVPis wjechali. No i oczywiscie trzeba było posła Mularczyka z reparacjami wyciągnąć właśnie teraz by trochę uwagę gawiedzi odwrócic. 

Zawsze byłem zdania że podsłuchy u Sowy zorganizował i przeprowadził PIS a jak teraz patrze po jakie metody siega się  w ministerstwie (i to sprawiedliwości) to tylko sie upewniam w swoim pogladzie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
7 godzin temu, Ulman napisał:

1.Spróbuj to wyartykuować w sposób zrozumiały. Podaj źródło że zelmer miał 250 czy nawet 100 mln zysku.

tego się nie dowiemy bo państwo nie dało źródła dlaczego i po co kazano za po inwestować mln na fundusze emerytalne 

Choć w transakcji z 2013 roku wielu zacierało ręce z radości, to jedna rzecz niemile ukłuła serca i ambicje Polaków. Jedna z najbardziej konkurencyjnych w Europie marek producentów sprzętu AGD w szczycie swojego rozwoju wymknęła się z rąk Polaków. Wcześniej w rosnącą firmę inwestowały nasze składki fundusze emerytalne Aviva czy PZU. Teraz Zelmer nie już nasz, polski, tylko stanowi część niemieckiej grupy Bosch und Siemens Hausgeräte

a jak wiemy wtedy pzu nie było nasze ...

7 godzin temu, Ulman napisał:

2. Kiedy była ta prosperita za PO?

Znalezione obrazy dla zapytania ceny wegla za lata

7 godzin temu, Ulman napisał:

3. O ludzie który wszystko kupi

skąd wiesz oglądasz nałogowo ??

392 tys. widzów „Czarno na białym”. TVN24 przegrało z TVP Info

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/czarno-na-bialym-ogladalnosc-w-sezonie-2018-2019

tvn i tvp najbardziej  nie wiarygodne stacje jakoś o drugich nie wspomnisz przypadek czy twoja głupota ??

1 godzinę temu, Ulman napisał:

PISowcom TVPIS wszystko  potrafi wmówić więc jakby  mogli powiedzieć że nie ma sprawy to by tak zrobili. Niedlugo w PISie ludzi zabraknie jak z powodu byle publikacji bedą wyrzucac.

Sprawa jest prosta. PIS który tak brzydzi się hejtem , stoi w prawdzie, wstał z kolan, odzyskał godność , pielęgnuje tradycję, patriotyzm itd sam w swoich szeregach generował  zorganizowany hejt skierowany personalnie na osoby ze srodowiska z którym walczył.  SŁabe to jest ale TVPis tego tak ludowi nie przedstawi.  

Najgorsze jest to że skoro  walcząc ze starym układem i złymi elitami , nowe standardy maja być takie jak widać to nie ma prawa się nic polepszyć. Wszystko jedna swołocz.

najgorsze jest to ze jesteś głupi i takich brat Niemiec potrzebuje ....

a teraz z innej strony jak ja napisze coś to skont onet wie z kont co i jak pisze ?? spróbuj zainstaluj blokery programy szpiegujące to braciszek Niemiec zablokuje cie 

 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

1.Tak, tak...... Zelmer był taką potegą jak Ursus , Star i  Tarpan. Powinien istnieć i tyle . Masz może jakieś dane o jego udziale w europejskim rynku u szczytu najwiekszego powodzenia? Gdzie są te dane o 250 , 180 lub nawet 100 mln zysku? Nadal nie masz? No popatrz jaka niespodzianka.

2. Pisałes o prospericie weglowej za PO a jak pytam o szczegóły to wklejasz okres w którym rzadzi PIS? W czasoprzestrzeni tez sie nie orientujesz?

3. Ty już faktycznie w jakąś rozpacz intelektualna popadłes. Czarno na białym obejrzało mniej osób jak TVP info, no i co?  TVPis ogladaja głównie starsi a młodzież i średniolatkowie TVN No i co?  I nic,  bo to sa jakieś twoje rozpaczliwe padaczkowo drgawkowe ruchy by znaleźć punkt zaczepienia i pokazać że propaganda PIS odniosła jakies małe zwyciestwo.  Ja sam ogladam wiecej TVP INFO jak innych informacyjnych bo takich odjazdów swiadomości i zidiociałego tłumaczenia dla prostych mas nic nie  pobije. Wrażenia gwarantowane. W ramach rewanżu   sprzedam ci ciekawostke. Niniejszym informuje cie że na Bugu we Włodawie ubyło 7. No i co ty na to?

4. Rusek podsłucha, Niemiec zablokuje Tusk okradnie .....Wszędzie wkoło sPISek

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
23 minuty temu, Ulman napisał:

1.Tak, tak...... Zelmer był taką potegą jak Ursus , Star i  Tarpan. Powinien istnieć i tyle . Masz może jakieś dane o jego udziale w europejskim rynku u szczytu najwiekszego powodzenia? Gdzie są te dane o 250 , 180 lub nawet 100 mln zysku? Nadal nie masz? No popatrz jaka niespodzianka.

3 w eu do ciebie to mało ?

a powiedz mi kiedy kupimy fenda claasa albo df ??

24 minuty temu, Ulman napisał:

2. Pisałes o prospericie weglowej za PO a jak pytam o szczegóły to wklejasz okres w którym rzadzi PIS? W czasoprzestrzeni tez sie nie orientujesz?

tępy jesteś ? jaka ceny węgla były wtedy a było źle a teraz ta sama i są mld ??

25 minut temu, Ulman napisał:

3. Ty już faktycznie w jakąś rozpacz intelektualna popadłes. Czarno na białym obejrzało mniej osób jak TVP info, no i co?  TVPis ogladaja głównie starsi a młodzież i średniolatkowie TVN No i co?  I nic,  bo to sa jakieś twoje rozpaczliwe padaczkowo drgawkowe ruchy by znaleźć punkt zaczepienia i pokazać że propaganda PIS odniosła jakies małe zwyciestwo.  Ja sam ogladam wiecej TVP INFO jak innych informacyjnych bo takich odjazdów swiadomości i zidiociałego tłumaczenia dla prostych mas nic nie  pobije. Wrażenia gwarantowane. W ramach rewanżu   sprzedam ci ciekawostke. Niniejszym informuje cie że na Bugu we Włodawie ubyło 7. No i co ty na to?

ja nie ,ty tu codzienne sraczką srasz jedno kolorową ...  

  • Thanks 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Nigdy bym nie przypuszczał że byli trzecią najwiekszą firmą agd w europie. Daj jakies dane na poparcie tej niezwykle smaiłej tezy Ile mieli udziału w rynku? Masz juz te dane o setkach milionów zysków Zelmera

Co do wegla to pokaz jakie były super ceny na wegiel za PO i jakie wielkie straty w JSW a teraz takie marne ceny wegla a zyski jakich świat nie widział. Mam nadzieje ze taki wysiłek intelektualny umiesz popełnic i zestawisz dwie wartosci


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
8 minut temu, Ulman napisał:

Nigdy bym nie przypuszczał że byli trzecią najwiekszą firmą agd w europie. Daj jakies dane na poparcie tej niezwykle smaiłej tezy Ile mieli udziału w rynku? Masz juz te dane o setkach milionów zysków Zelmera

- Inwestycje w budowanie wartości marki Zelmer w Europie przynoszą efekty. Od 2007 r utrzymujemy pozycję lidera w Polsce, w 2009 r. awansowaliśmy na trzecie miejsce pod względem udziałów w rynku małego AGD w Europie Środkowo-Wschodniej oraz ponad trzykrotnie zwiększyliśmy udziały w rynku rosyjskim i ukraińskim. – powiedział Janusz Płocica, Prezes Zarządu Zelmer S.A.

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/zelmer-znika-z-malego-agd,940796.html

8 minut temu, Ulman napisał:

Co do wegla to pokaz jakie były super ceny na wegiel za PO i jakie wielkie straty w JSW a teraz takie marne ceny wegla a zyski jakich świat nie widział. Mam nadzieje ze taki wysiłek intelektualny umiesz popełnic i zestawisz dwie wartosci

ja ci mam pokazać zobacz wykres za lata poprzednie ceny węgla m.i. ta tabelka mówi 

Edytowano przez Roman176
  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224
6 godzin temu, Roman176 napisał:

3 w eu do ciebie to mało ?

 

5 godzin temu, Roman176 napisał:

trzecie miejsce pod względem udziałów w rynku małego AGD w Europie Środkowo-Wschodniej

🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Tam gdzie się dwóch bije trzeci kożysta czyli naród . Oto trochę hejtu . Może domyślacie się kto tak zrobił ?

 

Czy widzicie różnicę . A może nie 😁

 

 

Screenshot_20190802-223749_Google.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj