Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6383
41 minut temu, WawrzyniecPruski napisał:

A propos aktywności internetowych trolli taka ciekawostka

W lipcu w dziale ,, POLITYKA '' - @mirro  zamieścił 144 posty  , a  @Ulman - 136 .

POżytecznych  idiotów nie brakuje . Ale najgorsi są ci pracowici .

 

A Kolega to widzę dobry towarzysz, oddany sprawie NKWDzista.:lol:

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

miruś żyjesz na garnuszku państwa i z nudów takie pierdoły wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Brawo @WawrzyniecPruski  Znalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome brawo

Sądząc po histerycznej reakcji PełOwskich trolli Twój post bardzo ich zabolał .

Ale teraz zaczną buczeć - jakbyś kopną w gniazdo os .

 

Edytowano przez wojtekd
  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
25 minut temu, wojtekd napisał:

Ale teraz zaczną buczeć - jakbyś kopną w gniazdo os .

A nie kopnął przypadkiem ? 

Daron, , ja się o propagandową  wykładnie  od wczoraj doprosić nie mogę Boty nadają tematy zastępcze 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Był wczoraj. Zachował się honorowo bo odszedł.:lol:Tzn po tym jak jedni go złapali a drudzy kazali odejść. A teraz wszyscy będą sypać jak na spowiedzi. Oczywiście wcześniej nie wiedzieli że robią źle, bo nikt im tego nie powiedział.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Gdzies dziś czytałem że drugi wylany na pysk , niejaki sedzia Jakub Iwaniec był w komisji do zwalczania mowy nienawisci przy ministerstwie  Ziobry.  

W TVPIS cisza o fabryce trolli a właściwie nie do końca. Odkryto po raz kolejny  aferę jak to jest podejzenie że w Inowrocławiu prezydent Brejza opłacał trollowanie i dziś zupełnie przypadkiem wpadło tam CBŚ w kominiarach a i kamery  TVPis właśnie były w urzedzie miasta.  

O wyrzuceniu wiceministra ds hejtu coś tam wspomnieli ale chyba wychodzi na to ze to całą wine ponosi hejterka Emilia. Okazało sie że to alkoholiczka, lekomanka i w zasadzie jest nienormalna.  No i wszystko jasnexD

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Czekam co Racyl dorzuci... Bardzo mi się podoba ta dyscyplina: "sądząc po histerycznej reakcji..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, wojtekd napisał:

Brawo @WawrzyniecPruski  Znalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome brawo

Sądząc po histerycznej reakcji PełOwskich trolli Twój post bardzo ich zabolał .

Ale teraz zaczną buczeć - jakbyś kopną w gniazdo os .

 

Przepraszam że się wtrącę . Gdzie ten bolący ? Bo ciekaw byłem , a jedynie drętwe komentarze z d*py wyjęte widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

kurna -a ja gdzie,ile postow napisalem ?? a,zapomnialem bylem na urlopie 2 tyg a tam czasami nie bylo wi-fi, nosz nie zalapalem sie na podium. postaram sie w tym miesiacu B|

maz[jeszcze] pani emili zdaje sie jest sedzia i pracownikiem ministerstwa sprawiedliwosci, to ze akurat zwolenniczka dobrej zmiany jest chora to mnie nie dziwi, ktos w tych szpitalach gremialnie glosuje na pis......

 

sprzedam relikwie III stopnia- odlamki klosza z lampy samochodu brozki, dzisiaj pozbierane pod latarnia na al.krasinskiego-cena do uzgodnienia, kolor czerwony,material chinski plastik😂😂😉, chyba trawnik miedzy jezdniami nalezy do kogos innego bo sama droge posprzatali a na trawie zostala kupka smieci.

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, jacus napisał:

sprzedam relikwie III stopnia- odlamki klosza z lampy samochodu brozki,

No k**wa nie pier**l , że aż tak pojebany jesteś i naprawdę tam byłeś i masz te śmieci ?? :S:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

akurat tam droga nie jest najgorsza,widzocznosc dobra, niedzielna noc, nawet w centrum krakowa wielkiego ruchu nie ma. zielona strzalka jest, po prostu nie popatrzyla w lusterko, tam sa trzy pasy wiec mogla sie pogubic-tym bardziej ze do domu miala w druga strone, chyba ze na skroty by jechala😛

zetorki-naprawde tam specjalnie pojechalem-nigdy tak daleko od domu nie bylem, kupilem kwiaty u krakowskich kwiaciarek, po drodze pod papieskim oknem poblogoslawil mnie jedraszewski, pozbieralem gowna od dorozkarskich koni[zeby kwiatki mialy nawoz] i poszedlem pod latarnie-nie moglem sie pomylic ,lsnila nowym ocynkiem😛

nie trudno sie chyba domyslic ze zartuje- nowa lampa i kupka szkla to jedyna prawdziwa informacja...mialem zalatwienie w urzedzie i tamtedy przechodzilem 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@jacuswiesz że polubiłem Twoje poczucie humoru i mam nadzieję że się na mnie nie obrazisz , ale czasami ciężko wyczuć żart . No przynajmniej mi ciężko . ;)

No ale jednak wrodzona durna przekora kazała Ci tam popatrzeć i poszukać kawałka jakiejś broszki . :D

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

To czas chyba na jakąś ścieżkę edukacyjną? Może coś takiego  -"Szlakiem dzwonów naszych dzbanów".:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
34 minuty temu, jacus napisał:

kurna -a ja gdzie,ile postow napisalem ?? a,zapomnialem bylem na urlopie 2 tyg a tam czasami nie bylo wi-fi, nosz nie zalapalem sie na podium. postaram sie w tym miesiacu B|

maz[jeszcze] pani emili zdaje sie jest sedzia i pracownikiem ministerstwa sprawiedliwosci, to ze akurat zwolenniczka dobrej zmiany jest chora to mnie nie dziwi, ktos w tych szpitalach gremialnie glosuje na pis......

 

sprzedam relikwie III stopnia- odlamki klosza z lampy samochodu brozki, dzisiaj pozbierane pod latarnia na al.krasinskiego-cena do uzgodnienia, kolor czerwony,material chinski plastik😂😂😉, chyba trawnik miedzy jezdniami nalezy do kogos innego bo sama droge posprzatali a na trawie zostala kupka smieci.

do firmy sprzątającej w sam raz sie nadajesz.

jeszcze boli że brożka tyle głosów dostała. oj będzie bolało i to długo jeszcze

19 minut temu, zetorki12 napisał:

No k**wa nie pier**l , że aż tak pojebany jesteś i naprawdę tam byłeś i masz te śmieci ?? :S:o

 

taką ma obsesje na punkcie brożki że nawet jej spocone gacie ma w kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, racyl napisał:

jeszcze boli że brożka

Dlaczego tak nazywasz Naszą byłą Panią Premier ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Racyl wyluzuj, my tu spokojnym halsem łacha sobie drzemy z sytuacji, a nie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Gdzies dziś czytałem że drugi wylany na pysk , niejaki sedzia Jakub Iwaniec był w komisji do zwalczania mowy nienawisci przy ministerstwie  Ziobry.  

W TVPIS cisza o fabryce trolli a właściwie nie do końca. Odkryto po raz kolejny  aferę jak to jest podejzenie że w Inowrocławiu prezydent Brejza opłacał trollowanie i dziś zupełnie przypadkiem wpadło tam CBŚ w kominiarach a i kamery  TVPis właśnie były w urzedzie miasta.  

O wyrzuceniu wiceministra ds hejtu coś tam wspomnieli ale chyba wychodzi na to ze to całą wine ponosi hejterka Emilia. Okazało sie że to alkoholiczka, lekomanka i w zasadzie jest nienormalna.  No i wszystko jasnexD

 

a co było w tych pozostałych mediach ?   ilu sędziów ta cała emilia hejtowała ?

powiedzcie mi ilu sędziom czy komu tam kolwiek ta emilia zaszkodziła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

dzisaj posprzatalem obejscie-kury troche nagrzebaly,do tego zamiatalem magazyn po pszenicy i w domu kuchnie posprzatalem, garnki umylem[no dobra,zmywarka ale same nie weszly], nie wiem co takiego jest uwlaczajacego w sprzataniu - tym bardziej przy dzisiejszych stawkach za godzine pracy.

brozce glosow jeszcze malo- w nastepnych wyborach bedzie startowac, bilboard juz wisi albo jeszcze wisi nie sprzatniety z eurowyborow i to taki pelnowymiarowy 😛

byla premierem-nie nadawala sie, wiec ja zrobili vice tez sie nie nadawala, wiec zrobili ja europoslem i dalej sie nie nadawala na szefa komisji..

gdyby byla wybitnym politykiem to by byla do dzisiaj premierem polski a nie szeregowym poslem bez zadnego znaczenia z marginalnej frakcji politycznej- to jest prawdziwy obraz brozki, raz mi bylo jej zal-gdy na mistrzostwach swiata w koszykowce ja wygwizdali-ale podobno to niemcy gwizdali☺️

tak na powaznie ,te szkla to byly z tego dostawczaka ktory zlamal latarnie po uderzeniu bocznym- ale tak mniej wiecej wyglada sprawa tworzenia religijnych relikwii, niewiele ich ma cos wspolnego z rzeczywistoscia.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Racyl- To czemu Emilia sama mówi że gryzie ją sumienie? Czemu spuścili na drzewo koordynatora i jego pomagiera?
Ten drugi był jeszcze lepszy bo przekazywał jej dane z teczek personalnych poszczególnych sędziów. Kuźwa kiedyś jak wpadła mi w łapy moja TAP i poczytałem to się zdziwiłem. Ale jednemu gościowi przekazałem kilka żołnierskich ciepłych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj