Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

dysydent    3112

jacy q..wa "nasi"? Tamci wyginęli jak dinozaury a ja wcale się nie czuję spadkobiercą czegokolwiek po nich a zwłaszcza genetycznym bo musiał bym być przecież "gadem"

Ty , czekaj ...

10 godzin temu, mirro napisał:

Słuchaj no "synu dzika i nornicy". Albo nie, nieważne.

toż to by był komplement
zwłaszcza że nie "zdementował" xD

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 19.08.2019 o 21:16, racyl napisał:

@jacus  ona chyba z twojej wioski 😁 będziesz miał na kogo głosować z KO

 

 

Ile Ci PiS płaci za to trolowanie?  Deszcz pada można też bym sobie dorobił  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

pamiętasz film "Pieniądze to nie wszystko" ?
"Komplet"

po obejrzeniu kilku sekund z poprzedniego ... usunąłem jedno zdanie z tego posta bo musiałbym zamiast "trochę" napisać nieporównywalnie a to by się sądem skończyć mogło.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

jarecki - ja bym tego centrum pewien za bardzo nie był. mirro - odbiegając od tematu. Jak Emilia mogła być tak nieuważna, że jej z whatsupa wyciągneli wątki? No jak? Czyżby ktoś się z umowy nie wywiązał? I do Ciebie przy okazji Piotrek wskazówka - raczej byś nie zarobił😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jak takich ludzi dopuszcza się do publicznego omamiania społeczeństwa to nic dziwnego, że hodowca dostaje coraz niżej bo gawiedź będzie popierała obniżanie cen dla rolnika.

A markety będą miały usprawiedliwienie, że ich ceny są uwarunkowane obostrzeniami prawnymi i wysokimi podatkami :o

 

 

 

 

 

image.png

  • Like 5
  • Thanks 3

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Zainteresowanie szmatławcami? 

Ja nie zdziwiłabym się z mojej różnoRODNEJ krwi...Jakoże dziadek z poznańskiego (dlatego na Wigilie są ziemniaki) a plotki są, że prababka doznała gwałtu podczas I wojny św. z rąk niemieckich.....może tatarską, a i  ruscy jak przechodzili podczas II wojny to trzeba było się ukrywać również, drugi dziadek udawał głupka...żeby nie wzieli go do wermahtu...tak brzydził się zabijania...nie chce mi się wierzyć, że to wystarczyło.

Za dużo Krzysztof naopowiada się 😴 dlatego rzadko coś puszczam ....zamiast konkrety...ale co nie co interesujące:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

i tak renta socjalna jest od dawna z 10 lat , wiecie jak jest , wiekszosc budowlanki robi na czarno lub na umowy smieciowe bezrobocie było duże a pracy mało i co ? ja mysle ze renta socjalna od 70 roku zycia w minimalnej wysokosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, piotreku1 napisał:

Ile Ci PiS płaci za to trolowanie?  Deszcz pada można też bym sobie dorobił  😄 

a co tu jest trolowanego ? masz problem ze zrozumieniem tego co ta Pani mówi na swoim blogu ?

pooglądaj sobie więcej jej filmików

 

co do trolowania tej Emili to jakoś nigdzie nie piszą jakie to nie wygodne porażające haki na sędziów upubliczniała

jakaś  kochanka jednego czy drugiego sędziego na nikim nie robi wrażenia. co innego jakby za***rdolił 50zł, batona czy wkrętarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

U Was leje a u mnie grzeje, Nie mam czasu za bardzo teraz oglądać dłuższych rzeczy, co najwyżej muzyki posłucham co z resztą na innym temacie widać.
Szafowanie tożsamością narodową to broń obosieczna bo większość właśnie ma problem tożsamościowy.
Nie pozostaje nic innego jak się umówić ze My jesteśmy jedną bandą tu i teraz i jak to w bandzie zawsze jakieś tam przepychanki rzecz normalna ale co łączy to własnie terytorium i język bo to na co dzień ... a historyczne jakieś pierdoły? czort wie kto akurat jaką wersję Historii pisze i po co? Dla mnie jest najważniejsze tu i teraz i później a to co przedtem to tylko jako rodzaj bajki z morałami, na pograniczu legendy i faktu. 
Twardo stać na ziemi... (aż mi się omal nie wymkło "klasyka" ...) bo czyja by ona nie była wcześniej to akurat teraz jest nasza i nigdzie indziej tak nie warto budować jak na swoim
tylko dla czego do cholery tak trudno tu się cokolwiek trwałego buduje?
Nie szukam winnych a sposobu i sprzymierzeńców by to zmienić/poprawić.

Tylko w sensie "trwałe" nie mylić "trwałe bazy" bo .... w ryja.
Jedyny pożytek z Historii to jakaś nauka, jak widać w lesie.
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

 ja mam wietnamskie , a tak na marginesie o których zabugajów chodzi ? bo jak mieszkam nad Bugiem  to ci z drugiej strony są zabugowcami  a ci co dlamie są zabugowcami to dla nich ja jestem zabugowcem .

Edytowano przez jarecki
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112
28 minut temu, fD6 napisał:

ej zabugaje myślicie że co ukradzione to wasze a który ostatnio sprawdził co dokładnie w księgach wieczystych pisze , wasze to te chińskie posrane gacie na d*pach ,

bo na gacie z zachodu unia wam dotacji nie daje , niema w śród was ni jednego w nie chińskich 

a umiesz ty se "staropolska łajzo" co swojego uszyć?
bo ja i owszem.
Kim jesteś, co robisz i co potrafisz że masz czelność ryju kwiczeć tutaj jak zarzynana świnia bez jakiejkolwiek propozycji poprawy stanu jakiegokolwiek.
A może na ciebie normalny informatyk wystarczy boś tylko zwykłym bootem na co bezosobowość i brak jakichkolwiek cech ludzkich prócz pogardy nie widzę.
Niszczysz mi to co próbuję wypracować rozumem.
a w księgach wieczystych dwa miasta z piosenki tego posta też opisane
i co potrafisz wyegzekwować zapisy łajzo? a może tylko te z 447 przy wsparciu  bo jakże by samodzielnie?

zobaczymy co odpowie
boot czy człowiek? bo mam wątpliwości.

Edytowano przez dysydent
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Jest. Zaszczycił. Gdyby tylko skupił się nad tym, że nikt wróżką nie jest i opowiedział jaką to krzywdę reprezentuje. Mi wygląda na tę obrzezaną ale... Zatem szansa przed Tobą do końca cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, fD6 napisał:

ej zabugaje myślicie że co ukradzione to wasze a który ostatnio sprawdził co dokładnie w księgach wieczystych pisze , wasze to te chińskie posrane gacie na d*pach ,

bo na gacie z zachodu unia wam dotacji nie daje , niema w śród was ni jednego w nie chińskich 

Księgi wieczyste są bardzo interesujące...nie sięgałam aż tak daleko....wiem, że mój tata kupił w latach 70tych ze skarbu państwa kilkanaście ha na kredyt (okazało się, że hipoteki nie wykreślono, więc zapłaciłam i wyczyścili)....a komu państwo zabrało to po wojnie......jest nazwisko polsko brzmięce....

To wg Ciebie mam poszukać spadkobierców i prosić o przebaczenie?

Zostały nieuregulowane drogi po pewnej hrabinie...więc kwestia sprawy sądowej i poszukanie spadkobierców...

Kiedyś poszłam do proboszcza w interesie......pytając o prawdopodobnie sąsiadującą jego działkę, żeby uregulować inne............to mi wymijająco odpowiedział, że  jeszcze się okaże kiedyś, że wszysto należy do niego i kropka...kłamca....

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A może to trol z hodowli Ministra Rolnictwa i leci po branżowym forum? Kto wie co tam jeszcze miłościwie panujący trzymają po piwnicach. Kto wie?:lol:
 

Znaczy jak podstawione słupy wykupują ziemię dla Niemca czy Holendra to dobrze? Przecież tylko wraca do prawowitych właścicieli. :lol:

Trzeba by Romana zapytać o ten Kietrz, bo pewnie tamto też kradzione. Chciałbym zobaczyć jak fD6 w obecności Romana przekazuje kwity na kombinat prawowitym właścicielom.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112
21 godzin temu, fD6 napisał:

mam 13 ha może i ja przejdę na ekologię 

a no przy czasie dojdę coś Ty za jeden a to na wypadek jeśli by w oryg. lokalizacji znikło
Nawet na Hyde parku nie pozwolę nikogo obrażać bezkarnie choćby i okoliczności wskazywały że na to zasłużył a to co wypisujesz o "zabugajach" mierzy nie we mnie a właśnie we Wrocławian.
ile to do trzynastu ha dopłaty? zwłaszcza te ekologiczne?
jak to było?

2 godziny temu, fD6 napisał:

bo na gacie z zachodu unia wam dotacji nie daje

klasyczny przykład zeznania użytego przeciwko ....

Proponuję nieco opanowania bo .... "wężykiem, wężykiem Jasiu" 


 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Aktywista ów fd. Ciekaw jestem któż go aktywował. To znaczy za czyje robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

Q...wa "notariusz" się znalazł to mnie i poniosło .
ale już mi lepiej :) 
zwłaszcza że się ochłodziło i to na co najmniej dwa dni tak że ... można wreszcie cały dzień na polu
tak że na ra i bawcie się dobrze czas jakiś sami bo i wieczorem nie wiem czy mi się zechce  co klikać.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, mirro napisał:

Wczoraj myślałem ze z tymi trolami to to sobie ktoś jaja robi. 

A propos aktywności internetowych trolli taka ciekawostka

W lipcu w dziale ,, POLITYKA '' - @mirro  zamieścił 144 posty  , a  @Ulman - 136 .

POżytecznych  idiotów nie brakuje . Ale najgorsi są ci pracowici .

 

  • Like 1
  • Thanks 4

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Oooo widzę że zasłużyłem na osobistego "fan boya".:lol:To może jakieś materiały podesłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Coś wygrałeś chyba z Ulmanem. Obudowę do lutownicy? Zauważ, że liczone typowo dla jednego fanklubu - ilość rządzi, nieważna jakość ani w jakim celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568
15 godzin temu, Roman176 napisał:

1. no jak sam widziałeś spółka podana jsw  były zyski wysokie to akcja była 140 zł były straty akcje po 14 strajk akcje w duł 

podanie kwartalnego rozliczenia w górę jak zysk w duł  to akcje  w duł itp a autor zapomniał dodać ze spółka długo nie zarabiała ale na koncie było mld na koncie 

2,a ładny przykład dałeś ze za po w czasie prosperity i drogiego węgla  spółka była na minusie 

3.o czym mówił kurski ? 

1.Spróbuj to wyartykuować w sposób zrozumiały. Podaj źródło że zelmer miał 250 czy nawet 100 mln zysku.

2. Kiedy była ta prosperita za PO?

3. O ludzie który wszystko kupi

28 minut temu, WawrzyniecPruski napisał:

A propos aktywności internetowych trolli taka ciekawostka

W lipcu w dziale ,, POLITYKA '' - @mirro  zamieścił 144 posty  , a  @Ulman - 136 .

POżytecznych  idiotów nie brakuje . Ale najgorsi są ci pracowici .

No fajne to jest. Gdzie takie statystyki mozna znaleźć?  No bo chyba nie liczyłeś naszych postów strona po stronie? To byłaby jakaś paranoiczna obsesja.

Mirro , musimy sie bardzuej postarać bo powyzej 150 miesięcznie podobno maja być premie🤣


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj