Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5568

To dobrze że tego ministra się pozbyli czy nie dobrze? Dobrze że hejtował i do tego nakłaniał jak PIS sie hejtem brzydzi niesłychanie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
3 minuty temu, fD6 napisał:

ale wy tu się mocno nawąchliście

daj spokój , swinie tanie , bydło tanie , zboże tanie trzeba jakoś dorobić pisaniem .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

nie zadawaj trudnych pytan-racyl smaruje wlasnie swojego "zelmera" bo holecka teraz oglada, tylko nie maslem bo weszla w zycie ustawa o przeciwdzialaniu marnowania zywnosci 😉,

swinie tanie-to ile bys ty chcial ??? daj mi boze do konca swiata taka cene jak dzisiaj, 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Ty od kresowiaków to delikatnie mówiąc się odwal, bo oni od 17 września 39 byli pod czerwonym butem i doskonale wiedzieli jaki miód i luksusy Polakom sprzedali w Jałcie. 

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Tym bardziej że niektórzy dwa razy odbyli ekstatyczną podróż na "białe niedźwiedzie", bo udało im się po pierwszej wrócić do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Marekfarmer reaktywacja?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Eeee chyba nie. Walking Dead nadają na innym kanale.🤣

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fD6    3

czambuł zabużański się pod Marianenburg zasadził 

Edytowano przez fD6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

ja to jeszcze gorsza dzicz bo nadwislanska- mysmy panow pilami rzneli[w 1846 r.] zanim ukraincy sie dowiedzieli ze sa nimi☺️.

obawiam sie ze w krakowie sa  jeszcze tysiace bezrobotnych-jeden w ta czy tamta co za roznica... sa tacy ludzie co  w kazdym miejscu i czasie byliby bezrobotnymi, nawet w czasach slusznie minionych takowi wystepowali.

kurna -nasi tez zasiedlili ziemie zachodnie dalsza rodzine mam w jeleniej gorze,cieplicach, a nawet na pomorzu-na szczescie nie na zulawach...sasiad ma brata w gdansku inny w sopocie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Fajny temat zastępczy kolega nam podrzuca. Widocznie nastąpiło przegrupowanie troli.

Wie juz któryś zwolennich dobrej zmiany czy minister zachował sie nagannie i dobrze że dostał kopa czy też nie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, fD6 napisał:

TEN KTÓRY NAD nami może wolno ale po kolei rozlicza

A mnie uczyli że to dobro i miłość nieskończona . A ty sugerujesz że teraz się mści na innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Dawaj dalej.........


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680
25 minut temu, Ulman napisał:

Marekfarmer reaktywacja?

Gdzieś tu jest, nie wierzę żeby tak od to rzucił toż to jego życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
4 minuty temu, fD6 napisał:

baranie łby to byli potomkowie Holendrów  Polaków a tylko część to Niemcy owi którzy mieli nabrojone to uciekli 

resztę zaś wasi tatule i dziadule tych niczemu winnych dla przejęcia ziem wymordowali

waszym to komunistyczno-koreańskim zwyczajem odpowiadacie do trzeciego pokolenia

a jak mi nie wierzycie to popatrzcie na kradzionych gospodarstwach ciągle dzieją się tragedie

TEN KTÓRY NAD nami może wolno ale po kolei rozlicza

Słuchaj no "synu dzika i nornicy". Albo nie, nieważne.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Koledze powinno sie Tuwimem odpowiedzieć tak jak ostatnio Taras zrobił. Jak to szło?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

a tych co dziesiatki milionow-nie tylko polakow- wymordowali to w jaki sposob rozliczyl  i ilu -jaki procent czy promil ??, czy jest roznica miedzy zupelnie niewinnnymi z okupowanych krajow a tymi co glosowali na hitlera a pozniej popierali jego rezim, widziales jak w  wolnym miescie witali hitlerowcow ???  "olendrzy" nie popierali faszystow ??? nawet holendrzy dziesiatkami tysiecy czynnie wspierali niemieckich mordercow.

niestety nic w zyciu nie jest czarno-biale, my takze mamy winy wobec niemcow, czy dzieci, kobiety starcy winni byli zbrodni nazistowskich ???  hitler wygral wybory z wynikiem 36 %, tylko dla tego ze opozycja byla podzielona a potem juz poszlo.......smier niewinnnych wola o pomste do nieba niezaleznie czy w polsce,niemczech,korei polnocnej, palestynie,syrii............

mam newsletter z farmera, a tam sa opisywane przypadki smierci rolnikow z calej polski-rzeczywiscie pare z zulaw bylo w tym roku ale to zdarza sie w calej polsce.

tak w sumie to chyba 1\3 polski to sa ziemie slusznie odzyskane ?? najwieksze i najlepsze polskie gospodarstwa to te po junkrach pruskich.

tak mi sie przypomnialoz gazety- 110 lat temu zuzycie nawozow npk w poznanskiem wynosilo 86 kg na ha, dzisiaj srednia w polsce to 134 kg

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fD6    3

no i widzicie bydłu trochę jego własnej historii przytoczyć to choć nawąchani i nachłeptani to  bełkot przycichł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj