Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DTaras    1951

mirro - jak komu? Właścicielowi zarządzającemu. Akcje to jeszcze nie udziały albowiem z majątku to tylko prawo do udziału w zysku i do głosu z tym, że firma idąc na giełdę iluzorycznie zwiększa swoją wartość tak że trzeba mieć parę złotych aby do głosu dojść... Zatem jak na mój gust jest to tylko środek pieniądzozastępczy. Dobry do cinkciarkich machloi. Wracając do meritum. Właściciel gdy się dobrze obróci to powie sorry i ani pieniążków ani komornika nad nim i nikt mu roweru nie będzie zabierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
101010    379
14 godzin temu, jacus napisał:

romus-pierdolnoles jak brozka w latarnie😛, wiem ze jedyne ceny ja sledzisz to "zupy" o nazwie krupnik, reszta ci nie jest znana, nie dziwota ze zona do sklepu cie nie puszcza,moglaby sie nie doczekac na zakupy😂.

dozynki  w skale sie przeciagnely a do tego pogrzebowa[bo  to 18] i brozka sie spieszyla- nieprzestrzeganie prawa moze spokojnie ujsc na sucho , w przypadkow ruchu drogowego kara czasami przychodzi natychmiast, do trzech razy sztuka ??? jechalem tamtendy rano,nawet sladu nie bylo, jedno mnie dziwi do przecieszyna jedzie sie dokladnie w druga strone...

https://krakow.onet.pl/krakow-nagranie-z-miejsca-kolizji-beaty-szydlo/gmffe29

Jacuś twój ojciec zrobił cię ostatkiem sił .

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Wczoraj myślałem ze z tymi trolami to to sobie ktoś jaja robi. A dziś wice- sprawiedliwości rezygnuje. Cyrk Pański na całego. czym to "Sprawiedliwi" zajmują się podczas pracy.
Poziomem umysłowym gościu plasuje się gdzieś między planktonem a opiekaczem do grzanek. Paprotka bije go na metry.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fD6    3

ale tu politykierów , na pola do roboty nieroby unijno-dotacyjne , sejm jest na Wiejskiej a nie w waszych obórkach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

a no bo widzisz my cały czas kombinujemy  na forum               co zrobić żeby zarobić a się nie narobić   , a od roboty mamy pracowników ;)

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
44 minuty temu, fD6 napisał:

ale tu politykierów , na pola do roboty nieroby unijno-dotacyjne , sejm jest na Wiejskiej a nie w waszych obórkach !!!

Nowy, a jaki ostry! Nie bardzo odpowiadałoby mi przenoszenie głupizny z Wiejskiej, nawet do mojego kurnika.:lol:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

trolli i na af nie brakuje-10 razy zero, onufry, xd, wojtek - zreszta ich liste kazdy znajdzie pod postem obojetnie ktorego-inni go lajkuja😛.

fd6-na forum od 2009 i 9 postow w merytorycznych tematach-te  z hyde parku  sie nie licza- to mowi samo za siebie,

dzisiaj pada- obiad ugotowany i to dwa dania,grzybki sie szusza,pare ton pszenicy sprzedalem, rodzina w pracy- moge siedziec sobie i ogladac kurwizje a nawet zagladnac na af, kto mi zabroni 😂.......

sprawa piebiaka pokazuje -jeszcze lepiej niz nagrania pinokia - prawdziwa twarz podlej zmiany. ciekawe kto jeszcze ma zludzenia co do prawdziwych celow zera i jego kolegow..........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Ee. Jak dam lajka fd to będę troll? Bo w sumie wyjechał z rozdzielnika jak racyl. Jak ruszy lpg turbo to wypisz, wymaluj... Może na zachętę jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
1 godzinę temu, mirro napisał:

Wczoraj myślałem ze z tymi trolami to to sobie ktoś jaja robi. A dziś wice- sprawiedliwości rezygnuje. Cyrk Pański na całego. czym to "Sprawiedliwi" zajmują się podczas pracy.
Poziomem umysłowym gościu plasuje się gdzieś między planktonem a opiekaczem do grzanek. Paprotka bije go na metry.:lol:

Widocznie ten typ służalczości milczaco akceptowany lub nawet oczekiwany. Ten jeden dał sie złapać a ilu takich jest w strukturach tej  machiny propagandowej?  W PISowskich gazetach u Rydzyka, w urzedach czy obsadzanych politycznie instytucjach. Jak nisko jeszcze można upasć? 

Z drugiej strony prymitywny przekaz i metody działają na prosty lud a o to chodzi.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
1 godzinę temu, jacus napisał:

trolli i na af nie brakuje-10 razy zero, onufry, xd, wojtek - zreszta ich liste kazdy znajdzie pod postem obojetnie ktorego-inni go lajkuja😛.

To taki syndrom oblężenia i potrzeba samopomocy w intelektulnej niemocy.

Ciekawe czy któryś się dziś odezwie czy tak jak po Kuchcińskim , wszyscy bedą zajeci

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

nie macie czego zalowac-w kolo te same informacje-jak powiedzial klasyk- klamstwo tysiac razy powtarzane nie zawsze staje sie prawda-ee to juz ja dodam, nie kazdy ma jak kon klapki na oczach ....

od rana-durczok i weksle, "lpg" teraz jakas byla agentka sb, psl-kukiz, brejza- jutro ,pojutrze i po-pojutrze to znowu bedzie,sobie ogladniecie 😛😛😂, co prawda odwolali debilaka -ale za co dokladnie tego juz wam nie powiedza.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ale jaja. Pani Emilia, co to minister z nią korespondował, ma już pełnomocnika.  A ten mówi że jego klientka tylko wykonywała polecenia. Czyli reporterzy dokopali się dość głęboko. I tak docieramy do sedna reformy sądownictwa. Nic tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Morawiecki ponoć powiedział ze dymisja kończy sprawę. To przez analogie wypadało by powiedzieć że jak już Tusk nie rzadzi to też  nie ma  sprawy. 

Mirro, jeszcze głębiej pokopią w tym bagnie to się dopiero smród zrobi.  Po Ziobrze wyrafinowania i polotu nie widać  wiec pewnie wyjdzie prymitywizm i prostactwo. No ale tego nie zobaczymy w TVPIS  tylko we wrogich , zakłamanych i fałszywych mediach😋


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

I to dopiero będzie uznane za prawdziwy hejt Dobrej Zmiany. O!🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, mirro napisał:

I to dopiero będzie uznane za prawdziwy hejt Dobrej Zmiany. O!🤣

jeden z drugim ciulem nie może przeboleć że dobrej zmianie idzie jak po maśle i pierdoły wypisuje zamiast zająć się jakąś robota to siedzisz jak co dzien bez zajęcia. przestań brać darmową kasę od państwa i weż się za robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie powiedział bym że jak po maśle . Tym niemniej , alternatyw brak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, 101010 napisał:

Jacuś twój ojciec zrobił cię ostatkiem sił .

przecież to był gej. raz zobaczył jak to z babą i powstał taki niedorobiony jacus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

A ty jeden dzień bez pedalenia byś nie wytrzymał. Po maśle to pewnie idzie prezesowi albo Misiewiczowi z Andruszkiewiczem

Czyli w sumie to źle że tego ministra od hejtu się pozbyli?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, zetorki12 napisał:

Nie powiedział bym że jak po maśle . Tym niemniej , alternatyw brak .

jeszcze nie jedną świnię do wyborów podłożą dobrej zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
3 minuty temu, racyl napisał:

jeden z drugim ciulem nie może przeboleć że dobrej zmianie idzie jak po maśle i pierdoły wypisuje zamiast zająć się jakąś robota to siedzisz jak co dzien bez zajęcia. przestań brać darmową kasę od państwa i weż się za robotę

A daj mi spokój. Nazbierałem naczepę szparagówki, wyjąłem silnik z uszkodzonej maszyny. Opryskałem kawałek marchewki, mączniak lezie w karoten. Za..bać mam się tą robotą? Bądź człowiekiem, daj żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez podkładania dadzą sobie świetnie radę . Idiotów w PiS nie brakuje . Tak jak wszędzie zresztą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
2 minuty temu, racyl napisał:

jeszcze nie jedną świnię do wyborów podłożą dobrej zmianie

Kto podłozył im swinię?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Ulman napisał:

A ty jeden dzień bez pedalenia byś nie wytrzymał. Po maśle to pewnie idzie prezesowi albo Misiewiczowi z Andruszkiewiczem

Czyli w sumie to źle że tego ministra od hejtu się pozbyli?

ja to przynajmniej poprawnie nazywam jak homoseksualiści tego oczekują a ten od razu podwórkowe nazownictwo

większość nie czyta wypocin grubych rudych hejterów a ten się przejmuje że jednego złąpali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj