Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DTaras    1951

Temu znów napikało... Poco ty to chłopie robisz? Komuś ma się utrwalić? Jest jakieś ryzyko, że zapomni? Co do Szczecina to fajny projekt albowiem i Szczecin zapomnianym jest. Nawet Ikei niema 😁 (nie mam jak kursywy dać) To rozległe i fajne miasto i w sumie licząc linię widodziałową to jednak nad morzem. Niemcy tak czy siak tam do lekarzy jeżdżą a kasiorka z dwóch stron płynąca dobra rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
40 minut temu, 101010 napisał:

A POzostałe 58 % to komuniści  ,kapusie , zdrajcy i złodzieje .

Czyli maja  większość 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

No to odetchnąłem z ulgą. Bo skoro Lgbt nie ma większości to faktycznie nie ma się czego obawiać.🤣

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No faktycznie,masz ci powód do dumy że elektorat PO to w większości komuniści, zdrajcy i złodzieje, a pedały tylko ich dopełniają.

 

Odnoszę wrażenie że ty też siedzisz przy stole PO,  jeśli tak to tylko nie potrafię wskazać w której grupie, pedałów czy złodziei?

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I dlatego popierasz pedala, komuniste i oszusta .. no nie musisz nic tłumaczyć... Hehe

Największe siedlisko wyżej wymienionych jest w PIS... Pogarda i żenada ale co zrobisz taki elektorat mamy oswiecony co łapki tylko wyciągać potrafią. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Nie damian "po" do stołu nie siadamy. Miziamy się jeszcze. Nie wyjaśniam bo głodnemu chleb na myśli i i tak sobie już ciąg dalszy wg własnych zasług dorobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic nie dorabiałem, grzecznie pytałem. Widzę że nie zaprzeczasz, więcej pytań nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Grzecznie to raczej nie ty

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To dowodzi jak bardzo moje pytania są niewygodne i was uwierają skoro uznajesz je za niegrzeczne.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

Dla tego prawdziwa prawica w Polsce ma nikłe szanse wyborcze bo niszczy sobie wizerunek tam gdzie wcale nie musi.
wcale mnie to nie cieszy bo rzeczywiście brakuje przeciwwagi do coraz większej zniwieściałości (czy też "odpłciowienia") człowieczej materii we wszystkich sferach życia nie tylko w Polsce.
Najgorszą naturalną koleją logiki wniosków to dopuszczenie siłowych poczynań co ostatecznie utopi idee obrony praw podstawowych, naturalnych bo społeczna coraz bardziej zdegenerowana materia da odpór skuteczny i dopiero sama Przyroda całkowitym upadkiem całości założy fundamenty pod nowy porządek ale do tego jeszcze daleka droga.
Nie neguj a proponuj lepsze, choćby i było ryzykowne ale racjonalnie możliwe.
Nikt nie poprze argumentu nawet słusznego jeśli zgodnie z jego logiką ma szansę wypaść po za margines.
Mistrzostwo w rozumieniu tych mechanizmów osiągnęło PiS i to do tego stopnia że nikt nawet nie wnika w słuszność czy sensowność Ich propozycji.
Nawet potrafią obiecać że w styczniu nie będzie upałów a elektorat słuszność tej tezy uzna za Ich zasługę.
fenomen technik socjotechnicznych?

kartofle rzeczywiście podrożały na co mi tu zwrócił Racyl uwagę.
dzięki, bo bym sprzedał o 20% taniej. czasem warto poczytać i ten temat :) 
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Damian. Pytanie kategoryzujące niezależnie od odpowiedzi negatywnie. Czego się spodziewasz? Dyskusja o ile sensowna prowadzi do wniosków. Doprowadzanie interlokutora do własnych wniosków to zwykła machinacja. Czego się zatem spodziewasz będąc jednocześnie bezczelnym? Dysydent - jak to nikt? Z drugiej strony jak ów zniewieściały seksualnie będzie potrafił po męsku stanąć w obronie wartości rodziny, pokoju, życia i zginie (a umiera tak samo) to nie będzie mu się należał apel poległych? Myślę, że trzeba to rozłączyć po prostu. Aktywiści - rozgłosowcy natomiast są jak ta krowa co dużo ryczy. To już tu ktoś wspomniał. Tak samo górnicy klnący jak szewce są gorszący. Wygaśnie to o ile Damian z racylem pozwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
31 minut temu, damianzbr napisał:

To dowodzi jak bardzo moje pytania są niewygodne i was uwierają skoro uznajesz je za niegrzeczne.

A to poniżej uważasz za grzeczne?

1 godzinę temu, damianzbr napisał:

No faktycznie,masz ci powód do dumy że elektorat PO to w większości komuniści, zdrajcy i złodzieje, a pedały tylko ich dopełniają.

 

Odnoszę wrażenie że ty też siedzisz przy stole PO,  jeśli tak to tylko nie potrafię wskazać w której grupie, pedałów czy złodziei?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sami przytaczacie dane że w elektoarcie PO więcej jak połowa to złodzieje i komuniści, druga mniejsza część stanowią pedały.

Z kolei od początku tematu uchodzicie za powierników PO i co miałem sądzić że jest to taktyka zmyłki a w głębi duszy popieracie partię piwa albo kierowców?

 

Po analizie tych faktów, pozwoliłem sobie zapytać czy faktycznie jesteście elektoratem PO i czy faktycznie nosicie łatkę jeden z w.w. grup.

 

Co w tym jest niegrzecznego? Chodzi ci wścibską ciekawość, że nie powinienem się interesować kto jest pedałem a kto złodziejem? No tak masz rację, to jest faktycznie mało eleganckie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Trzeba popierać jakąś partię? Sam tę łatkę przypiąłeś slbo przejąłeś od Tobie podobnych, ślepo zaangażowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
2 godziny temu, damianzbr napisał:

No faktycznie,masz ci powód do dumy że elektorat PO to w większości komuniści, zdrajcy i złodzieje, a pedały tylko ich dopełniają.

 

Odnoszę wrażenie że ty też siedzisz przy stole PO,  jeśli tak to tylko nie potrafię wskazać w której grupie, pedałów czy złodziei?

" Nie obrażaj się na mnie, bo to tylko Twoje wyobrażenia a nie moje obietnice".🤣 Jak na pytanie z kategorii tych "Czy w końcu przestanie Pan bić żonę", można udzielić wiarygodnej odpowiedzi?  A dlaczego nie komunistów albo zdrajców? A czemu akurat przy stole? No ale przez szacunek dla adwersarza odpowiem. 
Nie siedzę przy stole PO. 


 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, DTaras napisał:

Trzeba popierać jakąś partię? Sam tę łatkę przypiąłeś slbo przejąłeś od Tobie podobnych, ślepo zaangażowanych.

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości wystarczy udzielić odpowiedzi kogo się bardziej popiera PIS / PO/ partię piwa czy kierowców.

Ulman nie ukrywał że nie dzierży PO a jeszcze bardziej bardziej PIS, w związku z tym mam prawo uznać go za adwersarza PIS, ale od tej roli jeszcze daleka droga to padała czy złodzieja z PO. 

I ratuje go tylko to że często zaznaczał zainteresowanie korwinem.

Ty ani razu nie przyznałeś się otwarcie do sympatyzowania z jakąkolwiek partią, PO pis, korwin, piwa, kierowców itd. w dodatku twoim wywodom najbliżej do PO (którą tworzą pedały i zlodzieje) więc dlaczego mnie atakujesz za moje przypuszczenia co do twoich sympatii politycznych?

22 minuty temu, mirro napisał:

" Nie obrażaj się na mnie, bo to tylko Twoje wyobrażenia a nie moje obietnice".🤣 Jak na pytanie z kategorii tych "Czy w końcu przestanie Pan bić żonę", można udzielić wiarygodnej odpowiedzi?  A dlaczego nie komunistów albo zdrajców? A czemu akurat przy stole? No ale przez szacunek dla adwersarza odpowiem. 
Nie siedzę przy stole PO. 


 

Akurat na ciebie się ,,nie obrażam,, jak to nazwałeś. Nie wymyślasz durnot w styplu POpaprańców że winę za śmierć osób Powstanie Warszawskigo ponoszą sami powstańcy, czy Hitler nie miał w zamiarze zrobić nam krzywdy a za śmierć tysięcy PL istniej wtrakcie IIwojny jesteśmy sami sobie winni.

Do puki nie bluźnisz w ten sposób, możesz sobie żywnie nie nawidzić pis do woli a mi nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

A przepraszam a to całe trójmorze to czego pokłosie? Co Beck robił przez dekadę? Jak wtedy ustawiała się Jugosławia, Węgry? Hitler zaczął wojnę wchodząc do Nadrenii a nie atakiem na Polskę... Wreszcie wojna to wojna. Im większy opór tym bardziej krwawa pacyfikacja. Ot co. Nikt nie rozstrzyga winy tylko stwierdza fakty. To Ty wyciągasz wnioski zgodne ze stanem umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 godzin temu, dysydent napisał:

Ziemniaki drogie?
tu działa efekt niedoboru poprzedniego roku. cebula podobnie
ja tam kopię do ostatniego niedługo a najpoźniej do 15-ego i tylko sadzeniaki i dla siebie zostawię
na wiosnę nie zamierzam na kompost wyrzucać no ale to moje prywatne zdanie i nikt nie musi się nim sugerować
co do tych parad to przyznam ja we święta w domu a w robocze dnie gdy mam co w miastach do załatwienia to oni się pewnie nie szlajają
a telewizji rzeczywiście nie oglądam w necie z kolei oglądam co ja chcę a nie co mi wciskają i akurat takich tematów to ja nie szukam to i rzeczywiście
no skąd mam wiedzieć? już wiem.
trzeba tvp częściej to tam mnie raz dwa "oświecą" bo podobno co drugi dzień "tęczowym" tam reklamę bezpłatną robią
inaczej to już dawno by o nich zapomniano a i oni sami nie mieli by najmniejszego sensu wydzierać się po opustoszałych zwykle ulicach

pieprzysz trzy po trzy

żaden poprzedni rok w niektórych rejonach młody był już nawet po złotówce przed upałami czerwcowymi. nasadzeń jest o wiele więcej niż rok temu. w europie pogoda też nie oszczędza. myuslisz że nie ma cwaniaków co by z innych rejonów tańszego nawiezli. cebuli pietruszki też nasiali aż nadtto tylko niestety pogoda nie pozwoliła na to. były rejony że tych deszczy nie brakowało a zdecydowana większość od suszy cierpi

co ty chcesz 😂 jasne. komu ty kit wciskasz ?

otwierasz który kolwiek portal i zawsze w tematach głównych jest o paradzie. włączasz fakty, informacje czy co tam jeszcze temat głowny parada. nie da się przed tym uciec

To zwykle odbywa się w wekendy a wtedy cie nie brakuje w necie

to co jest przez pare dni w tvp czy tvn po weekendzie i tej paradzie to jest pokłosie zazwyczaj tęczowej niedzieli czy soboty LGBT

Ile już było weekendowych parad po całej polsce w tym roku. dalej będziesz ciemnote wciskał

1 godzinę temu, damianzbr napisał:

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości wystarczy udzielić odpowiedzi kogo się bardziej popiera PIS / PO/ partię piwa czy kierowców.

Ulman nie ukrywał że nie dzierży PO a jeszcze bardziej bardziej PIS, w związku z tym mam prawo uznać go za adwersarza PIS, ale od tej roli jeszcze daleka droga to padała czy złodzieja z PO. 

I ratuje go tylko to że często zaznaczał zainteresowanie korwinem.

Ty ani razu nie przyznałeś się otwarcie do sympatyzowania z jakąkolwiek partią, PO pis, korwin, piwa, kierowców itd. w dodatku twoim wywodom najbliżej do PO (którą tworzą pedały i zlodzieje) więc dlaczego mnie atakujesz za moje przypuszczenia co do twoich sympatii politycznych?

Akurat na ciebie się ,,nie obrażam,, jak to nazwałeś. Nie wymyślasz durnot w styplu POpaprańców że winę za śmierć osób Powstanie Warszawskigo ponoszą sami powstańcy, czy Hitler nie miał w zamiarze zrobić nam krzywdy a za śmierć tysięcy PL istniej wtrakcie IIwojny jesteśmy sami sobie winni.

Do puki nie bluźnisz w ten sposób, możesz sobie żywnie nie nawidzić pis do woli a mi nic do tego.

 ulmanowi jakby pis codziennie robił loda to i tak byłoby żle 🤣

dtaras to jest obojniak co nie wie skąd biorą się pieniądze. on myśli że jak arłukowicz z brejzą i schetyną mu coś obiecają to on to dostanie tak jak od pisu.

Danielek  ślini się na widok tego babochłopa z nowocześnej 😄.

A może on zauroczony jest w tęczowym władziem z psll 🤣

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Damian - obce mi jest rozbudzanie w sobie nienawiści. Zachowaj to na chwilę po której już nie będzie odwrotu. Nie zgadzam się jednak z pewnymi działaniami, postawami bo rozbudzono we mnie nadzieję iż nowe rozdanie przetnie marazm i głupiznę poprzedników ( choc po nominacji Antoniego na MONa ręce mi opadły). Niestety poziom zaprezentowany przez miłościwie panujących przebił już wszystko. Powiem tyle pogłębiarka ma zbyt krótkie ramię aby tam sięgnąć. 
Nie obchodzi mnie ideologia taka czy inna. Interesują decyzje, działania. Nie interesuje mnie np. zapewnienie że kupimy F35. Interesuje mnie analiza zgrania tego ustrojstwa z naszymi systemami. Jak nie to pieniążki w błoto. Interesuje mnie analiza dostępności leków wobec odcięcia dostaw z dotychczasowych miejsc. A raczej interesuje mnie aby to odbywało się na zasadzie pracy programu w tle. Wiem że czuwa i ze spokojem czekam na ew, komunikat. Jak będzie taki że zapobiegliśmy, albo udało się zapobiec to bardzo dobrze i niech przyznają sobie nagrody. Ale jeśli komunikat brzmi " nie działa i nie wiemy dlaczego", to chyba głaskac po głowie nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak wróci PO to wszystko spełni o czym tylko marzysz a nawet z nawiązką 😁

zapobiec to możesz zrobieniu w majty a nie np kaprysowi putina

 

tyle kasy co poprzednicy marnowali to pisowi daleko do tego. nic się wtedy nie opłaciło co państwowe a nawet liczebność armi a TY śmiesz gadać że Pis jest gorszy.

teraz f-35 na topie a za 10-15lat bedzie coś nowszego i trzeba będzie to kupywać. wydatki na obronność nigdy się nie skończą

antoni czy inny to sobie może chciec to czy tamto ale trzeba to sfinasować i o tym zdecyduje premier pewnie z jarkiem. Antoni czy mariuszek to jest do delegacji na jakieś obchody. może co najwyżej poszukać dobrego sprzętu

 🤣

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

PiS nie jest gorszy tylko głupszy 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jeszcze się taki nie urodził co by tobie dogodził 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108
22 godziny temu, OnufryZagłoba napisał:

Według najnowszych sondaży ; Pedały , lesbijki , pedofile i podobnej maści dewianci seksualni stanowią 42% twardego elektoratu Platformy Obywatelskiej !

Poparcie Platformy Obywatelskiej  wzrasta https://niezalezna.pl/281987-pedofile-chca-pojsc-w-marszu-lgbt-tez-uwazaja-sie-za-orientacje-seksualna

Powiedz mi kto cię popiera a powiem ci kim jesteś!

Znalezione obrazy dla zapytania platforma obywatelska lgbt

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
2 godziny temu, racyl napisał:

Jak wróci PO to wszystko spełni o czym tylko marzysz a nawet z nawiązką 😁

zapobiec to możesz zrobieniu w majty a nie np kaprysowi putina

 

tyle kasy co poprzednicy marnowali to pisowi daleko do tego. nic się wtedy nie opłaciło co państwowe a nawet liczebność armi a TY śmiesz gadać że Pis jest gorszy.

teraz f-35 na topie a za 10-15lat bedzie coś nowszego i trzeba będzie to kupywać. wydatki na obronność nigdy się nie skończą

antoni czy inny to sobie może chciec to czy tamto ale trzeba to sfinasować i o tym zdecyduje premier pewnie z jarkiem. Antoni czy mariuszek to jest do delegacji na jakieś obchody. może co najwyżej poszukać dobrego sprzętu

 🤣

Tego co potrafi F35 to nawet sami amerykanie do końca nie wiedzą. Władowali tam sztuczną inteligencję i dopiero powoli odkrywają jej możliwości. Dlatego nie do końca są entuzjastycznie nastawieni co do naszych planów. A dlaczego? Bo to ustrojstwo wymaga wsparcia satelity. Mamy jakiegoś?  Kupimy sobie komputer i będziemy na nim oglądać zdjęcia z wakacji. Nie jesteśmy na tyle bogaci aby kupować bez dokładnego obadania przydatności sprzętu w oparciu o naszą infrastrukturę. Samolot wymaga punktu dostępu do sieci  i to nie byle jakiego. Nic ku temu nie idzie bo system zarządzania polem walki utknął. Może jak przyjdzie system Wisła kawałek odpalą. I co dalej? Z czym ma współpracować maszyna działająca w oparciu o sztuczną inteligencję? Z telefonem na korbę i kablem rozwijanym z rolki?
Mamy kupę ludzi otrzaskanych w temacie. Czemu nikt nie pokusi się o przedyskutowanie tematu? Bo nie siedzą przy jednym stole z miłościwie panującymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132
3 godziny temu, racyl napisał:

pieprzysz trzy po trzy

żaden poprzedni rok w niektórych rejonach młody był już nawet po złotówce przed upałami czerwcowymi. nasadzeń jest o wiele więcej niż rok temu. w europie pogoda też nie oszczędza. myuslisz że nie ma cwaniaków co by z innych rejonów tańszego nawiezli. cebuli pietruszki też nasiali aż nadtto tylko niestety pogoda nie pozwoliła na to. były rejony że tych deszczy nie brakowało a zdecydowana większość od suszy cierpi

co ty chcesz 😂 jasne. komu ty kit wciskasz ?

otwierasz który kolwiek portal i zawsze w tematach głównych jest o paradzie. włączasz fakty, informacje czy co tam jeszcze temat głowny parada. nie da się przed tym uciec

To zwykle odbywa się w wekendy a wtedy cie nie brakuje w necie

to co jest przez pare dni w tvp czy tvn po weekendzie i tej paradzie to jest pokłosie zazwyczaj tęczowej niedzieli czy soboty LGBT

Ile już było weekendowych parad po całej polsce w tym roku. dalej będziesz ciemnote wciskał

Tobie nawet podziękować nie warto jeśli niechcący nawet komu się przydasz
tfu! cofam dziękczynienie.
Zarzucasz innym że wysiadują w necie a sam dysponujesz informacjami o wszystkim jak byś zawodowo zajmował się zbieraniem informacji na wszystkie tematy z trendami kartoflanymi w Europie włącznie

te trzy linijki mojej uwagi uznaj za zaszczyt boś i tego niewart najczęściej
idź i rozganiaj sobie te demonstracje jeśli potrafisz i wiesz gdzie tam akurat na jaką się zanosi bo ja na razie nie widzę potrzeby 
ani nie planuje tu nikt małżeństwem jednopłciowych związków nazywać ani  .... a tak - szkoda klawiatury

cholernie skuteczne służby antyterrorystyczne mamy i to ich pewnie zasługa że taki mamy spokojny kraj? ja sądzę że leniwych terrorystów
wypadł chłop za burtę z promu i ani Go znaleźli ani nawet nie wiedzą kogo im brakuje
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-07-30/pasazer-wypadl-z-promu-na-baltyku-trwaja-poszukiwania-w-okolicy-rozewia/

a chciałem tylko prognozę pogody zobaczyć

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj