Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

jacus    3047

ciekawe ilu amerykanow potrafiloby pokazac polske na mapie swiata😛

kurna,wam sie wszystko z jednym kojarzy...

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
Ulman    5575
23 minuty temu, soltys48 napisał:

AMERYKA KOCHA POLSKĘ I AMERYKA KOCHA POLAKÓW...............

bez komentarza

Kocham was krowy moje dopóki was doje


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
42 minuty temu, Ulman napisał:

Sentyment do komuny w elektoracie PISowskim jest niezwykle silny. Przestarzałe technologie powinny trwać , ludzie pracować a kominy dymić nawet jesli by to było bez sensu. 

Przecież oni walczą z komuna poprzez prokuratora Piotrowicza 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli pis wygra na jesieni, nie minie 2 lata jak w amerykańskich sądach zapadną pierwsze wyroki skazujące niemców na reparacje wojenne.

 

A jak tam z izbami rolniczymi? Ktoś jest, ktoś startuje z was. Chodzicie w ogóle na wybory czy mór beton od x lat ciągle te dwie te same osoby waszą gminę reprezentują?

 

Ile kasy za to dostają u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Amerykańskie sądy nakążą niemcom żeby nam zapłacicli? Jakie są podstawy do takich przypuszczeń?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

A widzieliście jaki protest był dzisiaj w Pradze ? Ponad 250 tyś ludzi  wyszło na ulice. To tak jakby u nas milon. Protestują m.in. przeciwko premierowi Babisowi. Zarzut to wyłudzenie dotacji z UE, wałki przy zamówieniach publicznych i coś tam jeszcze. Ze dwa lata temu byłem z kolegą w Czechach i kolega kupował kombajn w na jednej z farm należących do niego. Gościu nam opowiadal że ówczesny minister Babis  ma oficjalnie 50 000 ha a nieoficjalnie dodatkowe 20 000 ha. Na bogato!!! pomyślałem wtedy  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, Ulman napisał:

Amerykańskie sądy nakążą niemcom żeby nam zapłacicli? Jakie są podstawy do takich przypuszczeń?

Nie wiem, w TVP1 tak mówili.

A jakie są podstawy żeby nam nie zapłacili, może tak w TVN  jakiś Lis mówił że nie ma?

 

Jak z izbami rolniczymi? Jest u was w tym temacie ruch, czy ciągle te same osoby?

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Nie wiesz ale powtarzasz bo w TVPIS mówili? Weź nie żartuj. Jak amerykańskie sądy maja nakazać niemcom by nam zapłacili? To moze niech nasze sądy nakażą niemcom zapłacić. Po co angazować w to amerykanów? 

A może to amerykańskie sądy na podstawie 447 nakażą nam zapłacić zydom?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
3 godziny temu, zetorki12 napisał:

Wierzysz w to co napisałeś ? Jakich skutków się spodziewasz ? Że będą ciężej pracować z wdzięczności za to 500 czy co ?

mam rozumieć ze Niemcy już dawno poległy , kurcze a myślałem ze to potęga gospodarcza tam socjal od 90 lat tam to dopiero nieroby 

17 minut temu, Taurus83 napisał:

A widzieliście jaki protest był dzisiaj w Pradze ? Ponad 250 tyś ludzi  wyszło na ulice. To tak jakby u nas milon. Protestują m.in. przeciwko premierowi Babisowi. Zarzut to wyłudzenie dotacji z UE, wałki przy zamówieniach publicznych i coś tam jeszcze. Ze dwa lata temu byłem z kolegą w Czechach i kolega kupował kombajn w na jednej z farm należących do niego. Gościu nam opowiadal że ówczesny minister Babis  ma oficjalnie 50 000 ha a nieoficjalnie dodatkowe 20 000 ha. Na bogato!!! pomyślałem wtedy  :)

on jest taki jak u nas kac-zyski trochę bardziej przeciebiorczy ... a  słyszałem dzisiaj na czechach o tym co z tego skoro poparcie ma 50% obniża podatki socjale itp pewnie soros maczał palce w manifestach jak u nas kod 

1 godzinę temu, Ulman napisał:

kto cie tak strasznie oszukuje?

badania ludzi naukowców itp nie zrozumiesz twoja głowa już tego nie obsługuję 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Ulman napisał:

A może to amerykańskie sądy na podstawie 447 nakażą nam zapłacić zydom?

Na podstawie cyfry 447 ktoś coś nam każe? Możesz jaśniej? Uzasadnij, albo nie powtarzaj TVNajeźdźców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Wyśla Szydło a ta powie Niemcom, że nam się reparacje  należą i sprawa będzie załatwiona.  

Co do izb to u mnie nawet nie wiem kto jest a czym się zajmują to już w ogóle czarna magia. Coś tam przed wyborami jakiś się pojawi i tyle go widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakiej wysokości u was są diety w izbach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
6 minut temu, damianzbr napisał:

Na podstawie cyfry 447 ktoś coś nam każe? Możesz jaśniej? Uzasadnij, albo nie powtarzaj TVNajeźdźców.

Oj tam od razu TVN. Patrioci o tym piszą https://www.pch24.pl/patrioci-i-milczenie-nad-ustawa-447-just,67419,i.html

Jeśli  nie moga nam nic nakazać to jak maja zmusic niemców? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Sentyment do komuny w elektoracie PISowskim jest niezwykle silny. Przestarzałe technologie powinny trwać , ludzie pracować a kominy dymić nawet jesli by to było bez sensu. 

jak człowiek przedsiębiorczy to powinieneś mieć receptę na sukces a tym bardziej wolno rynkowiec co to przestarzała konstrukcja ??? John deere  Kombajny kompaktowe W330/W440 nic jak samo roswel czy jakoś tak fendt oprócz skrzyni elektroniki niema nic swojego deutzy masaye laborgini to samo  teraz tak 

ursus zmodernizować wsadzić silnik skrzynie uposażyć mamy ciągnik dętego gdy były lata 90 tania siła robocza sukces murowany jak w chinach 

do nowego bizona wystarczyło silnik z nh tak oczywiscie zrobił nh bizonowi .....

no ale taki gupi człowiek eeeee tam zamknąć niebd i już kiedy zostaniesz tym najbogatszym człowiekiem w Polsce klachsz klachasz i tak cie słucham no k**wa milioner ile zarobiłeś od 2015 mln ??

Edytowano przez Roman176
  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Kocham was krowy moje dopóki was doje

oj ulmanku jakie to ni rolnicze ... masz takie krowy co doisz tylko ?  jestem chętny kupie jedna ....   moja to wpierdoli trochę i to szantażuję mnie za parę litrów mleka 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889
5 minut temu, Roman176 napisał:

jak człowiek przeciebiorczy 

ty człowiek ty się naucz pisać najpierw bo już drugi raz babola walisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

a ja myślałem ze pisze się długopisem ... tu klikam błędu nie poprawił chrome to jest 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
31 minut temu, damianzbr napisał:

w TVN powiedzieli że nie da rady zmusić niemców?

Słuchaj dalej tej propagandy.

Tak, tak, tak, TVN , kłamstwo i działanie na szkodę  jedynie słusznej partii itp, itd  

No to powiedz jak amerykański sad ma zmusic inny kraj zeby zapłacił nam? Na jakiej podstawie? Może współpracując z Grecją dogadamy sie ze nasze sądy orzekną że Niemcy mają płacić im a Greckie zobowiążą Niemcy do wypłacenia nam.🤣 A jakby  jeszcze jakieś ekstrasy wyrwać tym sposobem od Rosji? 

Roman,  Ursus i FSO to w znacznej częsci zniszczyli związkowcy  ale to i tak nie miało żadnej szansy. Ostatnio przecież zaczeli od nowa Ursusy składać z dobrych komponentów i jak sie to skończyło? Sprzedawali tanio by ktos to kupił i zbankrutowali. 

Ile zarobiłem od 2015?   Dzentelmeni o pieniadzach nie rozmawiaja więc takie pytania z twojej strony sa zupełnie oczywiste.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś gdy pis objął władzę, usłyszałem taką myśl: Najpierw zachód będzie was ignorować, później będą się z was śmiać, później będą z wami walczyć, a na koniec przegrają.

I co mamy? Na moje oko już pt. 3, walczą ekonomicznie i fizycznie wszelkiej masci KODami AGROuniami. Więc już nie daleka droga do pt. 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

......a na koniec zawładniemy światem i całym układem słonecznym. 

Niestety poruszamy się nieustannie pomiędzy punktem pierwszym i drugim bo mamy take mniemanie o sobie jak właśnie napisałeś🤪


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Układem słonecznym??? .........Czy coś ćpałeś?

Dlaczego wytykasz narodowi PL że ma zbyt wysokie mniemanie o sobie, a prywatnie sam się nie mianujesz ścierwem do pomiatania tylko też wysoko nosisz nos? Ktoś się nasłał abyś żółć i jad wylewał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
31 minut temu, Ulman napisał:

Roman,  Ursus i FSO to w znacznej częsci zniszczyli związkowcy  ale to i tak nie miało żadnej szansy. Ostatnio przecież zaczeli od nowa Ursusy składać z dobrych komponentów i jak sie to skończyło? Sprzedawali tanio by ktos to kupił i zbankrutowali. 

tak tak a działkami po ursusie podzieli się związkowcy i mają apartamenty luksusowe 

33 minuty temu, Ulman napisał:

Ile zarobiłem od 2015?   Dzentelmeni o pieniadzach nie rozmawiaja więc takie pytania z twojej strony sa zupełnie oczywiste.

czyli nic 

7 minut temu, damianzbr napisał:

Układem słonecznym??? .........Czy coś ćpałeś?

on tak ma tylko jasno mu się zrobiło w środku nocy 

8 minut temu, damianzbr napisał:

Dlaczego wytykasz narodowi PL że ma zbyt wysokie mniemanie o sobie, a prywatnie sam się nie mianujesz ścierwem do pomiatania tylko też wysoko nosisz nos? Ktoś się nasłał abyś żółć i jad wylewał ?

niedojdy zawsze srają do swojego gniazda 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
4 godziny temu, damianzbr napisał:

Kiedyś gdy pis objął władzę, usłyszałem taką myśl: Najpierw zachód będzie was ignorować, później będą się z was śmiać, później będą z wami walczyć, a na koniec przegrają.

I co mamy? Na moje oko już pt. 3, walczą ekonomicznie i fizycznie wszelkiej masci KODami AGROuniami. Więc już nie daleka droga do pt. 4.

A czym to tak walczą? Gazem LNG czy wykupem węgla co go Roman fedruje? Zaraz się okaże że sami walczymy ze sobą. A może zachód chce nam Judeo- chrześcijańskie korzenie podcinać, no chyba że są z kręgu filozofii greckiej ( bo chyba Premier odkrył ostatnio ten fakt).😂 Jakoś o korzeniach słowiańskich to ja tu zbytnio nie słyszę.
Co te KODy i Agrounia maja takiego w sobie że są uznawane za znaczące narzędzie? To raczej ruchy ekipy która z czegoś jest niezadowolona. Formy partyjnej raczej nie przyjmą bo w zasadzie że są niezadowoleni to wiemy, ale co dalej po proteście to nikt nawet wśród liderów nie wie. Traktuj to jako wentyl bezpieczeństwa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj