Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

DTaras    1949

Właśnie, że słodki nie możesz powiedzieć bo takiego prawa nie masz.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607
11 godzin temu, Ulman napisał:

Jakie przestępstwo popełnił ? Zasadza się alimenty w wyniku przestępstwa? 

coś Ala ty jednemu u drugiemu się nie chce robić  jakoś cie ruszają ci ludzie ta twoja wolność konfederacka ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
12 godzin temu, DTaras napisał:

Słodki - rozumiesz słowo rodzic?

A rozumiesz słowo alimenty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
7 godzin temu, Roman176 napisał:

coś Ala ty jednemu u drugiemu się nie chce robić  jakoś cie ruszają ci ludzie ta twoja wolność konfederacka ??

Robić to trzeba głowa a nie „ręcami” . Prezes Ozon zanim wyleciał na pysk bo był najlepszy to rył po ziemia razem z wszystkimi? No i co ty na to? Przypadek?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

Ulman    bez wchodzenia w szczegóły kto ma to budować  popierasz budowe  elektrowni atomowej czy jestes przeciwny ?

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Pytanie które zadałeś Jest na poziomie średniego ucznia 5 klasy podstawówki .  To tak jakbym ciebie zapytał czy potrzebujesz polufoski. Zapewne tak ale nie ma tu żadnego konkretu by moc podjąć decyzje

Atomówka? A za ile, gdzie, od kogo paliwo i czy pozamykamy kopalnie a Roman pójdzie na bezrobocie ?Jaki ma być mix energetyczny i do jakiego modelu dążymy?

 

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
10 godzin temu, zetorki12 napisał:

Ze źródeł geotermalnych  . Każdy to wie .

Ale tylko z tych wokół Torunia!


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
46 minut temu, Ulman napisał:

Pytanie które zadałeś Jest na poziomie średniego ucznia 5 klasy podstawówki .  To tak jakbym ciebie zapytał czy potrzebujesz polufoski. Zapewne tak ale nie ma tu żadnego konkretu by moc podjąć decyzje

Atomówka? A za ile, gdzie, od kogo paliwo i czy pozamykamy kopalnie a Roman pójdzie na bezrobocie ?Jaki ma być mix energetyczny i do jakiego modelu dążymy?

 

 

czytaj ze zrozumieniem , zadałem pytanie czy jestes za budową bez wchodzenia w szczegóły kto ma budować .  Wegiel jest jedną se składowych rynku energi i jeszcze kilkanascie lat bedzie i 1 elektrownia nic nie zmieni lub nawet 2 bloki . ale zrozumiałem twoją odpowiedz że ogólnie jesteś za .  Gdzie to wiadomo są może ze 3 lokalizacje brane pod uwage  , za ile ? to trudno okreslić bo ostatnie budowy wieksze na swiecie przekraczają początkowe koszty nieraz i 100 %  .      Do jakiego modelu dażymy , nieraz samemu warto wydeptać scieżke . , budowa bloku i oddanie do uzytku to i tak nie szybciej jak za 15 lat a wtedy pis-u raczej nie bedzie .     a i czy ptrzebuje polifoski ? no własnie zależy po ile , mam swój obornik bydlecy i troche moge improwizować , ale na dłuższą mete odbije sie brak zakupu polifoski spadkiem plonów .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Czy jestem za czy przeciw ? Bez szczegółów nikt poważny nie odpowie bo potem jest tak jak z przekopem mierzei - przekopać trzeba ale po co to już nie bardzo wiadomo. 

Chyba ty niedawno pisałeś o planach budowy państwowych wyciągów i kolejek.  Wie ktoś jaki jest w tym pomysł na biznes? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, Ulman napisał:

przekopać trzeba ale po co to już nie bardzo wiadomo. 

No jak to nie wiadomo ? Nadadzą odpowiednie imię , a zostanie na wieki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
14 minut temu, Slodki66 napisał:

Jak te kolejki to żaden interes to czemu o istniejące takie wojny. 

Jakie wojny?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

O co?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O polityczne wakacje ? Wszyscy zapewne siedzą w basenach lub wyjechali nad morze....tudzież sianokosy..u mnie 43 stopnie..🏄‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Pewnie dziś żadnego spisku nie odkryto i nic nie PISzą


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

pinki i mózg  ( schetyna i  budka ) cały czas cos knują by przejąć kontrole nad Polską . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
2 godziny temu, Ywa napisał:

O polityczne wakacje ? Wszyscy zapewne siedzą w basenach lub wyjechali nad morze....tudzież sianokosy..u mnie 43 stopnie..🏄‍♂️

U nas 29. To nie wakacje tylko cisza przed burzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Jakie wakacje? Groszek zielony się zbiera. Aby nie zapeszyć, dobrze idzie od poniedziałku 20 ha zebrane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 18.06.2019 o 11:59, Ulman napisał:

 

Większe pół społeczeństwa  Bbuuuuucchhhhaaachaaaaa🤪

Wlasnie widacz jaki poziom reprezentujesz będąc w tej grupie😀🤙

Wiekszosc zawsze jest głupia

Jak powiedział kiedyś bodajże Churchill - po 15 minutach rozmowy z przeciętnym wyborca jesteś pewien ze demokracja to zły ustrój 

. Każdy kogo odwiedza komornik jest przestępcą ?

Brak argumentów i niemoc intelektualna zmusiła cie do inwektyw, cały ty... Że też oni nadal chcą ci płacić za to nieudolne trollowanie zamiast zatrudnić bardziej elokwentnego trolla. Czyżby wasza mniejszość znajdowała się na dziurawej tratwie, a jak wiadomo tonący się brzytwy chwyta i stanowiska internetowych trolli obsadzają byle jak i byle kim? 🤪

 

Tak każdy kto nie płaci zasądzonych alimentów jest przestępcą, tak stanowi prawo w naszym kraju.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, damianzbr napisał:

Że też oni nadal chcą ci płacić za to

A Tobie ile płacą , bo bym reflektował ? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 18.06.2019 o 13:16, Ywa napisał:

Zdziwiłbyś się, drugą stronę również nie rusza propaganda....Ostatnio znajomy gdzieś po 60tce pokazywał mi z dumą  w telefonie zdjęcia z 4 czerwca z ECS, specjalnie wybrał się  i polował na swoich bohaterów, dzięki którym jesteśmy w UE, m.in. był w objęciach z Kwaśniewskim, Balcerowiczem, Nowacką....

powiedział, że zawsze będzie wierny PO, ogląda tylko nocne programy, bo TVP kłamie..........muszę go kiedyś tu do Was zprosić...

Nie ma się ci dziwić, wiele osób było czerwonych i zamiłowanie do ludzi z poprzedniego ustroju może objawiać u ich potomków. A przede wszystkim u tych potomków którzy pamiętają profity spływające do ich rodzin w tamtych latach. 

A że PO to kontynuacja SLD to wiedzą kogo miłować i głosować. A że nie przystoi w dzisiejszych czasach nazywać się komunistą to nazwali się paltformą POpapranych na czerwona obywateli.

Dnia 18.06.2019 o 13:41, jarecki napisał:

? tvn 24 i tvn bis nadaje chyba i w dzień ? a tak serio jezeli ktos ma argumenty ze w czasach rządów PO jemu było lepiej to za bardzo nie ma z czym dyskutować bo w przypadku około 1 mln . osób tak było i to jest fakt . taka była rzesza osób wraz z rodzinami która dorabiała sie na okradaniu panstwa .ale i sporej grupie osób też nie było gorzej . 

O toto to. Jak widać w naszym kraju żyje jeszcze dużo złodziei i ich dzieci którzy w PRL-u sprzedali się jak ostatnia szmata bez honoru. Wujo opowiadał że miał propozycje do MILICJI, był dobry na WF, dobrze się uczył i miał predyspozycje fizyczne wysoki/szeroki tak samo jak jego kumpel z ławki. Już od technikum go nauczyciel, dyrektor namawiał ich aby poszedł do MO. Jednak wujo nie chciał tego obciachu, tego wstydu, na wsi wp***dol by dostał stracił kolegów. I co został się budowlańcem i na dziś dzień finasowo tak se o. A kolega jego poszedł do milicji, nakradł się ile tylko wlazło, jego rodzince żyje się do dziś dnia bardzo dobrze, działka na mMazurach, domek pod Tatrami, synek handluje autami a zaczynał od przebijania numerków, ale co tato miał plecy jeszcze milicyjne plecy więc można było.

U jak taka k**wa mogła by zagłosować przeciw swoim POpieprzonym bandytom którzy rozkradli PL w imię tego aby pewnej grupie żyło się lepiej.

Dnia 18.06.2019 o 14:00, Ulman napisał:

Dla mas pracujących nie myślących i według ich sądów ludowych jest już przestępcą i kropka. Tak partia orzekła i tak ma być bo partia i jedyny wódz umiłowany nie kłamiom bo jedyne słuszne  som

O tak, bo ja się pewnie pracom skalam, dobre... A mimo to uważam że to przestępca i żadne sądy nie są potrzebne. Całe to POpaprane ugrupowanie to sami przestępcy którzy rozkradali PL a teraz są oderwani od koryta i słychać przeraźliwi kwik.

Dnia 18.06.2019 o 16:55, Ulman napisał:

A mi psy pogryzły piłkę i co ty na to ?

Widzisz, nawet psy się poznały na to tobie i tym co wyznajesz. Chciały ci przemówić do rozumu.

Dnia 18.06.2019 o 17:10, Ulman napisał:

To mamy ich 5 milionów rocznie bo tyle jest egzekucji komorniczych

To dobrze czy źle?

Dnia 18.06.2019 o 19:36, DTaras napisał:

 Dziadek mój dię w grobie przewraca bo odsiedział swoje w SBckiej piwnicy właśnie z takich domniemań jak Wasze. Biogaz to zasadniczo nie jest energia odnawialna tylko alternatywna.

Skoro twój dziadek był w piwnicy SB jako ofiara komunistów, dlaczego nie okazujesz pogardy do tych wszystkich bolków, tusków, bronków, sikorskich, szturów, michników itp.  którzy wywodzą się ze środowisk czerwonych? A niekiedy to mam wrażenie że nawet jakby ich adorujesz i wynosisz. Na pewno twój dziadek był w piwnicy SB po tej stronie biurka od przesłuchać jak wskazujesz? Nie było przypadkiem na odwrót, no tak z twojego tutejszego pisania można wnioskować.

13 godzin temu, zetorki12 napisał:

A Tobie ile płacą , bo bym reflektował ? :ph34r:

Myślisz że ktoś by ci płacił za takie pisanie raz na 2 - 3 dni. A idź w chu.. z takim trollem.

To trzeba człowieka wytrwałego, sumiennego, który tylko śpi pisze i je. Jak ulman.

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za dobrą kasę , to bym się postarał . Napisz jaką masz stawkę ? Ja za niższą bym reflektował . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj