Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5572

To jest po prostu z deszczu pod rynnę. Pomyslane jest to bardzo prosto. Przeznaczajcie więcej na obronność a jak juz bedziecie mieli kase  to my wam te graty sprzedamy (bo przecież wam strasznie Rosja zagraża) Do tego podeslemy paru żołniezy(na stałe albo i nie) bo Rosja jest agresywna . No i jakby wam kurek z gazem zakrecili  (bo są agresywni) to podpiszcie kontrakt na gaz i za to wszystko was bardzo bedziemy lubić.  

F 35 pewnie są dobre ale ich kupno nie jest jakimś zaszczytem a zapłatą za obietnice stacjonowanie zołnierzy .


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

I bardzo k**wa dobrze! Najlepiej idź Ulman błagaj o części do ruskich złomów. Jeszcze żadnej armii nowoczesny sprzęt nie zaszkodził a w naszym położeniu geopolitycznym tylko przyklasnac na takie decyzje. 

Gaz, atom od USA i niech fikaja ruski z niemczukami. 

Teraz dopiero zacznie się skowytanie bo sfora widzi że poleci za chwilę na zbity ryj! 

Pozdrawiam wszystkich sympatyków PO PSL KO i lgbt oraz innych organizacji progermanskich reprezentujących niemieckie interesy w Polsce i rzyczę rychłego powrotu do zdrowia (psychicznego). 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Oprócz tego że nas wydoja niczego to nie zmieni w naszej sytuacji . No ale jak widać samoocena wystrzeliła w kosmoś i od jutra bedziemy mocarstwem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
4 godziny temu, Ulman napisał:

Takich będzie coraz wiecej przez socjal. Tak bedzie jak z arabami w niemczech

Cały czas dąze do takiego modelu by podatki które płacę bilansowały sie jak najmniejsza kwotą. 

Ty mi chcesz mówić ze mam być cicho? Nie żartuj😁🤣😂 

Fajnie przebiega spotkanie naszych z amerykanami . W największym skrócie - chcecie wojska ? To podpiszcie kontrakty na gaz i samoloty Nie ma nic za darmo. 

 

faktycznie moze byc jak z arabami ale dzieci ukonczą 18 lat i czar prysnie z 500 plus .     podatki które płacisz sie nie zbilansują , bo placisz takze na szkołe dzieci sąsiada , na wojsko , na policje , na gotowosc opieki medzycznej w razie koniecznosci .  nie tylko gaz i samoloty ale zapomiałes o jednym  z wazniejszych spraw jak elektrownia atomowa i tu rzad postawił na usa a to moze gwarantować ukonczenie bloku elektrowni . tramp powiedział ze ,,może '' 2000 zołmierzy przyjedzie z niemiec a to co z bazą w niemczech ? czy tramp chce obnizyc range bazy ramstein ?  to moze byc pretekst do stworzenia armi uni europejskiej a bardziej budzetu na stworzenie tej armi a z tego działania skorzystac mogą niemcy ., francja 

Edytowano przez jarecki
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, Ywa napisał:

a nawet z 2 dzieci może już odeść .........jak mąż kumuluje najgorsze cechy (przykład znam).....kobieta otrzymała piękne socjalne mieszkanie, lepsze warunki niż wcześniej....podliczając wszystkie dodatki fundusz itp...to takie 500+ to dodatkowy impuls do działania ....dzięki któremu  jest możliwość odszczepienia zdrowej jeszcze i młodej komórki od chorej....To jest na plus przecież...

Dlaczego z góry zakładasz że to kobieta musi z dziećmi odejść ? Faceci coś Ci zawinili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

U germancow stacjonarne prawie 100 000 USA army więc 2000 czy nawet 10 000 zmieni niewiele i nie może być racjonalnym pretekstem do tworzenia armii UE. Germany to niech się Bundeswera zajmą bo istna kiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

a ile ma być w tej naszej bazie ktora ma nam zapewnić bezpieczeństwo? 20 razy mniej jak w Niemczech? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

Niemcy po przegranej wojnie miały zakaz utrzymywania armii powyżej określonych poziomów i ja bym wolał aby tak zostało a wojska amerykańskie na terytorium Niemiec miały funkcje bardziej okupacyjne niż ochronne. Niemców trzymał za mordę komunizm w NRD i właśnie międzynarodowa pamięć jakim były potworem i co tak wielkiego się zmieniło że raptem Amerykanie nie tylko nie zabraniają militaryzacji Niemiec a wręcz jej oczekują a nasi by chcieli bazy z Niemiec przegonić do nas ... te okupacyjne?
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Ulman napisał:

Takich będzie coraz wiecej przez socjal. Tak bedzie jak z arabami w niemczech

Cały czas dąze do takiego modelu by podatki które płacę bilansowały sie jak najmniejsza kwotą. 

Ty mi chcesz mówić ze mam być cicho? Nie żartuj😁🤣😂 

Fajnie przebiega spotkanie naszych z amerykanami . W największym skrócie - chcecie wojska ? To podpiszcie kontrakty na gaz i samoloty Nie ma nic za darmo. 

 

 

Jak to nie ma nic za darmo ?  a platfusy z tuskiemm na czele to niby za co lizali d*pę niemcom ?

 

myśl, myśl kolego a nie wymuszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
1 godzinę temu, Ulman napisał:

To jest po prostu z deszczu pod rynnę. Pomyslane jest to bardzo prosto. Przeznaczajcie więcej na obronność a jak juz bedziecie mieli kase  to my wam te graty sprzedamy (bo przecież wam strasznie Rosja zagraża) Do tego podeslemy paru żołniezy(na stałe albo i nie) bo Rosja jest agresywna . No i jakby wam kurek z gazem zakrecili  (bo są agresywni) to podpiszcie kontrakt na gaz i za to wszystko was bardzo bedziemy lubić.  

F 35 pewnie są dobre ale ich kupno nie jest jakimś zaszczytem a zapłatą za obietnice stacjonowanie zołnierzy .

Jeszcze parę pytań i sam się pogubisz .  A co trza by było kupić aby był zaszczyt . Nic o gazie nie napisałeś . Czyżby przyznaleś mi rację .

A co miałeś na myśli z deszczu pod rynnę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Rozumiem, że jako ekspert w klasyfikowaniu zadków skategoryzowałeś już owe podmioty na rozumiem A i B. Czy wobec tego odpowiesz łaskawie, które to się liza na stojąco? Co trzeba kupić? Urwał nać! Przy karakalach był problem bo fabryki nie chcą pobudować a tu w ramach offsetu przyjedzie paru chłopa w ilości co to nasz pułk nocuje na poligonach pod namiotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, DTaras napisał:

Rozumiem, że jako ekspert w klasyfikowaniu zadków skaregoryzowałeś już owe podmioty na rozumiem A i B. Czy wobec tego odpowiesz łaskawie, które to się liza na stojąco?

A ty to jesteś pewnie specjalista od laski ?

 

eksport w którą stronę jest przytłaczający  ? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale Wam powiem . że  bardzo ładne samoloty będziemy mieli . 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
11 minut temu, DTaras napisał:

Rozumiem, że jako ekspert w klasyfikowaniu zadków skategoryzowałeś już owe podmioty na rozumiem A i B. Czy wobec tego odpowiesz łaskawie, które to się liza na stojąco? Co trzeba kupić? Urwał nać! Przy karakalach był problem bo fabryki nie chcą pobudować a tu w ramach offsetu przyjedzie paru chłopa w ilości co to nasz pułk nocuje na poligonach pod namiotami?

Nie dziwię się że tak piszesz jak twoje motto pewnie jest takie .

Dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572
23 minuty temu, racyl napisał:

 

Jak to nie ma nic za darmo ?  a platfusy z tuskiemm na czele to niby za co lizali d*pę niemcom ?

 

myśl, myśl kolego a nie wymuszaj

Teraz liżą amerykanom  i zydom więc jaka jest róznica. 

16 minut temu, 12zbyszko napisał:

Jeszcze parę pytań i sam się pogubisz .  A co trza by było kupić aby był zaszczyt . Nic o gazie nie napisałeś . Czyżby przyznaleś mi rację .

A co miałeś na myśli z deszczu pod rynnę ?

Co kupują jest nieistotne,  tylko narracja jest taka że dostapiliśmy zaszczytu zakupu samolotów bo nie każdemu jest to dane. Generalnie to łaskawie się zgodzili nam sprzedać a my się z tego cieszymy. A o gazie faktyczmie zapomniałem. Jaki jest bilans naszej przyjaźni z USA? Oni nam pare tysięcy wojaków a my ile u nich za to wydamy? Właśnie tak sie robi interesy

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
7 minut temu, zetorki12 napisał:

Ale Wam powiem . że  bardzo ładne samoloty będziemy mieli . 🤩

A tak całkiem przy okazji ciut większy kontyngent bezcłowej wołowiny z antybiotykami,co by nasza za droga nie była. To się nazywa troska o obywatela........

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daj Pan spokój . Kto by patrzył na takie drobne gesty sympatii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161
7 godzin temu, Ulman napisał:

Wszyscy mogą wychowywać dzieci  bez 500 tak jak to było od tysiącleci. 

Jesli przyjąć twój punkt widzenia to oznacza ze honor wyklucza pragmatyczne myslenie

Co Ci przeszkadza to 500 +?W Niemczech jest 194 euro na 1i 2 dziecko.Czemu na nasze dzieci nie ma być 500 +.W końcu jesteśmy w unii i jest socjal wprowadzany na dzieci.Dopłaty to pewnie bierzesz i jakoś ręka Ci nie zadrży jak unia daje,a na dzieci to szkoda

Edytowano przez slawek2209
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
7 minut temu, zetorki12 napisał:

Daj Pan spokój . Kto by patrzył na takie drobne gesty sympatii ...

Pewnie tym bardziej że to na plus dla NASZYCH miastowych konsumentów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ulman boi się że dla niego już nie starczy jak każdemu dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572
3 minuty temu, slawek2209 napisał:

Co Ci przeszkadza to 500 +?W Niemczech jest 194 euro na 1i 2 dziecko.Czemu na nasze dzieci nie ma być 500 +.W końcu jesteśmy w unii i jest w końcu socjal wprowadzany na dzieci.Dopłaty to pewnie bierzesz i jakoś ręka Ci nie zadrży jak unia daje,a na dzieci to szkoda

No i popatrz do czego ten socjal zachodnią europę doprowadził. 

Unia daje dopłaty? A skąd unia ma na dopłaty jak m in. nie od nas? Dostajemy to co oddajemy i w przypadku dopłat i 500+ To jest oczywista głupota bo utrwala bylekjakość 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Serio? Kupią to? To nie tylko samolot jest potrzebny... Teraz to już nikt sobie nie pomyśli że my to biedaki i siana nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, zetorki12 napisał:

Nie każdemu ! Nie kłam !

 

no tak zapomniałem tobie nie dali bo jednego bachora za mało zrobiłeś 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj