Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

witejus    8516

trafiłaś kumulację w lotto? @ywa

 

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

ak uważacie, czy po tym co ujawnił „Sunday Times” Róża THun powinna zrezygnować z ubiegania się o mandat europosła? 
https://prawicowyinternet.pl/roza-thun-bronila-fundacji-ot…/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 godzin temu, pawel885 napisał:

A myślałem że dary z mopsu ci zrzucają na spadochronach bo już w ciężarówkę się nie mieszczą . Niemcy z Warszawy na Ukrainę przez Białystok... no no Staś byłeś niezłym prymusem z geografii :)

No jak lecieli od Ciebie to innej trasy nie było podobno by wzięli ale za małe pole masz i nie mogli wyądować a załadunek w powietrzu nie wchodził w grę bo miałeś za krótką drabinę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568
18 godzin temu, Slodki66 napisał:

 

1. Wyobraź sobie że ruscy zajmują Niemcy a Polskę przy okazji. Myślisz że niedobitki bundeswery i potężna gospodarka silna ekonomia się obroni i po h*j później się to Niemcom przyda. Ruscy po inwazji przejmują wszystko i po ptokach. 

2. Ruska mocarstwowosc to stan umysłu każdego obywatela i to jest najgroźniejsze. 

3. Najsilniejsza gospodarka nie stanowi o sile państwa. USA bez armii niewiele by znaczyło na świecie. Silna armia podbije najsilniejsza nawet gospodarkę ale na odwrót się nie da. 

1. I dlatego nasze żałosne zbrojenia i lesne ludziki z WOT nic nie znaczą.

2.Zagrożenie ruskimi to stan umysłu naszych władz i straszonych przez nich nieustannie obywateli.

3. Jak armia podbija gospodarkę ??? W jaki sposób? Może jakis przykład?O.o

1 godzinę temu, Slodki66 napisał:

Jacus ruscy maja 1100 000 żołnierzy i to wzrost o prawie 300 000 w ciągu ostatnich 5 lat. Naigrywanie z armii ruskiej było zasadne po 90 roku ale teraz to już nie za bardzo. Połączone siły UE w razie otwartego konfliktu zostałyby spacyfikowane w kilka tygodni co najwyżej. Ruski wydają ok 80mld USD na zbrojenia i armię tj ok 4%pkb rocznie. USA nie zwiększa obecnośći w Europie dla paru groszy od Polaków tylko ma szerszy interes i coś takiego jak strategia działania ws ruskich.

Taaaa, ruscy zwiekszyli armię  0 300 000 chłopa a amerykanie im się postawią  i zapewnią nam bezpieczeństwo  umieszczając w bazie może 13 tys . Kolejna bzdura tylko trzeba sobuie zdać sprawę z cyfr a nie bzdury PISowsko Peowskie powielać.

28 minut temu, racyl napisał:

siedzisz non stop na kompie to z czego niby żyjesz jak nie na czyjś koszt. zapewne jest to państwo

od stukania w klawiaturę na tym forum jakoś nikomu pieniędzy nie przybywa

Oj ty chyba częśćiej się udzielasz. Łatwo to sprawdzić. Tyle tylko że jak ktoś łapie cie na bzdurach albo drze łacha o ci się włacza taki mechanizm samoobrony że albo bluzgasz , albo  głupawe podśmiechujki robisz.

 

Może mi ktoś przypomnieć ile państw zostało pozbawionych suwerenności przez Rosję za rządów Putina.  

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lem1991    209

Spotkał Cię zaszczyt i jesteś nie materialistką.To się kłóci logice, chyba że mąż jest materialistą i Ty już nie musisz. 

Edytowano przez lem1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, Ulman napisał:

Oj ty chyba częśćiej się udzielasz. Łatwo to sprawdzić. Tyle tylko że jak ktoś łapie cie na bzdurach albo drze łacha o ci się włacza taki mechanizm samoobrony że albo bluzgasz , albo  głupawe podśmiechujki robisz.

co jakiś mam kilka dni przerwy bo mnie to nudzi, to jak wchodzę to nawet nie chcę mi się czytać tych wypocin co ty naklepiesz i jeszce dwóch  oderwanych od codzienności. bluzgam wtedy gdy coś jest głupsze niż ustawa przewiduje

Ty jesteś człowiek marzyciel oderwany od rzeczywistości. dobrze wiesz że pewne rzeczy nigdy nie nastapią a powtarzasz je z uporem maniaka]

Taki jesteś obeznany a nie wiesz co to aliexpres i fenomem zakupów z darmową wysyłką.

43 minuty temu, witejus napisał:

trafiłaś kumulację w lotto? @ywa

 

wyszła za pana lotto 😂

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Jak tam pada u was ? Jak nie to może pobluzgamy na siebie 😁 a jak spadnie deszcz i towaru będzie za dużo to nad Ardanowskim ciemne chmury się zbiorą 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
48 minut temu, dysydent napisał:

Widzę że macie czas (po ilosci stron od mojej tu wizyty) to może by kto "przewąchał" za szczegółami i kontekstami wystąpienia p. (A-a)mbasador USA w kwestiach - dlaczego musimy przepłacić za budowę sieci 5G?
 

Mam parę możliwych odpowiedzi. 😂
bo to zaszczyt
bo tak
bo amerykańskie jest najlepsze
bo chinśkie to pewnie kradzione
bo minister Andruszkiewicz chce wizę
bo tak chce Prezes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

słodki - na jakiej granicy rosyjskiej wciąż zdarzają się incydenty? Dajmy na to, że Rosja wjeżdża do Europy. Skąd później nabierze miliardów USD na utrzymanie okupacji? Za gaz i ropę będzie otrzymywać w rublu transferowym dodam. Ile Turcja, Chiny mają żołnierzy? Dlaczego na Ukrainę nie wjechali regularnym wojskiem skoro tak się nikogo nie boją? Bardzo temat upraszczasz... racyl - chodziłem nocą w różnych miejscach. O co Ci chodzi tak naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, Mich9 napisał:

beszczelność! 

Na jakiej podsawie obca ustawa ma być egzekwowana u nas w suwerennym kraju? 

Uzyskali kawałek własnej ziemi i ciągle im mało....

Amerykanie jak dla mnie mogą się wynieść i stracić swoją pozycje.....podstępność kartą przetargową..rządzić się na czyimś podwórku?

Pis traci na tej lini......całkowicie!


W centrum sporu polsko-żydowskiego leży ustawa 447 JUST. Kto chce poprawy tych stosunków ten mówić będzie o konieczności wyrzucenia jej na śmietnik. Reszta to tylko mydlenie oczu. Kto formalnie kwestionuje polską integralność terytorialną, ten automatycznie wpisuje się na listę wrogów państwa polskiego, a jego działania przez Polskę powinny być zwalczane wszelkimi dostępnymi jej metodami.

Mimo to w stronę Polski mogą być kierowane różnego rodzaju naciski. Lobby żydowskie jest w USA bardzo wpływowe i nikt nie ma wątpliwości, że sposób, w jaki wywiera się presję na różne państwa, jest znaczący. Kartą przetargową może być kwestia stacjonowania wojsk amerykańskich nad Wisłą – tłumaczyła Lidia Józkowicz.

Read more: http://www.pch24.pl/chca-przebudzic-polskie-wladze-w-sprawie-ustawy-447--znamy-kulisy-protestow-polonii-w-usa,67378,i.html#ixzz5mIIqR8Yp

P.S. Racyl - ciekawość to pierwszy stopień do piekła ;)


 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Obiecanki bazy stanowią ulgę dla  psychozy maniakalnej PISu wobec Rosji. Będą tańczyli jak im USA i zydzi każą i co do tego nie ma wątpliwości. Przy ustawie IPN wystarczyło tupnięcie nogą i od razu zmienili zapisy. Bez wątpienia jesteśmy juz dojeni za drogi gaz, (bo trzeba Rosji zrobić na złość) sprzedadza nam uzbrojenie za ciezkie pieniądze  (bo Rosja niebezpieczna i sie zbroimy) no i na okrasę  jeszcze żydzi nas oskubią bo jesli nie to skończy sie przyjaźń z USA i obrobią nam d*pę na całym świecie a jak zechcą to wywołaja u nas taki kryzys finansowy że  nawet ińcet i propaganda Kurskiego , Sakiewicza i innych Karnowskich nic nie pomoże. 

5 godzin temu, racyl napisał:

co jakiś mam kilka dni przerwy bo mnie to nudzi, to jak wchodzę to nawet nie chcę mi się czytać tych wypocin co ty naklepiesz i jeszce dwóch  oderwanych od codzienności. bluzgam wtedy gdy coś jest głupsze niż ustawa przewiduje

Ty jesteś człowiek marzyciel oderwany od rzeczywistości. dobrze wiesz że pewne rzeczy nigdy nie nastapią a powtarzasz je z uporem maniaka]

Taki jesteś obeznany a nie wiesz co to aliexpres i fenomem zakupów z darmową wysyłką.

wyszła za pana lotto 😂

Jesli twoja codziennoscia jest wiara w socjalizm i srawiedliwość społeczna i inne bzdury to nie dziwne że nie możesz pojąć . Z niemocy nie umiesz odpowiedzieć więc tak jak widać powyżej , piszesz o "wypocinach" , "głupsze niż ustawa przewiduje" " oderwanych od rzeczywistości"  

Aliexpres zna chyba kazdy ale nie wierzę że coś za grosze przysyłają gratis. Zawsze możesz to udowodnić.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Gratis to nie. Umowy międzynarodowe narodowych firm pocztowych to regulują i tak gdy wysyłasz pocztówkę z Hiszpanii za niecałe dwa ojro bodaj to z tej kwoty jakiś grosz skapnie dla Poczty Polskiej ale nie tyle co wynosi znaczek A. Z poza Unii już zdaje się nic niema od przesyłki. Podobnie jest z Ali. Dostajesz chiński zwykły albo chiński polecony i nic więcej. Jak kupujesz coś konkretnie to i tak musisz wziąć kuriera a ten już dobrze kosztuje ale lata samolotem. mirro - zapewne wiesz, że nasi chcą kupić f35. Ja myślałem, że to F22. Nastawiłem się jakoś... Wiesz może poco nam uniwersalna maszyna? Kupujemy lotniskowce? Czy może nakupimy samolotów do tzw. bazy i damy amerykańcom rządzić gdzie to ma fruwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
50 minut temu, Ulman napisał:

Jesli twoja codziennoscia jest wiara w socjalizm i srawiedliwość społeczna i inne bzdury to nie dziwne że nie możesz pojąć . Z niemocy nie umiesz odpowiedzieć więc tak jak widać powyżej , piszesz o "wypocinach" , "głupsze niż ustawa przewiduje" " oderwanych od rzeczywistości"  

Aliexpres zna chyba kazdy ale nie wierzę że coś za grosze przysyłają gratis. Zawsze możesz to udowodnić.

socjalizm czy inna cholera dla normalnego polaka nie ma to znaczenia. wierzyć to sobie mogę w boga a nie jakąś partię co może jej po jednych czy drugich wyborach nie być. na pewno nie wierzę takim jak ta cała koalicja co mogła zrobić mnóstwo rzeczy a nic nie zrobiła z tego co obiecała gdy rządziła

nikt nikogo nie zwolni z pracowania na siebie czy swojej rodziny

A takie miernoty wciskają ludziom że jak jeden czy drugi dostanie 500+ czy inny zasiłek to już nic nie musi robić

 

Niemoc to masz  pisząc że nie ma czegoś takiego jak wszyscy widzą że jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

Czy jest jakaś opcja polityczna która pozbawi ten pokojowo nastawiony do świata naród złudzeń co do dalszego pasożytnictwa?

Mieli by mój głos 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
42 minuty temu, DTaras napisał:

Gratis to nie. Umowy międzynarodowe narodowych firm pocztowych to regulują i tak gdy wysyłasz pocztówkę z Hiszpanii za niecałe dwa ojro bodaj to z tej kwoty jakiś grosz skapnie dla Poczty Polskiej ale nie tyle co wynosi znaczek A. Z poza Unii już zdaje się nic niema od przesyłki. Podobnie jest z Ali. Dostajesz chiński zwykły albo chiński polecony i nic więcej. Jak kupujesz coś konkretnie to i tak musisz wziąć kuriera a ten już dobrze kosztuje ale lata samolotem. mirro - zapewne wiesz, że nasi chcą kupić f35. Ja myślałem, że to F22. Nastawiłem się jakoś... Wiesz może poco nam uniwersalna maszyna? Kupujemy lotniskowce? Czy może nakupimy samolotów do tzw. bazy i damy amerykańcom rządzić gdzie to ma fruwać?

pieprzysz jak poplątany. znaczy nigdy tam nic nie kupiłeś i domniemywasz tylko. pewnie z resztą to co piszesz też wygląda podobnie

nie wybiera się właśnie kuriera bo wiadomo dlaczego

polecony ekonomiczny chiński właśnie leci samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, Agrest napisał:

Czy jest jakaś opcja polityczna która pozbawi ten pokojowo nastawiony do świata naród złudzeń co do dalszego pasożytnictwa?

Mieli by mój głos 

 

na zerowych, śmiesznych  ludzi się nie głosuje  .

szkoda tylko ich zmarnowanych pieniędzy na plakaty

 

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
1 godzinę temu, DTaras napisał:

Gratis to nie. Umowy międzynarodowe narodowych firm pocztowych to regulują i tak gdy wysyłasz pocztówkę z Hiszpanii za niecałe dwa ojro bodaj to z tej kwoty jakiś grosz skapnie dla Poczty Polskiej ale nie tyle co wynosi znaczek A. Z poza Unii już zdaje się nic niema od przesyłki. Podobnie jest z Ali. Dostajesz chiński zwykły albo chiński polecony i nic więcej. Jak kupujesz coś konkretnie to i tak musisz wziąć kuriera a ten już dobrze kosztuje ale lata samolotem. mirro - zapewne wiesz, że nasi chcą kupić f35. Ja myślałem, że to F22. Nastawiłem się jakoś... Wiesz może poco nam uniwersalna maszyna? Kupujemy lotniskowce? Czy może nakupimy samolotów do tzw. bazy i damy amerykańcom rządzić gdzie to ma fruwać?

F22 już nie produkują. Dlaczego? Ano wg wersji oficjalnej był za drogi nawet dla USArmy. Wg innej wersji poszło coś za dobrze. 
F35 są możliwe, bo Turcja wypada z kolejki. Uniwersalność tej maszyny jest uzależniona od tego z czym ją kupimy i jaka będzie perspektywa kolejnych zakupów. Podejrzewam że ktoś naszych pompuje i pcha w kierunku tego samolotu, bo znani są z tego że honorowo nie targują się o cenę. Jak wezmą mniej niż te 36 szt to lipa. Choć ostatnio minister Błaszczak wpadł na genialny pomysł aby szkolno-bojowe "Mastery" brać pod uwagę jako pełnowartościowy środek bojowy. Ino ktoś chyba mu wytłumaczył potem że tak i owszem tylko niestety się nie da. 
Jeśli kupią F35 to i tak ktoś mądry musi usiąść i przegryźć nową koncepcję wykorzystania i współdziałania tego co lata, Spiąć to z "Wisłą" a może nawet z artylerią. No i tu wracamy do problemu że można by i z artylerią, gdybyśmy kupili rakiety co lecą dalej niż 70km. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

a widzisz - nie produkują... Zdaję sobie sprawę z konieczności wpisania sprzętu w koncepcję i ramy dlatego może nieco przesądzając napisałem o owej bazie. Rakiety musiałyby mieć ze sześćset zasięgu... racyl - pociągi jeszcze są. Kupowałeś tam może coś konkretnego? Dajmy na to zestaw klimy? Przy okazji - drobne barachło jak ma przyjechać w 10 - 14 dni trzeba niemal dwie dychy dopłacić. Wtedy przypuszczam samolot. W zasadzie bywają ogłoszenia gdzie wprost jest napisane 6 dni i poczta lotnicza. Niestety jak coś ciężkie to się nieraz nie łapie ale jak wartość rośnie to zmieniają się koszty dostawy... Śmiesznie się kupuje ubranka dla dzieci bo trzeba doliczyć zmianę pory roku i rozmiaru... Mniejsza o to. Ty masz jak zwykle rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Siedzę sobie przed plakatem, gdzie Pan Minister Obrony Narodowej osobiście zaprasza mnie na defiladę 3 mają w Warszawie. Zaprasza do wspólnego świętowania czyli faktura za nocleg do niego ale pal licho... Najciekawsze jest pod słowem "partnerzy"... Pewno alianci też będą i ich pominięto albo, łał, całkiem ich pominięto. Ale to motto: "Silni w sojuszach". O tu jest plakat: https://kgzw.wp.mil.pl/pl/articleskwiecien-s/2019-04-11q-wielka-defilada-silni-w-sojuszach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
3 godziny temu, Ywa napisał:

 

Zgadzam się z nimi . Zastanawiam się czy nie ma w tej ustawie podwójnego dna . Jeżeli Polska wystąpi o odszkodowanie do Niemiec to musi mieć mocnego adwokata . Może to będzie USA . Gdyby nawet z tego połowę  by zabrali żydzi to i tak by się opłaciło .  Ale to tylko moje gdybanie . Czas pokaże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko czy opłaci się ciągle kłócić ze wszystkimi dookoła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj