Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4609
23 godziny temu, Ulman napisał:

Prestiżowym zawodzie za 3600 pluz bonusy? . Bbbbuuuuuuuuuuuuucccchhhhhhhaaaaaaaccchhhhaaaaaaaaaaaa  ale z ciebie gamoń. Bez  ciebie pewnie by się socjalistyczna PISowska gospodarka zawaliła🤪.Physical oznacza fizola a nie intelektualistę https://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/physical 

Doprawdy szczyt marzeń!

oj dziękuje ja mam płacone od dni roboczych wiec czasami mam 5 czasami 3,6 a teraz za gr mam więcej samego dodatku 600zł  

czy ty nie jesteś już tym cymbałem co pisałem ? wypisałeś jedno badania ie czyli pwc150  określę ci to dla twojej słabej główki badania od wydolności do sprawdzania psychiki

czy w razie stanu kryzysowego nie spanikuję nie bd się ratował po trupach  czyli morze ktoś prze zemnie zginąć na akcji po zacznę odpierdalać trzodę 

coś w tym stylu 

Wymień mi 3  preparaty tańsze i niemca 40% jak u nas

23 godziny temu, Ulman napisał:

Tit turbo? To gówno jest a nie fungicyd, Takie rzeczy to się 10 lat temu stosowało. Jak masz za 180 a ja za 110 to znaczy ze jesteś frajer i 70 złoty przepłacasz. Nie musisz jechać do Niemiec tylko na wschód przyjedź i bedziesz miał 40% taniej.

 

23 godziny temu, Ulman napisał:

Nie muszę ci nic udowadniac , a majątjiem się chwalić jest prostactwem. 

Mobilność nie oznacza korzystaia z telefonu a zdolność do przemieszczania się za pracą i adaptacji do innych realiów  ale co ty możesz o tym wiedziec skoro ryjesz pod ziemią za 3600 czyli za 830 eur i  masz do wszystkich pteyensje o swój marny żywot. Pohandluj chemią z Niemiec to sie dorobisz a jeżdzenie nie jest dla ciebie problemem bo przecież 100 tys rocznie jeżdzisz. Ile to twoje BMW na najechane? 1 mln km już jest?

 

23 godziny temu, Ulman napisał:

Miliard nastolatków? jest nas na ziemi 7,5 mld a srednia długość zycia to 70 lat. Zakładając że rozkłada się to równomiernie na każdą grupę wiekową to masz ok 1 mld nastolatków czyli ludzi w grupie 10-20 lat. To co piszesz oznacza że praktycznie każdy nastolatek jest zagrożony głuchotą . Jak zwykle cyfr nie ogarniasz. 

znów sedna sprawy  ty nie pracujesz nie szkolisz się nie rozwijasz się ....... ja zrobiłem prawko c+e i inne kursy sama doktor powiedziała prawko na 2 lub inne lata dla młodzieży co rocznik młodszy to gorsze badania zapytałem dlaczego? słuchawki te co wkłada się do ucha moda i smart fon w nocy naświetlanie oczu  ... u ciebie ile było okularnic jedna w klasie ?   a dzisiaj ?  

z drugiej strony z kont ty znowu wiesz ??? nie pracujesz nie spotykasz nigdzie młodszych ludzi wchodzących na rynek pracy a ryjesz jak byś wszystkie rozumy zjadł 

23 godziny temu, Ulman napisał:

Physical

physical education   Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne (wf, WF) – zamierzone i świadome działanie ukierunkowane na kształtowanie postaw (tj. stosunku do ciała i fizycznego funkcjonowania) oraz postaw prospołecznych (tj. stosunku do życia i innych ludzi, przekonań i wartości moralnych), a równocześnie nastawione na wspieranie rozwoju fizycznego i zdrowia oraz kształtowanie trwałego obyczaju aktywności fizycznej i troski o wydolność fizyczną, sprawność motoryczną i prawidłową postawę ciała 

tylko wyznacznik dla klasy roboczej 🤪


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Panowie, chyba dyskutujecie o dwu różnych sprawach. Dlatego dyskurs przybiera formę tego, co to go prowadziło dwu starożytnych uczonych tj Tales z Miletu i Sedes z Bakelitu.😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

a o tym drugim (filozofie) nie słyszałem (?)

Edytowano przez dysydent
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten Roman to ma chyba papiery od psychiatry? Bo jak wytłumaczyć to co on tu tworzy ?.... to jest jakiś cyrk na kołach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No niestety , ale dla "takich" trzeba mieć wiele wyrozumiałości . Najczęściej to ma jakieś podłoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bekasy już płaczą od rana. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to niech tam ci ktoś obetrze te fluki ... Czy znowu nie ma kto ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pisz chłopie pisz bo AF upadnie. 😀Moze się dodziobiesz jakiej nagrody za te nic nie warte wpisy.Udawaj poloniste bo tylko udawanie ci dobrze wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 20.03.2019 o 07:03, Ywa napisał:

Ok zrozumiałam... żeby jednak tylko przedmiotowo nie podchodzić do tego tematu.

Sama zawodówka może  grozić w jakims stopniu upośledzeniem z powodu  braku przedmiotów humanistycznych i innych ogólno rozwojowych w dobrym postrzeganiu rzeczywistości i jej oceny, relacji międzyludzkich itd

Technikum podnosi również samoocenę.

:) 

Masz rację samoocenę jedynie bo umiejętności to tam nie zdobędziesz potem jakies studia zaoczne na prowincjonalnejuczelni i mamy magistrów jak ta lala banda idiotów nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Strasznie ciężko u cIEBIE przechodzi kryzys wieku średniego . Może kup sobie jakiś upominek , to frustracja ci przejdzie .:D

Kuźwa - Wielki ktoś - nieznany przez nikogo , z rozdętym ego . Spadaj na szczaw głąbie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

znacie jakis gornikow ???? praca na dole zle wplywa na psychike, ciagle zagrozenie, naprawde trudne warunki pracy, my w lecie troche sie spocimy w kabinie ciagnika-a on tak ma stale, temperatura, wilgotnosc, zapylenie,halas- nawet zdrowy mozg musi ucierpiec.............

ciekawe czy zwykly rolnik moze sprowadzic sor z zagranicy-nie musi byc nawet 40 % taniej- co z uprawnieniami ??? mozna e-mailem wyslac skan ?? niemcy to honoruja ?? jak wyglada wysylka , co z kontrola na lotnisku ?? jak wyglada wysylka za granice-jeszcze niedawno wiekszosc polskich sprzedajacych nie zgadzal sie na wysylke za granice. co ze zwrotem vat-u chyba mo melwersztoje[fonetycznie] sie nazywalo...

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, zetorki12 napisał:

Strasznie ciężko u cIEBIE przechodzi kryzys wieku średniego . Może kup sobie jakiś upominek , to frustracja ci przejdzie .:D

Kuźwa - Wielki ktoś - nieznany przez nikogo , z rozdętym ego . Spadaj na szczaw głąbie .

Widzę że bardzo Cie mój wpis dotknął pewnie w opisany przezemnie sposób zdobyłeś wykształcenie oj boli to całe życie niestety to taki kac co nigdy nie mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Stasiu , to nie do Ciebie . Do marko-kolo to było . Znaczy do o- garnka to było .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131
4 minuty temu, jacus napisał:

...

ciekawe czy zwykly rolnik moze sprowadzic sor z zagranicy-nie musi byc nawet 40 % taniej- co z uprawnieniami ??? mozna e-mailem wyslac skan ?? niemcy to honoruja ?? jak wyglada wysylka , co z kontrola na lotnisku ?? jak wyglada wysylka za granice-jeszcze niedawno wiekszosc polskich sprzedajacych nie zgadzal sie na wysylke za granice. co ze zwrotem vat-u chyba mo melwersztoje[fonetycznie] sie nazywalo...

 


Jeszcze jeden konflikt teorii z praktyką bo niby unia jeden obszar gospodarczy a na wielu produktach np sor napisane - dopuszczone do sprzedaży na terytorium Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, zetorki12 napisał:

Strasznie ciężko u cIEBIE przechodzi kryzys wieku średniego . Może kup sobie jakiś upominek , to frustracja ci przejdzie .:D

Kuźwa - Wielki ktoś - nieznany przez nikogo , z rozdętym ego . Spadaj na szczaw głąbie .

Widzę znowu omany dopadły. Ach ten nikomu nie znany  marko 😀 Nikomu nie będziesz tu rozkazywal panie z rozdetym ego znany na całe AF. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
2 godziny temu, jacus napisał:

znacie jakis gornikow ???? praca na dole zle wplywa na psychike, ciagle zagrozenie, naprawde trudne warunki pracy, my w lecie troche sie spocimy w kabinie ciagnika-a on tak ma stale, temperatura, wilgotnosc, zapylenie,halas- nawet zdrowy mozg musi ucierpiec.............

ciekawe czy zwykly rolnik moze sprowadzic sor z zagranicy-nie musi byc nawet 40 % taniej- co z uprawnieniami ??? mozna e-mailem wyslac skan ?? niemcy to honoruja ?? jak wyglada wysylka , co z kontrola na lotnisku ?? jak wyglada wysylka za granice-jeszcze niedawno wiekszosc polskich sprzedajacych nie zgadzal sie na wysylke za granice. co ze zwrotem vat-u chyba mo melwersztoje[fonetycznie] sie nazywalo...

 

ostatnio chyba mają otwierać pszesyłki z chin przy wjezdzie na obszar celny polski  bo były wałki   chodzi o  vat  , zależy jakie jest prawo w niemczech i kto według  tego prawa może kupować ŚOR , czy dostepne są dla każdego czy jednak jakieś uprawnienia . Np. z czech można wszystko sprowadzić kurierem nawet  ,, dopalacze '' jak ktos jest w stanie poczekać kilka dni .   Górnik dołowy zawód jak zawód , przyzwyczajasz się , a stres jest w kazdej pracy tylko musisz umieć sobie  z tym radzić bo od twojej decyzyji  może zależeć życie innych ,a dopisze ze znam goscia który ma prace na stanowisku dyrektorskim i jak coś sie niezgadza to spi 2 godziny na dzień , ot taki stres 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Stasiu , to nie do Ciebie . Do marko-kolo to było . Znaczy do o- garnka to było .

Można zmienić nazwisko gorzej zmienić przyzwyczajenia .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
10 godzin temu, Roman176 napisał:

1.oj dziękuje ja mam płacone od dni roboczych wiec czasami mam 5 czasami 3,6 a teraz za gr mam więcej samego dodatku 600zł  

2.czy ty nie jesteś już tym cymbałem co pisałem ? wypisałeś jedno badania ie czyli pwc150  określę ci to dla twojej słabej główki badania od wydolności do sprawdzania psychiki

3. czy w razie stanu kryzysowego nie spanikuję nie bd się ratował po trupach  czyli morze ktoś prze zemnie zginąć na akcji po zacznę odpierdalać trzodę 

coś w tym stylu 

4. Wymień mi 3  preparaty tańsze i niemca 40% jak u nas

 

 

5. znów sedna sprawy  ty nie pracujesz nie szkolisz się nie rozwijasz się ....... ja zrobiłem prawko c+e i inne kursy sama doktor powiedziała prawko na 2 lub inne lata dla młodzieży co rocznik młodszy to gorsze badania zapytałem dlaczego? słuchawki te co wkłada się do ucha moda i smart fon w nocy naświetlanie oczu  ... u ciebie ile było okularnic jedna w klasie ?   a dzisiaj ?  

6.z drugiej strony z kont ty znowu wiesz ??? nie pracujesz nie spotykasz nigdzie młodszych ludzi wchodzących na rynek pracy a ryjesz jak byś wszystkie rozumy zjadł 

7. physical education   Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne (wf, WF) – zamierzone i świadome działanie ukierunkowane na kształtowanie postaw (tj. stosunku do ciała i fizycznego funkcjonowania) oraz postaw prospołecznych (tj. stosunku do życia i innych ludzi, przekonań i wartości moralnych), a równocześnie nastawione na wspieranie rozwoju fizycznego i zdrowia oraz kształtowanie trwałego obyczaju aktywności fizycznej i troski o wydolność fizyczną, sprawność motoryczną i prawidłową postawę ciała 

tylko wyznacznik dla klasy roboczej 🤪

1. Każdy ma płacone za wykonaną pracę więc to zupełnie normalne.

2. PWC - physical (fizyczne) , working (praca/pracuje)  capability (zdolność/przydatnosć) . To jest parametr określajacy przydatność do pracy fizycznej.. To że masz kilka pytań badających psychikę jest oczywiste bo nikt nie chce idioty który może jakieś nieszczęście może na ludzi i sprzęt sprowadzić.

3. Ty panikować nie będziesz bo słabo kumasz co sie wokół dzieje.

4 Nie umiesz podeprzeć przykładami swojego twierdzenia że płacimy za chemię 40% więcej jak niemcy? No Roman, nie bądź gamoń

5. Co ci pani doktor mówiła nie ma znaczenia bo ty i tak nie rozumiesz co się do ciebie mówi. Sprawa jest czyto arytmetyczna. Na ziemi jest 7,5 mld ludzi i srednio żyja 70 lat. To oznacza że w każdej z 7 grup wiekowych  (0-10, 11-20. 21-30 itd) jest ok 1 mld ludzi. Pytam się jak jest mozliwe że 1 mld nastolatków jest zagrożonych głuchotą. ? Ci w Kenii, na Grenlandii, w Mongolii nie wspominając o biedzie w Indiach czy ameryce południowej gdzie o smatfonach nie ma mowy., są zagrożeni?

6. Z kont ty wiesz z kim ja sie spotykam i ile ja pracuje? 

7. Jak zwykle bezmyslny. Physical education to przedmiot w szkole a tobie określają physical workiing capability . Jesli to pierwsze to wychowanie fisyczne to pwc jest zdolnością do pracy fizycznej czyli czy zdrowy chłop do łopaty się nadaje.

1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

Masz rację samoocenę jedynie bo umiejętności to tam nie zdobędziesz potem jakies studia zaoczne na prowincjonalnejuczelni i mamy magistrów jak ta lala banda idiotów nic więcej

Jak po studiach sa idiotami to co powiedziec o tych po zawodówce? Widze ze jesteś kolejnym pałającym niechęcią do edukacji.

55 minut temu, jacus napisał:

1.znacie jakis gornikow ???? praca na dole zle wplywa na psychike, ciagle zagrozenie, naprawde trudne warunki pracy, my w lecie troche sie spocimy w kabinie ciagnika-a on tak ma stale, temperatura, wilgotnosc, zapylenie,halas- nawet zdrowy mozg musi ucierpiec.............

2. ciekawe czy zwykly rolnik moze sprowadzic sor z zagranicy-nie musi byc nawet 40 % taniej- co z uprawnieniami ??? mozna e-mailem wyslac skan ?? niemcy to honoruja ?? jak wyglada wysylka , co z kontrola na lotnisku ?? jak wyglada wysylka za granice-jeszcze niedawno wiekszosc polskich sprzedajacych nie zgadzal sie na wysylke za granice. co ze zwrotem vat-u chyba mo melwersztoje[fonetycznie] sie nazywalo...

 

1. Nikt ich tam nie trzyma. Są tysiące zawodów na świecie i maja wybór. Budowlaniec też mioze codziennie spaść z rusztowania i nikt się nie uzala.

2.  Moje zdanie jest takie. Oficjalnie nie można ani wwozić na teren RP ani tu używać bo to jest regulowane naszymi przepisami o rejestrowaniu ŚOR.  Stosowanie też  niedp[uszczalne bo u nas nie są zarejestrowane. Nie wiem jakich papierów wymagaja niemcy by sprzedać ale jestem pewien że jak ktoś będzie u nich chciał wydać sporo euro to sposób się znajdzie. Vat zapewne nie odliczysz bo potem musiałbyś go naliczyc i odprowadzić u nas i byłby slad  że nakupiłeś nierejestrowanej u nas chemii. Co do logistyki to moim zdaniem żadnego lotniska- tylko odbiór osobisty, kasa do reki i minimum papierów.  

Niestety to wiedza raczej nieprzydatna bo nie ma takich cudów jak 40% róznicy w cenie . To jedynie urojenia Romana


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No patrz zbychu poudawaj że Cię tu nie było wcześniej. Nic nie wskorales nikogo nie przekonasz do ciemnogrodu i dalej masz jeden nedzny głos. 

 

13 minut temu, 12zbyszko napisał:

Można zmienić nazwisko gorzej zmienić przyzwyczajenia .

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Ogarek .Widzę , że ty obserwujesz forum i jak ci coś podpasuje  to wtedy atakujesz . 

Byłem i jestem i tak samo mam na imię . 

 

Napisz nieraz coś mądrego aby komuś się to przydało . Krytykować każdy potrafi .

 

 

 

Edytowano przez 12zbyszko
Nie skończona myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No napisz , napisz bo widać czatujesz tylko  w jednym temacie.  Masz jakąś wiedzę o rolnictwie ,dopłatach itp.  chętnie poczytam i może wymienimy się wiedzą jeśli takową posiadacz .Na razie nie masz się czym pochwalić więc rozumiem że piszesz o sobie  - trochę to żałosne ale  jaki   '' specjalista ''  taki dorobek .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
38 minut temu, Ulman napisał:

1. Każdy ma płacone za wykonaną pracę więc to zupełnie normalne.

2. PWC - physical (fizyczne) , working (praca/pracuje)  capability (zdolność/przydatnosć) . To jest parametr określajacy przydatność do pracy fizycznej.. To że masz kilka pytań badających psychikę jest oczywiste bo nikt nie chce idioty który może jakieś nieszczęście może na ludzi i sprzęt sprowadzić.

3. Ty panikować nie będziesz bo słabo kumasz co sie wokół dzieje.

4 Nie umiesz podeprzeć przykładami swojego twierdzenia że płacimy za chemię 40% więcej jak niemcy? No Roman, nie bądź gamoń

5. Co ci pani doktor mówiła nie ma znaczenia bo ty i tak nie rozumiesz co się do ciebie mówi. Sprawa jest czyto arytmetyczna. Na ziemi jest 7,5 mld ludzi i srednio żyja 70 lat. To oznacza że w każdej z 7 grup wiekowych  (0-10, 11-20. 21-30 itd) jest ok 1 mld ludzi. Pytam się jak jest mozliwe że 1 mld nastolatków jest zagrożonych głuchotą. ? Ci w Kenii, na Grenlandii, w Mongolii nie wspominając o biedzie w Indiach czy ameryce południowej gdzie o smatfonach nie ma mowy., są zagrożeni?

6. Z kont ty wiesz z kim ja sie spotykam i ile ja pracuje? 

7. Jak zwykle bezmyslny. Physical education to przedmiot w szkole a tobie określają physical workiing capability . Jesli to pierwsze to wychowanie fisyczne to pwc jest zdolnością do pracy fizycznej czyli czy zdrowy chłop do łopaty się nadaje.

Jak po studiach sa idiotami to co powiedziec o tych po zawodówce? Widze ze jesteś kolejnym pałającym niechęcią do edukacji.

1. Nikt ich tam nie trzyma. Są tysiące zawodów na świecie i maja wybór. Budowlaniec też mioze codziennie spaść z rusztowania i nikt się nie uzala.

2.  Moje zdanie jest takie. Oficjalnie nie można ani wwozić na teren RP ani tu używać bo to jest regulowane naszymi przepisami o rejestrowaniu ŚOR.  Stosowanie też  niedp[uszczalne bo u nas nie są zarejestrowane. Nie wiem jakich papierów wymagaja niemcy by sprzedać ale jestem pewien że jak ktoś będzie u nich chciał wydać sporo euro to sposób się znajdzie. Vat zapewne nie odliczysz bo potem musiałbyś go naliczyc i odprowadzić u nas i byłby slad  że nakupiłeś nierejestrowanej u nas chemii. Co do logistyki to moim zdaniem żadnego lotniska- tylko odbiór osobisty, kasa do reki i minimum papierów.  

Niestety to wiedza raczej nieprzydatna bo nie ma takich cudów jak 40% róznicy w cenie . To jedynie urojenia Romana

Yyyyyyyy Ulman a to?
https://www.olx.pl/oferta/nowy-srodek-na-chwasty-bandur-firmy-bayer-15l-CID757-IDtVMvd.html

Ciekaw jak z etykietą, tzn w jakim języku?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lem1991   
Gość lem1991

Pamiętam taki odcinek " Boso..." coś tam. Cejrowski opowiadał jak w odległych kulturach, które nigdy nie miały że sobą kontaktu wymyślono ten sam sposób wyplatania koszy, tzn że ktoś tam myślał identycznie. Tak jest i tu na forum. Najpierw   @marko-kolo wymyślił powiedzenie o karcie która źle podaje i szklanej kuli która myli, potem niejaki  @zycietoniejebajka1 wymyślił to samo , a teraz jakiś @ogarek pisze mi w listach że to jego autorskie, i że o marku nawet nie słyszał.

Edytowano przez lem1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę że skołowany jesteś  i to się chwali .:D

Nie wpadłeś na to ze ludzie tu się czasem kumplują i robią w balona takich cwaniaczków jak ty .Zakładaj więcej kont a na pewno dokonasz jeszcze więcej fascynujących odkryć ;).Ale i tak nie zmieni to niczego i nikogo niczym nie zaskoczysz . A twoje 5 ha  nadal będzie twoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj