Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4602
2 minuty temu, jacus napisał:

pamietacie ze ten co zlecil nagrania u sowy mial firme ktora zaczela na duzo skale sprowadzac ze wschodu wegiel- sklady wegla sie to nazywalo, gdy zajely sie nim sluzby i zlikwidowali mu biznes, to nagral kwiat polskiego narodu.......

jacuś a teraz obrócę się w ciebie podobno pis sprowadzał tak z rosji a za po znaleźli kozła ofiarnego  i też poinformuje cię wiesz kto zaczął największy rekord sprowadzania węgla na masową skalę w 2011 ?  zapytaj brezy i budki i do dzisiaj nie został pobity a te koszykarze najgłośniej krzyczą co mają za uszami 

4 minuty temu, Ulman napisał:

Zasadzka intelektualna i to jeszcze o pdwyższonym poziomie abstarkcji

14471565486719.jpg

podobnie myślisz ??

6 minut temu, DTaras napisał:

Ja używam miału. Wcale nie jest tańszy, certyfikacja dla mnie żadna nowość.

to się ciesz chwilą miał kosztował na kopalni 280zł 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Popadasz w skrajności . Albo abstrakcja , albo prostactwo.

Ty się trzymaj fedrowania a nie pedalenie ci w głowie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
9 minut temu, Ulman napisał:

Popadasz w skrajności . Albo abstrakcja , albo prostactwo.

Ty się trzymaj fedrowania a nie pedalenie ci w głowie

sprawdzałem czy myślisz 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Lepiej błedy ortograficzne posprawdzaj.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

program mi wariuje sam robi znowu gupty 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
7 godzin temu, Ulman napisał:

Popadasz w skrajności . Albo abstrakcja , albo prostactwo.

Ty się trzymaj fedrowania a nie pedalenie ci w głowie

Jak myślisz   ,,lokaj,,  i  jego  kompani  w brukseli     martwią  się  o  demokracje  we Francji    jak to  tam jest z tym  pałowaniem  protestujących    Demokratycznie  pałują  tak jak u nas  za  czasów   PO-PSL  ?????

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966

Widać od razu ich reakcje, dla mnie widoki w Paryżu jak ze stanu wojennego w Polsce, ,,tam przestrzega się praw człowieka'' ? waląc pałką 50-60 lat człowieka w czterech  albo więcej zomowców, tam i w Belgi ludzie już nie wytrzymują dotarło do nich że Unia to bagno, bogacą się urzędnicy (tamtejsi nazywają ich mafią jak w Sycylii) a szaraki na nich harują. Bardzo dużo ludzi odbiera tam sobie życie z powodów finansowych i innych, bankrutują gospodarstwa oraz firmy, potem Germania często je wykupuje. Tak wygląda Demokracja ale chyba po Niemiecku  :(

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Widać od razu ich reakcje, dla mnie widoki w Paryżu jak ze stanu wojennego w Polsce, ,,tam przestrzega się praw człowieka'' ? waląc pałką 50-60 lat człowieka w czterech  albo więcej zomowców, tam i w Belgi ludzie już nie wytrzymują dotarło do nich że Unia to bagno, bogacą się urzędnicy (tamtejsi nazywają ich mafią jak w Sycylii) a szaraki na nich harują. Bardzo dużo ludzi odbiera tam sobie życie z powodów finansowych i innych, bankrutują gospodarstwa oraz firmy, potem Germania często je wykupuje. Tak wygląda Demokracja ale chyba po Niemiecku  :(

to naszemu lewactwu i liberałom się podoba. bynajmniej dla nich to nie  alepo ani puczu to nie przypomina. mówią że to takie krewkie społeczeństwo i tak musi być

Może  trzeba by im wysłać koszulki z napisem konstytucja. tam bardziej by się przydały niż nam

Timermans to zakochany w Polsce na francje nawet nie spojrzy

 

10 godzin temu, Roman176 napisał:

 

dzisiaj byłem w casto 9/10 wegiel polski i jeden ruski kupiłem ten ruski z ciekawości o 24 go wrzuce ale jak zawsze ciekawość mnie zawiodła opinie na stronę castro

Nie polecam. W kotłowni śmierdzi plastikiem, jakby to był klejony miał. Przy paleniu miękkim ekogroszkiem mam kupę sadzy, a przy tym badziewu piec czysty i mam problem z podgrzaniem instalacji do 50 stopni, czyli zawartość węgla w węglu podejrzana. Objętość wyraźnie niższa niż przy ekogroszku miękkim. Jeszcze raz nie polecam.

Kupiłem go w końcu września ale palić nim zacząłem w końcu października. Leżał miesiąc w ciepłym garażu i mimo to po otwarciu worków był bardzo mokry. Granulacja według producenta 8-25 jest totalną bzdurą w moich workach a miałem ich10szt.granulacja wynosi 1-10 przy czym ponad połowa ma granulację miału kwalifikowanego a nie ekogroszku.Spalaniu towarzyszą potężne spieki które w skrajnych wypadkach blokują palnik i nic tu nie da zmiana ustawień. Palę ekogroszkiem 3sezony miałem z różnych żródeł ,ale tak kiepskiego jeszcze nie miałem.Gdybym mieszkał bliżej oddał bym go. Gwiazdkę ,którą daję to za ładne wzornictwo worka. Pozdrawiam

jutro napisze co i jak 

 

gdzie jest skład z prawdziwego zdarzenia to jest jeden albo dwa rodzaje ruska a reszta to Polski

Ci co chwalą ruski węgiel to palą nim w kozach a tam żadnych sterowników, podajników, czujników  nie ma,  byle się paliło

Byle było taniej i starczyło na koszulki z konstytucją

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

po wpadce z fiskarsem troche si e ograniczam :D . Francja to specyficzny kraj sam wrzuciłem link o pszesłuchaniu licealistow ale nietak dawno były starcia na ulcach francji  [kilka lat temu] chyba po zabiciu  przez policje kogos nie pamietam  gdyby niezdecydowana akcja policji to było by sporo gorzej ja popieram pałki akurat tam .za rzadow PO było cos takiego jak  ,,pacifikacja kibicow legi ''  zeby nizdecydowana interwencja policji  w tedy to by sie krew polała . natomiast co ma brukselka zrobic  Macron to ich dobry  [ brak słowa ] policja broni te miasta we francji przed grabieżą tam jest sporo  MŁODYCH GNIEWNYCH   zdolnych do wszystkiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966

Pieprzeie, jak na autostradach napadają na kierowców imigranci na parkingach strach stawać rzucają cegłami kamieniami to gdzie jest ta twoja zdecydowana reakcja Policji?

Dwóch polaków wpier...dała murzynom na parkingu bo włazili im pod plandekę w ciężarówce, zgadnij kto dostał ciepły koc a kogo zatrzymali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, jarecki napisał:

po wpadce z fiskarsem troche si e ograniczam :D . Francja to specyficzny kraj sam wrzuciłem link o pszesłuchaniu licealistow ale nietak dawno były starcia na ulcach francji  [kilka lat temu] chyba po zabiciu  przez policje kogos nie pamietam  gdyby niezdecydowana akcja policji to było by sporo gorzej ja popieram pałki akurat tam .za rzadow PO było cos takiego jak  ,,pacifikacja kibicow legi ''  zeby nizdecydowana interwencja policji  w tedy to by sie krew polała . natomiast co ma brukselka zrobic  Macron to ich dobry  [ brak słowa ] policja broni te miasta we francji przed grabieżą tam jest sporo  MŁODYCH GNIEWNYCH   zdolnych do wszystkiego 

Macron stracił poparcie w całym społeczeństwie i nie tylko wśród młodych gniewnych czy kiboli.

 

Po prostu nie trzeba robić ludzi w ciula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947
Roman - dlaczego myślisz że miał węglowy zniknie z rynku? Jest nad tym paliwem łatwoej zapanować niż nad Waszymi kotłami V kategorii. Miał to jedynie sortyment i z kopalni to odpad lecz na rynek trafia z zakładów przeróbczych. Produkuje się go. Z czego? Obecnie z najgorszego szajsu i jest to przepaść w porównaniu do trzech lat wxześniej. Jakieś 5 lat temu był dobry materiał kocioł i spalinówkę można było czyścić raz w miesiącu. Teraz raz, dwa w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, DTaras napisał:

Roman - dlaczego myślisz że miał węglowy zniknie z rynku? Jest nad tym paliwem łatwoej zapanować niż nad Waszymi kotłami V kategorii. Miał to jedynie sortyment i z kopalni to odpad lecz na rynek trafia z zakładów przeróbczych. Produkuje się go. Z czego? Obecnie z najgorszego szajsu i jest to przepaść w porównaniu do trzech lat wxześniej. Jakieś 5 lat temu był dobry materiał kocioł i spalinówkę można było czyścić raz w miesiącu. Teraz raz, dwa w tygodniu.

I znowu winny będzie ten zły pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
2 godziny temu, GRZES1545 napisał:

Pieprzeie, jak na autostradach napadają na kierowców imigranci na parkingach strach stawać rzucają cegłami kamieniami to gdzie jest ta twoja zdecydowana reakcja Policji?

Dwóch polaków wpier...dała murzynom na parkingu bo włazili im pod plandekę w ciężarówce, zgadnij kto dostał ciepły koc a kogo zatrzymali?

Jakoś jak rozwalali hiszpańskie ciężarówki z owocami i warzywami, też na tych autostradach, to nikt nikogo nie pałował. Czyli jak widać wszystko zależy od tego czy jest to mniej , czy bardziej rządzącym na rękę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

Francja to jedno z najbardziej protekcjonalistycznych państw na świecie z socjalistycznymi kryteriami tego protekcjonalizmu. Tam coraz mniej działa rynek a coraz więcej przemoc społeczna bo właśnie wymuszono podwyżkę minimalnego wynagrodzenia o 100€ (w/g deklaracji przypartego do muru rządu). Protekcjonalizm francuski służy najmniej produktywnym klasom społecznym bardziej niż najefektywniejszym, a to prosta droga do katastrofy tylko jest jeden problem bo takie deprecjonowanie waluty odbije się na całej strefie euro oraz na konkurencyjności i tak już dziadowskiej gospodarki tego kraju i coraz bardziej całej strefy (w/g wielu Niemcy też już "nie te jakimi były") czyli jeszcze bardziej trzeba będzie cisnąć na coraz słabszą gospodarkę nie tylko francuską. 
Z kolei http://www.geekweek.pl/news/2018-12-03/w-szwecji-jak-w-chinach-wielki-brat-mowi-koniec-z-wolnoscia-w-internecie/ podczas gdy np. w Polsce do władzy dochodzą grupy twierdzące że człowieka zrobiono z gliny a ci którzy zbadali że jednak z wody i węgla z domieszkami tylko niektórych składników tej "gliny" masowo opuścili ten kraj w okolice gdzie bardziej im wierzą i cenią ich wiedzę.
Problem w tym że owi ceniący wiedzę to właśnie ci którzy budują coraz bardziej orwellowskie społeczeństwo.
Czyżby cywilizacja człowieka wkraczała w "wieki ciemne"?....

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, dysydent napisał:

Francja to jedno z najbardziej protekcjonalistycznych państw na świecie z socjalistycznymi kryteriami tego protekcjonalizmu. Tam coraz mniej działa rynek a coraz więcej przemoc społeczna bo właśnie wymuszono podwyżkę minimalnego wynagrodzenia o 100€ (w/g deklaracji przypartego do muru rządu). Protekcjonalizm francuski służy najmniej produktywnym klasom społecznym bardziej niż najefektywniejszym, a to prosta droga do katastrofy tylko jest jeden problem bo takie deprecjonowanie waluty odbije się na całej strefie euro oraz na konkurencyjności i tak już dziadowskiej gospodarki tego kraju i coraz bardziej całej strefy (w/g wielu Niemcy też już "nie te jakimi były") czyli jeszcze bardziej trzeba będzie cisnąć na coraz słabszą gospodarkę nie tylko francuską. 
Z kolei http://www.geekweek.pl/news/2018-12-03/w-szwecji-jak-w-chinach-wielki-brat-mowi-koniec-z-wolnoscia-w-internecie/ podczas gdy np. w Polsce do władzy dochodzą grupy twierdzące że człowieka zrobiono z gliny a ci którzy zbadali że jednak z wody i węgla z domieszkami tylko niektórych składników tej "gliny" masowo opuścili ten kraj w okolice gdzie bardziej im wierzą i cenią ich wiedzę.
Problem w tym że owi ceniący wiedzę to właśnie ci którzy budują coraz bardziej orwellowskie społeczeństwo.
Czyżby cywilizacja człowieka wkraczała w "wieki ciemne"?....

napisałeś tych wypocin trochę a prawda jest taka że Macron naobiecywał dużo a zamiast dawać to zabiera.

widać francuzi to nie takie głupki jak polacy kiedy wybrali PO i podwyższono im wiek emerytalny i zabrano kasę z ofe nawet nie odważyli sie wyjść na ulicę i dalej jest trochę oszołomów co w nich wierzy

Oni nawet nie rządali konkretnie 100euro to próba desperackiego utrzymania się przy władzy macrona tak jak to rozpisane referendum bronka rzutem na taśmę

Trzeba płacić za głupotę że jak się wpuszcza uchodzców i sie wnich pompuje kasę zamiast dać swoim rodakom to pózniej nie starcza dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

Problem w tym że Francuzi nie pozwolą sobie zabrać nawet i tego co im nienależne.
nie tylko Francuzi. "Degeneracja społeczna".

P,S. jeśli dla kogoś napisanie kilku linijek tekstu wymaga "napocenia się" to .... ee tam.
celowo ograniczam objętość swoich wpisów, ale czasami takie skracanie czyni je niezbyt - widzę - zrozumiałymi.

Napiszę inaczej - może dojść do tego że ciemnota będzie skuteczniejsza od tego co było dotychczas rzeczywiście nowoczesne tylko się zdegenerowało w prawach podstawowych, naturalnych. i niestety degeneracja postępuje.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Macron myślał ze ludzie na te jego obietnice  będą czekać jak on na tą swoją starą babę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

A tak. akurat ta sytuacja może Go przerosnąć i zamiast wykorzystać te protesty na "oczyszczenie nieco" Francji ze zbędnego socjalu jeszcze bardziej.... 
Wprawdzie nie ma ludzi niezastąpionych ale niewłaściwych na dane miejsce pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A skąd Ty wiesz co im należne co nie ?.

Mogą sobie dostawać i po 1000+ a nam polakom nic do tego.

 

 

Przed chwilą, dysydent napisał:

A tak. akurat ta sytuacja może Go przerosnąć i zamiast wykorzystać te protesty na "oczyszczenie nieco" Francji ze zbędnego socjalu jeszcze bardziej.... 
Wprawdzie nie ma ludzi niezastąpionych ale niewłaściwych na dane miejsce pełno.

człowieku on jest spalony bo obiecał a nie dał .

jakby zaczął więcej oczyszczać to i większe protesty by sie zrobiły. tam widocznie takich tuskóów nie tolerują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

Zacytowali (chyba w wiadomościach tvp dwa trzy dni temu) ocenę Macrona mediów społecznościowych jako rewolucjogennych i ja tych poglądów bardziej się obawiam niż jakichś tam negocjacji międzyfrancuskich.

Ktoś kto tak myśli siłę uznaje za skuteczny argument we własnym kraju i wszystko było by zrozumiałe gdyby On był silny a przekaz wewnątrzspołeczny do skontrolowania. 
"Tusków" ; powiadasz. a kto Tuskiem się w ue przejmuje lub interesuje (nie licząc PiS-u oczywiście)  ?

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, dysydent napisał:

Zacytowali (chyba w wiadomościach tvp dwa trzy dni temu) ocenę Macrona mediów społecznościowych jako rewolucjogennych i ja tych poglądów bardziej się obawiam niż jakichś tam negocjacji międzyfrancuskich.

co by było jakby tak naobiecywała  jak to mówią "populistka " Marine Le Pen i miałe takie protesty na ulicach ?

zaraz cała europa  z niemcami na czele trąbiłaby że to wina że populiści doszli do władzy, są łamane prawa człowieka, nie ma demokracji itp

A tak mamy tylko gadanie że nie zadowoleni francuzi wyszli na ulice bo im cenę ON chcieli podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

Dobra z tym gadaniem na razie, bo w międzyczasie wymyśliłem jak bojler podłączyć aby mi grawitacyjnie centralnemu ciepła nie oddawał latem jak z kolektora (też grawitacyjnie) będzie chodził.
Sztuką jest opracowanie takich zależności aby same się regulowały bez konieczności użycia siły czy takiej pompki z zaworami w c.w.u czy siły w protestach choćby i francuskich.
Ja idę pomierzyć i pospisywać co tam mi potrzebne a Macron niech pokaże co tam wymyślił u siebie :D.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Grawitacyjnie z kolektora to trochę niebezpiecznie. Ładiwanie z centralnego masz pewno na pompie to wystarczy odpowiedni syfon. Niewiem jak Was ale mnie taki argument, że obiecał i nie dał w odniesieniu do polityka u władzy jakoś zbija z tropu...

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj