Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6402

Sam widzisz że archiwa STASI rozlazły się juz w latach 90tych. Nasze WSI zlikwidowano w 2003. Czyli mieliśmy coś co wisiało nad głowami min. Panów Kaczyńskich, Macierewicza i Bóg jeden wie jeszce kogo do 2003 roku. I co? Ano dopiero jeden z nich rozpiździł to do stanu niezdatnego do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

Czasy Instytutu Gałka w Niemczech powoli przemijają a to co dalej to już nowa historia i niewiele już korzeniami sięgająca komunistycznych czasów.
My ze swoimi rozliczeniami nieboszczyków tylko - jak zwykle - nie nadążamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ale za to mamy takich wspaniałych agentów jak Pan Muszyński, obecnie TK, którego BND poprosiło o opuszczenie terenu Niemiec. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

Nie znam przypadku tego Muszyńskiego bo jakoś cicho w mediach albo nie trafiłem.
Faktu tej "banicji" nie znam i nie znalazłem nic na ten temat ... jak na razie.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ano będąc na placówce dyplomatycznej w Niemczech próbował werbować współpracowników. Ale robił to tak nieudolnie że poproszono go aby już przestał i w ciągu 48godzin przeszedł na naszą stronę Odry. A teraz odnalazł się w Trybunale Konstytucyjnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

A to ustaliliśmy już kiedyś. Braki kadrowe i trzeba posiłkować się "partaczami agentami" jeśli tylko robią wrażenie jakichkolwiek umiejętności.
Na "bezageńciu" i Muszyński agent. Braki kadrowe a bez agentury i PiS widocznie nie potrafi...
No, nadużyłem swojej przerwy obiadowej i na razie foruma wystarczy jak dla mnie...

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

z tą bronią atomową FRANCJI to troszke wyolbrzymiłeś dysydent z punku widzenia polskiego PKB w perpektywie długo terminowej  gorsze byłoby wspólne knucie Niemiec  Z Francją [ europa dwuch predkosci ,wspulne podatki , itd.]  odnosnie Ukrainy https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/krotka-historia-ukrainskiej-broni-atomowej-niektorzy-chca-jej-powrotu,415008.html      a dla mie najbardziej nieprzewidywalnym panstwem są USA   zrobili bajzel na bliskim wschodzie i niemogą tego poskładać  tam wiecej ginie  w miesiąąc ludzi niz na ukrainie do te pory od działan rosyjskich ale to USA [ im wolno wiecej ] nie!!!!!!!!!

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
 :D a tu pan co ciągle się uczy ;   
 
Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst
Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

marko-kolo   był  BUSH  w  1987 r W polsce. jako wiceprezydent usa ,spotkał sie z Jaruzelskim , Wałesą , i odwiedził grób Popiełuszki . Prezydenci usa nie zatrzymują się od tak  pod   knajpą .  Duda nie napisał ze spotkał go jako prezydenta . wiec niewykluczam ze powiedział prawde    :D

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ciekawe, bardzo ciekawe. Zakładam że nasz Prezydent znał z widzenia Pana Busha, dlatego od razu go rozpoznał i doznał powiewu wolności. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
Dnia 4.12.2018 o 16:27, mirro napisał:

I nikt do końca świata nie odpowiedziałby na te listy, gdyby temat nie został nagłośniony.
A ja kużwa nie widzę dalej chęci aby PAD ułaskawił skazanych za Nangar Khel.

więc przyszedł pis z skargą nadzwyczajną w latach 90 takich ludzi niewinnych jest 100ki zmieniło badania kryminologia dna a dowody są w archiwach i ponownie przebadać 

odsyłam do programu interwencja  sama sędzia była przyznała się jak ktoś winy wszystkie instancje klepną co pierwsza wskazał wyrok 

więc jak z tą łamaniem konstytucji 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no w 87 to ja miałem 17 lat i z tym powiewem wolności  to naprawdę jakiś żart 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kto pytał o twój wiek wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
2 minuty temu, marko-kolo napisał:

no w 87 to ja miałem 17 lat i z tym powiewem wolności  to naprawdę jakiś żart 

taki stary😝 ja zostałem dopiero napoczęty 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 milicja  na ulicy ;)..

mógł być napoczęty i wywieszony na balkon :D

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To u was we wsi patrole milicji na ulicach chodziły ? Ach ta twoja wyobraźnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
1 minutę temu, zetorki12 napisał:

Czy "poczęty" ?

po czarnobylu podobno na 

@marekfarmer miał racje co do wałęsy 👏 duda go zabrał a on na pogrzeb pójdziee w koszulce konstytucja   dlaczego tak komuniści   głośno krzyczą konstytucja 

marko kolo ?? też do nosiłeś na ludzi ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
4 godziny temu, WawrzyniecPruski napisał:

:D:D:D

Obraz może zawieraÄ: 1 osoba, stoi i w budynku

Historia jednego wpisu... Gdzie dokładnie chciał lecieć Wałęsa?!

https://niezalezna.pl/248792-historia-jednego-wpisu-gdzie-dokladnie-chcial-leciec-walesa

 

To wszystko  przez  Kancelarię  Prezydenta  

Bo  powinni  temu  prostemu  człowiekowi  kupić  Garnitur  i  pomóc  mu  się  ubrać    bo  sam jak widać   nie potrafi.

Wstydu  chłopina  sobie  narobi  i  tyle  w tym  waszynktonie 

Powinni  mu  dać  tam  przemówienie  wygłosić  na pewno  nie  omieszka  przypomnieć  że  to  on zrobił  Busha  Prezydentem USA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jarkowych butów lepiej se pilnuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
2 godziny temu, zetorki12 napisał:

To u was we wsi patrole milicji na ulicach chodziły ? Ach ta twoja wyobraźnia ...

ależ ty mądry ..fiu fiu 

 skoro ciebie z domu nie wypuszczali i nadal nie wypuszczają poza wioskę   to jeszcze nie cały świat ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3467

Tak bronili Bolka koledzy na forum , że powinien go Duda zaprosić na samolot a nie odwrotnie  bo to szczególny Bolek a tu taki wstyd , on jak leciał w koszulce "konstytucja " tak poszedł w nim na pogrzeb , dwa metry mułu by na grobach uprawiać politykę . Co teraz , będziecie mieli pretensję po co brał Bolka ? bo narobił obciachu :) . Jaki wstyd .

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

https://wpolityce.pl/polityka/424268-gasiuk-pihowicz-wyjasnia-powody-swojej-decyzji

Walka z PIS, pokonać PIS, obalić PIS, odsunąć PIS od władzy, Kamilka jeszcze, jeszcze!!! a nie zostanie po Was nawet kupka kamieni. To nie lata 90, że ludzie łykali wszystko jak młode pelikany a wybory wygrywało się pustymi sloganami. Program proszę a nie jadem szczuć...

  • Like 7

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

jaco25 ale jedni mieli rację pamiętasz pucz po i po2   po2 czyli nowoczesna mieli racje 

a tak z czystej ciekawości kto spłaci długi nowoczesnej ??

  • Like 5

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj