Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
12 minut temu, Ulman napisał:

 

Ciekawe jak koledzy skomentują decyzję TSUE i powrót Gersdorf i sedziów do roboty. Czaputowicz twierdzi że tak ma być,  bo decyzja jest nieodwołalna i muszą się podporządkować. Kolejna kapitulacja tak jak z żydami ? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
10 minut temu, Ulman napisał:

W PISie sa sami ideowcy a cała reszta to tylko o korycie myśli😂

zebys ty chociaz wiedzial o co chodzi. pokaz mi partie w polsce co sie bardziej skurwi niz psl? te swinie z kazdym ale to z kazdym chca sie bratac byle tylko stoleczek zostal.niema w polskiej polityce po wojnie rownie zaklamanej i sprzedjnej opcji,zadna z partji dotychczas nie skurila sie tak jak psl i bydlo ktore do niej nalezy.kazda z partji czy prawicowa czy lewicowa ma prog ktorego nie przekroczy bo sie w pewenymi pogladami nie zgadza i za to nalezy sie szacunek niewane czy sie jest w danej opcji czy przeciwko,natomiast swnie z pslu to do kazdego by sie przylepily zeby tylko u korytka byc.dziwka przydrozna jest wiecej warta niz ludzie z tego lajna

Edytowano przez szmergiel
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949
Taka dygresja. W firmach na liniach zatrudnienie Ukraińców dochodzi do 70%. Będzie to problem typowo "narodowcowy". Jak wygrać wybory parlamentarne? Zacząć rozwiązywać zgodnie ideologiczny problem, który samemu się stworzyło. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak zrozumiesz , że partia to nie pojedyncza jednostka , a do polityki garną wszyscy , którzy mogą , to daj znać . Wszystko jeden wuj , tylko hasła inne .

Która partia nie o koryto walczy ? Walczą o co ? Kuźwa , którzy by nie wygrali , to od premi i urlopów rządy zaczynają . Zaprzeczysz @szmergiel ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ale żeś Marek  zabłysnął.... Chcemy więcej!!!!😂

Zmieniali w podskokach ustawe o IPN zmienią i o SN. Musieli ich solidnie nastraszyć bo nawet reżimówka przez zaciśnięte zęby potwierdza że sedziowie wracają

Szmergiel - a ty myslisz że PIS się różni od PO SLD czy PSL? Chyba żartujeszO.o To wszystko lewica tyle że o różnych rodowodach. PIS- narodowi socjaliści, PO liberalni socjalisci, SLD postkomunistyczni socjaliści a PSL to socjalistycznme chłopstwo. Każdy z trójki SLD PO PIS już rządził a PSL tak sie ustawia by współrządzić i sa w tym skuteczni. Polityka to jedno wielkie k**estwo wiec nie wim czemu się dziwisz

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

A widzisz żeby ktoś z SLD czy zydków z RAZEM się bratal z pisem lub narodowcy czy Korwin z SLD?ano nie i za to należy się szacunek tym ludziom bo walczą o swoje ideały i chcą rządzić ale na swoich warunkach.psl to zwykła dziwka  bez jakichkolwiek zasad ideologii i programu.jsk można szanować człowieka co za stołek leci się dogadać do każdej z możliwych opcji.ci ludzie to nawet luster w domu nie powinni mieć ,słowo dziwka nie oddaje poziomu tych ludzi i tego co sobą reprezentują.zeruja na glupkach co lapia teksty o wsi i jadą na tym bo ciemnoty nie brakuje

Edytowano przez szmergiel
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Toż ci napisałem że czy PO czy SLD to zasadnicze różnice sa niewielkie więc to wcale nie dziwne ze PSLowi z nimi po drodze. Do tego to mniejsze się podczepia pod większe a nie odwrotnie. Nie wiem co cie dziwi

Jechać na ciemnocie to PSL może się od PISu uczyć

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale lepszych nie wskazałeś . Może ideały PSL to kasa dla swoich i tak o to walczą . 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przyjrzyj się . Niemal wszystkim o to chodzi . Tylko sposoby mają różne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Szmergiel, a po co Razem ma się prosić PISu skoro ten ma wiekszość? Szanuj swój i nasz intelekt. PIS ich nie potrzebuje ale jak wiadomo zadawał się z Lepperem na którego wczesniej pluli. Jak jeden drugiego potrzebuje to się dogadaja. PIS to najwieksze kutwy i sie nie dogadują z nikim co nie świadczy o jakichkolwiek ideałach


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Po co się z dziwka dogadywać.sam raz widziałem wypowiedz tego kamysza że on gdyby PiS chciał z nim gadać to on bez problemu by chciał.niema w polskiej polityce większej kur×wy niż to psl. Każdemu da zadka  ,szkoda śliny napluc na takie bydlo

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmmm , czy to źle że chcą pomagać ? Lepiej być totalną łaopozycją i z niczym się nie zgadzać ? Zgodne chłopy są i pomagać chętni . :ph34r:

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

PISowi nic i nikt nie odpowiada tak jak pisałem. To są kutwy i zaprzańcy więc totalna opozycja złą SLD złe a PSL najgorsze. Sa przeciw -le, chcą współpracować- jeszcze gorzej. Jakby PIS potrzebował to by się z PSLem bez trudu dogadał a Rydzyk by pobłogosławił.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

marekfarmer  tych wyborow nikt niewygrał  , PiS wiele niezyskał no boco zyskał ? PO co zyskała tez nic  ,PSL co zyskał tez nic ale wszyscy sie chwalą ze wygrali  okopali sie na swoich pozycjach i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W sumie jest świetnie . Wszyscy głoszą zwycięstwo . Wszyscy dobrze obiecali ... Właściwie o co tu się kłócić ? Nasi wygrali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Popełniacie Koledzy jeden, podstawowy błąd. Uważacie bowiem że PSL to partia chłopska. I teraz pytanie . Kogo  określacie jako chłopa i jak liczna to grupa ci chłopi? Jeżeli nieliczna, to znaczy też że partia z takimi korzeniami musi szukać elektoratu wśród innych grup. Siłą rzeczy to przyklejanie się do innych partii to kwestia przetrwania. Przestaną wchodzić w koalicje, nie będą zajmować stanowisk, ludzie o nich zapomną. Bo zniknął naturalny elektorat czyli chłopi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki82    31

Tak sobie myślę że chyba jedną z najlepszych ustaw jaką po sobie zostawią rządy Kaczora, to ta ustawa o Samorządzie terytorialnym i wprowadzenie dwukadencyjności włodarzy gmin i miast.

Gdańsk-Adamowicz ma chyba z 7 mieszkań przepisuje na żonę , śmieje sie za wszystkim w twarz łacznie ze swoją byłą, PO - 2 tyg. pewnie wygra po raz któryś.

Legionowo- typowy cham  obraża kobiety wulgarnie , ludzi ze sztabu cała Polska na to patrzy 64% wygrywa w i turze

Olsztyn- ten Małkowski mobbing, zgwałcił jakąś babkę co w ciąży była już go raz w referendum wyrzucili jest w 2 turze pewnie wygra.

To jest patologia.

Drukują wójtowie, burmistrzowie te swoje gazetki propagandowe, spółki oczyszczania, wodociągi wszystko maja pod kontrolą.

Oświata często gazety lokalne są pod ich wpływami , ciężko potem takie sitwy rozgonić a rządzić by chcieli jak Putin najlepiej dożywotnio.

 

Edytowano przez jarecki82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

A do sejmu wybieraja idotę Macierewicza Pawłowicz czy Niesiołowskiego i ci nie przeszkadza. Taka jest demokracja - jak chcą wybrać chama czy gwałciciela to czemu chcesz im zabraniać? Nie chcesz to nie głosuj ale innym nie zakazuj. Zresztą dwie kadencje to 10 lat a w 2028 Jarosław już dawno będzie na łonie Abrahama. Przyjdą kolejni i rach - ciach zmienią co trzeba

Wie ktoś czemu nasi najwięksi sojusznicy zrobili nam szlaban na naszą wieprzowinkę? Chcą żeby kupowac u nich uzbrojenie, gaz i ropę a w zamian blokują świninę? Może faktycznie robimy im łaskę


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Ale pojechałeś z tym łonem Abrahama. Zabrzmiało jak ... prezydent gdzieś poleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Niektórzy twierdzą że nasi sami olali temat. Inna sprawa to mogliśmy dostać rykoszetem kłótni USA-Chiny. Dla mnie sprawa jest prosta. Łaszenie się o bazę. zapewnianie że zapłacimy każdą kasę za uzbrojenie, lizanie dupska w sprawie gazu, to dawanie jasno do zrozumienia że nie tylko nie wstaliśmy z kolan, ale nawet podpieramy już się na łokciach. Ale coś dziwnie cicho ze strony Ministerstwa Rolnictwa. Czyli pewnie nasi dali ciała i teraz myślą jak zwalić winę na np. Tuska.
 

Taaa lepiej by brzmiało "Kraina wiecznych łowów" albo "Zielone pastwiska". Że nie wspomnę o innych ciekawych miejscach np z czterdziestoma dziewicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703

amerykańcom w d*pę wchodzą bez wazeliny a oni co??Jak zwykle mają nas tam gdzie im wchodzimy....

Wieprzowina już im nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

I tu powraca temat naszej polityki zagranicznej, która nie istnieje. To co odwalamy na świecie i tak podporządkowane jest doraźnym celom tu w kraju, czyli np wyborom.
Podobno tak byliśmy chętni do płacenia $ że Trump musiał przystopować swoich od zbrojeniówki, aby nas tak nie kroili. Nawet tam, gdzie pieniądz ewidentnie nie śmierdzi, ktoś zauważył pewna niestosowność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608
14 godzin temu, mirro napisał:

Roman, tylko niewielka część zamieszkujących tereny wiejskie to rolnicy. Reszta już nie para się tym zawodem, albo tak jak Ty ma inne zającie oprócz grzebania w glebie. Nie stawiaj podziału tak sztywno bo to zakłamuje faktyczny stan. A po drugie to ze względu na medialne działania rządzących, np medialny skup interwencyjny jabłek, w mojej okolicy nawet najtwardsi wyborcy PiS zmieniają zdanie o rozsądku miościwie panujących. 

polemizować możemy długo ale ja jestem dumny ze śląska z 56% za po śląsk pokazał czerwoną kartkę jak psl i po  wszystko zgarnął pis najbardziej jestem zdziwiony dolnym śląskiem że wygrał pis a już nie pisze dlaczego mazowieckie oprócz stolicy ... jak widać tereny uprzemysłowione dały czerwoną kartkę .. wcale mnie to nie dziwi 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj