Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

galeria
Zetor 7745
mirro    6402

W zasadzie to nawet nie jest film antyklerykalny. Gdyby hierarchowie kościelni sami walczyli z patologią nikt nie robiłby z tego sensacji, na zasadzie że przecież są przekrojem społeczeństwa, a w nim różne osobniki mogą się zdażyć. Niestety idą w zaparte. Pedofila przenoszą między parafiami, próbują tłumaczyć że facet był prowokowany przez dziewczynki. Czas aby ktoś uderzył się w piersi i przyznał że byc może błądzimy. Sam Papież nie da rady. Jeżeli odsiew  seminariach nie jest w stanie wyłapać tych najgorszych przypadłości, bo kazdy z powołaniem na wagę złota, to jakich mechanizmów kontroli można się potem spodziewać?

A ta szyba , to może ta imienia ambasador USA i Prezydenta RP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
2 minuty temu, Roman176 napisał:

więc ulman najwięcej mamy do powiedzenia jak zobaczymy film ... a nie po czyjejś opinii 

Film traktuje o zachowaniu, charakterach ,zagubieniu  i zaprzaństwie księży a nie o podważaniu podstaw naszej wiary .To jest akurat oczywiste..

Jesli ktoś wierzy w Boga a nie w księzy to go ten film z pewnoscią nie dotknie 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

pijesz do przeprosin dudy, wg mnie to też głupota, ale będąc uczciwym musisz powiedzieć, że takiego cyrku to jeszcze nie było (nawet otwieranie niedokończonych inwestycji się chowa)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
7 minut temu, Ulman napisał:

Jesli ktoś wierzy w Boga a nie w księzy to go ten film z pewnoscią nie dotknie 

czyli ja


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Cyrk ze wstawianiem był pokłosiem przepraszania. Kolejność jest ważna bo świadczyo szerszym włażeniu w odbyt . Zgodnie z tym co pisałem w jednym z wcześniejszych postów spodziewam się kolejnych wybuchów miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
7 godzin temu, mirro napisał:

W zasadzie to nawet nie jest film antyklerykalny. Gdyby hierarchowie kościelni sami walczyli z patologią nikt nie robiłby z tego sensacji, na zasadzie że przecież są przekrojem społeczeństwa, a w nim różne osobniki mogą się zdażyć. Niestety idą w zaparte. Pedofila przenoszą między parafiami, próbują tłumaczyć że facet był prowokowany przez dziewczynki. Czas aby ktoś uderzył się w piersi i przyznał że byc może błądzimy. Sam Papież nie da rady. Jeżeli odsiew  seminariach nie jest w stanie wyłapać tych najgorszych przypadłości, bo kazdy z powołaniem na wagę złota, to jakich mechanizmów kontroli można się potem spodziewać?

A ta szyba , to może ta imienia ambasador USA i Prezydenta RP?

A co  widziałeś  ten  film  że  wiesz  ???

Czy taki  przekaz  centrala  przysłała  ????

42490487_179328476286533_543949568718615

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Szef PO, Grzegorz Schetyna pojechał dziś do Angeli Merkel do Berlina, narzekać na Polskę. Ciekawe, jakie instrukcje otrzymał w Berlinie? Blokada budowy Centralnego Portu Lotniczego to już wiemy, bo Trzaskowski się wygadał. Co dalej? LOT w ręce Lufthansy, PKO dla Deutsche Bank? Resztki polskich mediów dla Niemców? Oczywiście rezygnacja z reparacji w gratisie. PO = HOŁD BERLIŃSKI! 1f1e9_1f1ea.png🇩🇪1f1e9_1f1ea.png🇩🇪1f1e9_1f1ea.png🇩🇪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
2 godziny temu, marekfarmer napisał:

A co  widziałeś  ten  film  że  wiesz  ???

Czy taki  przekaz  centrala  przysłała  ????

 

A ty zamierzasz rwać szaty i rzucać się w obronie czegoś, czego do końca nie jesteś w stanie zdefiniować? Jak chcesz podciągnąć to pod obrazę uczuć religijnych to twoja sprawa. Padały tu zarzuty o antychrześcijaństwo i antyklerykalizm. Staram się wytłumaczyć że żadne z tych pojęć nie ma zastosowania do tego filmu. Zamiast rzucać suchary o przkazie z centrali może poszukaj co mieści się w tych pojęciach. Ulman ma rację co do treści filmu bo ja sobie nie wyobrażam takiego o treści antychrześcijańskiej. Jeśli chodzi o antyklerykalizm, to pewnie też nikt w nim nie żąda wyrugowania duchownych z życia społecznego naszego kraju, natychmiastowego zaprzestania nauczania religii czy zerwania konkordatu i sprowadzenia życia kleru do podziemia. Tak wogóle to nie lubię określenia kler. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Zaraz się okaże że to PIS po wojnie odbudował kraj a Tusk wszystko sprzedał. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Historie piszą zwycięzcy,  a my jesteśmy zwycięzcami. 

Chyba coś takiego Kaczor ostatnio mówił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Znaczy się dworce wybudowane, kraj wśród rozwiniętych, szyba w synagodze wstawiona. Wszystko ogarnięte. można obiecywać więcej.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Albo mówili "półprawde"😂


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Nie kojarzę wypowiedzi, w której mówiliby, że nie kradną. Tylko,  że zdaniem niektórych wystarczy nie krasc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Zaraz się okaże że to PIS po wojnie odbudował kraj a Tusk wszystko sprzedał. 

Prawie wszystko  sprzedał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

I co mu za to zrobili?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Dowiesz  się  niedługo  :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Czyli wtedy kiedy znajdą niezbite dowody na zamach w Smoleńsku😷😷😷

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Niedługo,  ale po wyborach.. 

A jak tam przesłuchanie przed komisja,  ustalili jakiś termin,  czy wassermanowna dalej boi się dostać publicznie baty w potyczce sławnej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Tak w zasadzie to nie wiem czemu jeszcze wraku nie odzyskali. Mówili że PO jest opieszała i nie chce tego robić a oni to załatwią w pół roku. Mineły prawie 3 lata a ja nawet nie widzę by sie starali. Jak to przy korycie się perspektywa zmienia


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

 

4 godziny temu, daron64 napisał:

https://natemat.pl/250093,premier-morawiecki-obiecal-nowy-dworzec-w-starogardzie-gdanskim-ale-onjest

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/mateusz-morawiecki-obiecuje-nowy-dworzec-a-on-juz-stoi/dghehkl

Źródło: Gazeta Wyborcza  hmmmmmmmm  niezależność jednostronny tekst w zdanie w zdanie 

widział ktoś konwekcje  ? nie a czemu nie dali wycinki 😎

1 godzinę temu, Ulman napisał:

I co mu za to zrobili?

nic bo mamy takich ludzi jak ty a merkel chroni skrzydłem 

 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

1. Jak to nie jest  prawda to na pewno ich pozwie w trybie wyborczym i wygra. Dziwne że wszyscy tak bezmyslnie powielaja to kłamstwo nie sprawdzając.

2. To ja z Merkel Tuska chronię?🤥 Jak ja to niby mam robić ?O.o Ty robisz  doktorat z absurdu intelektualnego  czy z abstrakcji politycznej?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
14 minut temu, Roman176 napisał:

 

widział ktoś konwekcje  ?  😎

 

Nie mogę usunąć filmu w telefonie.  No nic. Romek chłopie,  powiedz mi,  dlaczego pytasz czy widzieliśmy 

"unoszenie się ciepła wywoływane przemieszczeniem się mas cieczy lub gazów, prowadzące do wyrównania się ich temperatury"

https://sjp.pwn.pl/sjp/konwekcja;2473691.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj