Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Roman176    4606

Niemcom  się opłaca dawać z naszych podatków oni wiedzą jak i co z tym zrobić i zarobić 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ale u nas rządzą kolejni idioci którzy chcą budować płoty  na granicy, centralne porty lotnicze przekopywać  mierzeje i rozwijać elektromobilność. 

Ile im dajemy z naszych podatków?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

wszystkie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

No to jak to jest . Nasz rząd chwali sie że zbiera coraz wiecej podatków (czyli my mamy coraz mniej pieniędzy) a ty piszesz że wszystkie dajemy niemcom. Rząd je nam zabiera i daje niemcom? Toż to  oni nam reparacje mieli dać a nie my im całe podatki oddawać. Czemu ich popierasz? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Zgodnie z wczorajszą myślą Premiera Morawieckiego, należy natychmiast w Polsce wybudować 20 brakujących mostów. Na razie nie wiadomo gdzie i komu ich tak brakuje, ale mosty mają umożliwiać rozwój ( co by to nie znaczyło). Ja proponuję aby budować je wzdłuż rzek na wybranych odcinkach. Zawsze można będzie z nich zrobić kryte baseny.  
I teraz "ogary pójdą w las" szukać miejsc gdzie te mosty można by budować. Mając na uwadze trafione inwestycje w Radomiu, w końcu nawet zarząd stoczni tam ma siedzibę, stawiam na jedną z możliwych lokalizacji. Tylko musi być zwodzony.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Jaki w Warszawie chce zbudować trzy. Moje pytanie czemu trzy a nie pięć lub dwa. Morawiecki tez by mógł zbudować 21. Fajniejsza liczba niż 20.

https://wpolityce.pl/polityka/395409-premier-morawiecki-zapowiada-nowy-rzadowy-program-mosty-w-ciagu-najblizszych-lat-w-calej-polsce-powstana-22-nowe-mosty

na Bugu między Tonkielami i Nurem; 

Co ciekawe most w Tonkielach już jest i to za po prawie od nowa zbudowany. Przeszedł poważny remont. A Co jeszcze ciekawsze Nur jest oddalony od Tonkieli o dobre kilkadziesiąt km. Na północ. Po co tam drugi most koro jeden już jest?

na Bugu między Wyszkowem a Serockiem

Nie wiem czy się bardzo zdziwicie jak zobaczycie, że między Wyszkowem a Serockiem też jest most. I wcale nie trzeba przejeżdżać Bugu.

Popatrzcie na mosty w waszych okolicach. Bo może się okazać, że pewnego dnia ogłoszą wam, że choć stały od dziesiątków lat to zbudował je psi.

Co ciekawe nie ma tam słowa np o moście w Warszawie w ciągu autostrady a2. Chociaż Jaki chce w Warszawie budować aż trzy. Może Morawiecki celowo zostawił mu pole do popisu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Wczoraj zadałam pytanie co zbudowali byście za 100mln dolarów.Z racji co się dzieje z ludźmi ,jak postępują i się zachowują i sporo by tu wymienić.... ;)

Ja chyba bym zbudowała  ośrodek do walki z zazdrością, nienawiścią, głupota  dla wszystkich hejterów!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ansja , ale zdajesz sobie sprawę z tego , że również trafiła byś do tego ośrodka jako pacjentka ? :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

A ty pewnie byś też dołączył do mnie...bo przecież nie będziesz chciał być jakiś gorszy niż ja :P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@Ansja Ja chcę fotel bujany, ciepłe kapcie i miejsce koło okna przy kominku

  • Like 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
9 godzin temu, Ulman napisał:

To może podzielisz sie odczuciami i napiszesz co sie podobało?

Wszystko mi się  podobało

Między  innymi to  że  zastanawiał się czy go zawiozą  do tych rotestujących  jak wysiadł z samochodu  pod sejmem

Jak  i ogólnie  całokształt wizyty  był  super 

xD  xD  xD

9 godzin temu, zetorki12 napisał:

Jak to jeden kiedyś powiedział "Nazywam tylko rzeczy po imieniu" .:D Buziaczki , nara .

Dyskusja z tobą  nie ma sensu 

#R

8 godzin temu, Roman176 napisał:

przepraszam pomyliłem osobę 

czy ty coś robiłeś z profilem i miałeś napisane mam 12 lat tylko 

Bo on tylko tyle  lat  ma   dostrzec  to można po poziomie jego  wypowiedzi  niczym  szkoła podstawowa.

Ale  czego oczekiwać  od osoby która  ma  ,,Siano w kupkach w głowie ,,

xD  xDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Więcej na pewno niż gość który żyje nadzieją że wierszyk mu deszcz wywoła .:D

Zdaję sobie sprawę że kiedyś popada i u ciebie , no a wtedy ogłosisz sukces metody niczym PiS . :D

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747
6 minut temu, agromatik napisał:

@Ansja Ja chcę fotel bujany, ciepłe kapcie i miejsce koło okna przy kominku

Jeszcze nie zbudowałam a już rezerwację są :D Oj chyba by biznes na tym dobry szło zrobić ....Jak tu już chętnych tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@Zetorki widać że Ci treny w szkole za skórę zalazły:ph34r:


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eeee , nie . Nigdy nie miałem z tym problemów . Do tej pory co nieco pamiętam . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
Napisano (edytowany)

@Ansja przynajmniej nuda nam nie będzie straszna @Romek dołączy to założymy sekcję kryptologiczną:D.

Ja tam miło odpoczynków  pod lipą nie wspominam zawsze nazajutrz bolała mnie głowa:ph34r:

Edytowano przez agromatik
  • Like 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

@agromatik myślę,że pewnie jeden taki ośrodek byłby nie wystarczający :D. Nawet jakby było ich z 10 to i tak miejsc by brakowało ...:S Wiec ty zajmij się lista zapisów dla chętnych, a ja budowa :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może najpierw niech ktoś się zajmie zdobyciem tych 100mln .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
9 godzin temu, Roman176 napisał:

przecież nikt ci nie karze tym bardziej obrażać  gdyby ktoś życzył ci źle lub chorobę rodzinę  chłopie ja nie pluje na innych kultura wymaga pewnie nie jeden leming sobie d*pę zaorze życząc śmierci ale największemu wrogowi nigdy źle nie życzę tym bardziej co mnie nie miłe    gdy do kościoła chodzisz jak jest w intencji o zdrowie pewnie twoi sąsiedzi k**wie nie życzę ??

Ile to było 07, czy więcej na łebka?


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
14 godzin temu, marekfarmer napisał:

Ale za to wiem że  poprzednia   mimo  zaproszenia  od  Niepełnosprawnych  Protestujących nie przyjęła  nie chciało  się  ,, kaszalotowi,, ruszyć  d*py  do Sejmu.

A jak tam kaszalot,  zwany broszka? Pojawił się w końcu,  czy gdzieś dalej na splywie siedzi w łódce? 

13 godzin temu, Bogdan675 napisał:

dr Bawer Aondo Akaa - polski patriota i niepełnosprawny

Zdjęcie użytkownika Adam Andruszkiewicz.

A co go czyni patriota? To,  że ma prawicowe poglądy? To, że mówi to, co podoba się wyborcom pisu? Ze jest przeciwnikiem aborcji? Oczywiście nic do niego nie mam,  super że niepełnosprawność nie przeszkodziła mu w zdobyciu wykształceniu i działania w x organizacjach.  Jestem tylko ciekawe co,  w twoich oczach, czyni go prawdziwym patriota? 

10 godzin temu, zetorki12 napisał:

Ja bym se zbudował liczydła i liczył by te100mln .:ph34r:

A nie mona by oddać na Caritas i sobie odpisać od podatku? 

10 godzin temu, Ulman napisał:

Ale u nas rządzą kolejni idioci którzy chcą budować (...) centralne porty lotnicze 

Wczoraj w RMF była rozmowa z kimś z pisu i było pytanie czemu jakiś element infrastruktury związany  z tym centralnym portem (chyba lotnisko zapasowe?) chcą by było zlokalizowane w miejscu, które  centralnym portem nie miałoby żadnego połączenia komunikacyjnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Taki czarnawy jest polskim patriotą??? A gdzie czystość rasy? Gdzie polscy przodkowie? A to w ogóle katolik jest? No ale nawet jeśli tak to przecież takich jak on nie chcemy wpuszczać :D A może to muzłumanin który sieje ferment i to jest prowokacja! Tak czy inaczej jak pasuje narracja to ktokolwiek się nawinie to przyjaciel i patriotaxD


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eeee , eee , nie rozpędzaj się tak , bo zara Cię wyślę do Ciapatolandii .:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Śmieszy mnie dewaluacja i upadek pojecia patriotyzmu. Bezowy powiedział kilka zdań po linii partii i od razu wybitny patriota :):DxD

Protest rolników pod sejmem pokazali ale w TVP wypowiedzi tylko pod narrację że to protest przeciwko złym marketom które kupują tanio a sprzedają drogo i gnębią chłopa a w ogóle to kupują tylko niemieckie i belgijskie produkty a nasze za darmo chcą. Także rolnicy protestowali przeciw supermarketom przed sejmem


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

Raczej  pikieta  a nie protest

Nawet  forumowi  krzykacze  zamiast  na protest  to na forum buszowali   czyżby  służba  nie drużba ???

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No chyba ty wiesz najlepiej jak to jest . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj