Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DTaras    1947
W końcu żniw kupowałem azot na przyoranie. Choduję kwiatki dla pszczół. Pszczołami zajmuje się tato. Mam miód na zimę a za sprzedany kupuje się paszę i leki. Tyle zysku co w pysku. Ziemia odłogiem nie leży. Gdyby sąsiad zechciał odstąpić swoje 6.5 ha byłoby już lepiej ale tu z kolei blisko miasto, każdy liczy na miliony. Skutkiem czego mam ogródek - sadzę pomału lawendę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Roman176 napisał:

1 minutę temu, DTaras napisał: Przed chwilą, Mich9 napisał: Jak ma kasę niech sprząta, kapitalizm. Słupów nie pochwalam, utrudniają w zabiegach 😉 a chłopie gdyby tak w niemczech francji myśleli jak ty  to by była druga polska 

Na szczęście nie myślą 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, daron64 napisał:

Chyba pavulon.. 

To to już raczej tak później .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Platformerski urzędnik udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta się, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze skromnej pensji urzędnika. Francuz zaprasza go do okna: - Widzi pan tę autostradę? - Tak. - Ona kosztowała 20 miliardów euro, firma wypisała fakturę na 25, a różnicę przekazała mi. Dwa lata później urzędnik francuski udaje się do Polski iodwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo, widzi wspaniały pałac więc pyta: - Dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana... Platformerski urzędnik podchodzi do okna: - Widzi pan tam autostradę? - Nie. - No właśnie...

 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

zydów nie wsadzamy, ale jakby coś...... .

DTaras , nienawiść jest podstawą antysemityzmu , dlatego nie mogę z niej zrezygnować , bo jaki to wtedy antysemita.

Beżowi szybciej skumali niż zydzi że Polska nie jest przyjaznym krajem.

6054a897c03efb62328e117b3f88bb6a.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947
Wszystko to ludzkie. Hitler to był niestety człowiek i musimy z tym żyć. Też był zdeklarowanym antysemitą. Karol Wojtyła to był święty człowiek. Żyd też człowiek. W SB pracowali żydzi. Często jedyni ocaleni z rodzin a pałali nienawiścią do pobratyńców za to, że ich rodziny przetrwały. Teraz zdiagnozowano by u nich stres pourazowy. Będąc antysemitą deklarujesz również brak tolerancji sla tych, których określiłeś jako ofiary bogatszych i bardziej wpływowych krajan. Trochę to rozdwaja jaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Roman176 napisał:

Platformerski urzędnik udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta się, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze skromnej pensji urzędnika. Francuz zaprasza go do okna: - Widzi pan tę autostradę? - Tak. - Ona kosztowała 20 miliardów euro, firma wypisała fakturę na 25, a różnicę przekazała mi. Dwa lata później urzędnik francuski udaje się do Polski iodwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo, widzi wspaniały pałac więc pyta: - Dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana... Platformerski urzędnik podchodzi do okna: - Widzi pan tam autostradę? - Nie. - No właśnie...

 

Co to ma do sprzedaży ziemi obcokrajowcą? Ten żart był na początku z polskim politykiem, nie wiąże się on w ogóle z tym co pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

michałku to tak pisałem nic nie związane z tobą 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947
Nienawiść może być conajwyżej skutkiem. Gdy staje się podstawą jakiejkolwiek teorii doprowadza do spirali powoduje skrajności. Każdy problem musi wtedy zostać rozwiązany definitywnie. Himler - był zdaje się od tego specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572
Dnia 4/29/2018 o 22:08, Roman176 napisał:

 

1,Jak ty coś palniesz to ja pier**le

2,a morze alfabet nie koczy się na a i b ??   jaka doktryna propagandy ?? doktryna propagandy to za po jak ktoś miał inne zdanie to służby specjalne wjeżdżały jak wprost 

1,Riposta godna miszcza co koniecznie chciał odpowiedzieć tylko nie miał co ani jak. Intelektualiści ci zazdroszczą.

2,Obawiam się że pojecia doktryna i propaganda są ci zupełnie obce. 

23 godziny temu, Roman176 napisał:

tuska dziadek dostawał odznaczenia od german, wnuk poszedł jego ślady mieli spólna pasję  jak bardzo idzie uj***ć polaka jeden zabijał drugi zabijał gospodarczo 

A i tak mogą mu naskoczyć

23 godziny temu, daron64 napisał:

A ile to roboty,  pakuje słoiki i już krawaciarz jestem

A spoty to mam w głębokim powazaniu. Po prostu wypadałoby się przyłożyć,  tym bardziej gdy wiadomo,  że druga strona każda pier**le będzie wywlekac. 

Spoty sa dobre dla PISowców. Krótkie , zwięzłe przekazy które są wyznacznikiem jak mysleć  Yyyyy, tego, hmmm,  mysleć to za duże słowo. Przekazy mówiące jak maja uwazać i jakie mieć zdanie. TVPinfo w tym przoduje.

2 godziny temu, marekfarmer napisał:

Ukradli głód z magazynu?O.o

48 minut temu, Roman176 napisał:

ile w tym prawdy ????? tak sobie broniom  bo ??

Pewien fircyk - bez krępacji, CUD obiecał całej nacji. Trafnie uznał - lud to kupi! Lud naiwny, ciemny, głupi. No i młodzież uwierzyła, do urn wartko podążyła. I we Wronkach i w Półtusku, dali głos Donaldu Tusku. No nareszcie jest nadzieja! Naród wybrał czarodzieja. Media wielce mu pomogły, nawet Doda wzniosła modły. To co najpierw obiecywał, po wyborach odwoływał. Toż to kawał hipokryty, rude włosy, wzrok kosmity. Serki, jabłka podrożały, a indeksy pospadały! No i w końcu stał się CUD, Czary mary... mamy SMRÓD !!!
 

Pułtusku - Tusku, cud - smród  Zaiste wyszukany intelektualnie rym. IQ autora pewnie ok. 70 ? Powielający zapewne maja niżssze bo inaczej by sami tworzyli:(

Jak wstawisz tam Kurski albo Kaczyński to też będzie prawda . To jest jedna swołocz

36 minut temu, Roman176 napisał:

Z sondażu dla TVN wynika, że Andrzej Duda może liczyć na poparcie 44 proc. wyborców. Na drugim miejscu znalazł się Donald Tusk, na którego głosować chce 24 proc. respondentów. Trzecie miejsce zajął Robert Biedroń (15 proc.), a czwarte - Paweł Kukiz, z poparciem 4 proc. Polaków. Za liderem Kukiz’15 znaleźli się Władysław Kosiniak-Kamysz (2 proc.) i Adrian Zandberg (1 proc.).
 

tvn niedawno Tusk wygrywał 50% z dudą  jakieś 3 tygodnie temu co się stało łolaboga ktoś to kupuje ???

czyli pochwalasz sprzątanie ziemi polskiemu rolnikowi i słupy ??

Wtedy był sondaż zaufania a nie wyborczy. Przeczytaj , pomyśl (o ile to mozliwe) a potem pisz. Uwaga - bezwzględnie zachowaj taką kolejność.

Ile tych słupów złapali i skazali?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

jak sadzicie kiedy wiecej ziemi sprzedawano obcokrajowcom -teraz czy za rzadow po-psl ??? sprawdzcie dane minrol... jak wam sie nie chce, to podpowiem- dobrze sie domyslacie:D.

e-wniosek dziala tak dobrze, ze az przedluzono jego zywotnosc do polowy czerwca.:10_wink:, wiec spoko-kazdy zdazy wypelnic:P.........

zero to glupek -nie domyslil sie ze ci ludzie z pomorza celowo okradli ten smietnik i dali sie zlapac-w wiezieniu bedzie im lepiej niz w domu, w byle pierdlu stawka zywieniowa jest 2 razy wyzsza niz w szpitalu, do tego nie z kateringu ,zimne barachlo na styropianowej tacce, tylko smaczna, ciepla  i pozywna  strawa prosto z kuchni wieziennej- moj znajomek gotowal niedawno na monte dubienieckiemu:P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
2 minuty temu, Ulman napisał:

1,Riposta godna miszcza co koniecznie chciał odpowiedzieć tylko nie miał co ani jak. Intelektualiści ci zazdroszczą.

2,Obawiam się że pojecia doktryna i propaganda są ci zupełnie obce. 

nazwał bym to raczej twoją głupotę a ten tekst z pójściem matki  dziecka niepełno sprawnego do pracy to przebiłeś szczyt głupoty sam idź do roboty a później zaganiaj innych myślenie godne partacza komunistycznego 

od danie dziecka  a wiesz ile kosztuje opieka ??? to nie majacz taniej było dać tysiaka 

5 minut temu, Ulman napisał:

A i tak mogą mu naskoczyć

ale przynajmniej wiemy na kogo już nie oddać głosu reszta to twój problem 

6 minut temu, Ulman napisał:

Spoty sa dobre dla PISowców. Krótkie , zwięzłe przekazy które są wyznacznikiem jak mysleć  Yyyyy, tego, hmmm,  mysleć to za duże słowo. Przekazy mówiące jak maja uwazać i jakie mieć zdanie. TVPinfo w tym przoduje.

ty socjalisto ciesz się ze tanie narzekasz a gdyby poszły miliony z podatków to popierasz ??

7 minut temu, Ulman napisał:

Pułtusku - Tusku, cud - smród  Zaiste wyszukany intelektualnie rym. IQ autora pewnie ok. 70 ? Powielający zapewne maja niżssze bo inaczej by sami tworzyli:(

Jak wstawisz tam Kurski albo Kaczyński to też będzie prawda . To jest jedna swołocz

d*pę ci uraziłem ?? Czary mary... mamy SMRÓD !!! 

dzięki mam 100

8 minut temu, Ulman napisał:

Wtedy był sondaż zaufania a nie wyborczy. Przeczytaj , pomyśl (o ile to mozliwe) a potem pisz. Uwaga - bezwzględnie zachowaj taką kolejność.

Ile tych słupów złapali i skazali?

dobre ufa 50 głosuje 24 dobre też tak głosujesz i myślisz ??

2 minuty temu, jacus napisał:

jak sadzicie kiedy wiecej ziemi sprzedawano obcokrajowcom -teraz czy za rzadow po-psl ??? sprawdzcie dane minrol... jak wam sie nie chce, to podpowiem- dobrze sie domyslacie:D.

czyli jak buduje sie pod fabrykę to to samo 

od rządów do 2017 sprzedano 1700ha sam ulman kiedyś w to się bawił   sam merc buduje na 200ha 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

zydów nie wsadzamy , ale jakby coś.... .

Błędna teoria.  Antysemityzm tworzą zydzi , wmawiając innym nienawiść do zydów. Nie chcę mieć z tym problemu i aby niepotrzebnie nie udowadniać że tak nie jest wolę sam zadeklarować swój antysemityzm.  Mówię kiedy chcę, mówię co chcę, piszę o tym co wiem i jadam lepiej niż niejeden zyd ( żona smacznie gotuje).  Zboża posiane, nawozy również, opryski na czas, kukurydza w polu , jeszcze tylko 33 ha gryki i dalej będzie czas na walkę z zydowskimi bredniami. To co wyczytałem o sobie miedzy wierszami waszych wypowiedzi wcale mi nie schlebia, jednak prowokacja jest częścią mojego planu jak w....ić  prozydowskiego rozmówcę. Zaręczam ,że spora część moich wpisów nie mija się z prawdą tak samo jak pragnienie aby Polska była krajem suwerennym bez roszczeniowych zydów.  Chyba antysemita też może mieć swoje marzenia. Chciałbym aby zydzi opuścili Polską jak amerykanie Wietnam.

Jeśli wujek Adaś był wg ciebie człowiekiem to co stoi na przeszkodzie aby mu urodziny sprawić , chociażby w prywatnym lesie w ukryciu. Och ta nienawiść do wujka Adasia.

z17841090V,Chaotyczna-ewakuacja-amerykanskiej-ambasady-w-zajm.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Ani nie jesteś śmieszny ani mądry ani dowcipny a już na pewno nie myślący. Nie wiesz chłopaku co napisać wiec piszesz cokolwiek. Zaiste smutne musi byc twoje życie. Rozdwojona jaźń sprzeczna wewnętrznie socjalno -prawicowa z syndromem oblężenia głupka wioskowego. Słabo miszczu

Oczywiste że może być tak ze ufa 20 % a chce głosować 40^ lub odwrotnie. Przykład - Jarek Kaczyński , ale i to dla ciebie nie do pojecia.

Tak to jak kupiłem te 1700 ha na słupa, 

Udowodnij że matka niepełnosprawnego nie jest w stanie pracować? Dziwne że nikt się na tym forum nie połapał ze to jest nie do pogodzenia:D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro
Dnia 29.04.2018 o 11:29, marekfarmer napisał:

Ktoś  tu pisał  że  Ci  strajkujący  w Sejmie  strajkują  o  ,,minimum Egzystencjalne ,,

Ktoś  tu  pisał że  Rodziny  osób  niepełnosprawnych na Urlop  nie jeżdżą  w przeciwieństwie do JKM

http://natemat.pl/96275,iwona-hartwich-liderka-protestu-niepelnosprawnych-w-sejmie-pod-fala-krytyki-za-luksusowe-wakacje-na-facebooku

 

Jak to mówią punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Podczas przedostatniego protestu rodziców dzieci niepełnosprawnych to PiS oskarżał rządząca platformę o bezduszność, o brak pomocy dla biednych rodzin osób niepełnosprawnych... Teraz role się zamieniły i PO stawia takie same zarzuty pod adresem PiS... No i teraz nagle się okazuje, że to nie biedne rodziny tylko "zdradzieckie mordy" wypoczywające w Chorwacji....

Marek sprawdź sobie oferty Last Minute i sam się przekonasz, że wczasy za granicą potrafią być tańsze niż w Polsce... 

Dnia 29.04.2018 o 11:43, zetorki12 napisał:

Tak . Tylko że w Polsce "biedny" , to bardzo często taki , który potrafi ukryć swoje dochody . :|

Dokładnie, mam kumpla który razem z ojcem prowadzi całkiem sporą firmę rodzinną, notowaną w rankingu "Gazela Biznesu" a i tak korzysta z zasiłków rodzinnych i 500+... hehhehehe Liczy się papier, popatrz jakie fury nieraz zajeżdżają pod OPS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
40 minut temu, Ulman napisał:

Udowodnij że matka niepełnosprawnego nie jest w stanie pracować? Dziwne że nikt się na tym forum nie połapał ze to jest nie do pogodzenia:D

udowodni ze ty jesteś w stanie pracować a później zaczniemy dalej 

40 minut temu, Ulman napisał:

Oczywiste że może być tak ze ufa 20 % a chce głosować 40^ lub odwrotnie. Przykład - Jarek Kaczyński , ale i to dla ciebie nie do pojecia.

tak jak nowoczesna w tvn 30% prowadziła w sondażach xD


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Czyli miałem rację. Pisałeś bez zastanowienia, ot, byle coś pisać i znowu  się wkopałeś :D

Umiesz wykazać że rodzić niepełnosprawnego nie może podjąć pracy, czy nie?

Co do sondażowego  poparcia czy rankingów zaufania. Już nie raz dowiodłeś dobitnie że nie rozumiesz o czym mowa i nie rozumiesz czytanych treści.. Niedawno się cieszyłeś że w rankingu nie ma Tuska a jak się później okazało nie był wymieniony wśród osób spośród których można było wybierać:D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249
Napisano (edytowany)

Za po (i poorzednikow) zle

https://www.wprost.pl/507377/Polska-na-sprzedaz-Oficjalnie-w-rekach-obcokrajowcow-sa-grunty-o-powierzchni-Warszawy-a-nieoficjalnie

Za PiS - od razu lepiej.. 

https://oko.press/polskiej-ziemi-pis-sprzedal-cudzoziemcom-nieco-niz-psl-wiekszej-liczbie-glownie-niemcow-holendrow/

@jacus 

Co do celowej kradzieży-śmiechem,  żartem,  pamiętam jak znajomego kiedyś policja szukała, nie mam pojęcia za co, to sam mówił,  że na zimę trzeba będzie pójść,  że bdb schabowe maja :)

Chłopak,  a raczej Pan, bez pracy,  jakiś socjal  tylko ,  który cały przepija. A szkoda,  bo raz, że nie głupi facet,  a dwa,  że za***iscie spawa. No ale,  po co iść do pracy,  jak socjal  pozwala na jako taka egzystencję,  tzn na alko wystarczy. Do kogoś pójdzie coś pospawa,  to jeść dostanie, coś tam poklusuje i jakos się kręci. A życie mija. 

 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)
9 godzin temu, Mich9 napisał:

https://www.agrofoto.pl/articles/zarzadzanie/resort-rolnictwa-dochody-rolnikow-wzrosly-o-30/ Czy oni naprawdę są takimi debilami? Wszystko robione pod mieszczuchów, przeczytają o jak dobrze na wsi. Ku*wa brak mi słów. Ten kto powie że jurgiel był jednym z lepszych ministrów to albo jest idiotą, albo nie zna się na sytuacji rolników. Już wolałem Sawickiego przynajmniej pierdół nie opowiadał. Narobili sobie teraz problemu z ASF i nic z tym nie robią. Zaprawy na robaka też teraz w uni przyklepali. Nie będziemy mieli ich w ziemniaku i buraku. Teraz dzielenie budżetu unijnego nie zdziwię się jak dopłaty na 20-25 polecą i to bardzo. Jak chłopy nie rozrzucimy i im gnoju na wiejskiej to dalej będą się panoszyć. Kaczor miał obniżyć pensje, posłowie się zbuntowali i zostało tak jak jest...

Nie  opowiadał pierdół  ,,soweicki,,  dobre  xDxDxDxD

A te  Manifestacje  to z jakiego powodu były  za czasów  PO-PSL  z dobroci  a hasło  ,, Sawickiego Polityka dobija Rolnika,, 

Zakazy wjazdów  ciągnikami do Miast  Karanie Mandatami za strajk i tak by można wymieniać bez końca

PROW 2014-20  rozpoczął  się  dopiero w 2016   po 2 letnim opóźnieniu

Nie pamiętasz jak opowiadał  że  zamiast strajkować  rolnicy mają   wypełnić wniosku bo 500 Euro do ha można dostać.

A o tych 340 Euro  do ha  Strączkowych  to kto opowiadał ????

140 Euro  do Bydła   ????

A  ,,Frajerami,, Rolników  to kto nazwał

Z Ziemią  z zasobu skarbu Państwa  to co robili   poco w Szczecinie strajki były  ???? z tej dobroci  xDxDxD

Z ASF  mieli w 3 tygodnie sobie  poradzić  i  co  poradzili  ????

Co zrobili żeby  uchronić  Polskę przed  ASF  ????

A  zaprawy neonikotynoidowe w buraku  i roślinach  nie miododajnych  właśnie  Polskie Ministerstwo chciało  ich  postawienia  i  oto postulowało w Brukseli  Czytasz  te upadłe  gazety  i  potem opowiadasz pierdoły

8 godzin temu, lukejro napisał:

Jak to mówią punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Podczas przedostatniego protestu rodziców dzieci niepełnosprawnych to PiS oskarżał rządząca platformę o bezduszność, o brak pomocy dla biednych rodzin osób niepełnosprawnych... Teraz role się zamieniły i PO stawia takie same zarzuty pod adresem PiS... No i teraz nagle się okazuje, że to nie biedne rodziny tylko "zdradzieckie mordy" wypoczywające w Chorwacji....

 

Podczas  przedostatniego protestu w 2014  roku  tak samo wychodził kwiatki z wakacjami  nawet  sama liderka  protestu mówiła że   jest przygotowana na podobną sytuacje  jak w 2014  roku jak ją oczerniali i dyskredytowali.

I Nie wiem czy wiesz  ale  nawet   dostali  po strajku w 2014  roku  2 letni zakaz wstępu do sejmu  Rodzice  i dzieci  osób niepełnosprawnych którzy brali udział w proteście 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , a tera to z ty otwartości do narodu , to mur bedo budować dookoła Sejmu .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak popatrzeć na to co robili  ,,DOKomici,,  to wypadało by  jeszcze  wieżyczki z Armatkami wodnymi zainstalować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie wątpię że Prezesowi taki pomysł może przyjść do głowy . Antosia zatrudni jako głównego lejwodę , bo ten doświadczenie w tym ma ogromne .:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Lepiej studzić  emocje  wodą 

Jak robić  jak za  czasów  ,,Pogardy Obywatelskiej,,

Czyli  ,,Pałowanie,  podpalanie budek, prowokacje, strzelanie  do demonstrantów ,,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Jak politycy PO rozmawiali z protestującymi rodzicami w Sejmie? Oto film na którym Stefan Niesiołowski musiał uciekać

 
 
Stefan-Niesio%25C5%2582owski.jpg
 
W Sejmie trwa protest rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych, którzy domagają się większego wsparcia finansowego ze strony państwa. Krytykuje się rząd, za brak konkretnych działań.

 
 
A jak z protestującymi rozmawiali politycy PO w 2014 roku? Oto filmik z rozmów Stefana Niesiołowskiego...
 
Jak widać, to nie problem jedynie PiS. To problem wszystkich rządów, bowiem nikt przez lata na poważnie nie zajął się tym problemem...
 
fot: YouTube
 
 

Brak komentarzy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj