Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6383
5 minut temu, Roman176 napisał:

i tu cie zaskoczę media społecznościowe promują określony stany czyli lewice  wiec co jak co błędna interpretacja 

 https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1806071,Facebook-cenzuruje-informacje-To-biznes-a-nie-dbalosc-o-uzytkownikow

a morze o narodowcach też nie cenzurowali 

Określone osoby przeszukiwały media społecznościowe w poszukiwaniu określonych materiałów mających kompromitować ludzi uznanych za przeciwników. Tego dotyczyła moja wypowiedź. Nie obchodzi mnie co cenzurują media społecznościowe, ponieważ uważam je za siedlisko głupizny .  Tyle i aż tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

przecież to niemiecka strona wiocha  dla takich jacusiuw 

1 minutę temu, mirro napisał:

Określone osoby przeszukiwały media społecznościowe w poszukiwaniu określonych materiałów mających kompromitować ludzi uznanych za przeciwników. Tego dotyczyła moja wypowiedź.

wybacz źle zinterpretowałem bo czytam wasze odp od tyłu 

1483554012_fkmos3_600.jpg


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946
Pszczoły to złożony temat. Wystarczy, że silna rodzina obudzi się ciut wcześnie a przyjdą chłody i opóźnią kwitnienie i sory ale głód. Rzepak w monokulturze to także słodyszek, który włazi na lipy. To oprysk owadobójczy z racji pośpiechu i dużego areału zbyt wcześnie. Takich kwiatków jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

pomyliłeś się ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

 romus myslisz tez od tylu ?????????? przetlumacz na polski swoj post- opa cie nie nauczy jak pisac 'dojshe' zadzwon do onkla do rajchu on na zicher bedzie wiedzialB|,

czy wiocha jest niemiecka-pewnie tak samo jak ty polski.....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie pomylił . Wcześniej było wspomniane o pszczołach .Czytaj jak komentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946
Mirro - agro to też w sumie media społecznościowe...
Było wspomniane przy innej okazji ale chciałem Was lekko wstrzymać póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Nie ta siła rażenia, nie ten zasięg. Jednak tu ludzie maja jeszcze opory przed tym co zalewa Twitera czy FB. Ja widzę różnicę ale faktycznie mogłem wymienić do których piję. Moja wina. Chciałem dobrze , wyszło jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

zydów nie wsadzamy, ale jakby coś..... .

To nie moja wina ,ze nie potrafisz rozróżnić faktów od plotki.  Żydowska pomoc finansowa dla Hitlera i Niemiec z lat 30 XX wieku jest w pełni udowodniona. Nie jest to teoria spiskowa. Niemcy po kryzysie w latach 20- 30 tych świeciły gołą d..ą i bez pomocy zydowskiej finansjery nie były w stanie tego zmienić.

oto niektóre opinie w tym temacie które prowadzą do sedna sprawy:

1. "Bez znaczenia jest jaka marionetka zasiada na angielskim tronie władając imperium nad którym słońce nigdy nie zachodzi. Człowiek kontrolujący brytyjskie finanse, kontroluje brytyjskie imperium. A ja sprawuję kontrolę nad brytyjskimi zasobami finansowymi" - Nathan Rothschild

2. "Szokująca zbrodnia została popełniona przez wąską grupę sprawców nie mających żadnych skrupułów, za aprobatą większego grona, za przyzwoleniem milczącym ogółu" - Tacyt o zabójstwie cesarza Galby.

3. "5 kwietnia 1917 r. brytyjski rząd ogłosił, iż do USA udaje się Arthur James Balfour - brytyjski minister spraw zagranicznych - aby notyfikować amerykańskim bankierom, że brytyjski rząd jest gotowy oficjalnie zatwierdzić koncept wcielania w życie politycznego syjonizmu ( Deklaracja Balfoura - Arminius), w zamian za co amerykańscy bankierzy spowodują przystąpienia USA do wojny po stronie Aliantów" - William Guy Carr, "Pawns in the Games", 1958

4. "Jestem świadom tego, że prawie niemożliwym jest w tym kraju prowadzić politykę zagraniczną ( na Bliskim Wschodzie), bez akceptacji Żydów. Marshall ( były sekretarz stanu USA) i Forestall (były sekretarz Obrony USA) doświadczyli władzy Żydów nad prasą oraz presji uprawianej przez nich na kongresmenów. Jestem głęboko zatroskany faktem żydowskich wpływów w USA, które całkowicie dominują na amerykańskiej scenie politycznej i czynią prawie niemożliwym uchwalenie przez kongres czegokolwiek, co nie zostało przez Żydów uprzednio zaakceptowane. Szczególnie izraelska ambasada dyktuje kongresowi co robić - poprzez wpływowych Żydów w tym kraju" - John Foster Dulles, były sekretarz Stanu USA, wypowiedź z 1957 r. W kontekście tym warto zauważyć, iż już George Washington ostrzegał, iż USA mogą się stać "niewolnikiem" ( "slave") tych obcych nacji, które zdołają narzucić USA potrzebę uwzględniania ich specjalnych potrzeb i specjalnego statusu, metodą skorumpowania całego systemu politycznego - co w rezultacie będzie oznaczało, iż to "pełnomocnicy" tych nacji będą decydować o polityce USA a nie obywatele kraju.

5. "Nie jestem prawnikiem z wykształcenia ale od razu potrafię ich rozpoznać i powiedzieć w czyim interesie działają. Od bardzo długiego czasu wielu amerykańskich oficjeli zaangażowanych w arabsko - izraelski proces pokojowy, w tym także ja, występuje w charakterze adwokata działającego na rzecz i korzyść Izraela, uzgadniając i koordynując z Izraelem wszelkie poczynania, co odbija się niekorzystnie na negocjacjach pokojowych. Jeżeli USA chce być uczciwym mediatorem w arabsko - izraelskim konflikcie, musi działać tylko na rzecz jednego klienta: wynegocjowania konsensusu, który uwzględnia interesy obydwu stron" - Aaron Miller, amerykański dyplomata żydowskiego pochodzenia, fragment wypowiedzi z artykułu w Washington Post", 2005 r. W kontekście tym warto dodać, iż Martin Indyk - Żyd, specjalny delegat prezydenta USA do spraw Bliskiego Wschodu - został pozbawiony certyfikatu bezpieczeństwa przez amerykańskie służby specjalne oraz zawieszony, na stanowisku ambasadora - gdy był ambasadorem USA w Izraelu. Amerykanom nie wyjaśniono powodów takiego drastycznego kroku. Po kilku miesiącach certyfikat odwieszono i Indyk został przywrócony na swe stanowisko.W praktyce tego typu sytuacja oznacza, iż dana osoba została posądzona o szpiegowanie na rzecz obcego podmiotu. Takie incydenty są w USA standardem - oczywiście jeżeli chodzi o relacje na osi USA - Izrael. W przypadku szpiegowania na rzecz innych państw, agentów czekają drobiazgowe dochodzenia oraz surowe kary.

W cytacie otwierającym wątek Nathan Rothschild stwierdza, iż kto kontroluje kasę, kontroluje marionetkę władającą państwem. A jak to wygląda obecnie w USA? W podlinkowanym materiale znajduje się drobiazgowe zestawienie kontrolujących finanse USA. Jest to zestawienie z 2013 r., ciągle w zdecydowanej większości. aktualne . Co więcej, w roku tym, odejście B. Bernanke - szefa federalnych rezerw w USA - było już przesądzone ( współodpowiedzialny - co też ciekawe - za kryzys z 2008 r.) i autor rzeczonego artykułu stawiał tezę, iż zgodnie z dogmatem rothschildowskim kolejny Żyd zostanie wyznaczony na to stanowisko. Podawał nawet trzy nazwiska kandydatur. Dzisiaj już wiemy, iż jego prognoza okazała się trafna. Autor artykułu jak Nostradamus przewidział przyszłość!!! Obecnie B. Bernanke zastępuje Janett Yellin, która jest Żydówką.

i dalej jakby na ereksia zamówienie artykuł  dzis na Onecie:

Skąd Hitler miał pieniądze na wojnę? Bogusław Wołoszański -Nesweek-20.04.2018

a tam czytamy miedzy innymi:

"W tym czasie Dulles działał na swoim poletku. Stany Zjednoczone uruchomiły pomoc gospodarczą dla Niemiec, co było o tyle dziwne, że po zakończeniu I wojny światowej demonstracyjnie odcinały się od europejskich spraw.

Amerykańskie pożyczki

Idea planu pomocy wyszła od Komitetu Reparacji Wojennych, zaś jej wykonanie polecono jednemu z członków tej organizacji, Charlesowi G. Dawesowi. Jego doświadczenie polityczne nie było zbyt duże, bardziej był znany jako kompozytor i pianista samouk. Można uznać, że o nowej roli Dawesa przesądziła przynależność podczas I wojny światowej do bractwa Delta Upsilon założonego w 1834 r. albo jego przyjaźń z generałem Johnem J. Pershingiem, dowódcą wojsk amerykańskich w Europie. W zespole Dawesa był Owen Young, prezes… General Electric, koncernu J.P. Morgana, a także członek bractwa Delta Kappa Epsilon działającego na Uniwersytecie Yale. Kilka lat później miał stać się autorem kolejnego planu pomocy dla Niemiec.

Realizując plan Dawesa, wielkie syndykaty bankierskie z USA przekazały do Niemiec w ciągu dwóch lat (do 1926 roku) 975 milionów dolarów. Niemiecki minister finansów zanotował: „W 1925 i 1926 roku nie było tygodnia, aby przedstawiciele grup amerykańskich banków nie przychodzili zobaczyć się ze mną w sprawie udzielenia pożyczek”.

Ważne było, na co przeznaczono kredyty. Z 975 milionów dolarów 826 milionów popłynęło do wielkiego przemysłu. Umożliwiły zrealizowanie pomysłu Schachta, z którym dwa lata wcześniej zwrócił się do Dullesa: założenie wielkich karteli.

W 1925 r. z połączenia sześciu największych niemieckich firm chemicznych powstał Interessen-Gemeinschaft Farbenindustrie AG (Wspólnota Interesów Przemysłu Farbiarskiego), w skrócie IG Farben. Dwa lata później do gry włączył się amerykański Standard Oil,

zainteresowany patentem Friedricha Bergiusa, kupionym przez IG Farben. Ze współpracy zaczął się wyłaniać międzynarodowy kartel, do którego weszły, obok IG Farben i Standard Oil, brytyjskie Imperial Chemical Industries (ICI) i Shell Oil of Britain oraz DuPont of America. IG Farben stał się czwartą korporacją świata za amerykańskimi gigantami.

Związki Niemiec z gospodarczym mocarstwem zza oceanu się zacieśniały. Zakłady Kruppa pożyczały w amerykańskich bankach ogromne kwoty. Amerykańskie firmy zakładały przedsiębiorstwa w Niemczech. Ford Motor Company wybudował fabryki w Berlinie i Kolonii, General Motors wykupił zakłady samochodowe Opla w Rüsselsheim. Banki niemieckie brały zagraniczne kredyty, aby inwestować w gospodarkę"

urojenia, teorie spiskowe, a może fakty? Co na to ignoranci z Agrofoto?   W tym całym materiale unika się  jak ognia wskazania ,że mówiąc o bankierach , politykach czy pomagierach Wujka Adasia wskazuje się amerykanów , a nie zydów. Ich tam  po prostu nie ma.

 

 

19275099_271798929892692_182576864540587898_n.jpg

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

widzisz od tego czasu sporo minelo- wiem wam chorym czas biegnie inaczej- niedaleko mnie mieszka taki czlowiek jak ty -o wydarzeniach sprzed 30-40 lat opowiada jakby wydarzyly sie wczoraj....... a amerykanie juz  opla sprzedali:D. jakie tamte wydarzenia maja wplyw na dzien dzisiejszy -taki jak kazde z historii-staly sie i sie nie odstana, chyba ze w chorej wyobrazni.

dzisaj to niemieckie banki pozyczaja polskiemu rzadowi pieniadze i to nie w setkach milionow tylko dziesiatkach milaiardow.....taki chichot historii


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale Ty też często wracasz do przykładów z historii . ¬¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946
Pamiętasz jeszcze jak napisałem, że Hitlera od śmierci ocalili żydzi? Pal licho, że nie był niemcem. Napisz jeszcze co to był ku klux klan. Czy Ford był antysemitą oraz jaki miał stosunek do komunistów i związków zawodowych. Sprawę trzeba ogarnąć w całości. W latach 20 i 30 wielu amerykanów zafascynowanych komunizmem wyemigrowało do ZSRR. Rewolucja Październikowa i osłabienie Europy wielką wojną narobiły dymu na cały świat i każda opcja w kronikach tamtych czasów znajdzie coś dla siebie. Ciekawe są zależności udziału Stanów Zjednoczonych Ameryki w wojnie w Wietnamie od wielkich finansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
21 minut temu, ereksio napisał:

urojenia, teorie spiskowe, a może fakty? Co na to ignoranci z Agrofoto?   W tym całym materiale unika się  jak ognia wskazania ,że mówiąc o bankierach , politykach czy pomagierach Wujka Adasia wskazuje się amerykanów , a nie zydów. Ich tam  po prostu nie ma.

 

Zakładam ci bankierzy że byli obywatelami USA. Poszło źle , dlatego woli się widzieć w nich Żydów niż obywateli USA. Pomoc obróciła się przeciwko pomagającym i kilku sprzymierzonym. Świat zna takie przypadki a szczególnie żołnierze ginący od uzbrojenia przez własne państwo przeciwnika z którym przyszło im walczyć. Taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247
54 minuty temu, Roman176 napisał:

wyszyłeś na głupka bo inni polubili a to znaczy ze zrozumieli 

1504638884_ny4s6q_600.jpg

Ty lajki jesz marka,  marek Ciebie.  Faktycznie wyznacznik zrozumienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946
Reksio - chronologia - hitler do władzy doszedł w 33 roku a usa chciały zrobić biznes na ogarniętym kryzysem kraju tak jak napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

zetorki-historia magistra vitae est- niestety teraz nikogo juz nic nie uczy-z wami na czele¬¬.

dtaras-a jakie to ma dzisaj znaczenie, jesli historia sie powtarza to zawsze  jako parodia, teraz mamy parodie prl-u......gomulka-prezes, gierek-bankster, jaroszewicz-duda, urban-kurski, mesner-szydlo. i tak mozna dlugo wymieniac:D.

bankier zawsze szuka pieniedzy- jaki bank prowadzil nieudany proces przejecia przez rosjan  azotow tarnow ??? domyslacie sie ???? nazwisko prezesa pewnie kojarzycie ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko że historię często lubi się kreować , a niewygodne fakty pomijać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568
3 godziny temu, marekfarmer napisał:

 

Czyli  widzisz  Rząd  zrobił  tak jak ty  pisałeś   więc  chyba  jesteś  zadowolony  ?????

Jak ,,zdrowe  nieroby,, przepijają  500+  to  potem dostają   go  w postaci  Rzeczowej  nie  finansowej

Masz  rację  dali jednym 500+  to  kolejni też  chcą  i to  koło   się  nigdy  nie domknie

 Powinni  posłuchać  chyba  Laureata  Pokojowej Nagrody  Nobla  z Polski on  dawał radę  Rządowi  donalda tuska  co zrobić  z  protestującymi  ?????

Ale  z tymi z sejmu  to powinni raczej go nie posłuchać  tylko  zawieść  ich ładnie do domów  bo przecież  dostali   to o co  postulowali na początku protestu  bo Sejm to nie hotel

 

Jesli ode mnie by to zależało to nie dawał bym nic ale też nie dał bym 500+.

Jak  już mają dawać to w formie rzeczowej tak jak pisałem powyżej. Jednak wtedy jeden warunek - niepełnosprawny idzie pod opiekę dzienną a rodzić do roboty.

Jesli wyłowią kompletnych patoli to dają 500 w postaci rzeczowej ale ile jest takich co wg opieki społecznej nie ma problemów z gorzałką a  przepijają pokątnie.

2 godziny temu, marekfarmer napisał:

Nie rozumiesz mnie bo ja nie oglądam TVP Info  ani  Republiki, Za Czasów  ,,Pogardy  Obywatelskiej,  to i owszem oglądałem Republike   oglądałem nawet  przesłuchanie ,, gajowego,,  które  inne stacje  Telewizyjne miały zakaz  pokazywania  gawiedzi  :) 

Jesli nie oglądasz to strasznie dziwna jest zgodność poglądów z doktryną propagandy. Tyle razy Cejrowskiego z Rachoniem wklejałeś i nie widziałeś TVPifo?

1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Tak się zastanawiam . Nie mam nic do tego człowieka , ale dlaczego dzisiaj już któryś raz z kolei widzę albo jakiś wywiad , lub inną wzmiankę na której w roli głównej Patryk Jaki ?

Lansuje sie chłopaczyna. Reżimówka promuje go na prezydenta Wawy.

49 minut temu, jacus napisał:

jaki kariere polityczna rozpoczal jako radny opola z ramienia "pogardy obywatelskiej" sporo mu z tego zostalo...  potem go z pis-u wylali i na kolanach z ziobra wrocil- on nie jest czlonkiem pis-u -podobnie jak wiekszosc kandydatow w wazniejszych miastach-braki kadrowe czy widmo porazki-wodnapanienka tez do pis-u nie nalezy.

W PIS już nie było kadr by obsadzić marszałka sejmu i został Kuchciński. Tam nie ma samodzielnie myślących i działających ludzi bo to za nich prezes robi.

39 minut temu, Roman176 napisał:

wyszyłeś na głupka bo inni polubili a to znaczy ze zrozumieli 

Ty tez popierasz i lubisz coś czego nie rozumiesz i jeszcze uważasz się za prawicowca:D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600
22 minuty temu, zetorki12 napisał:

Ale Ty też często wracasz do przykładów z historii . ¬¬

bo on o siebie opowiadał 

1 godzinę temu, jacus napisał:

a na polski mozesz przetlumaczyc ???? jak otwierasz flaszke to zamknij komputer- to podstawowa wiedza ktora powinien posiadac poczatkujacy internauta........

wystarczy ze ja rozumiem i zauważyłem ze dużo ludzi  podałem przykład  jeden tytuł a zdanie w zdaniu onety wp nessleyki i miedzy innymi wiocha  no ale jak tyle lat stąpasz po ziemi i dalej tego nie pojąłeś ...  masz jakieś podstawy uważać ze teraz pije ??? też   tak myślałem zero logiki argumentacji tak obrażasz ludzi bo tylko tyle potrafisz ...

8 minut temu, Ulman napisał:

Jesli ode mnie by to zależało to nie dawał bym nic ale też nie dał bym 500+.

Jak  już mają dawać to w formie rzeczowej tak jak pisałem powyżej. Jednak wtedy jeden warunek - niepełnosprawny idzie pod opiekę dzienną a rodzić do roboty.

Jesli wyłowią kompletnych patoli to dają 500 w postaci rzeczowej ale ile jest takich co wg opieki społecznej nie ma problemów z gorzałką a  przepijają pokątnie.

jak ty coś palniesz to ja pier**le

8 minut temu, Ulman napisał:

Jesli nie oglądasz to strasznie dziwna jest zgodność poglądów z doktryną propagandy. Tyle razy Cejrowskiego z Rachoniem wklejałeś i nie widziałeś TVPifo?

2 godziny temu, zetorki12 napisał:

a morze alfabet nie koczy się na a i b ??   jaka doktryna propagandy ?? doktryna propagandy to za po jak ktoś miał inne zdanie to służby specjalne wjeżdżały jak wprost 

a jak jesteś taki tępy i nie widzisz dzisiaj różnicy  to świadczy o twojej głupocie bo podpowiem ci dzisiaj jeden czeka na drugiego potkniecie 

oj przepraszam twoje myślenie sponsoruje Niemiec   

12 minut temu, Ulman napisał:

Ty tez popierasz i lubisz coś czego nie rozumiesz i jeszcze uważasz się za prawicowca:D

krzysztof kolumb na horyzoncie się znalazł 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

A wracając do jakiego -  zostawiając już jego Pragę, czytaliscie skąd wziął warszawiaków do spotu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

Pragi czeskiej ......


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj