Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daron64    4256
12 minut temu, Roman176 napisał:

przecież masz komisje która się wszystkim zajmuje liczy głosy ważne nieważne karty wyborcze itp oni policzą ile nie głosowało  a w każdym urzędzie masz takie urzędniczki co księgują kary i mandaty itp  

OK,  to przy obecnej frekwencji i ilości uprawnionych ile kar by trzeba było nałożyć? Kto by to robił? 

Siedziałem w urzędzie w księgowosci i żadnych kar i mandatów nigdy nie księgowalem.. Czyli te pieniądze miałyby iść dla samorządów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

ulman morze skomentujesz mi propaganda tvn i specjalisty po  na temat świadczeń dla opiekunów osób niepełnosprawnych ?????????   jakoś cicho z twojej strony 

1 minutę temu, daron64 napisał:

Siedziałem w urzędzie w księgowosci i żadnych kar i mandatów nigdy nie księgowalem.. Czyli te pieniądze miałyby iść dla samorządów? 

jesteś pewny tego co napisałeś......... ????


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Proponuje skończyć obecną dyskusję a potem przejść do prropagandy TVN który pewnie znowu kłamie. Umiesz odpowiedzieć czy znowu bedzie brawurowa ucieczka od tematu?xD

Daron, obywatel nie ma pojęcia ale ma wiare że władza ma racjęCiemny lud wszystko kupi . Tak jak koledzy bronili idei płotu przeciw ASF. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

zadałem ci pytanie

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

No nie wiem,  pewnie ty mi powiesz..

Chyba, że chcesz jakieś upomnienie czy odsetki podciągnąć pod to.  A w ogóle o jaki urząd chodzi? Gminy,  starostwo,  skarbowka? To kto będzie to wystawial i ile tego będzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Ty nienormalny jesteś? Pytam cie któryś raz i ty nie raczysz odpowiedzieć a chesz żebym ci odpowiadał na namiastke  pytania jaką jest to zdanie "ulman morze skomentujesz mi propaganda tvn i specjalisty po  na temat świadczeń dla opiekunów osób niepełnosprawnych ?????????   jakoś cicho z twojej strony " w którym jest tylko ucieczka od tematu i niemożności intelektualnej wybrniećia z głupoty samodzielnie wymyslonej. Chetnie odpowiem na wszystkie twoje pytania jak zakończymy odbecną dyskusję. Oczywiście teraz zachowasz się jak dziecko i napiszesz ze jeśli jak nie odpowiem na twoje niby pytanie to ty nie odpowiesz na mojexD. Jak się  nie ma pojecia co się proponuje i o czym pisze to potem tak trzeba się ratowac


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

tak w tvn tłumaczą niską frekwencją  mówi politolog, prof. Antoni Dudek. Według niego, w przypadku młodego pokolenia, jest to wina szkoły i systemu edukacyjnego, który zniechęca do udziału w demokracji i życiu publicznym, a jeśli chodzi o starszych, to przeświadczenie, że nie ma to żadnego znaczenia i nawet jak wrzucą kartkę do urny raz na jakiś czas, to i tak nic się nie zmieni. 

2 minuty temu, Ulman napisał:

Ty nienormalny jesteś? Pytam cie któryś raz i ty nie raczysz odpowiedzieć a chesz żebym ci odpowiadał na namiastke  pytania jaką jest to zdanie "ulman morze skomentujesz mi propaganda tvn i specjalisty po  na temat świadczeń dla opiekunów osób niepełnosprawnych ?????????   jakoś cicho z twojej strony " w którym jest tylko ucieczka od tematu i niemożności intelektualnej wybrniećia z głupoty samodzielnie wymyslonej. Chetnie odpowiem na wszystkie twoje pytania jak zakończymy odbecną dyskusję. Oczywiście teraz zachowasz się jak dziecko i napiszesz ze jeśli jak nie odpowiem na twoje niby pytanie to ty nie odpowiesz na mojexD. Jak się  nie ma pojecia co się proponuje i o czym pisze to potem tak trzeba się ratowac

przecież za po i w latach 2000  była frekwencja zaledwie 40%  nawet 36  to co słyszałeś od kogo jakie wytłumaczenie no słucham coś się zmieniło ktoś coś robi ???????????

 

10 minut temu, daron64 napisał:

No nie wiem,  pewnie ty mi powiesz..

Chyba, że chcesz jakieś upomnienie czy odsetki podciągnąć pod to.  A w ogóle o jaki urząd chodzi? Gminy,  starostwo,  skarbowka? To kto będzie to wystawial i ile tego będzie? 

gmina  

a jeśli w mieście to starostwo 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

A w Korei jest frekwencja 100% u ruskich 80% a w Bangladeszu 16% no i co z tegoO.o  Nikt nic z tym nie robił  nie robi bo po co? . Jak nie chca głosować to ich nie przymusisz.. Ja sie pytam po co ma być nakaz i co on zmieni jak przychodząc na wybory  będą oddawali niewaźny głos od sytuacji gdy nie oddają go wcale. Czemu to ma służyć? Co to zmieni w wynikach wyborczych? Umiesz odpowiedzieć czy zaraz wkleisz znowu coś by nie odpowiedzieć i będziesz próbował zmienić temat.

Umiesz odpowiedzieć jak dorosły normalny zrównoważony człowiek czy nie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

Ok,  a kto wystawia mandat/decyzję? Kto rozpatruje odwołania? 

Kasa idzie na samorząd? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
12 minut temu, Ulman napisał:

A w Korei jest frekwencja 100% u ruskich 80% a w Bangladeszu 16% no i co z tego

czyli mam rozumieć ze obwe i inne organizacje obserwujące nigdy nie pisały ze tam wybory są fałszowane i legalne ??

ze wszyscy legalnie startują jak w polsce xD 

10 minut temu, daron64 napisał:

Ok,  a kto wystawia mandat/decyzję? Kto rozpatruje odwołania? 

Kasa idzie na samorząd? 

tam gdzie dostajesz mandat miejscowość tam wpływa kasę za mandat 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Daron kasa pójdzie na Toruń i TVP albo na biedne dzieci które rozmiękczają lewaków.:/ Nie wazne szczegóły i że nic to nie da . Ważne że wpiszemy  że frekwencja jest 95% i rząd ogłosi sukces. Krzyżyków sobie nastawiaja sami a jeśli nie to przegrają wybory co będzie przejawem buntu. W najlepszym razie nie zmieni to wcale wyniku wyborów jeśli niechcący głosować wrzucą nie ważny głos. Powstanie  masa przepisów potem zatrudnią armię urzedników a my jak zwykle za to zapłacimy. Zadaje więc najprostsze podstawowe pytanie - po co? Co mamy tym osiągnąć? 

Nie wiem co masz rozumieć bo z rozumieniem ty masz najwyraźniej wielkie problemy

Spróbujmy po raz kolejny " Ja sie pytam po co ma być nakaz i co on zmieni jak przychodząc na wybory  będą oddawali niewaźny głos od sytuacji gdy nie oddają go wcale. Czemu to ma służyć? Co to zmieni w wynikach wyborczych? "


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
2 minuty temu, daron64 napisał:

Ok,  a kto go wystawia

policja straż miejska 

2 minuty temu, Ulman napisał:

Spróbujmy po raz kolejny " Ja sie pytam po co ma być nakaz i co on zmieni jak przychodząc na wybory  będą oddawali niewaźny głos od sytuacji gdy nie oddają go wcale. Czemu to ma służyć? Co to zmieni w wynikach wyborczych? "

a tym ze nie bd sztucznego alibi ze młodzież nie chodzi  złe wychowanie albo jak ty piszesz bo są leniwi  

tak jak teraz jest 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

No i co to da oprócz dobrego wrażenia i  pozoru spełnienia obowiązku obywatelskiego? Pójda na wybory oddadzą  niewazny głos i co z tego? Co to da?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
38 minut temu, Ulman napisał:

Pytam cie któryś raz i ty nie raczysz odpowiedzieć a chesz żebym ci odpowiadał na namiastke  pytania jaką jest to zdanie "ulman morze skomentujesz mi propaganda tvn i specjalisty po  na temat świadczeń dla opiekunów osób niepełnosprawnych ????????? 

gdyby było to ttvp to byś srał od rana 

Hipokryci. W 2013 odrzucają projekt podniesienia świadczeń dla opiekunów osób niepełnosprawnych. Dziś pierwsi do rozliczania z tvn wiec głupota nie zna granic 

3 minuty temu, Ulman napisał:

No i co to da oprócz dobrego wrażenia i  pozoru spełnienia obowiązku obywatelskiego? Pójda na wybory oddadzą  niewazny głos i co z tego? Co to da?

i co im zarzucisz ze młodzież nie chodzi są leniwi  ??????? gdy pkw poda ze 40% głosów było nieważnych to zostanie to bez głosu ???

jeśli bd miała partia 30% głosów  a nieważnych 40% o czym to bd znaczyło no własnie 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

Policja i straż miejska.... Czyli PKW liczy ile głosów oddano,  tworzy listę osób,  które nie wzięły udziału w głosowaniu,  potem te listę przekazują dla policji i straży miejskiej,  te wystawiają mandaty i je zanoszą,  rozsylaja.  Nie opłaca sie np na poczcie tylko idziesz do urzędu,  który to też musi mieć listę u siebie,  żeby móc to zaksięgowaniu... Może jeszcze kogoś chcesz w to wciągnąć... Np organ odwoławczy?  Skoro policja,  to zawsze jest regulka-czy przyjmuje Pan mandat,  ma pan prawo nieprzyjecia,  wtedy zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do sądu. Czyli sąd... 

Coś pominąłem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
10 minut temu, Roman176 napisał:

gdyby było to ttvp to byś srał od rana 

Hipokryci. W 2013 odrzucają projekt podniesienia świadczeń dla opiekunów osób niepełnosprawnych. Dziś pierwsi do rozliczania z tvn wiec głupota nie zna granic 

i co im zarzucisz ze młodzież nie chodzi są leniwi  ??????? gdy pkw poda ze 40% głosów było nieważnych to zostanie to bez głosu ???

jeśli bd miała partia 30% głosów  a nieważnych 40% o czym to bd znaczyło no własnie 

Bedzie znaczyło tyle samo i dokładnie to samo co 40% osób które teraz nie uczestnicza w wyborach. 

Co te twoje śmieszne propozycje maja zmienić oprócz statystyk PKW i urojonych wniosków że co innego znaczy 40% nieważnych głosów od 40% nie oddanych z powodu absencji.

 

Daron , ja bym jeszcze dodał że jak trafi na bezrobotnego to mu wejda na hipotekę a jak nic nie ma to będzie musiał odpracować w nowo utworzonych do tego celu hufcach pracy. Socjalizm to zaiste ustrój który walczy dzielnie z przeciwnościami które spowodował. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Czyli  powinieneś się cieszyć  dostaniesz  kasę

xDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ulman Zetorki12 

Jakie jest  wasze zdanie na temat tego protestu   Rodziców  osób niepełnosprawnych

Powinni dostać  więcej  Socjalu  czy  też  nie  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

Do mnie pisałeś o dostawaniu? 

 

Teraz już nic na Polsacie nie mówili o solidarności,  tylko,  że 60 parę % kasy ma być ze środków unijnych,  a reszta rząd,  samorządy itd.  Ktoś im wypomniał,  że ta kasa unijna to jeszcze wynegocjowana przez Tuska.  Na to pan z pisu nie odpowiedział. 

 

A co powiesz o nie wpuszczeniu masazystow? Albo babka mówiła,  też w Polsacie,  więc nie wiem czy to dla ciebie źródło informacji,  że jedna kobieta z synem wyszły z Sejmu do lekarzem czy masażysta i już ich nie wpuszczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
Lewaków... Czy jeżeli uważam, że ludziom trzeba pomagać dając wędkę, nie rybę to jestem lewakiem? Jeżeli postawię granicę tej pomocy i w przypadku braku perspektyw odłączę delikwenta od asysty to jestem masonem? Kwestia socjalizmu nie jest prosta. Nasze państwo należy do tych opiekuńczych i daniny solidarnościowe zaczynają się od FUZ podczas gdy w społeczeństwach gdzie jest szacunek do ludzi słabszych i starszych nieobciążona daninami rodzina zajmuje się nimi sama. Czy taki model jest lepszy? Nie jestem przekonany - czy w takim razie znów jestem lewakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

Ulman Zetorki12 

Jakie jest  wasze zdanie na temat tego protestu   Rodziców  osób niepełnosprawnych

Powinni dostać  więcej  Socjalu  czy  też  nie  ???

Jak kiedyś zrozumiesz, że chodzi o zapewnienie egzystencji osobom niepełnosprawnym a już dorosłym to daj znać. Rodzice wiecznie żyć nie będą. z chwilą ich śmierci ci ludzie i tak zostaną sami. To nie socjal. Tym bardziej że niepełnosprawni przebywają w domach a nie ośrodkach opieki, więc relatywnie koszty ponoszone przez państwo są mniejsze. 
Rodzina zapewnia opiekę, przyjazne środowisko i chroni przed przejściem w stan warzywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

To najlepszy rząd dla rolników w historii!!! Już drugi rok z rzędu kiedy przeciętny dochód z rodzinnego gospodarstwa rolnego rośnie o co najmniej 30% rok do roku!!!

http://beta.agrofoto.pl/finanse/podatki-rachunkowosc/jurgiel-dochody-z-rodzinnego-gospodarstwa-rolnego-wzrosly-w-2017-r-o-ponad-30-proc,78081.html

Jak tak dalej pójdzie, to na koniec kadencji nasze dochody będą większe o 120% w porównaniu do 2015r... :D

Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam minister Jurgiel, niech żyje nam!!!

A tak na poważnie nie wiem co on jara, ale lepiej niech to odstawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj