Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5575
1 godzinę temu, Roman176 napisał:

cwaniak siedział i bawił się kom jak by wiedział jak bd wyrok zero skruchy tylko cwany uśmiech  

Na nagraniu facet jest widoczny z przerwami  od 1,07 do 1,35 min nagrania. Możesz wskazać gdzie on się bawi komórką, gdzie ma cwany uśmiech i jak powinna wyglądać skrucha? 

3 minuty temu, Zbyszko napisał:

Ulman . Coś odwracasz kota ogonem . Widzisz 50 zł to nie dużo tylko tu chodziło o większą  stawkę . Zmiana prawa aby SA nie zajmował się takimi sumami to mogłoby być ale tu chodzi o interpretacje prawa . Któryś z tych sądów źle rozpatrzył sprawę i źle wydał wyrok tylko który ? Przy takiej prostej sprawie ? To co się dzieje przy skomplikowanej jak roztargniony sędzia będzie to rozpatrywał . Nie odniosłeś się do izb dyscyplinarnych .

 

Kota ogonem to prezes odwraca:)

Napisałeś że tak i tak powinien SN zrobić bo przyniosło by to określony efekt polityczny. Takie jest właśnie myślenie o sądach w narodzie.  Nie maja orzekać bezstronnie tylko osiągac określone efekty polityczne. 

Interpretacja prawa może byc szeroka bo ono na to pozwala i to je trzeba zmienić by wykładnia była prosta i jednoznaczna.

Izby dyscyplinarne w wykonaniu PIS to narzędzie polityczne. Jeśli masz szerokie możliwości interpretacji,  czego PIS nie chce zmieniać  to za "złą" interpretację czyli nie podobającą się aparatczykom będą leciały dyscyplinarki. Gdyby prawo było proste i jednoznaczne to nie trzeba byłoby nikogo dyscyplinować bo pola manewru by nie było w orzekaniu.

Alamo - a może jak byłoby inne prawo i nie mógł by sie odwołać. Skorzystał z istniejącego prawa i procedur i cie wydupczył. Nieznajomość prawa szkodzi i jest mniej wiecej po połowie tych co są z sądów zadowoleni i tych co widzą układ. Tak jest od  zawsze.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

widziałem to w tv a wiec ci nie dam linka 

ulman ty tu sprawujesz jakiegoś sekretarza wychowawczo opiekuńczego  kc pzpr ?? 

dwoisz się i troisz dobrze płacą ?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

zydzi nie wynalezli leku na schizofrenie paranoidalna ????????? 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
13 minut temu, Roman176 napisał:

widziałem to w tv a wiec ci nie dam linka 

ulman ty tu sprawujesz jakiegoś sekretarza wychowawczo opiekuńczego  kc pzpr ?? 

dwoisz się i troisz dobrze płacą ?? 

Ja ci dam linka http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-02-20/sn-uniewinnil-sedziego-oskarzonego-o-kradziez-50-zl/?ref=kafle

Gdzie tam jest zabawa komórką i cwany usmiech? Jestes w stanie wskazać gdzie to jest  czy jak zazwyczaj ci się wydawało:S A może ty jesteś specem od fake newsów:D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
12 minut temu, Ulman napisał:

 

 

 Skorzystał z istniejącego prawa i procedur i cie wydupczył. Nieznajomość prawa szkodzi.

 

Chyba Tobie.Rzeczywiście masz w sobie pewnie braki, to po raz,po dwa nie znajoma Ci jest zasada procedur.Przeczytaj i zastanów się jak bez sensu napisałeś..

Jakiekolwiek posunięcia drugiej strony winne być na piśmie przedstawiane,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

No to jak złamane zostało prawo i procedury to sie chłopie odwołuj a nie biadolisz. Samo się nie zrobi i nie spadnie jak manna z nieba. Możesz to nawet do Ziobry albo do GP zgłosić. Taki temat powinni szybko podchwycić bo śledzą niegodziwości wszędzie gdzie sie da.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
znowu Ja nie w temacie. nie wiem czy jest taki temat "kumpel z woja" pisze z apki. SLUZYLEM W BRWP WARSZAWA 1KRWP 07/08 ZAŁÓŻ KTOŚ TEMAT O WOJU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
a skąd wiesz że to rzyd :) wymyslil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132
16 minut temu, 30pawel napisał:

znowu Ja nie w temacie. nie wiem czy jest taki temat "kumpel z woja" pisze z apki. SLUZYLEM W BRWP WARSZAWA 1KRWP 07/08 ZAŁÓŻ KTOŚ TEMAT O WOJU.

Spróbuj sam założyć a zacznij tutaj może Ci się uda? tylko nie wiem do jakiego działu to pasuje o ile w ogóle  Agro-Foto  jest właściwym na temat wojskowy portalem? najwyżej temat będzie do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
ale jest cos takiego jak HYDE PARK? czyli chyba o wszystkim i o niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

Nigdy tematów nowych nie zakładałem i widzę, że już Ci nic nie doradzę więcej czego byś sam nie potrafił ustalić i pewnie tak bo z Polityką wojsko mieszać to dyktaturą zalatuje;) :224_monkey:

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
post pierwsza klasa. :) do dyktatora to mi daleko. ja byc ze wsi i tylko w temacie bym wiedzial co napisac a co dalej to dla mnie czarna magia. :) ja dopiero 6miesiecy temu pomimo prawie 30lat nauczylem sie tego czegos dotykowego urz ywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

tu było nieskuteczne szkolenie zakładania postów ale chyba "ślepy kulawego prowadził" bom jeszcze tematów tu żadnych nie tworzył a doradzać chciałem.:ph34r:

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
kuzwa co ja harry potter czy jak. hokus pokus nie dla mnie te czary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

Raczej dziwnie by wyszło gdyby temat wojskowy "dysydent" zakładał a i niewiele ja mam na ten temat do powiedzenia zatem może kto inny założyć się podejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
he he racja. moze ktos sie podejmie. a nie wiesz czy z tej apki da sie wyslac pw np. do Ycentego i czy ta wiadomosc bedzie tylko dla niego dostepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3132

Nie znam tej apki i nie wiem co potrafi a czego nie, sam nie mogę znaleźć tu jakiej pomocy czy regulaminu jakiego.

Możesz zalogować się z jakiego laptopa lub komputera aby tworzenie tematu dokończyć może będzie łatwiej. Ja też w pełni nie znam możliwości ani struktury tego portalu a tylko to co mi dotychczas było potrzebne.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jurgiel na prezydenta !

Dobra zmiana - kuźwa ich mać .

Jedna i ta sama banda od lat - Nagrody , przywileje , kolesiostwo , znajomości ...

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Wczoraj jakiś członek dobrej zmiany tłumaczył  nie można dac wojewodom za wysokiej pensji bo cośtam ale żeby  urzednicy nie ulegali pokusie korupcji to trzeba ich nagradzać innymi sposobami. Czy to znaczy że urzednicy PIS maja jakiekolwiek pokusy związane z korupcją? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Jurgiel na prezydenta !

Dobra zmiana - kuźwa ich mać .

Jedna i ta sama banda od lat - Nagrody , przywileje , kolesiostwo , znajomości ...

Nie irytuj się. Zaraz Marek zacznie udowadniać, że jednak zmieniło się, bo poprzednicy nie szeleścili tak banknotami przeliczając wypłaty.

Edytowano przez agromatik
  • Like 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695
13 godzin temu, Ulman napisał:

Widzisz jak ty sam wplatasz polityke w sprawy sadów. Ty byś tak zrobił bo przyniosło by to taka a taka korzyść polityczną. Jak sądy maja byc niezawisłe za PISu jak takie jest myslenie  suwerena?

Nie pytam co byś zrobił na ich miejscu tylko jaki wyrok byłby według ciebie sprawiedliwy i dlaczego. 

Chyba nie doczytałeś. Napisałem że każdy kto by rozpatrywał takie bzdury za 50 Pln wyżej niż na poziomie pierwszej instancji powinien dostać naganę za za zajmowanie sie pierdołami. niestety prawo jest takie że muszą się tym zajmować i bez zmiany prawa pozostanie jak jest. 

To ja już nie wiem czy ty popierasz ten wyrok SN czy nie . Według mnie potrzymanie wyroku byłoby słuszne i w części by odbudowało wizerunek sądu ale ty zawsze widzisz jakieś korzyści polityczne  i wplatanie . 

A kto według ciebie powinien dać tą naganę temu sędziemu ?   

Zawsze wyrok jest sprawiedliwy gdy jest zgodny z obowiązującym prawem . Można dyskutować czy prawo jest nie za surowe . Chyba sędzia jak sądzi innych to powinien wiedzieć co go czeka za takie sprawy .

Niby w jednym poście byś go ukarał tylko inaczej a jednocześnie mam wrażenie że bronisz wyroku SN .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj