Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

galeria
Lely Terra
Bogdan675    1635

o były czasy! Grudzień 2011 rok, PO chwile wcześniej wygrywa drugi raz z rzędu wybory parlamentarne, zadłużanie kraju oraz wyprzedaż majątku narodowego idą w doskonałym tempie, a firmy takie jak Amber Gold mogą działać bez przeszkód. Przy okazji i Józef Bąk dostaje na boku swoją dolę, i kasa na film o Wałęsie się znajduje. W podziękowaniu baronowie PO z Pomorza postanowili zrobić szopkę z ciągnięciem samolotu Marcina P. po pasie startowym, a wszystkim dyrygował nie kto inny jak sam TW Bolek. To były czasy… 
Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/przypominamy-baronowie-po-i-tw…/

safe_image.php?d=AQD7PygezPCXltzb&w=476&
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
a dlaczego mają być ci sami sędziowie ubecy, hm to co nie da się ich zastąpić nikim mało jest młodych ludzi aplikujących na sędziego, właśnie wtedy się nie dało bo beton stary nie dopuszczał młodych a teraz wiek emerytalny przekracza j spadowa i niech młody wejdzie bo starzy nie są do zastąpienia, co PiS zrobił w dwa lata heh 500 na drugie i dalsze dziecko a jak masz kiepsko i na pierwsze ludzi stać na dzieci, przyrost mamy dużo większy niż wcześniej. ludzie mają dzieci bo ich na nie stać w końcu, place masz minimalna 13zl koniec praktycznie z śmieciowymi umowami, kwota wolna od podatku obniżona, za mafie się wzięli, w końcu złodzieje się boją , a że zadłużenie rośnie, za PiS właśnie jak byś nie wiedział zmalał ciekawe dlaczego pan Balcerowicz już tak nie bębni o tym hm? zresztą ja cię nie naprostuje bo po co. ja mam oczy i widzę że PiS więcej zrobił i mniej ukradł, w końcu wojsko mamy już lepsze a nie jak za Bronka grabie i kij nam został, już raz liczyliśmy na sojuszników i gówno mieliśmy, historia nas nauczyła że trzeba liczyć na siebie i walczyć o swoje dobro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak  wojsko lepsze ? Co takiego zrobiono , bo ja nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@zetorlublin7341Z tą kwotą wolną od podatku to faktycznie trafiłeś, wprowadzono takie wymogi, że pomimo podniesienia sumy, mało kto łapie się na to, czyli de facto została obniżona. No wojsko lata pływa i droni sie samymi nowościami, których lwia część tabliczkę znamionową ma wypełnioną cyrylicą. Powstaje WOT, pomysł nie nowy bo wcześniej to się nazywało obrona cywilna. Prawnie próbuje się usankcjonować donosicielstwo i jego nagradzanie ustawą o sygnalistach ( jaka gładka nazwa podpierdalacza). Piszesz o socjalu na każde następne dziecko, mam czwórkę i system widzi jedno a wszystkie się uczą. Na koniec o daninach za wodę płać nawet z własnej studni, prąd płać wprowadzoną niedawno opłatę mocową, ZUS do góry, nawet nasza dochodowość z roku na rok podskoczyła o 1/3 tylko mój ślepy portfel tego nie zauważył. 

Mnie jako płatnika interesuje KRUS. poszła dochodowość do góry to i składka skoczyła, cichutko mówi się o podniesieniu składki zdrowotnej. OSN na terenie całego kraju więc i obostrzenia w hodowli i nawozach na cały kraj. A i jeszcze jakiś kolejny fundusz czegoś tam. Grosze, ale kopczyk rośnie. Wystarczy? No pomysłów jest jeszcze sporo.

Edytowano przez agromatik
  • Like 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Faktycznie zamiast dochodowości powinna być emerytura, się ociupinkę zagalopowałem.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
2 godziny temu, zetorlublin7341 napisał:

a dlaczego mają być ci sami sędziowie ubecy, hm to co nie da się ich zastąpić nikim mało jest młodych ludzi aplikujących na sędziego, właśnie wtedy się nie dało bo beton stary nie dopuszczał młodych a teraz wiek emerytalny przekracza j spadowa i niech młody wejdzie bo starzy nie są do zastąpienia, co PiS zrobił w dwa lata heh 500 na drugie i dalsze dziecko a jak masz kiepsko i na pierwsze ludzi stać na dzieci, przyrost mamy dużo większy niż wcześniej. ludzie mają dzieci bo ich na nie stać w końcu, place masz minimalna 13zl koniec praktycznie z śmieciowymi umowami, kwota wolna od podatku obniżona, za mafie się wzięli, w końcu złodzieje się boją , a że zadłużenie rośnie, za PiS właśnie jak byś nie wiedział zmalał ciekawe dlaczego pan Balcerowicz już tak nie bębni o tym hm? zresztą ja cię nie naprostuje bo po co. ja mam oczy i widzę że PiS więcej zrobił i mniej ukradł, w końcu wojsko mamy już lepsze a nie jak za Bronka grabie i kij nam został, już raz liczyliśmy na sojuszników i gówno mieliśmy, historia nas nauczyła że trzeba liczyć na siebie i walczyć o swoje dobro

To tak w kwestii UB, SB i stałego zagrożenia. A jeśli chodzi o wojsko to znamienna jest wypowiedź Pana Premiera na ostatniej przysiędze WOT we Włodawie. Według niego formacja ta ma być trzonem naszych sił zbrojnych, bo jednostki bojowe są beeeee. Są po prostu reliktem skostniałego systemu. :D Bardzo to dziwne, chyba musiałem coś przespać. Zalecałbym zdrowo trzepnąć łbem o parapet zanim zacznie paplać się coś takiego.
20953474_1722118501418212_3719971502750161081_n.jpg?oh=237425ebf5417f54fdd5b3a6b56efdcf&oe=5AC4E7E9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114
4 godziny temu, agromatik napisał:

@zetorlublin7341Z tą kwotą wolną od podatku to faktycznie trafiłeś, wprowadzono takie wymogi, że pomimo podniesienia sumy, mało kto łapie się na to, czyli de facto została obniżona. No wojsko lata pływa i droni sie samymi nowościami, których lwia część tabliczkę znamionową ma wypełnioną cyrylicą. Powstaje WOT, pomysł nie nowy bo wcześniej to się nazywało obrona cywilna. Prawnie próbuje się usankcjonować donosicielstwo i jego nagradzanie ustawą o sygnalistach ( jaka gładka nazwa podpierdalacza). Piszesz o socjalu na każde następne dziecko, mam czwórkę i system widzi jedno a wszystkie się uczą. Na koniec o daninach za wodę płać nawet z własnej studni, prąd płać wprowadzoną niedawno opłatę mocową, ZUS do góry, nawet nasza dochodowość z roku na rok podskoczyła o 1/3 tylko mój ślepy portfel tego nie zauważył. 

Mnie jako płatnika interesuje KRUS. poszła dochodowość do góry to i składka skoczyła, cichutko mówi się o podniesieniu składki zdrowotnej. OSN na terenie całego kraju więc i obostrzenia w hodowli i nawozach na cały kraj. A i jeszcze jakiś kolejny fundusz czegoś tam. Grosze, ale kopczyk rośnie. Wystarczy? No pomysłów jest jeszcze sporo.

TOTALITARYZM FINANSOWY. nie masz nic do gadania ile wydajesz i na co, a ile dostajesz. Wszystkie decyzje finansowe obywateli regulują przepisy. (w trakcie pisania tego posta właśnie jakiś "piesek urzędniczy" przyniósł mi rachunek za śmieci)

"Śliczna" literówka (a może to nie lititerówka?) to czerwone bo ociera się o tajemnice wojskowe wskazując rzołnierzy przyszłości.

KRUS jest jedną z form dotowania rolnictwa i jego reforma lub likwidacja "zawiśnie" na razie w obliczu perspektywy odchodzenia od dopłat bezpośr. (przynajmniej powinna).

PiS "gra pod publiczkę" wszystkimi; narodowymi, anty-, -niemieckimi, -żydowskimi, -islamskimi, -rosyjskimi.... długo by jeszcze i to dzięki temu graniu nie zagłosuję wcale (jak ostatnio i dlatego wygrali bo wielu już ma dość tego politycznego brudu) bo  "totalitaryzm finansowy" odziedziczony po POprzednikach realizują konsekwentnie i niczym w tej kwestii nie różnią się od wszystkich którzy przez ostatnich prawie czterdzieści lat "reformują" Polskę. Zamienili tylko sierp i młot na krzyrz w sztandarach i to będzie powodem ich upadku. Nie, nie krzyż tylko sam fakt istnienia takich sztandarów bo ideologicznymi wrzaskami ignorancję w całej reszcie maskują a ja głupi mam nadzieję że to tylko ignorancja.

Próbuję nawet nieco ten totalitaryzm usprawniać forsując "zwrot części podatków" ponoszonych na wychowanie dzieci (500+) zaznaczam - na wychowanie, nie wykształcenie. A zwrot powinien być sprawiedliwy dla wszystkich dzieci a nie rodziców niezależnie czy rodzice płacą jakieś podatki czy nie.

PiS przyznało się do "zdierstwa" fiskalnego nad miarę jako pierwsze (punkt dla nich) gdy pewna grupa społeczna zaczęła z populacji znikać z głodu przed którym rodzice skutecznie swoje dzieci chronili ich nie posiadając. ZGŁODU PRZEZ OGRABIENIE DANINAMI NA "CYSORZA" JAKIM JEST DZISIAJ .... no właśnie... co nim jest?

nawet nie wiadomo kogo na szafot za zdzierstwo?

..uzupełnię bo wyżej niespójnie mi wyszło. PiS zwyciężył bo większość przeciwników ideologi w polityce czy gospodarce nie głosowało przeciwko nie głosując wcale.

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Jak to kogo na szafot? Toż to banalnie proste rozwiązanie, tak zamotać by sam siebie suweren skierował.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114

Idea prosta ale komplikacja mechanizmów jakie obecnie do tego prowadzą przekracza zdolności intelektualne przeciętnego polityka. 

To się dzieje samo a zbyt skomplikowane aby wiedzieć gdzie ciąć aby jakiej kluczowej tętnicy nie rozwalić?

po obiedzie i idę popracować nieco ale problemy jakie się nawarstwiają trochę pozbawiają sensu jakąkolwiek pracę jeśli mały mam wpływ na jej owoce.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

I tutaj jesteś w błędzie. Przeciętnych polityków są dwa typy: pierwszy to gwiazda 1 kadencji. Taki co to dużo szumu robi i który jest kozłem ofiarnym. Drugi, to szara eminencja. Widać go, ale zawsze waży słowa, uśmiecha się niczym lord Vader i brutalnie popycha tych pierwszych na arenę z lwami lub jakimś innym głodnym paskudztwem. Tych drugich od władzy odsuwa jedynie ta gościówa z kosą. I to właśnie oni są w stanie wmówić suwerenowi chęć sprawdzenia jakości wykonania szafotu. Wystarczy porównać fotki z zaprzysiężenia "nowego" parlamentu kolejnych kadencji.  

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Odnośnie powyższego. Czytając swego czasu jakaś taką listę pod tytułem Lista Hańby naszła mię taka refleksja, że albo ktoś się w swym zaślepieniu zagalopował, albo jako nacja Polacy to straszne miernoty, bo co sławne nazwisko czy to artysty czy uczonego ( o noblistach nie wspominając)-to Żyd(nawet Mickiewiczowi się dostało). Autor listy chciał coś udowodnić, a wyszła du/pa z krzoków.

  • Like 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

To ja jeszcze dorzucę coś, albo kogoś do tej listy. Takie spojrzenie z innej strony.:D

19145943_1698466530450076_4114221294036551622_n.jpg?oh=91dc2a3aeff13da4b00b6e1a8b8f318a&oe=5AF73A3B

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114
6 godzin temu, ereksio napisał:

Zydów nie wsadzamy .

maxresdefault-6.jpg

Premier Izraela też.

1 godzinę temu, agromatik napisał:

I tutaj jesteś w błędzie. Przeciętnych polityków są dwa typy: pierwszy to gwiazda 1 kadencji. Taki co to dużo szumu robi i który jest kozłem ofiarnym. Drugi, to szara eminencja. Widać go, ale zawsze waży słowa, uśmiecha się niczym lord Vader i brutalnie popycha tych pierwszych na arenę z lwami lub jakimś innym głodnym paskudztwem. Tych drugich od władzy odsuwa jedynie ta gościówa z kosą. I to właśnie oni są w stanie wmówić suwerenowi chęć sprawdzenia jakości wykonania szafotu. Wystarczy porównać fotki z zaprzysiężenia "nowego" parlamentu kolejnych kadencji.  

ja tam tylko jeden typ polityków widzę - pazerni tylko różni na różne rzeczy bo i niektórzy na chęć bycia wielkimi za wielkie dla narodu zasługi

Podział na "mądrych i głupich" szerszy bo wszystkich ludzi dotyczy.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Na razie kombinują jak jedno szambo przykryć innym. Nagłe przyspieszenie? Choć nie dawno Dworczyk zapewniał że nad niczym takim się nie pracuje.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dworczyk-w-ciagu-trzech-czterech-tygodni-projekt-umozliwiajacy-degradacje-generalow/k8p0hsc
W końcu znajdą taki temat że przebije on wszelkie dotychczasowe głupizny. Niestety.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Najgorsi są głupi i pracowici zarazem. Były takie gamonie co chcieli Powązki dekomunizować wykopując niewygodnych.

Ciekawe kto i czym to przebije?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114

Trzeba jeszcze będzie poodbierać tytuły pierwszych sekretarzy wszystkim powojennym/międzywojennym pierwszym sekretarzom.

DZISIAJ MOŻECIE ICH W ZIMNE d... POCAŁOWAĆ

P O L I T Y C Y. wszyscy bez wyjątku i weź tu nie bądź DYSYDENT

Piramidy faraonów porozwalać też by się zdało. bo faraonowie nazywali się bogami a to świętokradztwo.

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Marksizm, Leninizm, Spinellizm! Nie ma niczego przypadkowego w w procesie degradacji, a docelowo likwidacji tradycyjnej, chrześcijańskiej Europy! Co ciekawe, można tę wiedzę wywieść nawet bez wgłębiania się specjalnie ,w jakże prawdziwe, spiskowe teorie dziejów, tak ochoczo wyśmiewane przez "Ciemną Inteligencję Postępową" ......... Wiedza ta jest ogólnie dostępna i każdy średnio Ogarnięty z dostępem do Youtuba, może dzięki Bogu ową wiedzę zgłębić, poświęcając niewiele więcej niż kilka godzin słuchania wykładów, grupy Niepoprawnie Myślących Umysłów, z których na absolutnego lidera wysuwa się ostatnio niejaki Karoń. Krzysztof Karoń, Człowiek przez duże "CZ", który marksizmowi się nie kłaniał, a ów marksizm bez absolutnie żadnej trwogi obdarł z koafiurów i parszywy, a prawdziwy przed nami postawił. I nie jako trupiszcze, a żywy, wściekle inteligentny i śmierdzący wcale nie siarką, a pachnący wyśmienitą perfumą diabelski plan, wdrukowany w miliony umysłów. Widoczny acz niewidzialny wirus lewactwa, upośledzający zmysły, paraliżujący logiczne myślenie, a co najgorsze wywołujący w większości paniczny strach przed Wolnością! Tak! Lewactwo..po wielu nieudanych próbach zniewolenia człowieka i sformatowania go do Zombie, żrącego paszę,c hemię defekującego, czasem kopulującego i gotowego umrzeć dla Systemu, w każdej dowolnie wybranej chwili, realizuje Nowy Wielki Plan........ Spinellizm, czyli w skrócie ultra nowoczesny marksizm, posługujący się nie gułagiem i nagantem, ale zatruwaniem umysłów i dusz Ludu Prostego, który pod przewodnictwem "Ciemnej Postępowej Inteligencji" sam wlezie do klatek i zamknie za sobą zamki. Aby to uczynić, Spinnelizm musi spełnić jeden podstawowy warunek. Zniszczyć tradycyjne wartości, oparte na Katolicyzmie, którego absolutnym i niezwykle mocnym fundamentem jest Wolność i upodmiotowienie Człowieka jako Bliźniego, któremu nie wolno czynić źle....... Jeżeli macie tyle odwagi by tak spojrzeć na procesy zachodzące w dzisiejszy świecie, części układanki zaczynają do siebie idealnie pasować. A kiedy raz się te szatańskie puzzle zobaczy, to człowiek jest niczym zaszczepiony i na zawsze stracony dla lewackiego planu...... Widzących jest niestety póki co niewielu, i co gorsza wiedza nie przekłada się na żadne działania prowadzące do unicestwienia, zagrażającego całej cywilizacji najbardziej perfidnej odmiany marksizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Historia zatacza koło.Muzłumański filozof z XVw. Ibn Chaldun przestrzegał przed tym samym. A mianowicie, ze ludy miejskie, które osiągnęły wysoki poziom życia w trzy pokolenia gnuśnieją i doprowadzają z dobrobytu do degrengolady wartości do takiego stopnia, że zostają z łatwością podbici przez ludy barbarzyńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114

To wszyscy już dzisiaj wiedzą bo i Chrześcijaństwo i Stary Testament i Nauka wspólczesna są w tej kwestii zgodne stąd nie mam argumentów na rzeczy oczywiste bo to zwykła degeneracja od milionów lat w Przyrodzie znana. 

Co będzie kiedy tych barbarzyńców zabraknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
14 minut temu, Alamo napisał:

 "Ciemnej Postępowej Inteligencji" sam wlezie do klatek i zamknie za sobą zamki. Aby to uczynić, Spinnelizm musi spełnić jeden podstawowy warunek. Zniszczyć tradycyjne wartości, oparte na Katolicyzmie, którego absolutnym i niezwykle mocnym fundamentem jest Wolność i upodmiotowienie Człowieka jako Bliźniego, któremu nie wolno czynić źle....... Jeżeli macie tyle odwagi by tak spojrzeć na procesy zachodzące w dzisiejszy świecie, części układanki zaczynają do siebie idealnie pasować. A kiedy raz się te szatańskie puzzle zobaczy, to człowiek jest niczym zaszczepiony i na zawsze stracony dla lewackiego planu...... Widzących jest niestety póki co niewielu, i co gorsza wiedza nie przekłada się na żadne działania prowadzące do unicestwienia, zagrażającego całej cywilizacji najbardziej perfidnej odmiany marksizmu

No, na reszcie ktoś trafnie nazwał miłościwie nam panujących. Brakowało mi tego określenia, dzięki Alamo za podpowiedź. gentleman.gifJak widać proces włażenia do klatki trwa, z tym że to klatka stworzona z własnych uprzedzeń, fobii albo niedostatków intelektualnych. Tej klatki tak łatwo nie da się pozbyć. Chyba że cały bagaż pójdzie do grobu z twórcami.
Chrześcijaństwo też wyparło naszych słowiańskich bogów. Też zniszczyło to co na naszych ziemiach rozwijało się wcześniej. To raczej proces ciągły i ciężko z nim walczyć. Przyroda jednak wie co robi. Taka karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj