Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marko-kolo    709

No widze ze sie w koncu przyznasz , nie masz wyjscia 

No wstyd tak klamac ...a feeeee

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4606

czytać nie umiesz ?? nawet mi lakują a nie ciebie  , ty to byłeś tym pseudo osiedlo rolnik ??xD kolegów szukasz ?


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Jeżdzę na wakacje ale nawet jak zwiedzasz to ile możesz dziennie przejechać?  Byłem 14 dni w Toskanii i  zrobiłem ok. 4 tys km z czego 3 tys na dojazd. 1 tys na miejscu na Arezzo, Florencje, Sienę czy Pizze i pomniejsze miasteczka. Te 4 tys przez 2 tygodnie to sporo bo 3 tys były na dojazd ale ty robisz 2 tys co tydzień więc jesteś nie do pokonania:)

Chempest nie dowozi? Nie żartuj Mam znajomych w Goczałkowicach i wystarczy że gwizdną i już mają na podwórku. Teraz nie ma takich firm które nie dowożą. 

Z książką serwisową to dobry pomysł. Wklejaj i się wszystko wyjaśni. 

Bogdan,   Misio Kamiński jest jak Czarnecki tylko jeden zaczął w PIS a drugi w PIS skończył :) Jedno i to samo draństwo

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Jeden i drugi wykazuje strasznie nerwowe ruchy. Zakładam że nie o dobro Rzeczypospolitej tu chodzi, ale o jakieś mniejsze interesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
43 minuty temu, Roman176 napisał:

czytać nie umiesz ?? nawet mi lakują a nie ciebie  , ty to byłeś tym pseudo osiedlo rolnik ??xD kolegów szukasz ?

Roman ile  kilometrow dzis przejechales ? palcem po mapie :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ja zrobie coming-out- jezdze od 22 lat i za ten czas nie zrobilem nawet 100tys w sumie na dwoch samochodach,na ostatnim przegladzie przybylo 4 tys km:P, czasami w tygodniu nawet garazu nie otworze...

polska dyplomacja wstala w koncu z kolan i z pelna godnoscia zaczyna marsz przez europejskie salony-na razie zaczela w poczekalni na lotnisku:D, to prawdziwie dobra zmiana zadne tak gabinety ministrow czy ambasadorow tylko prawdziwe salony europejskich elit, zreszta nie ma co sie dziwic nowy minister to stary druh kuronia,michnika,rokity skubiszewskiego i geremka-wiec ma prawdziwy szacunek w europejskim mainstreamie......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
51 minut temu, marko-kolo napisał:

Roman ile  kilometrow dzis przejechales ? palcem po mapie :D

Nie ma co kopać leżącego :(

Zaskoczenia nie było,  okazało się że chłopaki z Duma i Nowoczesność  to wina Tuska i PO  Dzień jak co dzień:)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Ja myślę że kilka lekcji religii można by poświęcić doraźnie na naświetlenie zła związanego z nazizmem. 

 

Ledwie min. Błaszczak zaczął urzędowanie w MON a tu już wtopa na całego.:D Chyba nie wyczuwa sytuacji i preferowanego kierunku - Toruń.
http://www.radiomaryja.pl/informacje/sprzeciw-a-sobeckiej-wobec-zmiany-lokalizacji-siedziby-kujawsko-pomorskiego-dowodztwa-wot/
A to żeby Roman nie wymyślał mi od rozsiewaczy fake newsów.
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/interpelacja.xsp?typ=INT&nr=18825
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 godzin temu, marko-kolo napisał:

Roman ile  kilometrow dzis przejechales ? palcem po mapie :D

Po co pytasz ? Przecież jak ci odpowie to i tak parę dodasz . xD Tym razem może stwierdzisz że trzeba dodać na  to że na oponach na pewno mało bieżnika , a przez co pomiar zaniżony :D:26_nerd:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 godzin temu, Ulman napisał:

Jeżdzę na wakacje ale nawet jak zwiedzasz to ile możesz dziennie przejechać?  Byłem 14 dni w Toskanii i  zrobiłem ok. 4 tys km z czego 3 tys na dojazd. 1 tys na miejscu na Arezzo, Florencje, Sienę czy Pizze i pomniejsze miasteczka. Te 4 tys przez 2 tygodnie to sporo bo 3 tys były na dojazd ale ty robisz 2 tys co tydzień więc jesteś nie do pokonania:)

Chempest nie dowozi? Nie żartuj Mam znajomych w Goczałkowicach i wystarczy że gwizdną i już mają na podwórku. Teraz nie ma takich firm które nie dowożą. 

Z książką serwisową to dobry pomysł. Wklejaj i się wszystko wyjaśni. 

Bogdan,   Misio Kamiński jest jak Czarnecki tylko jeden zaczął w PIS a drugi w PIS skończył :) Jedno i to samo draństwo

 

Podobno PSL Zagwarantowł mu darmową dostawę koniczyny do końca życia :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
7 godzin temu, mirro napisał:

Ledwie min. Błaszczak zaczął urzędowanie w MON a tu już wtopa na całego.:D Chyba nie wyczuwa sytuacji i preferowanego kierunku - Toruń.
http://www.radiomaryja.pl/informacje/sprzeciw-a-sobeckiej-wobec-zmiany-lokalizacji-siedziby-kujawsko-pomorskiego-dowodztwa-wot/
A to żeby Roman nie wymyślał mi od rozsiewaczy fake newsów.
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/interpelacja.xsp?typ=INT&nr=18825
 

Po pierwsze to członkini zakonu smoleńskiego i za Macierewiczem poszłaby w ogień (lub na dno) Gdyby taką decyzję podjęto za rządów Antka to nawet by nie PISnęła. Takie wbijanie szpili po wykopaniu Antoniego będzie powszechne wsród  pisowskich ortodoksów. 

Ciekawe jest że Sobecka tak dobrze zna się na obronności:) Widać ciasnotę umysłową pani poseł bo argument że w Toruniu  będą miejsca pracy dla cywilów jest na poziomie co najwyżej gimnazjum. A w Bydgoszczy to miejsca pracy nie powstaną? Co ją zresztą ta Bydgoszcz uwiera? Toż to 40 km od Torunia a ona jako posłanka winna dbać co najmniej o całe województwo o dobru całego kraju nie wspominając. Ciekawe kiedy wystapi z interpelacją o przeniesienie stolicy Torunia.  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Wojna między Toruniem a Bydgoszczą  Trwa  od wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Toruń to w ogóle ze wszystkimi wojuje^_^

Ale posłowie chyba powinni być mądrzejsi i myśleć nieco szerzej a nie tylko swój czubek nosa widzieć. 

Orban to jest żartowniś. Wazne co się mówi a nie co się robi   https://kresy.pl/publicystyka/imigracyjny-kryzys-wegierskiego-rzadu/

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Toruńczycy  taką  mają  naturę  już  nic  na to się  nie poradzi.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

No i rozp...ą następną branżę w imię poprawności politycznej. http://niezalezna.pl/214948-prezes-pis-w-nagraniu-cierpienia-zwierzat-futerkowych-to-jedne-z-najgorszych-jakie-maja-miejsce

Co będzie następne? Zakaz hodowli kurczaków?  O.o

Chyba się szarpnę i zrobię prezesowi prezent 9_9 http://www.pomorska.pl/polska-i-swiat/art/7026153,zamosc-skorki-ze-swiezych-kotow-sprzedam,id,t.html


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

A dzisiaj w Informacjach TV Trwam fajnie i merytorycznie pojechali po PiS-ie w sprawie likwidacji hodowli zwierząt futerkowych... Nie to co w Wiadomościach TVP. A swoją drogą zauważyliście pewien fenomen badań poparcia partii politycznych publikowanych w Wiadomościach? Wg TVP w każdym badaniu PiS zyskuje 2-3% a mimo to poparcie ma na stałym poziomie 42-43%... ehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

"Dzień Świstaka" za każdym razem wracają do punktu wyjścia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Dokładnie. Inaczej już dawno powinni osiągnąć 100% poparcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
12 minut temu, lukejro napisał:

A dzisiaj w Informacjach TV Trwam fajnie i merytorycznie pojechali po PiS-ie w sprawie likwidacji hodowli zwierząt futerkowych... Nie to co w Wiadomościach TVP. A swoją drogą zauważyliście pewien fenomen badań poparcia partii politycznych publikowanych w Wiadomościach? Wg TVP w każdym badaniu PiS zyskuje 2-3% a mimo to poparcie ma na stałym poziomie 42-43%... ehehhehe

Sęk w tym że z wami jest akurat marnie,10 procent żelaznego odparowało,14 procent, najgorszy wynik w historii

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Z nami??? Nie widziałem, żeby w tych sondażach notowano poparcie dla rolników, Dolnoślązaków, mężczyzn, katolików.... A ja z innymi grupami się nie identyfikuję. A szczególnie z partiami politycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzakk1    29
Polska jest 3 producentem na świecie zwierząt futerkowych . zwierzęta te są karmione odpadami pochodzenia zwierzęcego . jeśli nie będzie tej branży odpady te co zjadają zwierzęta futerkowe trzeba będzie zutylizowac a tym zajmują się w Polsce firmy niemieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

I problem w tym, że PiS razem z "obrońcami kornika" opłacanymi przez Sorosa chce tą branże zlikwidować. Dzięki temu zarobią firmy niemieckie zajmujące się utylizacją, duńskie fermy norek a resztę produkcji przeniesie się na Ukrainę. Polskim ubojnią wzrosną koszty utylizacji odpadów poubojowych... A wiadomo na kogoś muszą te koszty przerzucić, więc będą to albo rolnicy albo konsumenci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Lukejro jak nie jesteś PISmanem jak  Alamo to jesteś "oni" "wy" "nimi". On nie jest w stanie pojąć tego że można nie popierać ani PIS ani PO, PSL czy Kukiza. To jest niemożliwe i wielce podejrzane a to są przesłanki że jesteś z układu, służb, postkomuny lub liberałów masonów i  ekologów. 

O ile wiem większość hodowli jest w rekach Polskich.więc czemu nasz patriotyczny rząd chce to rozpieprzyć? Unia nie naciska na nas w tej sprawie a ci z własnej woli likwidują branże. Jakby UE naciskała na likwidacje to darliby mordę że nie mają prawa i jesteśmy suwerenniO.o

 

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj