Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość   
Gość
1 godzinę temu, jacek1296 napisał:

A z innej beczki: słychać coś o wykopkach ofiar smoleńskich, czy za mokro, czy może jednak nie warto? Pytam, bo grobowa cisza w sprawie.

;) Podobno niemki co nie chcą być macane w noc sylwestrową mają zkładać bransoletki:D:D:D:D

http://niezalezna.pl/211365-opaski-anty-gwaltowe-na-taka-aberracje-mogli-wpasc-tylko-niemcy

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
2 godziny temu, Przem00 napisał:

Przecież pis jest jak najbardziej lewicowy tylko gospodarczo. :D To jest taki trochę program PRL Plus z czasów Gierka tylko dobrze żyjący z kościołem.

pomyliłeś z konserwatyzmem która bazuje na hasłach obrony porządku społecznego oraz umacniania tradycyjnych wartości, takich jak: religia, naród, państwo, rodzina, hierarchia, autorytet.  tvn kojarzy się z lewicą ??

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238
1 godzinę temu, jacek1296 napisał:

A z innej beczki: słychać coś o wykopkach ofiar smoleńskich, czy za mokro, czy może jednak nie warto? Pytam, bo grobowa cisza w sprawie.

Jak jest mokro to nie przeszkadza. Było mokro a Kopaczowa i tak przekopała ziemię metr wgłąb.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Przy obecnych wynikach sondaży moge stwierdzić jedno, w tym kraju nie będzie lepiej do chwili gdy ta bańka pęknie i ludzie zobaczą prawde. Narazie wierzą w dane GUS który jest podlegly rządowi wiec przedstawia wszystko w pozytywnych barwach. W sklepach widac prawde w cenach. W portfelach widać prawdę ale jest 500+, i teksty " w końcu rząd zadbal o społeczeństwo" co za brednie trzeba sie brać do roboty a nie liczyc na socjal. Jakimi nieudacznikami sa Ci ktorzy nie nadawali sie do niczego i zostali politykami a my ich utrzymujemy no niezle o dajemy takim ludziom władze do ograniczania naszej wolnosci. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

 pisowcy to na pewno nie sa -oni wzorem prezesa,nigdy w zyciu zadnej kobiety nie zadowolili.B|B|B|. co najwyzej kotke:11_blush:

pis ma w sondazach 50 %-to slabo w ostatnich wyborach w szpitalach psychiatrycznych poparcie dochodzilo do 70 %- nie wiem czy wiecie ale wyniki z kazdego lokalu wyborczego w tym ze specjalnych okregow typu zk, dom opieki czy psychuszki, mozna sprawdzic w kilka chwil .wiec to co napisal LUKASZ 7604 to jego kolejne klamstwo, taka pis-owska prawda plynie z ust- ale trudno kogos takiego posadzac o jakiekolwiek poczucie wstydu.

kuron sie w grobie przewraca.........

na chwile popatrzylem na obchody rocznicy stanu wojennego- pamietacie kto tak pisal o tym mroznym dniu roku pamietnego- wstalem przed poludniem, radosny jak skowronek poszedlem do kosciola[od niedawna tak robie , wiec mam gorliwosc neofity] dziwilem sie ze ludzie tacy smutni,dopiero jak poszedlem na rosol do mamusi,dowiedzialem sie co sie stalo.

to na razie wypis z autobiografii-teraz fikcja literacka- wiec zaczalem sie ukrywac jako najwazniejszy czlonek solidarnosci[tak przynajmniej dzisiaj twierdza moje przydupasy]  sb dopadla mnie po donosie tw bolek lub wolfgang[ipn tego jeszcze nie ustalil] dzieki mojej niustepliwej postawie podczas sledztwa i pogardzie wobec funkcjonariuszy wypuszczono mnie po paru godzinach bez podpisania jakichkolwiek dokumentow, potem podjalem zakonspirowana dzialalnosc opozycyjna -tak gleboko ja ukrywalem ze nawet zlota lopata do dzisiaj jej nie odkopano.........

a tak dla kontrastu bohater wczorajszego dnia z maska

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Rulewski

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572
15 godzin temu, marekfarmer napisał:

Raczej  Można  bo  Mieszkanie  u następców  wyżywienie także  więc  te  900zł  to na leki  i  drobne  wydatki  starczy.

Poco  Likwidować KRUS  jak działa  on dużo  lepiej jak ZUS  do którego  trzeba  dopłacać   170 mld zł  rocznie.

Można by i  zwiększyć skłądki na KRUS  aby te 1500zł  dostawać albo nawet 2000zł

Podnieść  ceny żywności o  100%  i każdy na ten wyższy KRUS  uzbiera  :)  

To i ZUSowskie emerytury dać po 900 i niech emeryci mieszkają u dzieci którym przekazują mieszkania tak jak u rolników. Niech ich dzieci karmią daja mieszkanie a te 900 pln na drobne wydatki starczy. 

Dopóki nie urynkowi się  rynku ubezpieczeń a ludzie nie będą mieli świadomości że ile włożą tyle wyjmą to nic z tego nie będzie

13 godzin temu, dddddddddddddddddd napisał:

Mieszanie się polityków w produkcję rolną nigdy nie kończy się dobrze dla rolnika .

Mieszanie sie polityków w gospodarkę nigdy nie kończy się dobrze dla  gospodarki

4 godziny temu, Przem00 napisał:

Przecież pis jest jak najbardziej lewicowy tylko gospodarczo. :D To jest taki trochę program PRL Plus z czasów Gierka tylko dobrze żyjący z kościołem.

To jest taki rozmodlony Gierek  z syndromem oblężenia

1 godzinę temu, Roman176 napisał:

pomyliłeś z konserwatyzmem która bazuje na hasłach obrony porządku społecznego oraz umacniania tradycyjnych wartości, takich jak: religia, naród, państwo, rodzina, hierarchia, autorytet.  tvn kojarzy się z lewicą ??

Ale Przem00 pisał o gospodarce którą PIS jest lewicowy najbardziej po 89 roku.  Modlenie się , spiewanie hymnu i bycie samozwańczymi patriotami  prawicą nie czyni.  Ale jak prezes zgłębiał filozofie marksistowską na doktoracie to czego się spodziewać

  • Like 1
  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Za czasów  PO-PSL   cena węgla  była  jeszcze wyższa  a  przynosiły straty  kopalnie :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Bo nie stosowali takich sztuczek. Wiadomo za po bylo gorzej. A ze teraz ceny wzrosly to zasluga pis czy jak. Skoro nie tak dawno wegiel sprzedawano ze strata co by pis zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Niektórzy  mówią  ,, Wystarczy  nie kraść ,, :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W PO musi już być kompletnie źle , skoro do programów TV wysyłają facetkę , która przekonując że uchodźców nie należy się bać , twierdzi że tam przecież są biedne dzieci , którym nikt misia nie dał do zabawy i dlatego bawią się pistoletami . Mało z krzesła nie spadłem .TVP info , program "Minęła 8 " - przed chwilą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2017 o 19:36, mirro napisał:

Trala, la, la nie chcieliśmy Caracala. :D No to dawać , wszyscy którzy twierdzili że śmigłowców tych już się nie produkuje, albo że to produkt przestarzały na tyle że Francja ich nie używa. Gdzie są fani posła Kuźmiuka?

Mówiłem że będą ciąć wszystko do Caracala? No to macie.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/caracale-zamiast-do-polski-dla-sil-specjalnych-francji/02g2vh1?utm_source=wiadomosci_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2

"Francuska armia kupi produkowane właśnie przez Airbus Helicopters helikoptery Caracal, które początkowo powstawały dla polskiej armii. 

 
Po ostatecznym zerwaniu przez Polskę rozmów z Airbusem o kupnie Caracali dla polskiego wojska, helikoptery trafią do tajnej jednostki GAM-56 Vaucluse, która dostarcza transport francuskim siłom specjalnym i wywiadowi DGSE. 
 
Jak informuje fachowe pismo "Intelligence Online", pierwszy Caracal trafi do GAM-56 w przyszłym roku."

 

Caracale uziemione. Francuska armia nie ma pieniędzy na ich naprawę.

DQ9I_0aXkAI3U_Q.jpg

http://niezalezna.pl/211412-caracale-uziemione-francuska-armia-nie-ma-pieniedzy-na-ich-naprawe

http://niezalezna.pl/211427-siemoniak-nie-daje-za-wygrana-caracale-nie-lataja-ale-on-wie-lepiej

  • Like 3

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

 Czytać ze rozumieniem. Nie ma pieniędzy na naprawę. Proponuję przejechać się wokół większych polskich baz lotniczych np. Leźnica, Swidwin i popatrzeć ile tanich MI 2, MI8 stoi pod płotami. Bo też nie ma pieniędzy na ich naprawę. Francuzi dadzą sobie radę, gro ich maszyn i tak zaangażowana jest w Afryce. 
Zakładając że kupimy ciężkie śmigłowce szturmowe do programu Kruk, to po jakimś czasie i tak będą stały uziemione bo nie będzie nas stać na naprawę. Tam dopiero są koszty że się w pale nie mieści. Kołderka finansowa jest zawsze za krótka. Jak nam zafundują całe stado mikroflot to serwis będzie jeszcze droższy. 
Ale cóż igrzyska muszą trwać. Tak dla ścisłości to pozostali dwaj wiodący europejscy producenci śmigłowców też nie mają powodów do dumy. Sprawność sprzętu na poziomie 30-40% nie powala. Ale to też skutek cięć budżetowych i odkładania drogich remontów , na później. Nagle powstał pomysł utworzenia armii europejskiej, ktoś wziął się za audyt i okazało się że król jest nagi. 
 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 godzin temu, jacus napisał:

 pisowcy to na pewno nie sa -oni wzorem prezesa,nigdy w zyciu zadnej kobiety nie zadowolili.B|B|B|. co najwyzej kotke:11_blush:

pis ma w sondazach 50 %-to slabo w ostatnich wyborach w szpitalach psychiatrycznych poparcie dochodzilo do 70 %- nie wiem czy wiecie ale wyniki z kazdego lokalu wyborczego w tym ze specjalnych okregow typu zk, dom opieki czy psychuszki, mozna sprawdzic w kilka chwil .wiec to co napisal LUKASZ 7604 to jego kolejne klamstwo, taka pis-owska prawda plynie z ust- ale trudno kogos takiego posadzac o jakiekolwiek poczucie wstydu.

kuron sie w grobie przewraca.........

na chwile popatrzylem na obchody rocznicy stanu wojennego- pamietacie kto tak pisal o tym mroznym dniu roku pamietnego- wstalem przed poludniem, radosny jak skowronek poszedlem do kosciola[od niedawna tak robie , wiec mam gorliwosc neofity] dziwilem sie ze ludzie tacy smutni,dopiero jak poszedlem na rosol do mamusi,dowiedzialem sie co sie stalo.

to na razie wypis z autobiografii-teraz fikcja literacka- wiec zaczalem sie ukrywac jako najwazniejszy czlonek solidarnosci[tak przynajmniej dzisiaj twierdza moje przydupasy]  sb dopadla mnie po donosie tw bolek lub wolfgang[ipn tego jeszcze nie ustalil] dzieki mojej niustepliwej postawie podczas sledztwa i pogardzie wobec funkcjonariuszy wypuszczono mnie po paru godzinach bez podpisania jakichkolwiek dokumentow, potem podjalem zakonspirowana dzialalnosc opozycyjna -tak gleboko ja ukrywalem ze nawet zlota lopata do dzisiaj jej nie odkopano.........

a tak dla kontrastu bohater wczorajszego dnia z maska

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Rulewski

Pomyśl jakby Ciebie tam zamknęli to pewnie by im notowania spadły Pan Rulewski pewnie recepty nie wykuppił bo jeszcze objawy choroby okazuje

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
1 godzinę temu, WawrzyniecPruski napisał:

Czyli  można  powiedzieć   że  Antoni  nas  przed bublem francuskim  obronił  :)  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , jak na razie to chyba przed wszystkimi helikopterami nas obronił . No jak tak widzisz jego sukcesy , to może jak nic nie zrobi , to staniemy się potęgą militarną .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ja proszę żeby czytać ze zrozumieniem, a Marefarmer swoje.
Przypominam że zbliża się termin rozstrzygnięcia przetargu na śmigłowce. I tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy media powiązane z amerykańskim kapitałem rzucają się zajadle na newsa. Aby było śmieszniej w tym przetargu Caracal wcale nie jest bez szans a wręcz dobrze sobie radzi. Przypadek? Nie sądzę. Robienie loda US weszło w fazę decydującą. 
News nie jest poza tym nowy bo sprawa znana jest od dłuższego czasu. Niestety zaangażowanie Francji w Afryce zżera większość resursów ich floty. Samo ich ministerstwo obrony obudziło się trochę zbyt późno i problem nawarstwił się. Przy kilku maszynach gdzie do wymiany jest silnik i przekładnia główna to robią się poważne koszty. 

Edytowano przez mirro
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DQ9rlIOXkAEB-61.jpg

Skandal we francuskiej armii! Aż 75 proc. caracali uziemionych, bo naprawy zbyt drogie

Gigantycznych rozmiarów nabiera skandal w powietrznych siłach zbrojnych we Francji! Ponad połowa samolotów i helikopterów wojskowych nie może latać, bo ich naprawy kosztują zbyt drogo – poinformowało francuskie ministerstwo obrony. Szefowa tego resortu Florence Parly alarmuje, że uziemionych jest aż ponad trzy czwarte śmigłowców typu caracal. Przypomnijmy, że to właśnie caracale miała kupić Polska, zanim władze w Warszawie zerwały negocjacje offsetowe.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-skandal-we-francuskiej-armii-az-75-proc-caracali-uziemionych,nId,2477176#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

https://www.tvp.info/35202072/caracale-uziemione-koszty-napraw-gigantyczne

  • Like 4

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
1 godzinę temu, WawrzyniecPruski napisał:

DQ9rlIOXkAEB-61.jpg

 Przypomnijmy, że to właśnie caracale miała kupić Polska, zanim władze w Warszawie zerwały negocjacje offsetowe.

I przypomnijmy także że to tamten rząd wynegocjował centrum serwisowe na bazie WZL1 w Łodzi. Zabezpieczało to nas przed kombinowaniem z kosztami przeglądów i remontów. Nie dość tego udziałowcem miał być skarb państwa, a nie jakiś podmiot prywatny. Nie dość tego można było  zarabiać na serwisowaniu maszyn z zewnątrz. 
Na szczęście obecny rząd uratował nas przed tym. I znowu zostajemy z wielkim nic. Gratis jest tylko darcie japy.:D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

 Moja dobra rada. Wal szybko do Lublina. Tam jest Brygada Wielonarodowa. Polsko-Litewsko-Ukraińska. Sztab mieści się bodaj przy ulicy Radziszewskiego zaraz za KUL.
Stań tam przed oknami i wyartykułuj swoje oburzenie. Może akurat któryś z ukraińskich oficerów pomoże Ci zrozumieć gdzie tkwi błąd w rozumowaniu. 
Bo akurat bataliony Azow były ochotnicze, taki nasz WOT czyli ludzie którzy chwycili za broń aby odpędzić najeźdźcę. Jeżeli zginęło ich mniej bo dowodzący nimi oficerowie coś zrozumieli tym lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

LEWACTWO EUROPEJSKIE ZROZUMIAŁO PO WCZORAJSZYM SONDAŻU (50% DLA PIS) ŻE POLSKA IM ODJEŻDŻA I KOŃCZY SIĘ REPUBLIC OF BANANA DO SKUBANIA WIĘC KAZALI DONKOWI ZGRYWAĆ TERAZ BOHATERA POLSKI I WRACAĆ DO POLSKI, BY WALCZYĆ Z PISEM. NIE Z NAMI TE NUMERY HER DONEK

 

  • Like 3

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj