Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5538
Dnia 3.12.2017 o 07:06, marekfarmer napisał:

Najlepszy dowód  na POrażkę   POprzedniej władzy w budowie  dróg 

 

 

Dnia 3.12.2017 o 17:58, marekfarmer napisał:

 

 

Dnia 3.12.2017 o 23:06, Ansja napisał:

Wina wiadomo czyja i tak nadal będzie się działo dopóki Tusk nie zniknie z Brukseli 

FB_IMG_1512308071919.jpg

 

Dnia 7.12.2017 o 16:46, marekfarmer napisał:

 

 

Dnia 7.12.2017 o 20:56, marekfarmer napisał:

Już  od kilku  dni w TVP  chwalili zasługi  Morawieckiego  :)

Ale  widać  że  POgarda   opłaciła  starych Trolli  po sromotnej porażce grzenia 

xDxDxD

No  ale  gdzie  leży  chetyn ???

 

 

4 godziny temu, marekfarmer napisał:

Aha  Czyli  idąc  twoim tokiem rozumowania  to  , Ucho  Prezesa ,,  można uznać  za niegodne intelektu  licealisty ????

Ty jesteś  Rolnikiem czy  Socjologiem ???

Traktujesz   ,, PIS -PO jako jedno zło ,, ale  PO  ciągle  bronisz  :o

Powyżej głownie twoje gotowce które najwyraźniej cię cieszą. Wszelkie przewinienia wina PO a głupkowate komentarze w kierunku wszystkich poza PIS. Nie porównuj Ucha prezesa do " ale żeśmy brachu te Polske ładnie rozj..... bo to dwa różne poziomy. Ucho drze łacha także z opozycji i ten poziom ci pasuje ale gdy z PISu to jakoś nie wklejasz? Ciekawe czemu? Wklejanie Petruś Pan bodajże 4 krotnie  w ciągu 4 dni to jest normalne? 

Socjologia to zacna dziedzina bo opisuje mechanizmy społeczne które rzutują na wyniki wyborów i pokazuja jak sie gawiedzia steruje. Dobrze jest mieć świadomość jak to działa. Szersze horyzonty nikomu nie zaszkodziły. 

Czy ja bronie PO? Napisz gdzie. Zazwyczaj dla symetrii obśmiewam PIS co was niesamowicie irytuje.

1 godzinę temu, Ansja napisał:

W opozycji za to jest nedznie i biednie :D

 

FB_IMG_1512909572005.jpg

Co ma do tego Owsiak i Lis? Gdzie chałupa Szyszki , Morawieckiego ? Może jak jest Owsiak to i Rydzyka pokazać?

51 minut temu, marekfarmer napisał:

Niedawno wklejałeś po raz kolejny Wielgusową  "dość dyktatuty kobiet" z podsmiechujkami ze głupia (akurat prawda) a teraz niby ma rację? Czemu tak nagle urwano wypowiedź? Dalszy ciąg był niewygodny? I to niby nie podśmiechujki są?

3 godziny temu, PawelWlkp napisał:

No idealnie opisałeś swoje zachowanie na forum. Podśmiechujki i łapanie za słówka to myśl przewodnia twoich postów.

Wiem teraz napiszesz że dostosowujesz się do poziomu swych adwersarzy, czasem może i coś mądrego napiszesz. Ale uważanie się za najmądrzejszego jeszcze nikogo najmądrzejszym nie uczyniło, co najwyżej najbardziej zarozumiałym.

Oczywiście że łapie za słowa bo czasem ktoś rzuca hasło i dopytuje sie czy on to rozumie i wie co mówi. Jak widzisz nie zawsze ,ale jak nie wiedzą jak wybrnąć to jestem tajnym sPISkowym zakamuflowanym jak to któryś napisał agentem POO.o

Co do najmądrzejszego - Trochę sprowokowane ale cieszę się że zauważyłeś i to napisałeś. Czy Jarosław wraz z PIS nie uważa się czasem za najmądrzejszego? Czy to nie przeszkadza i nie czyni zarozumiałym?

 

Mirro - świetny fragment. Mimo że gość funkcjonował w komunie to miał świadomość co jest czym i się różni socjalizm od kapitalizmu. Obowiązkowa lektura dla prawicowych zwolenników PIS.

No widzisz Romanie jak cię na polemikę nie stać to "Zakamuflowany wyborca PO"  i "bredzisz jak 70 letni z TVN" Bedziesz wmawiał mi że jestem wyborcą PO bo innej opcji dla ciebie nie ma i są tylko dwie strony  sporu. Prawda jest taka ze nie ma PISu bez PO i PO bez PIS.  O czym ty i koledzy pisalibyście jakby plucie na opozycje i wklejanie gotowców odpadło?

Przeczytaj co kilka postów wkleił Mirro i przemyśl swoja prawicowość.  

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mirro napisał:

:D
"Twórcy materializmu dialektycznego uważali, że socjalizm to kontrola. Mieli rację. W kapitalizmie każdy ma własna miskę, talerz czy menażkę. W socjalizmie jest jeden wspólny kocioł i sprawiedliwy podział. W kapitalizmie nie ma tego, który rozdziela. Dlatego kapitalizm to wolność. Natomiast społeczeństwo sprawiedliwości społecznej musi mieć grupę ludzi kontrolujących wszystkie dobra i sprawiedliwie je dzielących. Ten, kto stoi przy kotle, ten, kto dzieli, uzyskuje tak wielka władzę, o jakiej nie śniło się żadnemu kapitaliście. Socjalizm to władza mniejszości, to władza tych, którzy pilnują wspólnego kotła. Każda sprawiedliwość społeczna rodzi władzę tych, którzy tę sprawiedliwość urzeczywistniają. Sprawiedliwość to kategoria subiektywna. Ci, którzy pilnują kotła arbitralnie ustalają, co to jest sprawiedliwość. Tych przy kotle też trzeba kontrolować. I co jakiś czas segregować seriami z automatu…"
To tak w  kwestii sprawiedliwości społecznej i takich tam innych rojeń. 
Zapomniałem napisać że to z Suworowa. Ale no był z GRU.

 

Wypisz wymaluj Unia Europejska !!!

Do wspólnego kotła dokładają wszyscy . A stojąca najbliżej kotła nieliczna grupa wzajemnej adoracji decyduje :

-czy  

-za co

-kiedy

- komu

-i co z tego wspólnego kotła dać .

pan-putin-mial-racje-ze-latwo-bedzie-go-wytresowac-donald-tusk.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6332

A widzisz, można ? Ano można! W nagrodę dla zainteresowanych jeszcze jeden Suworow na dziś. Ostatni.
"To się zdarza każdemu z nas: zrozumiesz jedną prostą rzecz i natychmiast cała sytuacja ukazuje się w innym świetle, każdy detal, każde wydarzenie nagle nabierają zupełnie innego wymiaru."

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6332

Czyli w zamachach na polskich obywateli wynik mamy taki. Imigranci-0, Inni-1. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
2 minuty temu, mirro napisał:

Czyli w zamachach na polskich obywateli wynik mamy taki. Imigranci-0, Inni-1. Brawo!

Muszę zasmucic twą ideologię,tak z grubsza 2-1

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
1 godzinę temu, Ulman napisał:

 

 

 

 

 

Powyżej głownie twoje gotowce które najwyraźniej cię cieszą. Wszelkie przewinienia wina PO a głupkowate komentarze w kierunku wszystkich poza PIS. Nie porównuj Ucha prezesa do " ale żeśmy brachu te Polske ładnie rozj..... bo to dwa różne poziomy. Ucho drze łacha także z opozycji i ten poziom ci pasuje ale gdy z PISu to jakoś nie wklejasz? Ciekawe czemu? Wklejanie Petruś Pan bodajże 4 krotnie  w ciągu 4 dni to jest normalne? 

Socjologia to zacna dziedzina bo opisuje mechanizmy społeczne które rzutują na wyniki wyborów i pokazuja jak sie gawiedzia steruje. Dobrze jest mieć świadomość jak to działa. Szersze horyzonty nikomu nie zaszkodziły. 

Czy ja bronie PO? Napisz gdzie. Zazwyczaj dla symetrii obśmiewam PIS co was niesamowicie irytuje.

Co ma do tego Owsiak i Lis? Gdzie chałupa Szyszki , Morawieckiego ? Może jak jest Owsiak to i Rydzyka pokazać?

Niedawno wklejałeś po raz kolejny Wielgusową  "dość dyktatuty kobiet" z podsmiechujkami ze głupia (akurat prawda) a teraz niby ma rację? Czemu tak nagle urwano wypowiedź? Dalszy ciąg był niewygodny? I to niby nie podśmiechujki są?

.  

Ja nie  porównuje ,,Ucha prezesa do " ale żeśmy brachu te Polske ładnie rozj.....,,   bo  tego porównać  się  nie da  Kabaretu  z Prawdą  nie można porównywać.

Ucho  Prezesa  wkleja tutaj Jacuś  to jego  zadanie tylko zapomina  o nim jak drą  łacha  z opozycji  to   ja  wklejam i tyle. Ale  jak chcesz  to mogę  teraz  wklejać  systematycznie  Ucho  Prezesa  chcesz ?????

Co  ci  przeszkadza  Petruś  Pan ????   Świetnie  zrobiony  Materiał  :D  :D  Można powiedzieć  że  Dokument :D 

Ja  nigdzie  nie napisałem że  Wilgusowa  jest  głupia.  Ona jest  po prostu  śmieszna :D  :D   A  ja uważam że  śmiech to  zdrowie.

Ty bronisz  PO  tutaj od dawna jak np:

uchodźcy  stawałeś  po Stronie  PO

Wiek emerytalny Stawałeś po stronie PO

Jak Pisaliśmy  o  OFE  wyjeżdżałeś  że  PiS  chce  resztę  tych pieniędzy zabrać  do  budżetu  minął  rok czy nawet  więcej nic  takiego  się  nie stało.

I tak można  by  wymieniać  bez  końca.

Przypomnij sobie  twoje  podsmieh*jki  ,,sPiSkowcy,,   Z Macierewicza  Pawłowicz  itd.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6332

Alamo. To był zamach przygotowany typowo pod Polaków. I miał wyrządzić szkodę tej konkretnej nacji. Tu został wytypowany pojazd konkretnego kraju. Tam gdzie zamachowcy posługują się kryteriami bardziej ogólnymi typu Europejczycy, albo chrześcijanie zaś skuteczność mierzy się ilością trupów bez względu na to kim są trzeba rozpatrywać to na trochę innej płaszczyźnie. Jeśli tam ofiary narodowości polskiej mogą być ale nie koniecznie muszą, o tyle w przypadku ukraińskim wskazanie brzmi iż muszą albo przynajmniej powinny. 
Moja ideologia w obu przypadkach jest taka sama. Negocjacje, rozmowa z poziomu kaliber 7,62 albo większy. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

mea culpa,mea maxima culpa- ze 2 razy nie wstawilem ucha prezesa, skladam szczera samokrytyke-mniej wiecej taka jak niedawno brozka  na nowogrodzkiej, wiec ze to mi nie pomoze ale zawsze warto sie pokajac, na swoje usprawiedliwienie moge dodac ze czasami zdarza mi sie pracowac do 21 i temu nie "zdazam" ,

w tym wypadku to zycie przeroslo kabaret- ucho jest tylko obserwacja tego co sie dzieje, ogladales mareczku uwaznie ostatni odcinek[konczy sie seria] posluchaj co mowi jeden z bohaterow- krakowiak na zeslaniu w warszawie, biskupia czapka na glowie mu nie odebrala rozumu -inaczej niz wiekszosci episkopatu.

a ze nie mam najebane w glowie to potem nie wstawiam po raz enty tych samych linkow- ktorych pewnie malo kto oglada, petru to jest nikt, prawdziwy problem banksterow to teraz mamy na urzedzie prezesa rady ministrow, jak skomentujecie sprawe kredytow frankowych bz -wbk ????? to chyba nie petru je udzielal, tylko prezes banku o tym decydowal-sa w polsce banki ktore z sasady ich nie udzielaly. co wy na to ????????

podobno wczoraj byly tajne wybory na szefa partii solidarne ziobro[naprawde taka istnieje 9_9 i nawet wspolrzadzi w polsce]  wtajemniczeni donosza ze wygral niejaki zero -nie mylic z jakimB|,ostatnie wybory byly jawne i za unijne pieniadze a tu taka konspiracja.

Edytowano przez jacus
skleroza

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6332

Frankowicze chyba już napisali do Morawieckiego jakieś pismo nt bezprawia bankowego. Coś w stylu ratuj pan bo giniemy, tzn wywożą kasę za granicę. 
Że też Rydzykowi nie wcisnęli takiego kredytu. Sprawa rozwiązana zostałaby już dawno. I pewnie odszkodowanie byłoby satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Brali  Kredyty  we Frankach jak się  opłacało  a jak kurs  skoczył to ma im Państwo  dopłacać  to  jest   idiotyzm. Pamiętam niektórych  jak  chwalili się  jacy to oni nie są  inteligentni  bo  wzięli we frankach  i się  śmieli z tych co brali w zł a teraz płacz i płać.  Państwo nie powinno  nic robić  w tym kierunku  mogli myśleć  jak brali  te  kredyty. A gdy  im  pomogą  to będą  poszkodowani ci  co brali  Kredyty w zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
1 godzinę temu, Ulman napisał:

 

 

 

 

 

Powyżej głownie twoje gotowce które najwyraźniej cię cieszą. Wszelkie przewinienia wina PO a głupkowate komentarze w kierunku wszystkich poza PIS. Nie porównuj Ucha prezesa do " ale żeśmy brachu te Polske ładnie rozj..... bo to dwa różne poziomy. Ucho drze łacha także z opozycji i ten poziom ci pasuje ale gdy z PISu to jakoś nie wklejasz? Ciekawe czemu? Wklejanie Petruś Pan bodajże 4 krotnie  w ciągu 4 dni to jest normalne? 

Socjologia to zacna dziedzina bo opisuje mechanizmy społeczne które rzutują na wyniki wyborów i pokazuja jak sie gawiedzia steruje. Dobrze jest mieć świadomość jak to działa. Szersze horyzonty nikomu nie zaszkodziły. 

Czy ja bronie PO? Napisz gdzie. Zazwyczaj dla symetrii obśmiewam PIS co was niesamowicie irytuje.

Co ma do tego Owsiak i Lis? Gdzie chałupa Szyszki , Morawieckiego ? Może jak jest Owsiak to i Rydzyka pokazać?

Niedawno wklejałeś po raz kolejny Wielgusową  "dość dyktatuty kobiet" z podsmiechujkami ze głupia (akurat prawda) a teraz niby ma rację? Czemu tak nagle urwano wypowiedź? Dalszy ciąg był niewygodny? I to niby nie podśmiechujki są?

Oczywiście że łapie za słowa bo czasem ktoś rzuca hasło i dopytuje sie czy on to rozumie i wie co mówi. Jak widzisz nie zawsze ,ale jak nie wiedzą jak wybrnąć to jestem tajnym sPISkowym zakamuflowanym jak to któryś napisał agentem POO.o

Co do najmądrzejszego - Trochę sprowokowane ale cieszę się że zauważyłeś i to napisałeś. Czy Jarosław wraz z PIS nie uważa się czasem za najmądrzejszego? Czy to nie przeszkadza i nie czyni zarozumiałym?

 

Mirro - świetny fragment. Mimo że gość funkcjonował w komunie to miał świadomość co jest czym i się różni socjalizm od kapitalizmu. Obowiązkowa lektura dla prawicowych zwolenników PIS.

No widzisz Romanie jak cię na polemikę nie stać to "Zakamuflowany wyborca PO"  i "bredzisz jak 70 letni z TVN" Bedziesz wmawiał mi że jestem wyborcą PO bo innej opcji dla ciebie nie ma i są tylko dwie strony  sporu. Prawda jest taka ze nie ma PISu bez PO i PO bez PIS.  O czym ty i koledzy pisalibyście jakby plucie na opozycje i wklejanie gotowców odpadło?

Przeczytaj co kilka postów wkleił Mirro i przemyśl swoja prawicowość.  

Półtora tysiąca stron,włączając w to zamknięty temat o "A Dudzie",dotychczas tyle leming napracował się bombardowaniem nas swoją propagandandową papką,której,nie oszukujemy się, nikt nie pamięta gdy wschodzi kolejny dzień.Poświęcił w to etap swego życia,które jak widać po regularnych wpisach, ubożeje,co zdziałałeś? nic,jesteś w punkcie wyjścia,jak mawiał pewien "nie polityk"nikt nie cofnoł się ani o milimetr,Twoje środowisko ideologiczne jest na dnie,a Tobie najwidoczniej nie będzie rokowań na poprawę,do póki nie zgłosisz się do zakładu psychiatrycznego.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5538
48 minut temu, marekfarmer napisał:

Ja nie  porównuje ,,Ucha prezesa do " ale żeśmy brachu te Polske ładnie rozj.....,,   bo  tego porównać  się  nie da  Kabaretu  z Prawdą  nie można porównywać.

Ucho  Prezesa  wkleja tutaj Jacuś  to jego  zadanie tylko zapomina  o nim jak drą  łacha  z opozycji  to   ja  wklejam i tyle. Ale  jak chcesz  to mogę  teraz  wklejać  systematycznie  Ucho  Prezesa  chcesz ?????

Co  ci  przeszkadza  Petruś  Pan ????   Świetnie  zrobiony  Materiał  :D  :D  Można powiedzieć  że  Dokument :D 

Ja  nigdzie  nie napisałem że  Wilgusowa  jest  głupia.  Ona jest  po prostu  śmieszna :D  :D   A  ja uważam że  śmiech to  zdrowie.

Ty bronisz  PO  tutaj od dawna jak np:

uchodźcy  stawałeś  po Stronie  PO

Wiek emerytalny Stawałeś po stronie PO

Jak Pisaliśmy  o  OFE  wyjeżdżałeś  że  PiS  chce  resztę  tych pieniędzy zabrać  do  budżetu  minął  rok czy nawet  więcej nic  takiego  się  nie stało.

I tak można  by  wymieniać  bez  końca.

Przypomnij sobie  twoje  podsmieh*jki  ,,sPiSkowcy,,   Z Macierewicza  Pawłowicz  itd.

 

Kabaret dużo wyższych lotów niż twórczość wklejaczy. To co kilka postów wyżej wkleił dddddddddd uważasz za śmoeszne i o jakiejkolwiek wartości intelektualnej ?

Petruś pan to fajny materiał ale żeby 4 razy to już obsesja. Czemu wklejałeś aż czterokrotnie?

Byłbym wdzięczny jakbyś przestał w ogóle wklejac ale widać że zapodaną propagandę  przyjmujesz jako dogmat i akceptujesz w całości więc własnymi słowami nie musisz rzeczywistości opisywać tylko gotowce zapodawać.

Ja nie bronie PO ale zdarza się że  mam podobne do nich zdanie tak jak czasem mam zdanie zbieżne z PIS czy SLD. Wiem że to niepojęte bo twoje poglady sa kalką doktryny PIS ale na to nic nie poradzę. 

Uchodźcy to sprawa polityczna i zamiast stroić foch trzeba było wziąć 3 autokary tatałajstwa nad Odrą osiedlić i sprawić im wszelkie warunki by na drugą stronę Odry wrócili. Dobry polityk nie bedzie się z nikim nadmiernie konfliktował, pójdzie na kompromis a i tak  osiągnie co chce. 

Wiek emerytalny to wymóg elektoratu socjalnego który ma roszczenia a robić nie ma komu. Nie byłem za PO jak ty to piszesz ale akurat w tych sprawach mam takie samo zdanie bo  nierobów socjalnych nie znoszę. Całość PIS mógł załatwić w 2 dni dając możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę a nie obniżając wiek emerytalny i opowiadając o tym jak o nie wiadomo jakim osiągnięciu a potem zachęcając by pracować dłużej. Igrzyska dla gamoni i woda na młyn dla propagandy

Z OFE to w kontrze do posądzania PO PSL o kradzież z OFE cytowałem Mosze Morawieckiego który jasno powiedział że taki plan jest. Zakładam że mimo wszystko wie co mówi więc to tylko kwestia czasu.  Tłumaczenie że jak PO zabrało z OFE to źle a jak PIS zabierze z OFE to dobrze jakoś do mnie nie trafiło i nie trafia. 

Ja sie z Pawłowicz i Macierewicza śmieje bo  to postacie tak śmieszne że aż tragiczne a jak piszesz śmiech to zdrowie. Ty uważasz ich za normalnych i zrównoważonych ?

 

Mirro - Rydzyk i kredyt?  Ogłosi w eterze że ściepa na wiekopomne dzieło zbiera i że dobre uczynki bedą im zapamiętane a w zębach przyniosą. On kredyty to mógł by udzielać 

 

Alamo nieszczęsny zindoktrynowany kolego. Co oprócz próby oplucia mojej osoby i poglądów masz do zaoferowania?  Pseudo patriotyzm i dezawuowanie innych pogladów bez umiejetności uzasadnienia i dyskusji?  

Popluj sobie jak merytorycznie nie potrafisz dać tady

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5538
20 minut temu, Ansja napisał:

A czy ktoś z was wie dlaczego tak naprawdę się pani premier poddała do dymisji....wątpię,bo wszasze dyskusje to udowadnianie tylko kto ma rację,kto silniejszy.....

A oto przykład,ze jeden człowiek jest bezprawny i mu wszystko wolno.

http://pikio.pl/najmocniejsze-slowa-tuska-w-historii-rozsadzil-caly-rzad-pis/

Podała się do dymisji bo Jarosław tak zarządził. 

To jest ciekawe http://pikio.pl/wielka-zemsta-rosji-na-polsce-po-tym-co-wlasnie-zrobili-mozemy-juz-plakac/


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6332
1 godzinę temu, Ansja napisał:

A czy ktoś z was wie dlaczego tak naprawdę się pani premier poddała do dymisji....wątpię,bo wszasze dyskusje to udowadnianie tylko kto ma rację,kto silniejszy.....

A oto przykład,ze jeden człowiek jest bezprawny i mu wszystko wolno.

http://pikio.pl/najmocniejsze-slowa-tuska-w-historii-rozsadzil-caly-rzad-pis/

Co do powodów samej dymisji to takich jasnych nie ma. Prawdopodobnie ta jak napisałaś o naszych dyskusjach,"to udowadnianie tylko kto ma rację,kto silniejszy".
Okazuje się że w naszym kraju łatwiej wymienić premiera niż jednego czy kilku kiepskich ministrów. Ostatnio np. Brudziński mocno próbuje odnaleźć się w temacie wojskowości szeroko pojętej. Być może dokształca się po cichu przed wymianą Antoniego, Sam Antonii zaś prowadzi zmasowany atak medialny na elektorat. Jest wszędzie, aż boję się otworzyć lodówkę.:D Może być tak że głównym zadaniem Morawieckiego będzie pozbycie się teamu  "leśnych dziadków" w miarę bezboleśnie dla Kaczyńskiego. To znaczy, żeby co roku w rocznicę dymisji nie przychodzili mu pod dom i nie darli gęby że ich oszukał. 
Inna sprawa że chyba nie istnieje teczka z nazwiskiem Morawieckiego w jakiejś zakurzonej szafie, więc nie będzie miał oporów. Samo zaś odejście Premier Szydło może być też zasłoną dymną . Za chwilę mamy wybory samorządowe. Kogo puścić w teren żeby ludzie chcieli w ogóle z nim rozmawiać ? Premier jednak miała spore poparcie, reszta to płotki.
Nie licz na prostą diagnozę. 
No to jeszcze na koniec cytat z klasyka.
"- Mówię o tym, bo wielu sądzi, iż przeżywamy kryzys. My nie przeżywamy kryzysu. My przechodzimy do następnego fazy budowy siły narodowej. Tak trzeba patrzeć na obecne wydarzenia."
No i pytanie. Kto  to powiedział?

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5538

Wydaje mi się że Antka nie wymieni bo mu Rydzyk nie pozwoli a i Kaczyński niechętnie bo mu się ortodoksy w partii i elektoracie  zbuntują a wbrew  pozorom wielu wierzy w zamach, wybuch a nie w to że zgineli przez głupotę.  Zapewne Kaczyński Antka nie wyrzuci bo okazał by uległość wobec Dudy i na to bym nie liczył. Jurgiela może poświęcić ale Szyszko już jest zbyt mocno umocowany u Rydzyka. Streżyńska może wylecieć bo to jest niepoprawna politycznie tyle że to dobry fachowiec a że nastawał na nią Macierewicz  to pewnie ocaleje by mu przytrzeć nosa. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6332

No tak, tylko że do tej pory np. gen karczewski nie mógł nic zrobić w sprawie postępowania SKW i wstrzymania mu dostępu do informacji niejawnych. Teraz kiedy raptem postępowanie zakończyło się i cofnięto mu dostęp oficjalnie, może odwołać się do nowego premiera. Jeżeli Morawiecki rozpatrzy pozytywnie odwołanie i przywróci mu dostęp, to  Antonii i Prezydent wyjdą z twarzą z tej nawalanki. . Antonii powie że i tak był przeciw Morawieckiemu więc nie dziwi go zajadły atak agentury na jego osobę. Prezydent zaś obronił swojego doradcę, czyli to ludzki pan dbający o tych maluczkich. Status gry- remis. Choć Antonii wyjdzie trochę poobijany.
Jedyne ofiary to ludzie którym blokowano awanse, no i utrata zaufania do munduru. Ale to zdaje się sprawy które miłościwie panujących nie interesują.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
6 godzin temu, dddddddddddddddddd napisał:

 

Wypisz wymaluj Unia Europejska !!!

Do wspólnego kotła dokładają wszyscy . A stojąca najbliżej kotła nieliczna grupa wzajemnej adoracji decyduje :

-czy  

-za co

-kiedy

- komu

-i co z tego wspólnego kotła dać .

pan-putin-mial-racje-ze-latwo-bedzie-go-wytresowac-donald-tusk.jpg

MTU2MjIxJD16fWJcfUw1YWYFYg5nDz09OFVjGiVX

  • Like 3

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

MzA4ODE3JBNue2BycQc1T3IDYCBrRD0TLFNhNCkc

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

polska widzi zdrajców xD 

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5538

 

23 minuty temu, Roman176 napisał:

MzA4ODE3JBNue2BycQc1T3IDYCBrRD0TLFNhNCkc

Romek, jak 84% PISowców uwaza że nie  kontra 87 POwców uwazajacych że tak i 60 Kukizowców na "nie" a 70 % Nowoczesnych na "nie" to wychodzi na remis. Skąd więc bierze się 42% na nie a 27 na tak?

3 minuty temu, Roman176 napisał:

Toż ja zawsze mówiłem ze PIS i PO to jedno draństwo. Ręka rękę myje a wszystkie są brudne

Nie byłbyś  soba jakbyś nie napisał że to moja partia. PISz na zdrowie!

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj