Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

hubertuss    4653

Co to rolnicy nie zadowoleni z pisu i Jurgiela? I ty to pokazujesz? No bo chyba nie przeciwko opozycji protestują bo przecież ona nie rządzi i nie ma nic do powiedzenia.

A może pis tym protestem kabaretem chce przykryć swoje niecne poczynania ww sejmie i to co wyprawia z ustawami o sądach i ordynacją wyborczą. Może chodzi o to by tym niby protestem zająć miejsce tak by nie protestowano w obronie sądów czy ordynacji wyborczej. Dlatego media olewają ten cyrk.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ale  co  oni chcą od Pawła Suskiego.  Nie  ładnie  tak  skandować  nie  ładnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przem00    13
6 godzin temu, staszek131415 napisał:

Pewnie 500 plus dla starych kawalerow wprowadzi ;)

Już wystarczy że nowe podatki wprowadza. ;) Stara zasada jest prosta: co rząd da to potem 5x tyle zabierze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572
10 godzin temu, szymon09875 napisał:

Marek przecież uważa ze miłościwie nam rządzący prezes nas wybawi xD i się nie przejmuje polityka rolna bo rolnik jest dla nich bardzo ważny, szkoda ze tylko przed wyborami. Widać jednak ze udalo im się zrobić ludzia wodę z mozgu. 

Bo jak mówia że dbaja o rolników to dbaja i kropka a jak sie komuś inaczej wydaje to jest wrogiem, wichrzycielem, komunistą , złodziejem, gorszym sortem a  wogóle stoi tam gdzie stało zomo.

6 godzin temu, marekfarmer napisał:

Nie wprowadzi 

ale  on twierdził co  innego  więc  będąc konsekwentnym i  poważnym powinien Strajkować  skoro  nie chce  uboju  a uważa że PiS  go wprowadzi

Czyli jak się z czymś nie zgadzasz to trzeba strajkować?

5 godzin temu, staszek131415 napisał:

Pewnie 500 plus dla starych kawalerow wprowadzi ;)

To wreszcie Jarosław dostanie socjal

2 godziny temu, zetorki12 napisał:

Czyli samo się robi ? A powiedz skąd takie poparcie mają ?

Wszelkie gamonie i niedojdy wolą mieć przekonanie że jak im w życiu nie wyszło to nie jest ich wina tylko sił nieczystych. Wiara  że rząd ma tak zrobić by im było dobrze a oni nie bedą się zmieniać. Można by to odnieść do szkoły - Jasio to baran i ma same dwóje i Jasio popiera rozwiazanie by zmienić sposób oceniania a nie żeby się zacząć uczyć

 

Dziś w Gazecie Polskiej widziałem reklamę .................łodzi podwodnej:SO.o:(

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
22 godziny temu, hubertuss napisał:

Jak miło patrzeć jak politycy pisu dwoją się i troją by wytłumaczyć dlaczego tak doskonała premier zostaje zdegradowana i przechodzi pod komendę bankstera, doradcy Tuska, nagranego u Sowy Morawieckiego.

.

Chyba  wczorajszy  przekaz  by  nie jasny

Bo dzisiaj Tusk  mówił  że Morawiecki    nie był  jego  doradcą 

Zaliczyłeś  totalną  wpadkę 

xDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Tusk przecież zawsze kłamie

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

A tu takie kwiatki. Zakupy leżą a MON chce finansować remonty dróg.
"Sejm przyjął w piątek zmiany w ustawie o drogach publicznych, które zakładają zaliczenie wszystkich kategorii dróg publicznych lub ich odcinków do tras o znaczeniu obronnym. Dzięki nowelizacji remonty dróg gminnych i samorządowych o znaczeniu dla obronności będą mogły być finansowane przez resort obrony."
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/sejm-za-zmianami-w-ustawie-dotyczacej-drog-o-znaczeniu-obronnym,797029.html
Gdyby jeszcze chodziło o reaktywację DOL Drogowych Odcinków Lądowania to niech tam. Ale tu w zasadzie nie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Jak sie nie wie co robić to sie robi cokolwiek


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@mirro zawsze wtedy można sobie na koszt MON-u, pierdylnąć porządny dojazd do domciu.

  • Like 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Dzisiaj się  poświęciłem  i obejrzałem Fokty TVN :ph34r::ph34r:

Takiej obszernej  relacji  ze strajku  rolników  to  się  nie spodziewałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

O.o.To teraz powinieneś wypić wiadro święconej wody na odtrutkę;).

Fajnie będzie można sobie pomazać na karcie wyborczej i oddać ważny głos. Inni tez mogą pomazać moja kartę wyborczą i poprawić mój głos na bardziej ważny. Wesoło!

Edytowano przez agromatik
  • Like 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Panowie jest próba tłumaczenia Antoniego z jego dwu śmigłowców do końca obecnego roku. Niestety chyba muszę złożyć samokrytykę. bo miałem Szatkowskiego za rozsądniejszego.
"Minister Macierewicz został wprowadzony w błąd w sprawie możliwości bardzo szybkiego dokonania zakupu pewnych śmigłowców, które według informacji przekazanych mu przez przemysł zbrojeniowy miały już być niemal natychmiast gotowe do kupienia" - stwierdził w wywiadzie dla "Polska The Times" wiceminister obrony narodowej Tomasz Szatkowski."
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/szatkowski-macierewicz-zostal-wprowadzony-w-blad-w-sprawie-smiglowcow,796972.html
Ponieważ Antonii nie słucha ludzi bezpośrednio związanych z jego ministerstwem pewnie uległ podszeptom lobbystów. Aż strach pomyśleć co jeszcze mogą mu wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
10 minut temu, agromatik napisał:

@mirro zawsze wtedy można sobie na koszt MON-u, pierdylnąć porządny dojazd do domciu.

1l Wystarczy  czy nie  bo  więcej nie mam :D  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572
15 minut temu, mirro napisał:

Panowie jest próba tłumaczenia Antoniego z jego dwu śmigłowców do końca obecnego roku. Niestety chyba muszę złożyć samokrytykę. bo miałem Szatkowskiego za rozsądniejszego.
"Minister Macierewicz został wprowadzony w błąd w sprawie możliwości bardzo szybkiego dokonania zakupu pewnych śmigłowców, które według informacji przekazanych mu przez przemysł zbrojeniowy miały już być niemal natychmiast gotowe do kupienia" - stwierdził w wywiadzie dla "Polska The Times" wiceminister obrony narodowej Tomasz Szatkowski."
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/szatkowski-macierewicz-zostal-wprowadzony-w-blad-w-sprawie-smiglowcow,796972.html
Ponieważ Antonii nie słucha ludzi bezpośrednio związanych z jego ministerstwem pewnie uległ podszeptom lobbystów. Aż strach pomyśleć co jeszcze mogą mu wmówić.

Antek jest taki sam jak jego elektorat. Otoczony wrogimi siłami zła chce dobrze ale zawsze ktos mu podstawi noge tak jak z Mistralami lub teraz z helikopterami. Pewnie z łodziami podwodnymi też go  oszukają ale tak jak pisałem jest olbrzymie grono ludzi wierzących że nie minister jest zły tylko czart mu do ucha szepcze. Winni są tylko i wyłącznie inni - zawsze i bez wyjatków.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Winni i tak będą agenci albo Rosjanie. Może też być nomenklatura, układ albo kto tam jeszcze napatoczy się Antoniemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Wygodna prawda


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Przem00 napisał:

Już wystarczy że nowe podatki wprowadza. ;) Stara zasada jest prosta: co rząd da to potem 5x tyle zabierze.

Święte słowa tak samo jak unia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

No ale rząd popierasz a unię ganiszO.o Schizofrenia?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro
1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

Chyba  wczorajszy  przekaz  by  nie jasny

Bo dzisiaj Tusk  mówił  że Morawiecki    nie był  jego  doradcą 

Zaliczyłeś  totalną  wpadkę 

xDxDxD

Morawiecki był od 2010r członkiem Rady Gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku. Więc jednak doradzał. Do tego dochodzą jeszcze te taśmy od Sowy...  "Chciał zobaczyć się ze mną w poniedziałek, o… o różnych inwestycjach porozmawiać. Nie wiem, co to znaczy. To Arabski. JKB (Jan Krzysztof Bielecki – red.)… JKB chce porozmawiać, ale przy śniadanku o różnych tam sprawach (…). Kilka razy się Arabski ze mną kontaktował, ale wczoraj się mieliśmy spotkać na koniec dnia… Co godzinę przysyłał esemesy, że mnie przeprasza, bo tu Cichocki, tutaj to, Tusk, a na koniec, że… że nie da rady. "

1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

Dzisiaj się  poświęciłem  i obejrzałem Fokty TVN :ph34r::ph34r:

Takiej obszernej  relacji  ze strajku  rolników  to  się  nie spodziewałem

TVN-u nie oglądałem ale w reżimowej oczywiście nie padło ani jedno słowo o strajkach rolników. Zresztą w reżimowej jak to w reżimowej jak co dzień ta sama zdarta płyta, same sukcesy LOT-u, PKP, Górnictwa no i oczywiście o tym jak nas Błaszczak uratował przez uchodźcami....

Za to u Rydzyka był obszerny materiał o strajkach rolników a także przemilczane w reżimowej problemy z zakupem patriotów od USA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572
40 minut temu, tedek2 napisał:

@marekfarmer

@Zbyszko

Co myslicie o tych planowanych podwyzkach cen energii dla gospodarstw?

Pewnie napiszą  że popierają bo pójdzie to na przebudowe elektrowni by spalać węgiel z nieopłacalnych kopalni Kiedyś tak argumentowali chęć płacenia nowego podatku paliwowego. To rzadko spotykane przypadki które są za tym by mieć mniej pieniędzy.

Swoją droga może ta podwyżka ma służyć sfinansowaniu  garba w postaci kopalni które spółki energetyczne dostały w prezencie.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj