Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4601

dlatego ciebie daleko do ideału czesko rumuńskiego 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Zawsze możesz te bzdury wykazać i obalić o ile potrafisz.

Typowo lewackie  - najpierw płaca a potem praca:D  Musze cie zmartwić ale w realnym swiecie jest odwrotnie. Może jeszcze powinni z góry płacić za robotę?

Tym co głowka nie pracuje to daje się pracę a nie oni dają:P

Czesi i Rumunia to nie ideał ale radzą sobie lepiej. Rozumiem że mi daleko  do systemu czesko - rumuńskiego  tylko nie wiem w czym konkretnie?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601
3 minuty temu, Ulman napisał:

Typowo lewackie  - najpierw płaca a potem praca:D  Musze cie zmartwić ale w realnym swiecie jest odwrotnie. Może jeszcze powinni z góry płacić za robotę?

sam udowodniłeś ze robić wszystko żeby nie było konkrecji jest ok  lepiej zrobić jedno zlecenie adwokackie niż pracować więcej i zabraniać tylko mataczyć 

 

6 minut temu, Ulman napisał:

Czesi i Rumunia to nie ideał ale radzą sobie lepiej. Rozumiem że mi daleko  do systemu czesko - rumuńskiego  tylko nie wiem w czym konkretnie?

twoim myśleniu  m.innymi tam nikt nieda kobiecie z 2 dzieci najniższej krajowej  tylko kodeksie pracy za dziecko odpowiednia podwyżka dlatego ze śląska wolą jeździć do pracy do czech niż za najniższą krajową  i jeszcze z dowozem i przywozem do domu wolne soboty i niedziele 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

a drugiej strony ty nawet mnie nie możesz przebić z pracowanie gospodarstwo etat na kopalni i ty pouczasz o ideologi świata 

i niejaki pan kijowski lewak nie pójdzie do pracy jak brakuje rąk do pracy tylko liczy na ciebie :P

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601
13 minut temu, Ulman napisał:

Tym co głowka nie pracuje to daje się pracę a nie oni dają:P

wiec ulmanku to ci ludzie pracują na twoją firmie daje ci przykład masz 10 pracowników dostają najniższą krajową  każesz pracować światki piątki a oni się szt rabują  i nie pracują odchodzą ty sam utrzymasz firm,e nie??? pracować nikt nie chce za twoje gówno  morze ukraińcy?? wiec widzisz ze każdy jest ważny to akurat myślenie starej eu szanuje swojich pracowników bo oni zarabiają na moją firmę a sam jestem nikim 

 

wiec ekonomista z ciebie nijaki 

polityk tym bardziej wołowa d*pa :P

twoje myślenie skoczyło się w latach 90 nie podoba się to wy***rdalaj na twoje stanowisko jest x ludzi   dlatego dzisiaj bankrutują te firmy co na przemianach zaistniały i dorobiły się 

śmierdzisz strasznie Balcerowiczem 

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

14 minut temu, Roman176 napisał:

sam udowodniłeś ze robić wszystko żeby nie było konkrecji jest ok  lepiej zrobić jedno zlecenie adwokackie niż pracować więcej i zabraniać tylko mataczyć 

 

twoim myśleniu  m.innymi tam nikt nieda kobiecie z 2 dzieci najniższej krajowej  tylko kodeksie pracy za dziecko odpowiednia podwyżka dlatego ze śląska wolą jeździć do pracy do czech niż za najniższą krajową  i jeszcze z dowozem i przywozem do domu wolne soboty i niedziele 

Gdzie ja niby udowodniłem ze trzeba dążyć by nie było konkurencji? Nikt nikomu nie każe zostawać adwokatem 

Jak tak jest w Czechach to jest bzdura. Płaci się za wykonana prace i czy ma rodzine czy nie to kompletnie bez znaczenia. Czyli pewnie u nas biorą 500+ a jeżdzą do roboty do Czech? 

11 minut temu, Roman176 napisał:

a drugiej strony ty nawet mnie nie możesz przebić z pracowanie gospodarstwo etat na kopalni i ty pouczasz o ideologi świata 

i niejaki pan kijowski lewak nie pójdzie do pracy jak brakuje rąk do pracy tylko liczy na ciebie :P

Uwierz mi że mam do opanowania więcej tematów  tyle ze ja więcej pracuje głową a ty rękami.

A ty myslisz że jak się napracujesz to ty znasz świat? BuuuuchhaaacchchaaaaaxD No chyba kpisz? Masy pracujące miast i wsi wiedzą jaka jest "ideologia swiata" które to pojęcie nie istnieje i nic  nie znaczy. 

Popluj sobie na mnie w niemocy  bo na pewno płace na Kijowskiego. W rewanżu możesz zapłacić na Rydzyka -  taki sam leń a tak naprawedę to jeden drugiego wart

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
22 minuty temu, Roman176 napisał:

wiec ulmanku to ci ludzie pracują na twoją firmie daje ci przykład masz 10 pracowników dostają najniższą krajową  każesz pracować światki piątki a oni się szt rabują  i nie pracują odchodzą ty sam utrzymasz firm,e nie??? pracować nikt nie chce za twoje gówno  morze ukraińcy?? wiec widzisz ze każdy jest ważny to akurat myślenie starej eu szanuje swojich pracowników bo oni zarabiają na moją firmę a sam jestem nikim 

 

wiec ekonomista z ciebie nijaki 

polityk tym bardziej wołowa d*pa :P

twoje myślenie skoczyło się w latach 90 nie podoba się to wy***rdalaj na twoje stanowisko jest x ludzi   dlatego dzisiaj bankrutują te firmy co na przemianach zaistniały i dorobiły się 

śmierdzisz strasznie Balcerowiczem 

Niestety nie rozumiesz nawet podstawowych reguł funkcjonowania biznesu. Jak ktoś u mnie pracuje to znaczy że akceptuje warunki współpracy. Ja nikomu nic nie każe a po prostu umawiamy się na pewien ukłąd. Jak zaczyna kraść albo się opieprzać to zwalniasz bo nie może być na to przyzwolenia. Odnośnie stawek to jest to wyłącznie punkt równowagi pomiędzy podażą a popytem. Pracownik chce dużo,  ja chce jak najtaniej i jeśli osiągamy kompromis to pracujemy razem a jeśli nie to nie. Bedę płacił za mało to nie będę miał pracowników a jak będzie za dużo chetnych to znaczy że płacę za duzo 

 Nikt tu nikomu nie każe na siłę pracować i nie zmusza do podejmowania pracy na niekorzystnych warunkach

Widzsz jak to jest na swiecie - moje myslenie jest złe i ja nie narzekam i się rozwijam a ty myslisz dobrze,  biadolisz i czekasz na Barbórkę xD .

Masz nawyki powstałe w wyniku przywilei  górniczych. A to za ciężko pracować nie można,  a to zwolnić nie można, a to zapłacić ile pracownik zażyczy ,a to premie dac a to socjal dać a to deputat sie należy itp. Jesteś bracie roszczeniowy i przesiąknięty socjalizmem i jeszcze nie masz tej świadomości sadząc żeś prawicowiec.

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
6 godzin temu, Ulman napisał:

Zawsze możesz te bzdury wykazać i obalić o ile potrafisz.

Typowo lewackie  - najpierw płaca a potem praca:D  Musze cie zmartwić ale w realnym swiecie jest odwrotnie. Może jeszcze powinni z góry płacić za robotę?

Tym co głowka nie pracuje to daje się pracę a nie oni dają:P

Czesi i Rumunia to nie ideał ale radzą sobie lepiej. Rozumiem że mi daleko  do systemu czesko - rumuńskiego  tylko nie wiem w czym konkretnie?

To jak z tym  Kijowskim jest  podoba  ci  się   to  że chcą  mu stypendium za nic nie robienie  dać.

A z Twoich  moich  podatków płacone  są  Alimenty  dla  jego  dzieci  bo  jemu  się robić  nie chce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
7 godzin temu, lukejro napisał:

A mojemu szwagrowi nie chce się pracować i tego nie ukrywa. Od trzech lat nawet w biurze się nie pokazuje, zrobił sobie home office, śpi do 10, potem krząta się po chacie, gotuje, od czasu do czasu jakaś konferencja przez skypa, trochu poklika na kompie i tak mu mija dzień za dniem.... Średnio w miesiącu pracuje ze trzy, cztery noce, żeby zrobić projekt... I takim nic nierobieniem dorobił się trzech chat w Warszawie i prawie miliona złotych na koncie, lokatach itp...  

I jak to się ma do twojej teorii o tym że trzeba zapieprzać żeby zarobić???

Podejrzewam że szwagier może robić w branży IT. Jeżeli tak i jest w tym dobry to nic dziwnego w sposobie pracy nie ma. Zarobki w tej branży to inna bajka. Choć z drugiej strony nasze państwo dalej uważa że do budowania systemów informatycznych można zatrudnić fachowców za 6 tyś miesięcznie i będzie hulać. W tej branży sam zapieprz nie jest konieczny. Czasem wystarcza być dobrym w jakimś fragmencie, typu np bezpieczeństwo. Albo ogarniać na tyle całość by połączyć pracę zespołu w działający produkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Dokładniej w telekomunikacji. Jest bardzo dobry w tym co robi. Ale myślę, że byście z nim nie dogadali... Ma swoje teorie na temat dymania Polski i Polaków przez korporacje i "pejsatych".... Zresztą jak sam mówi w swojej robocie widzi to na co dzień, jak przy projekcie na 10mln EUR naciska się żeby podwykonawcy upierdzielić chociaż 500 zł na kosztach robocizny.... Albo jak się ciśnie, żeby za robotę dwóch ludzi zapłacić stawkę tylko jednej osoby....  I dla tego nie chodzi do biura bo jak widzi tych wszystkich pseudo specjalistów od "marketingu" to mu się ciśnienie podnosi...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
2 godziny temu, marekfarmer napisał:

To jak z tym  Kijowskim jest  podoba  ci  się   to  że chcą  mu stypendium za nic nie robienie  dać.

A z Twoich  moich  podatków płacone  są  Alimenty  dla  jego  dzieci  bo  jemu  się robić  nie chce ???

Już ci pisałem - jedni płaca na Kijowskiego a inni na Rydzylka. Jedni i drudzy  mają coś z głową . 

Jak z  podatków płacisz na dzieci Kijowskiego to jest źle a jak dajesz ze swoich podatków  gamoniom 500+ to już jest działanie pożądane? Jedno i drugie to głupota i zidiocenie 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

A czemu twierdzisz, że 500+ dostają gamonie??? Bo z tego co się orientuję to 500+ bierze każdy kto może, bez względu na poglądy polityczne, wykształcenie czy też status materialny...

A ludzie nie płacący alimentów to są po prostu nieodpowiedzialne dupki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823
9 godzin temu, Roman176 napisał:

chłopie gdy się wyuczysz i jesteś wybitny a nie masz znajomości i kasy to jesteś zerem dzisiaj niema kto chodzić do zawodówki

ludzie czują kasę wiec idą w tym kierunku ale pewna kasta dba o swoje przykład adwokaci  

Gdy jesteś wybitny w danej dziedzinie nie ma problemu z pracą, mam kuzynkę która została adwokatem córka rolnika z testu kompetencji kończącego studia osiągneła 4 miejsce na 200 zdających i to do niej dzwonili czy by nie chciała u nich pracować, wybrała kancelarię ,po dwóch latach otworzyła własną w Poznaniu i nie narzeka,jeżeli jesteś bardzo dobry to da się awansować społecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823
41 minut temu, lukejro napisał:

Dokładniej w telekomunikacji. Jest bardzo dobry w tym co robi. Ale myślę, że byście z nim nie dogadali... Ma swoje teorie na temat dymania Polski i Polaków przez korporacje i "pejsatych".... Zresztą jak sam mówi w swojej robocie widzi to na co dzień, jak przy projekcie na 10mln EUR naciska się żeby podwykonawcy upierdzielić chociaż 500 zł na kosztach robocizny.... Albo jak się ciśnie, żeby za robotę dwóch ludzi zapłacić stawkę tylko jednej osoby....  I dla tego nie chodzi do biura bo jak widzi tych wszystkich pseudo specjalistów od "marketingu" to mu się ciśnienie podnosi...  

Też mam kolegę, który pracuje w Warszawie w  tej branży i dokładnie ma takie same zdanie jakie zaprezentowałeś w powyższym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Parcie na cięcie kosztów to powszechna tendencja. Rynek jest jaki jest i wykorzystują to na ile można. Korporacje i kapitał ogólnie nie lubią płacić. Z resztą kto lubi? Natomiast ważna jest też pewna granica cięcia bo poniżej pewnej nie otrzymamy tego co chcieliśmy. Tzn otrzymamy, ale koszty związane z usuwaniem usterek czy utratą renomy już są nie do zaakceptowania. Z resztą w usprawnianie z reguły należy zaangażować większą ilość ludzi co powoduje oderwanie ich od innych projektów, a samo zapoznanie z problemem przy którym nie pracowali to znowu strata czasu. Tak więc na każdym szczeblu analizuje się ryzyko, Jak się uda to dobrze a jak nie to "łeb poleci". Taka to uroda korpo.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
1 godzinę temu, lukejro napisał:

A czemu twierdzisz, że 500+ dostają gamonie??? Bo z tego co się orientuję to 500+ bierze każdy kto może, bez względu na poglądy polityczne, wykształcenie czy też status materialny...

A ludzie nie płacący alimentów to są po prostu nieodpowiedzialne dupki i tyle.

Jak dostają wszyscy to gamonie też. Nie płacących alimentów jest całą masa  ale zgoda że jeżeli stać i  nie płaci to jest dziad. 

Pomysł na 500+  jest banalny ale że rządzą socjaliści to jak za Lenina należy ludziom zabrać a najwiecej tym co dużo mają a potem "sprawiedliwy rozdział dóbr" Oczywiście machina urzędnicza przepierniczy jakąś część i rozda co zostanie. Równie głupie jest dawanie emerytur brutto a potem odbieranie z nich PIT. Państwo daje z kasy brutto by potem odebrać do tej samej kasy podatek.O.o

Normalnie zamiast 500+ powinna być ulga w PIT an dzieciaki.  Prościej i efektywniej bo urzędasy nie przepierniczą pieniędzy. Niestety  socjalistyczne nawyki i propaganda woli zabrać i dać bo może się poczwalić tym że dała a gdyby była ulga to mogliby się co najwyżej pochwalić się że nie zabrali a to znacznie słabszy efekt

Tak to zrobili węgrzy https://wpolityce.pl/swiat/300505-wegierski-pomysl-na-na-zwiekszenie-przyrostu-naturalnego-ulgi-na-dzieci-i-dodatki-to-nie-wszystko


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Nie analizuje się ryzyka tylko tnie ile się da. Dla samej zasady. Tylko oczywiście tnie się głównie na podwykonawcach....  Na ich pracy, przez to traci się wartościowych ludzi a w ich miejsce przychodzą półgłówki, partacze którzy zapieprzają za pół stawki fachowca... Tylko szybciej, szybciej, taniej... A potem tylko płacz bo nie działa, psuje się i trzeba "gasić pożary". Albo taki absurd, w centralach czy też w BTS-ach kable miedziane zastępują aluminiowymi... hehehe I to jest ta optymalizacja kosztów robiona przez ludzi którzy nie mają pojęcia jak działa sprzęt który sprzedają.  Tylko ciąć gdzie się da. I tak to naprawdę wygląda...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro
5 minut temu, Ulman napisał:

Jak dostają wszyscy to gamonie też. Nie płacących alimentów jest całą masa  ale zgoda że jeżeli stać i  nie płaci to jest dziad. 

Pomysł na 500+  jest banalny ale że rządzą socjaliści to jak za Lenina należy ludziom zabrać a najwiecej tym co dużo mają a potem "sprawiedliwy rozdział dóbr" Oczywiście machina urzędnicza przepierniczy jakąś część i rozda co zostanie. Równie głupie jest dawanie emerytur brutto a potem odbieranie z nich PIT. Państwo daje z kasy brutto by potem odebrać do tej samej kasy podatek.O.o

Normalnie zamiast 500+ powinna być ulga w PIT an dzieciaki.  Prościej i efektywniej bo urzędasy nie przepierniczą pieniędzy. Niestety  socjalistyczne nawyki i propaganda woli zabrać i dać bo może się poczwalić tym że dała a gdyby była ulga to mogliby się co najwyżej pochwalić się że nie zabrali a to znacznie słabszy efekt

Tak to zrobili węgrzy https://wpolityce.pl/swiat/300505-wegierski-pomysl-na-na-zwiekszenie-przyrostu-naturalnego-ulgi-na-dzieci-i-dodatki-to-nie-wszystko

Tak ulga z PIT, czyli tylko dla wybranych bo nie każdy płaci PIT... Np rolnicy albo bezrobotni. A tak pompują te 500 zł z czego z automatu wraca do nich 23% w postaci VAT. Reszta najczęściej napędza handel i usługi. Tak naprawdę znaczna część tych pieniędzy wraca do budżetu. Proste,  Identyczny system działa w Anglii czy Irlandii w których mieszkałem i nikt tam nie narzeka, że kasę dostają np. bezrobotni.

Zgodnie z twoim tokiem myślenia można powiedzieć że z publicznej służby zdrowia czy edukacji korzystają gamonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
2 godziny temu, Ulman napisał:

Już ci pisałem - jedni płaca na Kijowskiego a inni na Rydzylka. Jedni i drudzy  mają coś z głową . 

Jak z  podatków płacisz na dzieci Kijowskiego to jest źle a jak dajesz ze swoich podatków  gamoniom 500+ to już jest działanie pożądane? Jedno i drugie to głupota i zidiocenie 

Ni porównuj  Kijowskiego z Rydzykiem  bo to wie różne sprawy.

Kijowskiemu chcą  płacić  bo  jest ofermą  i nie może  znaleźć  roboty. A  Rydzyk  zbiera  kasę na jakiś cel  na Radio  Telewizję. Rydzyk  daje  pracę  innym  nie zbiera  tych  pieniędzy na  własne  przeżycie.  Pojedź  zobacz  co zrobił  Rydzyk  z tych  pieniędzy.  Bo  widać  g*wno  wiesz  i  g*wno  widziałeś.

Kto  jest  tym ,,Gamoniem,,  biorąc 500 +  bo z tego co wiem to ty  także  jesteś  beneficjentem tego  programu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65
Dnia 30.11.2017 o 23:08, tedek2 napisał:

 

Roman

Jesli nie beda pracowac w ndz to zarobia albo mniej albo ktos straci prace. Tego ile ludzie zarabiaja i co za te pieniadze moga kupic prezes nie zmieni na lepsze

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601
3 godziny temu, marekfarmer napisał:

Ni porównuj  Kijowskiego z Rydzykiem  bo to wie różne sprawy.

Kijowskiemu chcą  płacić  bo  jest ofermą  i nie może  znaleźć  roboty. A  Rydzyk  zbiera  kasę na jakiś cel  na Radio  Telewizję. Rydzyk  daje  pracę  innym  nie zbiera  tych  pieniędzy na  własne  przeżycie.  Pojedź  zobacz  co zrobił  Rydzyk  z tych  pieniędzy.  Bo  widać  g*wno  wiesz  i  g*wno  widziałeś.

Kto  jest  tym ,,Gamoniem,,  biorąc 500 +  bo z tego co wiem to ty  także  jesteś  beneficjentem tego  programu 

gadałem ze ulman śmierdzi Balcerowiczem...


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
4 godziny temu, lukejro napisał:

Tak ulga z PIT, czyli tylko dla wybranych bo nie każdy płaci PIT... Np rolnicy albo bezrobotni. A tak pompują te 500 zł z czego z automatu wraca do nich 23% w postaci VAT. Reszta najczęściej napędza handel i usługi. Tak naprawdę znaczna część tych pieniędzy wraca do budżetu. Proste,  Identyczny system działa w Anglii czy Irlandii w których mieszkałem i nikt tam nie narzeka, że kasę dostają np. bezrobotni.

Zgodnie z twoim tokiem myślenia można powiedzieć że z publicznej służby zdrowia czy edukacji korzystają gamonie...

Jak mamy takich speców że odnoszą same sukcesy to z pewnością dadzą radę to przeprowadzić. Pierwszy pomysł jaki mi do głowy przychodzi to tym co nie są płatnikami PIT dać 500+ do łapy tak jak teraz.  Widzisz jakie to proste

Pompują 500+ ale niekoniecznie 23% wraca do budżetu. Cżęść jest opodatkowana niżej , vat się nalicza i odlicza więc to nie jest tak do końca oczywiste. Z drugiej strony jak wydadzą na wódę i fajki to jeszcze akcyza dojdzie i może ok.20% wróci. Jakaś część trafi też do szarej strefy.  Pomysł by wydać 100 a odzyskać 20 nie jest zbyt błyskotliwy

Bezrobotni jakby dostawali 500+ pod warunkiem że pracują to jeszcze bardziej bezrobocie by zmalało . To byłby dopiero bodziec do pracy i UPAińców nie trzeba by sprowadzać Jakbyś miał niższe podatki to też ludzie mieliby więcej pieniędzy co pobudziłoby konsumpcję  

500+ w znakomitej części zasila zachodnią gospodarkę https://wpolityce.pl/gospodarka/369202-na-co-polacy-wydawali-pieniadze-z-500-dgp-przedstawia-wyniki-badan-zakupy-elektroniki-drugi-samochod-powazny-remont

A może pójść najprostszą drogą i wprowadzić PIT w rolnictwie?

3 godziny temu, marekfarmer napisał:

Ni porównuj  Kijowskiego z Rydzykiem  bo to wie różne sprawy.

Kijowskiemu chcą  płacić  bo  jest ofermą  i nie może  znaleźć  roboty. A  Rydzyk  zbiera  kasę na jakiś cel  na Radio  Telewizję. Rydzyk  daje  pracę  innym  nie zbiera  tych  pieniędzy na  własne  przeżycie.  Pojedź  zobacz  co zrobił  Rydzyk  z tych  pieniędzy.  Bo  widać  g*wno  wiesz  i  g*wno  widziałeś.

Kto  jest  tym ,,Gamoniem,,  biorąc 500 +  bo z tego co wiem to ty  także  jesteś  beneficjentem tego  programu 

Kijowski to taki sam szemrany typ jak Rydzyk tylko jest gamoniem i nie ma takiego rozmachu i ilości wyznawców jak Ojciec Tadeusz. Może jak zgromadził by więcej funduszy to też  jakieś dziwadło by stworzył:D

Jak Kijowski zbierał by na radio  telewizje i dawał  pracę  to byłoby ok?

Gamonie to ci co nie wnoszą nic do budzetu i inni do nich dokładają

Gówno wiem i gówno widziałem ale to ty broniąc socjalizmu raz po raz dostajesz intelektualne baty:o

 

Romanek - ty głównie pierdoły pociskasz więc nie dziwne że kojarzysz mnie z Balcerowiczem

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ulman mam tu coś do Twojego ogródka. Można powiedzieć że ściema na bardzo niskim poziomie. xD
https://holicin.livejournal.com/14110625.html
"W odpowiedzi na zapytanie portalu Kresy.pl ws. usunięcia Birczy z tablicy przy Grobie Nieznanego Żołnierza, MON tłumaczy, że zadecydowano o tym z powodu „konieczności wyboru spośród 200 miejscowości o podobnym charakterze”. – Takie stanowisko jest infantylne i nie do zaakceptowania – mówi portalowi Kresy.pl dr hab. Andrzej Zapałowski."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Jak mamy takich speców że odnoszą same sukcesy to z pewnością dadzą radę to przeprowadzić. Pierwszy pomysł jaki mi do głowy przychodzi to tym co nie są płatnikami PIT dać 500+ do łapy tak jak teraz.  Widzisz jakie to proste

Pompują 500+ ale niekoniecznie 23% wraca do budżetu. Cżęść jest opodatkowana niżej , vat się nalicza i odlicza więc to nie jest tak do końca oczywiste. Z drugiej strony jak wydadzą na wódę i fajki to jeszcze akcyza dojdzie i może ok.20% wróci. Jakaś część trafi też do szarej strefy.  Pomysł by wydać 100 a odzyskać 20 nie jest zbyt błyskotliwy

Bezrobotni jakby dostawali 500+ pod warunkiem że pracują to jeszcze bardziej bezrobocie by zmalało . To byłby dopiero bodziec do pracy i UPAińców nie trzeba by sprowadzać Jakbyś miał niższe podatki to też ludzie mieliby więcej pieniędzy co pobudziłoby konsumpcję  

500+ w znakomitej części zasila zachodnią gospodarkę https://wpolityce.pl/gospodarka/369202-na-co-polacy-wydawali-pieniadze-z-500-dgp-przedstawia-wyniki-badan-zakupy-elektroniki-drugi-samochod-powazny-remont

A może pójść najprostszą drogą i wprowadzić PIT w rolnictwie?

Kijowski to taki sam szemrany typ jak Rydzyk tylko jest gamoniem i nie ma takiego rozmachu i ilości wyznawców jak Ojciec Tadeusz. Może jak zgromadził by więcej funduszy to też  jakieś dziwadło by stworzył:D

Jak Kijowski zbierał by na radio  telewizje i dawał  pracę  to byłoby ok?

Gamonie to ci co nie wnoszą nic do budzetu i inni do nich dokładają

Gówno wiem i gówno widziałem ale to ty broniąc socjalizmu raz po raz dostajesz intelektualne baty:o

 

Romanek - ty głównie pierdoły pociskasz więc nie dziwne że kojarzysz mnie z Balcerowiczem

Ja Ci powiem tak, byłem przeciwnikiem 500+ ale teraz po upływie roku zmieniłem zdanie. Nie jest to takie złe, a obecny system wypłacania tych pieniędzy jest prosty i o to chodzi. Zresztą tak naprawdę ten system bardziej pobudza gospodarkę niż dzietność, chociaż nie da się ukryć, że ostatnio coraz więcej znajomych spaceruje z wózkami... Jak matka ma chodzić do roboty za 1500 zł to niech lepiej siedzi w domu i wychowuje dzieci bo na pewno zrobi to lepiej niż żłobek czy przedszkole...

A na co wydają pieniądze Polacy to już inna bajka. To już takie trochu "buractwo" albo piętno komuny bo najczęściej jest to "fura, skóra i komóra".  Ale tu raczej trzeba edukować i szybko się takiego stanu rzeczy nie zmieni...

A nad opodatkowaniem rolników trwały już prace za poprzedniej koalicji i upadły na kwiatkach typu "amortyzacja krowy"...

I pamiętaj Ulman, taki jak ty to mówisz gamoń, a najlepiej jeszcze alkoholik często więcej wnosi do budżetu niż ja czy Ty...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj