Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirro    6331

A tyle tu się mówi o rzetelności, materiał  to materiał. Przedstawia to co przedstawia a nie to co chciałoby się zobaczyć.  No chyba że to jakaś alternatywna rzeczywistość. 
Z resztą obie strony popisują się w kwestii tworzonych materiałów bardzo podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Ulmanku no prosimy ! Mikrocefalia w natarcu jak tam twoje teorie ? Przemyśl  to .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

 Gospodarka w najlepszej kondycji od zmiany ustroju w 89 roku a ideologistom-lewicowo-liberalnym dalej pada na pałe.Nie obchodzi ich pozytywny stan naszej gospodarki,Oni chcą popedałować na lewo,wypromować gejostwo,sprzedać do reszty co Polskie,oraz wpakować imigrantów z Afryki.

          "by żyło się lepiej"

 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@alamo przestań już zaczytywać się  "Kapitałem" Marksa, bo tracisz kontakt z rzeczywistością.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Wasza ideologia,jak i ty nie masz nic rozsądnego do powiedzenia w tej materii,jak widać zostają wam wyłącznie histerycznie pokrzykiwania

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Gdzie tu widzisz klamstwo ...przecież widać wyraznie ze stala ze swieczka haha

 tak na pisowska logike to mowi prawde ...prosze dowody ze szla ....haha 

Zreszta co to za afera ?  Zlamla prawo ? Czy jak ? Bo nie popiera slusznej opcji ? Bo mowila w prost ze prezydent łamie konstytucję ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Bogdan675--Właśnie,temat dla psychiatrii do opracowania, z którego należałoby wyodrębnić kolejną fazę stanu zdrowia psychicznego.Śmiem twierdzić że ten kto tego dokona będzie miał zaszczyt znaleźć się wśród nominowanych do nagrody Nobla

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Posłuchałem tego Gadowskiego i trochę mi się tu coś nie zgadza. W zasadzie poza Leopardami nie planowaliśmy zakupów grubszego uzbrojenia od Niemiec, czyli argument o uzależnieniu armii leży. Sami Niemcy prowadzą prace nad Leopardem kolejnej generacji a nasz przemysł buduje prototypy z kartonu, więc technologii nam nie ukradną.
Co do węzła łączności to chcę przypomnieć że kolejny jest bodaj w Norwegii gdzie nasi sojusznicy a USA ciągną dane jak nowy odkurzacz. Tam to się nawet z tym nie kryją. A Norwegowie mówią oficjalnie że pozwalają bo to w ich interesie, Kolejna sprawa to co oni właściwie ciągną z tych węzłów. Ano ciągną strumienie danych a nie konkretnego gościa. Dopiero potem jest to obrabiane. No i ta uwaga że więcej nie powie bo służby będą się mu przyglądać. Poza tym co to za wywiad którego działanie jest w stanie ogarnąć jeden facet przyglądając się temu z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Tak Alamo to będzie coś na miarę psychoanalizy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
22 godziny temu, Ulman napisał:

W tej konkrencji nikt ci  koszulki lidera nie odbierze

Pytania nie są dziwne tylko ty nie rozumiesz co tam napisali. Znasz 100% ludzi z Carrefoura? O.o

Ja słyszałem ze w Tesco to nawet 112% jest za zakazem handlu:S. Jak z 10% obsady wyrzucą na pysk bo nie będzie roboty w niedzielę to im rozum wróci

Niektóre kraje rozwinięte tak mają ale absolutnie nie wszystkie . Pytasz " a my co?" A my nie jesteśmy krajem rozwiniętym

Oprócz krajów faszystowskich nikt nie zakazuje całkowicie handlu a niektóre obostrzenia jak zakaz sprzedaży alkoholu albo jak angole są banalnie śmieszne.

Żaden z naszych sąsiadów od bałkanów po Łotwę nie ma zakazu handlu   http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/545469,zakaz-handlu-w-niedziele-w-europie-w-ktorych-krajach-sklepy-sa-otwarte-przez-caly-tydzien.html

moja zona jest kierowniczką paru sklepach znowu świadczy o twojej patologi ty byś wysyłał ludzi do pracy brew ich woli bo ciebie pasuje, pewnie na wsi za twoje myślenie kamieniami rzucają 

Edytowano przez Roman176
  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
1 minutę temu, Roman176 napisał:

Oprócz krajów faszystowskich nikt nie zakazuje całkowicie handlu a niektóre obostrzenia jak zakaz sprzedaży alkoholu albo jak angole są banalnie śmieszne.

doczytaj co jest w norwegi Szwecji lub spróbuj kupić alkohol zapomogi w starej uni 

Edytowano przez Roman176
  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
3 godziny temu, agromatik napisał:

@alamo przestań już zaczytywać się  "Kapitałem" Marksa, bo tracisz kontakt z rzeczywistością.

czy ciebie zawsze prawda kuje w oczy  byłeś partyjny dużo dawali ?? teraz nie radzisz sobie w Wielkopolsce ??

  • Like 2

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
22 godziny temu, Ulman napisał:

Ja słyszałem ze w Tesco to nawet 112% jest za zakazem handlu:S. Jak z 10% obsady wyrzucą na pysk bo nie będzie roboty w niedzielę to im rozum wróci

hehe 10% to brakuje załogi bo tam nie chce nikt robić ulman obudź się 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
13 minut temu, Roman176 napisał:

Żaden z naszych sąsiadów od bałkanów po Łotwę nie ma zakazu handlu

no i pracują 35godz tygodniowo  stara unia 26godz a my Polacy 45xD

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

jak czytam romus twoje posty to jestem za zakazem sprzedazy alkoholu a nawet i spozywania, oszczedzaj watrobe bo mozesz nie dociagnac do barborki a kasa czekaB|.

powspominajmy stare czasy-pewnie niedlugo wroca, slaski bard 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Dla twojej starej ten sam wykonawca poszukaj sobie och ! Ziuta . I w końcu powiedz jej to .

  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Ale jazda! To już chyba jawny atak stronników Macierewicza na Prezydenta.
"Mocne słowa o prezydencie. Napisał je Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego "Gazety Polskiej". Publicysta w swojej rubryce ogłosił koniec Andrzeja Dudy. – Urzędem prezydenta rządzi hybryda, będąca połączeniem jakichś chorych odjazdów Dudy oraz lobby komunistycznych trepów z BBN – napisał dziennikarz."
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/gazeta-polska-nie-ma-juz-dudy-jest-dudaczewski/5de2f0k

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586
17 godzin temu, jacus napisał:

jak czytam romus twoje posty to jestem za zakazem sprzedazy alkoholu a nawet i spozywania, oszczedzaj watrobe bo mozesz nie dociagnac do barborki a kasa czekaB|.

jacuś podobne mam ale ja po twoich wypowiedziach jestem za eutanazją i aborcją no ale z drugiej strony potrzeba takich ludzi z dziwnym poczuciem humoru B|


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
20 godzin temu, Roman176 napisał:

czy ciebie zawsze prawda kuje w oczy  byłeś partyjny dużo dawali ?? teraz nie radzisz sobie w Wielkopolsce ??

No, nawet chciałem wstąpić do sztafet pomocniczych tylko te brunatne gacie mi nie pasowały.

Gdzie ty masz tą Wielkopolskę u mnie, geografie z bożej łaski.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj