Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

galeria
Żniwa 2023
ws71    1789
4 godziny temu, jacek1296 napisał:

O kosztach wychowania dzieci to się myśli przed ich poczęciem, a nie lament po narodzinach.

To może mi wytłumaczysz mądralo co ty możesz przewidzieć przyszłość przy poczęciu w naszym grajdołku,skoro u nas nie ma ,nie było nigdy polityki prorodzinnej,czyli wspierania uzdolnionych dzieci ,wyrównywanie poziomu edukacji nie mówiąc o kuriozalnej stawce vat na produkty dla dzieci na tle europy.Po drugie ciekawe kto ma robić na wasze emerytury w przyszłości jeżeli brać pod uwagę wasze mądrości to Niemcy liczyli koszty wychowania i widzimy dokąd obecnie doszli ze swoim przyrostem naturalnym Widzę że niektórym polityka w główkach dokonała nieodwracalnych spustoszeń,posiadam jedno dziecko nigdy nie liczyłem na państwo,tylko na siebie ,z mojego poziomu obserwacji  w klasie syna mogę powiedzieć że obecnie wszystkie dzieci uczestniczą w wycieczkach płatnych organizowanych przez szkołę,gdzie kiedyś łączono 4 klasy aby nazbierać komplet to jest bezpośredni wpływ 500+. Co do finansowania z tego programu patologi , u nas bardzo szybko elite pozbawiono żywej kasy w zamian dostają świadczenia w towarze i zawsze to jest jakieś rozwiązanie

Edytowano przez ws71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

dobrze napisałeś za podał coś bez pomyślenia 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

W tej konkrencji nikt ci  koszulki lidera nie odbierze

3 minuty temu, Roman176 napisał:

a ja za zamknięciem , tvn zawsze ma dziwne zinterpretowane pytania,  ty nie robisz to nie wypowiadaj się  99% załogi carfura cieszy się i czekało od maja na ustawę 

na Śląsku 90 za zakazem wszystkie wysoko rozwinięty  kraje mają pozamykane a my co ?

Pytania nie są dziwne tylko ty nie rozumiesz co tam napisali. Znasz 100% ludzi z Carrefoura? O.o

Ja słyszałem ze w Tesco to nawet 112% jest za zakazem handlu:S. Jak z 10% obsady wyrzucą na pysk bo nie będzie roboty w niedzielę to im rozum wróci

Niektóre kraje rozwinięte tak mają ale absolutnie nie wszystkie . Pytasz " a my co?" A my nie jesteśmy krajem rozwiniętym

Oprócz krajów faszystowskich nikt nie zakazuje całkowicie handlu a niektóre obostrzenia jak zakaz sprzedaży alkoholu albo jak angole są banalnie śmieszne.

Żaden z naszych sąsiadów od bałkanów po Łotwę nie ma zakazu handlu   http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/545469,zakaz-handlu-w-niedziele-w-europie-w-ktorych-krajach-sklepy-sa-otwarte-przez-caly-tydzien.html


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

bog dal dzieci da i na dzieci- :D,  pieniadze z 500+ wydaje dokladnie tak jak z linku ulmana-bez wodki bo nie pijemy , a tak to remonty,wycieczki,pierdoly i duperele, i bez tej kasy zylismy normalnie , dzieci dorastaja ,500 niedawno odpadlo i dalej radzimy sobie. w dzisiejszych czasach wychowanie dziecka to pikus, w latach 90 to bylo wyzwanie- co widac w statystykach.

przyrost naturalny w zachodnich krajach generuja glownie imigranci -chyba nie o to chodzi w polsce, zreszta jak ktos dla 500 zl decyduje sie na dziecko to dopiero jest prawdziwa patologia.........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789
10 minut temu, Ulman napisał:

W tej konkrencji nikt ci  koszulki lidera nie odbierze

Pytania nie są dziwne tylko ty nie rozumiesz co tam napisali. Znasz 100% ludzi z Carrefoura? O.o

Ja słyszałem ze w Tesco to nawet 112% jest za zakazem handlu:S. Jak z 10% obsady wyrzucą na pysk bo nie będzie roboty w niedzielę to im rozum wróci

Niektóre kraje rozwinięte tak mają ale absolutnie nie wszystkie . Pytasz " a my co?" A my nie jesteśmy krajem rozwiniętym

Oprócz krajów faszystowskich nikt nie zakazuje całkowicie handlu a niektóre obostrzenia jak zakaz sprzedaży alkoholu albo jak angole są banalnie śmieszne.

Żaden z naszych sąsiadów od bałkanów po Łotwę nie ma zakazu handlu   http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/545469,zakaz-handlu-w-niedziele-w-europie-w-ktorych-krajach-sklepy-sa-otwarte-przez-caly-tydzien.html

Wklejasz link ,a przednim twierdzisz coś przeciwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Niby co takiego?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
8 godzin temu, Ulman napisał:

Romanie, jakby małe mogły sprzedawać to w każdej gazecie byś to miał napisane a rząd by się chwalił że mniejsze rodzinne podmioty są z tych regulacji zwolnione. Niestety rząd wie że podmiotów o tym samym profilu działalności nie może traktować inaczej. Z tej samej przyczyny nie wprowadzili podatku od supermarketów. Moim zdaniem wiedzieli że tak będzie ale gawiedzi mówili co innego by nie stracić poparcia dla projektu

 

Pytanie jest takie  dlaczego dla wygody garstki ludzi wielka grupa ma cierpieć niewygodę?

 

Raczej  będą mieli wygodę  bo nie będą  musieli  chodzić  po sklepach  robić  zakupy tylko spędzą  czas  w przyjemniejszy  sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
8 godzin temu, Roman176 napisał:

a ja za zamknięciem , tvn zawsze ma dziwne zinterpretowane pytania,  ty nie robisz to nie wypowiadaj się  99% załogi carfura cieszy się i czekało od maja na ustawę 

na Śląsku 90 za zakazem wszystkie wysoko rozwinięty  kraje mają pozamykane a my co ?

I znowu okazuje się że świat jest bardziej skomplikowany, niż na Śląsku.:D

"Jak podają "Wiadomości Handlowe" umowa między Carrefourem a związkowcami z FGTA-FO i CGC dotyczy m.in. zatrudnienia nowych pracowników i poprawy warunków płacowych.Dzięki temu porozumieniu Carrefour może otworzyć wkrótce w niedziele swoje wszystkie 192 hipermarkety. Pierwsze 30 palcówek ma pracować do godziny 13:00. To maksimum, jakie dopuszcza francuskie prawo."
https://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/carrefour-zakaz-handku-w-niedziele,140,0,2391948.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Wybitny Talent Polityczny

xDxDxD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536
2 godziny temu, marekfarmer napisał:

 

Raczej  będą mieli wygodę  bo nie będą  musieli  chodzić  po sklepach  robić  zakupy tylko spędzą  czas  w przyjemniejszy  sposób

To znaczy że teraz muszą chodzić po sklepach ?O.o No, to wszystko zmienia. Kto im takie niecne czyny nakazuje?

Piszesz o przyjemniejszym sposobie spędzania czasu.  To się robi ciekawe.:P Jakież to są sposoby? kto decyduje co jest wygodne i  przyjemniejsze lub nie, od zakupów czy obiadu w centrum handlowym po zakupach? Setki tysięcy ludzi a może i miliony łażące po marketach wbrew swojej woli i upodobaniom  ? Kto ma taką siłę i władzę że im to nakazał?:D:D:D

 Najwyraźniej twoim zdaniem komitet cetralny wie co jest wygodne lub nie wygodne dla obywatela , co on musi a czego nie. Jednak szczytem neobolszewizmu jest wiedza co jest przyjemniejsze dla obywatela i co ma mu sprawiać przyjemność a co nie.  W Korei Płn też ich instruują co ma im sprawiać przyjemność O.o

W deklaracjach to ty jesteś prawicowiec ale w poglądach wręcz przeciwnie. 

Specjalnie dla ciebie

 https://www.youtube.com/watch?v=q3it_DdUUlg

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

No ja nie wpadlem na to ze ktos mnie zmusza robic zakupy w niedziele ....hehe 

Jak sie czyta takie zlote mysli, to tylko jedna mysl przychodzi do glowy - jak trzeba byc otumanionym zeby nie rozumiec jakie glupoty sie wypisuje ? Przeciesz to zadnego sensu ani logiki  nie ma ,bo kazdy ma wolny wybor .....pytanie brzmi  dlaczego  jakis nawiedzony  nieudacznik chce decydowac za kogos ?  ?czyzby byl az tak  maly ?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
2 godziny temu, Ulman napisał:

To znaczy że teraz muszą chodzić po sklepach ?O.o No, to wszystko zmienia. Kto im takie niecne czyny nakazuje?

Piszesz o przyjemniejszym sposobie spędzania czasu.  To się robi ciekawe.:P Jakież to są sposoby? kto decyduje co jest wygodne i  przyjemniejsze lub nie, od zakupów czy obiadu w centrum handlowym po zakupach? Setki tysięcy ludzi a może i miliony łażące po marketach wbrew swojej woli i upodobaniom  ? Kto ma taką siłę i władzę że im to nakazał?:D:D:D

 Najwyraźniej twoim zdaniem komitet cetralny wie co jest wygodne lub nie wygodne dla obywatela , co on musi a czego nie. Jednak szczytem neobolszewizmu jest wiedza co jest przyjemniejsze dla obywatela i co ma mu sprawiać przyjemność a co nie.  W Korei Płn też ich instruują co ma im sprawiać przyjemność O.o

W deklaracjach to ty jesteś prawicowiec ale w poglądach wręcz przeciwnie. 

Specjalnie dla ciebie

 https://www.youtube.com/watch?v=q3it_DdUUlg

 

W Piśmie Świętym  masz napisane  6 dni do pracy   siódmy  do odpoczynku.

,,Pamiętaj  abyś  dzień Święty Święcił,,

 

JanuszTracz

   -   A  co  KOD  i obwyatele  PRL  znów okupują  sejm

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Czyli co nie karmic krow w niedziele ? 

Znaczy co ? Mamy wyznawac jedynie sluszne wyznanie ? Co ty tu mieszasz ? Piszesz glupoty i brniesz dalej ...a co z wolnoscia  ?  Czy ktos komus broni swietowac ?

Czy sam fakt ze kosciol jest otwarty to mam tam isc ? To samo ze sklepem  ? Skoro ty jetes  az tak ograniczony umyslowo  ze musi  ktos toba kierowac... to nie powod aby to stosowac do  innnych

Przeciez w tym samym pismie jest napisane ze Bog dal rozum aby sie nim kierowac .....wiec czemu  tego nie robisz ? Haha 

Co daje takie wybiorcze i sprzeczne z logika pisanie ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Jestem za cienki z teologii ale wydaje mi się że to świętowanie w niedzielę miało kiedyś inny wydźwięk niż obecnie. W założeniach nie miało to być "pobycie z rodziną" a czas na pogłębianie swojej wiary. Popularnie można by to spłycić do modlitwy, czy obecnie uczestnictwa we mszy niedzielnej. Zauważcie że dziś dopuszczalne jest "zaliczenie" mszy w sobotę, gdyby w niedzielę wierny nie mógł. Oczywiście część traktuje to jako przyzwolenie dla praktyk typu " pójdę dziś to jutro będę miała spokój". Kłócicie się o obrzędowość związaną z tym dniem. Tak szczerze mówiąc to gdyby przestrzegać wszystkich świąt w katolickim kalendarzu to czasu na pracę pozostało by niewiele.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Sędziowie nie chodzili. Chodziła prezes sądu. Jeśli już to jeden sędzia czyli Ona. Jakiś matoł specjalnie te tytuły tak tworzy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Wiesz co to kompromitacja ?  Pewnie kopanie kobiety w plecy to chwala,  bo tak czynia zakapturzeni na marszach ....dlatego takie to  straszne jak ktos pali swieczke ?  

Teraz sedziowie to maja chodzic na konsultacje do ministra  w sprawie wyroku  a nie palic swieczki ...haha 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten PiS rządzi - żeby sędziwie musieli chodzić !

Za rządów Platformy Obywatelskiej załatwiano wszystko telefonicznie https://wpolityce.pl/polityka/140059-w-parapanstwie-donalda-tuska-nawet-niezawisli-sedziowie-okazuja-sie-byc-chlopcami-na-telefon-władzy  .

  • Like 5
  • Thanks 1

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Co konkretnie zalatwiano ? Podajesz prowokacje za fakt ? Co konkretnie i kto tu zalatwil ? 

czlowiek ulegl prowokacji i  zostal ukarany i przyznal ze zle zrobil .....czego niby to dowodzi ? Dostal stanowisko jak ten sluga z Suwalk ? 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
1 godzinę temu, dddddddddddddddddd napisał:

Mirro chłopie nie kompromituj się ! 

 

Obejrzałem materiał porównałem z tytułem i wyszło że chyba ktoś przedobrzył. Chyba że jest tam jakiś ukryty przekaz co do ilości sędziów? Wyczytałeś coś więcej?

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Ilosc,  iloscia ale na materiale widac tylko ze stala ...wiec z tym chodzeniem to trzeba by komisję powolac  aby wykasnic jak  w koncu  bylo ...bo ten material nie dowodzi ze chodzila a tak sugeruje tytul ....hehe 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj