Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymon09875    9809

Źle mnie zrozumiałeś, dla mnie oni wszyscy sa siebie warci, plus dla obecnych za uszczelnienia w vat. A poza tym Jak to sie mówi każdy ch*j na swój strój :) Wydaje mi sie ze takie zachowanie(telefony itp podczas obrad) ludzi ktorzy niestety rzadza krajem jest nie na miejscu. Jak im sie tak tam nudzi to po co przychodzą

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Jak przeżerają 500+ https://wpolityce.pl/gospodarka/369202-na-co-polacy-wydawali-pieniadze-z-500-dgp-przedstawia-wyniki-badan-zakupy-elektroniki-drugi-samochod-powazny-remont

Benficjenci 500+ zwiększyli wydatki na alkohol 3 jrotnie względem średniego wzrostu konsumpcji.:D Na fajki też więcej ale mniej na edukację przedzkolaków i podstawówek. Większość przeżerają na RTV/AGD, samochody , ciuchy i remonty. Zapewne 75% tych pieniędzy zasila obce gospodarkixD


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lekko przychodzą to i tak "wychodzą" .B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789

 Mniejcie 2-3dzieci a zobaczycie jakie są koszty ,a wrzucanie wszystkich do jednego worka to b. duże uproszczenie,tu muszę przyznać niestety że to pierwszy rząd który coś zrobił dla przeciętnej rodziny Kowalskiego i jest to jakieś napędzanie wewnętrznego popytu[nigdy nie bylem i nie będę za PiS-em]

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Jak się ma 3 dzieci to trzeba zap....ać a nie się oglądać że ktoś da. Umiałeś zrobić to masz obowiązek na nie zarobić, wykształcić, i wychować. Jak nie starcza to trzeba pogłówkować jak zrobić by starczało a to wzmaga myślenie a zaradność a przez to człowiek się rozwija. Niestety człek jest w swej naturze leniwy i woli zagłosować na takich co mu dadzą. Nawet ktoś tu wymyslił że dzięki 500+ spadnie ilość kradzieży:P 

Popyt  się napędza obniżając podatki a tym samym zwiększając siłę nabywczą obywatela. Socjaliści niestety mają zajoba na punkcie wymyślonej za Lenina  "sprawiedliwej dystrybucji dóbr" co  oznacza że trzeba zabrać zaradnym by dać gamoniom.

Najciekawsze jest dla mnie masowe konsumowanie tych pieniędzy na pierdoły a nie inwestowanie w dzieci.

Marek - jak się ma inne zdanie to jest się albo z wermachtu albo z Rosji. Bolszewicy też rak tłumaczyli odmienne opinie. by się gawiedź nie zaczęła zastanawiać że może ktoś inny ma rację

  Marian Kowalski  przez  9 lat był w UPR Korwina i się nie poznał że to ruska partia? To musi  jakiś debil byćxD

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Dla  ciebie  wszyscy  którzy  mają  odmienne zdanie  to  ,,Bolszewicy lub komuniści ( Socialiści),,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671
45 minut temu, ws71 napisał:

 Mniejcie 2-3dzieci a zobaczycie jakie są koszty ,a wrzucanie wszystkich do jednego worka to b. duże uproszczenie,tu muszę przyznać niestety że to pierwszy rząd który coś zrobił dla przeciętnej rodziny Kowalskiego i jest to jakieś napędzanie wewnętrznego popytu[nigdy nie bylem i nie będę za PiS-em]

O kosztach wychowania dzieci to się myśli przed ich poczęciem, a nie lament po narodzinach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531
6 minut temu, marekfarmer napisał:

Dla  ciebie  wszyscy  którzy  mają  odmienne zdanie  to  ,,Bolszewicy lub komuniści ( Socialiści),,

Tak o ile reprezentują takie poglądy. Oni insynuują bez poparcia w faktach a jedynie bazując na ich widzimisie. 

Marek , jak tam z zakazem handlu w niedziele. Małe sklepiki tez zamkną więc one dostana najbardziej po kościach. Władza wspiera markety? Co im się odmieniło?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Jak przeżerają 500+ https://wpolityce.pl/gospodarka/369202-na-co-polacy-wydawali-pieniadze-z-500-dgp-przedstawia-wyniki-badan-zakupy-elektroniki-drugi-samochod-powazny-remont

Benficjenci 500+ zwiększyli wydatki na alkohol 3 jrotnie względem średniego wzrostu konsumpcji.:D Na fajki też więcej ale mniej na edukację przedzkolaków i podstawówek. Większość przeżerają na RTV/AGD, samochody , ciuchy i remonty. Zapewne 75% tych pieniędzy zasila obce gospodarkixD

z doświadczenia ??

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585
Przed chwilą, Ulman napisał:

Tak o ile reprezentują takie poglądy. Oni insynuują bez poparcia w faktach a jedynie bazując na ich widzimisie. 

Marek , jak tam z zakazem handlu w niedziele. Małe sklepiki tez zamkną więc one dostana najbardziej po kościach. Władza wspiera markety? Co im się odmieniło?

ty już wiesz jak o opłacie paliwowej ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585
9 minut temu, jacek1296 napisał:

O kosztach wychowania dzieci to się myśli przed ich poczęciem, a nie lament po narodzinach.

słaba z ciebie łeb dlatego tak wszyscy myśleli i teraz mamy co mamy nie bd nikt na ciebie robił 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Nie z doświadczenia ale z opracowania. 

Projektu wprowadzenia opłaty paliwowej nie było? Ty jest jeszcze gorzej bo ustawa już uchwalona więc daleko bardziej zaawansowana legislacja


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
5 minut temu, Ulman napisał:

Tak o ile reprezentują takie poglądy. Oni insynuują bez poparcia w faktach a jedynie bazując na ich widzimisie. 

Marek , jak tam z zakazem handlu w niedziele. Małe sklepiki tez zamkną więc one dostana najbardziej po kościach. Władza wspiera markety? Co im się odmieniło?

A oglądałeś  cały  Materiał  ????

JKM to najbardziej  pro  Rosyjski  Polityk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Żartujesz? Dwie godziny głupków słuchać?  Jak się mierzy który jest bardziej najbardziej prorosyjski spośród polityków?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Są  głupi  bo nie myśli  jak  JKM i jego ,Kuce ,,

Tak samo  jak mierzysz poglądy  jakie kto  reprezentuje

:D:D:D

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

A pisałem że ktoś ma najgorsze poglądy?

Ale co tam Marian Kowalski był w najbardziej prorosyjskiej partii JKM a nieraz go wklejałeś. Może całe to towarzystwo  jest prorosyjakie jak jest takie zgodne z Kowalskim i nadaje na tych samych falach:D

No jak tam z tym epokowym zakazem handlu. Kolejny sukces rządu?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Był  ale  już  nie jest  nie wiem  czy  zauważyłeś 

Niewiem czy wiesz  ale  ludzie  popełniają  błędy. 

Wiem że ty  jesteś  ,,Pan  Idealny,,   a zrozum że  błądzić  jest rzeczą  ludzką

xDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Cały czas ci mówię że błądzisz.:P

Jak tam z tyma zakazem handlu Mareeczku. Dobra ta ustawa?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A ja ci  mówię  że to ty  idziesz  złą  drogą   zawróć  puki nie jest za późni

Nie wiem nie czytałem projektu  tej ustawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Mam takie poglądy od zawsze  i dobrze sobie radzę. Jakbym był socjalistą i gamoniem to może głosowałbym na PIS albo inne PO.

Nie masz zdania o zakazie handlu? Wykłucałeś się niedawno ze małe sklepiki nie będą zamknięte a wymierzone jest to w duże sieci.Wychodzi na to ze zamknięci będą wszyscy więc najbardziej po uszach dostaną mali. Znając markety zrobią wielkie sobotnie promocje a market będzie otwarty do 24 tej. Małym wtedy spadnie sobotnia sprzedaż a w niedzielę nie nadrobią. Jakbym był marketem to przy obecnej legislacji sprzedawał bym okreslone produkty w niedzielę przez internet. Takie Auchan 24 czy Piotr i Paweł dostarcza pod drzwi. Kupowane jest w internecie co wolno a za dostawę w niedziele mogą naskoczyć. Zakupy za minimum 100 PLN i cała własna flota i wszystkim taksówkarzom z okolicy dajesz zajęcie na całą niedzielę. No a z piekarniami to sie zastanawiam czy ktoś za to wziął cięzkie pieniądze czy to takie matoły są. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Zacytuj mi  gdzie  się  wykłócałem bo  nie przypominam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnufryZagłoba    387
Dnia 23.11.2017 o 23:05, jacus napisał:

 

 

Jacku płacą Ci za zamieszczanie ''Ucha Prezesa'' ? A może odczuwasz nieodparty wewnętrzny przymus ? 

Przecież kilka postów wyżej  już ten film zamieszczono :8_laughing::8_laughing::8_laughing:!!!

  • Like 4

SI DEUS NOBISCUM , QUIS CONTRA NOS . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
101010    379
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Jak się ma 3 dzieci to trzeba zap....ać a nie się oglądać że ktoś da. Umiałeś zrobić to masz obowiązek na nie zarobić, wykształcić, i wychować. Jak nie starcza to trzeba pogłówkować jak zrobić by starczało a to wzmaga myślenie a zaradność a przez to człowiek się rozwija. xD

@Ulman taki zatwardziały przeciwnik państwa opiekuńczego jak Ty z całą pewnością wysyła swoje dzieci do prywatnej szkoły . A nie do dotowanej przez państwo szkoły publicznej !

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj