Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Roman176    4607
6 minut temu, lukasz222 napisał:

Pisałem do tego inteligenta powyżej, ale wleciałeś z postem zanim ja wysłałem

dowiem się od ciebie co kaczy ski sprywatyzował ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

http://niewygodne.info.pl/artykul8/04133-Polska-to-Japonia-i-Bangladesz-Europy.htm

ulman pewnie nie życzliwy z ciebie człowiek i tak ciebie się marzy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Miałeś sie sam zorientować w sytuacji, na tacy to tylko księdzu przynoszą. Człowiek zorientowany wie kto przyklepywał złodziejskie układy z komunistami przy okrągłym stole. Tak w ogóle to ciężko ci napisać nazwisko z wielkiej litery i w całości? Brak szacunku do prezesa?

Edytowano przez lukasz222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

Ludzie kloccie sie dalej, zamiast patrzec co sie dzieje w rolnictwie:

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/rsw-zakaz-uboju-rytualnego-spowoduje-silny-spadek-cen-zywca,75151.html

 

Nie dosc, ze na wschodzie pordukcja trzody chlewnej ledwo zimie,nic nie robia z asf, to jeszcze probuja zakazac hodowli zwierzat futerkowych oraz spowrotem zakazac uboju rytualnego, przez co ceny bydla znowu spadna o 20%. A rolnictwo mialo sie tak swietnie rozwijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

przecież Schetyna śmiał się ze stał z boku wiec jak to jest chętnie posłucham od ciebie o prywatyzacji 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Przecież dla ciebie słowa Schetyny i Petru to brednie nie warte uwagi. Po co ci słuchać o prywatyzacji? Przecież dla lewaka to słowo zakazane xD

Już ci mówiłem, na tacy to księdzu przynoszą, a ty nie wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszTracz    46

Po most trzeba isc a najleiej siedziec jak dziad nic nie robic bo jak nie banki to pomory wykoncza wschodnia czesc polski do wisly 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

 dziadostwo pasuje  nie którym 

3 minuty temu, lukasz222 napisał:

Przecież dla ciebie słowa Schetyny i Petru to brednie nie warte uwagi. Po co ci słuchać o prywatyzacji? Przecież dla lewaka to słowo zakazane xD

Już ci mówiłem, na tacy to księdzu przynoszą, a ty nie wyglądasz.

hmm jako narodowiec mam bliżej do pisu niż do po

pis lewica czyli lgbt islam itp bo nie rozumiem ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
8 minut temu, lukasz222 napisał:

Odezwał się prawicowiec, który cieszy się z nacjonalizacji przemysłu. To jest dopiero paranoja z samozaoraniemxD

To tylko zaburzenia swiadomości i niska samoocena

4 minuty temu, Zbyszko napisał:

Odpowiadasz długo . Ale nadal nie wiem tak czy nie ?

Pewnie tak ale pod warunkiem że miałbym już ugadane następne gospodarstwo

1 minutę temu, Roman176 napisał:

widzę ze ulman jesteś niereformowalny pewnie ciebie  żeby coś nauczyło musiała by dotknąć ustawa tuska czyli jak bd budować autostradę pod przymusem wrzucili by ciebie z gospodarstwa  grosze na konto i wtedy pewnie każdą miesięcznice Kaczyńskiego byś nie opuścił 

A teraz PIS będzie płacił wywłaszczanym 3x tyle ile jest warte. :D Były jakieś wielkie protesty pokrzywdzonych przy wywłaszczeniu czy tylko mitomani którym sie wydawało że nie wiadomo co maja. 

Ty byś chciał jak każdy lewak by państwo zrobiło ci dobrze bo ci się to należy. Jak nie masz wiary we własne siły to pewnie dlatego głosujesz na pis.  Jak się nie umiesz odnaleźć w trudnych sytuacjach losowych  to  się chowasz pod spódnicę państwa opiekuńczo socjalnego. I nie pisz chłopie że jakby coś tam to coś tam. Jakby od strony UPAiny naleciała szarańcza to by mi całe pola zeżarła. A jak z roztocza przyjda wilki to moga zagryźć mi psa . No i co z tego? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Narodowiec xD język ojczysty aż płacze ze szczęścia nad takimi patriotami...

PiS to czysta lewica - program socjalny, nacjonalizacja przemysłu, opieranie się na chrześcijaństwie, regulowanie każdej dziedziny życia obywatela. Że ktoś krzyknie dwa razy o patriotyzmie nie czyni go prawicowcem, patriotyzm nie ma przydziału politycznego. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszTracz    46

Samoobrona jeszcze wruci i zrobi porzadek karwa twarz,po na kradli i udaja ze nic sie nie stalo mnie najbardziej martwi spoleczenstwo polskie widzi ze polske rujnowali i jeszcze ich bronia patilogia,tylko w boga wierzyc bo ludziom to za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607
2 minuty temu, Ulman napisał:

Ty byś chciał jak każdy lewak by państwo zrobiło ci dobrze bo ci się to należy. Jak nie masz wiary we własne siły to pewnie dlatego głosujesz na pis.  Jak się nie umiesz odnaleźć w trudnych sytuacjach losowych  to  się chowasz pod spódnicę państwa opiekuńczo socjalnego. I nie pisz chłopie że jakby coś tam to coś tam. Jakby od strony UPAiny naleciała szarańcza to by mi całe pola zeżarła. A jak z roztocza przyjda wilki to moga zagryźć mi psa . No i co z tego? 

ja się chowam gdyby tak było  głosował bym na po 500 na każde jesteś większy socjalista jak ja  ,ja nic nie biorę tylko zarabiam .. od 4 do 12 grudnia mam 20tyś dochodu ja nie muszę sr** po za tym twoja ekonomia polega na takim systemie ze podałeś przykład Rumuni i Czech  tu prywatyzować a tu tak chcieć własnie ,widać po ciebie ile masz do powiedzenia zdecyduj się która gospodarka jest dla ciebie dobra bo narazi palisz głupa 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607
6 minut temu, lukasz222 napisał:

Narodowiec xD język ojczysty aż płacze ze szczęścia nad takimi patriotami...

PiS to czysta lewica - program socjalny, nacjonalizacja przemysłu, opieranie się na chrześcijaństwie, regulowanie każdej dziedziny życia obywatela. Że ktoś krzyknie dwa razy o patriotyzmie nie czyni go prawicowcem, patriotyzm nie ma przydziału politycznego. 

dlatego widziałeś gdzie głośno krzyczą zdrajcy , ja bym to pod konserwatyzm podciągnął xD tylko twoje zdanie bo cała europa pisze ze pis to prawica 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

A kto to jest cała Europa? Unia i jej instytucje? Jak socjaliści mają jechać po socjalistach, przecież nie nazwą ich swoimi xD

Nagle dla ciebie ważne co Schetyna mówi, co UE twierdzi... A żeby uruchomić jakieś szare komórki i samemu wniosek wyciągnąć to już nie da rady?

Że niby co byś pod konserwatyzm podciągnął? Patriotyzm? W takim razie nie masz nic więcej mądrego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

staram sie słuchać wszystkich nie jak ty 

zabłysłeś  Konserwatyzm (łac. conservare – zachowywać) – ideologia, która bazuje na hasłach obrony porządku społecznego oraz umacniania tradycyjnych wartości, takich jak: religia, naród, państwo, rodzina, hierarchia, autorytet.xD

nie czytaj wyborczej już 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszTracz    46

Ja bym zamkna ten temat bo sie chlopki kluca zapominajac o tym co najwazniejsze ,,i sie dziwicie ze w sejmie sie kluca patrze na wasze komenty to reprezentujecie soba takie samo szambo jak ta cala polityka,kto by nie byl to zawsze komus bedzie zle,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

Partie prawicowe deklarują swoje przywiązanie do tradycji oraz religii katolickiej. Sprzeciwiają się wszystkiemu, co ich zdaniem jest sprzeczne z tymi wartościami, a tym samym opowiadają się przeciw liberalizmowi w dziedzinie obyczajowej. Prawicowi politycy są zwolennikami polityki wolnorynkowej, jednak większość z nich zwraca uwagę na konieczność zapewnienia właściwej opieki socjalnej potrzebującym. Partie prawicowe przywiązują także dużą wagę do patriotyzmu i tradycji narodowych. Jednocześnie deklarują przywiązanie do Kościoła Katolickiego i wspierają jego działania. Są przeciwnikami takich planów jak zalegalizowanie związków homoseksualnych czy ułatwienie odstępu do metody in vitro.

 

i co ci tu nie pasuje ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Wyborczej? Znowu lecisz po schematach z partyjnej instrukcji trollowania? Kiepski ruch, w dodatku ośmieszający używającego

Patriota nie potrzebuje oglądać sie za siebie czy zachowane są tradycyjne wartości, a już tym bardziej, czy postępuje zgodnie z religią, chyba, że jest patriotą państwa Watykan.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574
20 minut temu, Zbyszko napisał:

To znaczy że to nie twoja ojcowizna ? 

Tylko niewielki kawałek.  Ojciec ma otwartą głowę i zawsze mówił że ojcowiznę to kapitał ale nie sentymenty. Jak bedę chciał to moge się pozbyć i załozyc inny interes. Jeśli kapitał będę pomnażał to jakbym pomnażał ojcowiznę i to jest Ok ale jak zatracę to bedę dziadem ostatnim. Wchodząc w taki ukłąd pomnażałbym majątek  ku uciesze ojca i swojej . A mój syn mógłby mieć ojcowiznę która nie byłaby dziadkowizną:D

20 minut temu, lukasz222 napisał:

Narodowiec xD język ojczysty aż płacze ze szczęścia nad takimi patriotami...

PiS to czysta lewica - program socjalny, nacjonalizacja przemysłu, opieranie się na chrześcijaństwie, regulowanie każdej dziedziny życia obywatela. Że ktoś krzyknie dwa razy o patriotyzmie nie czyni go prawicowcem, patriotyzm nie ma przydziału politycznego. 

Daje do myślenia myślącym http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/berkowicz_mamy_zamordyzm_gospodarczy/155465

15 minut temu, Roman176 napisał:

ja się chowam gdyby tak było  głosował bym na po 500 na każde jesteś większy socjalista jak ja  ,ja nic nie biorę tylko zarabiam .. od 4 do 12 grudnia mam 20tyś dochodu ja nie muszę sr** po za tym twoja ekonomia polega na takim systemie ze podałeś przykład Rumuni i Czech  tu prywatyzować a tu tak chcieć własnie ,widać po ciebie ile masz do powiedzenia zdecyduj się która gospodarka jest dla ciebie dobra bo narazi palisz głupa 

PO w wyborach nie obecywała 500 na każde . Obiecywał to PIS i jak widać zagłosowałeś

Jak zarabiasz a nic nie bierzesz to frajer jesteś i tyle.

Pisałem o Czechach i Rumunii w kotekście wzrostu PKB ale niestety dyskusja nie weszłą na oczekiwane przezemnie tory. Co ma wspólnego prywatyzacja a systemem co podałem przykład Rumunii i Czech ? I o co chodzi z tym "tu prywatyzować a tu tak chcieć własnie"  Jak chcieć , co chcieć?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4607

a gdzie tak było napisane znasz jakiegoś takiego narodowca xD


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883
2 minuty temu, Roman176 napisał:

Partie prawicowe deklarują swoje przywiązanie do tradycji oraz religii katolickiej. Sprzeciwiają się wszystkiemu, co ich zdaniem jest sprzeczne z tymi wartościami, a tym samym opowiadają się przeciw liberalizmowi w dziedzinie obyczajowej. Prawicowi politycy są zwolennikami polityki wolnorynkowej, jednak większość z nich zwraca uwagę na konieczność zapewnienia właściwej opieki socjalnej potrzebującym. Partie prawicowe przywiązują także dużą wagę do patriotyzmu i tradycji narodowych. Jednocześnie deklarują przywiązanie do Kościoła Katolickiego i wspierają jego działania. Są przeciwnikami takich planów jak zalegalizowanie związków homoseksualnych czy ułatwienie odstępu do metody in vitro.

 

i co ci tu nie pasuje ??

To ma być definicja prawicy? Wytrzasnąłeś to ze strony PiS? Jeśli ktoś jest przeciw liberalizmowi to z pewnością nie ma poglądu prawicowego. To raz. A dwa proste pytanie - czytałeś Pismo Św? Znasz naukę Chrystusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj