Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4602
14 godzin temu, Ulman napisał:

Twierdzisz że cały nasz aparat władzy, cała dobra zmiana, nie może dać sobie rady z jednym facetem, bo on jest pod ochroną  frau Merkel? To co oni w ogóle mogą? 

Jakby mogli mu coś zrobić to by zrobili a że mogą mu naskoczyć to ciągle ujadają i opluwaję . Jak powszechnie wiadomo , pies który dużo szczeka nie gryzie więc zostanie jak jest a wam bedą kolejne wymówki wpajać. Jak śpiewał poeta - nie chodzi o to by złapać króliczka ale by gonić go`

Jurgiel i Sawicki przespali pewne sprawy i zaden nie dał rady z asf. Tak jak pisałem nie ma między nimi zadnej róznicy. 

 

oczywiscie ze nic nie zrobią bo go immunitet eu chroni O.o


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Proletariat ma krótką pamięć i niska świadomość więc nie pmięta co było i nie analizuje a wierzy w to co mówi władza. 

Może Jurgiel odkupi od niemców te cukrownie by dobrze zarobili?

 

a morze ciebie wyrzucimy dowod tożsamości pomalujemy czarną pastą i wyślemy jako imigranta  nic tylko brać B|


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
10 godzin temu, lukejro napisał:

140 limit, 80 pozalimitowe. Co Jurgiel ma do cukrowni? Właśnie to, że z kumplami z AWS-u sprzedał je Niemcom a potem jako Minister Rolnictwa już w rządzie PiS olał decydujące rozmowy na temat reformy rynku cukru bo odbywały się w nocy...  A jak byś naprawdę chciał posiać te buraki to bez problemu byś je zakontraktował... Tylko trzeba chcieć.

Ale  nie był  ministrem  w rządzie AWS.

Przypomnę  ci  Sawicki  próbował  sprzedać  ostatni  bastion Polskiego Cukru   KSC  ale  niestety  był  tak  nieudolny  na szczęście  że  nawet to mu  się  nie udało  :D  :D  :D  

Czyli  wychodzi nato  że nie Jurgiel  Tylko   UNIA  jest  winna  bo ona ograniczała produkcję

Nie  nie idzie Zakontraktować  w KSC   nie wiesz więc nie pisz bzdur

A z chęciom bym  posiał  kilka  ha  bo  Wysłodki by były swoje  liście  na kiszonkę  i  jeszcze  kasa  z korzeni

9 godzin temu, marcinffff napisał:

Otrzymałem decyzję dziś od PZU w sprawie deszczu nawalnego na przenżycie i przenicy  zalanej. Oczywiście  jest odmowna,  deszcz nawalny potwierdzony , lecz wg PZU musi to być deszcz 4 stopnia !!!!( taki jak w lasach tropikalnych z oberwaniami i lawinami błotnymi)  w polisie ani słowa od skalach i stopniach wyssanych z palca chyba, zadnych małych druczków ani nicO.o mam pytanie, po co to wszystko??? Po co ubezpieczac skoro i tak nic nie zapłacą??? W razie przymrozków wiosennych i złego przezimowania zapłacą tylko 25% wartośći plonu minus koszty zbioru których nie muszę ponięść O.o chore k...a  i z ministerstwa dochodzą grzywny ewentualne jeśli nie ubezpieczymy upraw, wszystkko sądownie w tym kraju.... niech się leczą w tym sejmie na głowę, załamka

Dajesz  się  R*chać  to cie R*chają.  Ja  za Deszcz  Nawalny  i Grad  w kukurydzy  dostałem  Kasę  po  nawałnicach z 11.08. i to nie małą  :D   :D  :D 

Za wymarznięcia  już  nie  raz  dostałem  25%  sumy ubezpieczenia.  Po to  wykupuje  się  udział  własny  żeby  10%  z sumy  ubezpieczenia  nie ucięli. 

Takie  są  warunki   i albo  się na nie godzisz  albo  nie.

Po nawałnicy  Straty  w Budynku  też  mi pierwszy  likwidator   okroił  i to sporo .  Po to  masz  odwołania żeby  się  odwołać  przyjechał  drugi  i stwierdził że  ten pierwszy   pozaniżał  wszystko  i dołożyli  sporo  grosza.

A jakie  grzywny  są  za nieubezpieczenie  bo  nic  mi o tym  nie wiadomo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Prawdopodobnie ściemniasz że za kuku i deszcz nawalny dostałeś kasę,mieszkam na terenie dotkniętym klęską i jeszcze nikomu w okolicy nie udało się wyciągnąć kasę z ubezpieczalni za deszcz nawalny zawsze było jakieś ale żeby nie wypłacić odszkodowania,chyba że należysz do tych kilkunastu ,,szczęśliwców'',którym zrównało wszystko z ziemią a i oni też zostali wydymani ponieważ mimo ważnych polis budynki powstały przed 1945 rokiem i odszkodowania za nie nie przysługuje ,oczywiście są kary za brak ubezpieczenia upraw :tw_camel: bodajże 2 Euro od hektara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Mareczek potrafi "załatwić" wszystko, włącznie z odszkodowaniem, którego nikt inny nie dostał. Ale jest z niego taka wielka d*pa, że nie potrafi zakontraktować buraka, mimo że inni zakontraktowali bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro
1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

Ale  nie był  ministrem  w rządzie AWS.

Przypomnę  ci  Sawicki  próbował  sprzedać  ostatni  bastion Polskiego Cukru   KSC  ale  niestety  był  tak  nieudolny  na szczęście  że  nawet to mu  się  nie udało  :D  :D  :D  

Czyli  wychodzi nato  że nie Jurgiel  Tylko   UNIA  jest  winna  bo ona ograniczała produkcję

Nie  nie idzie Zakontraktować  w KSC   nie wiesz więc nie pisz bzdur

A z chęciom bym  posiał  kilka  ha  bo  Wysłodki by były swoje  liście  na kiszonkę  i  jeszcze  kasa  z korzeni

Dajesz  się  R*chać  to cie R*chają.  Ja  za Deszcz  Nawalny  i Grad  w kukurydzy  dostałem  Kasę  po  nawałnicach z 11.08. i to nie małą  :D   :D  :D 

Za wymarznięcia  już  nie  raz  dostałem  25%  sumy ubezpieczenia.  Po to  wykupuje  się  udział  własny  żeby  10%  z sumy  ubezpieczenia  nie ucięli. 

Takie  są  warunki   i albo  się na nie godzisz  albo  nie.

Po nawałnicy  Straty  w Budynku  też  mi pierwszy  likwidator   okroił  i to sporo .  Po to  masz  odwołania żeby  się  odwołać  przyjechał  drugi  i stwierdził że  ten pierwszy   pozaniżał  wszystko  i dołożyli  sporo  grosza.

A jakie  grzywny  są  za nieubezpieczenie  bo  nic  mi o tym  nie wiadomo ???

I co, że nie był ministrem?? Był posłem AWS, wspierał rząd głosował za ustawami rządu. Ponosi pełną odpowiedzialność za działania rządu AWS, tak samo jak każdy poseł partii która aktualnie rządzi w Polsce ponosi odpowiedzialność za działania swojego rządu!!! To Sejm i Senat jest władzą ustawodawczą, rząd wykonuje ustawy uchwalone przez parlament!!! Nie można się zasłaniać rządem, bo rząd bez poparcia wśród posłów nic nie może!!! 

A jak nie umiesz sobie załatwić kontraktacji to sam nie pisz bzdur...

Dnia 16.08.2017 o 12:26, marekfarmer napisał:

 

 Szkody  nie duże   małe  dziury  w Dachu  na oborze   przez  złamaną  gałąź  na szczęście drugie  drzewo  złamał się  czubek  ale nie spadł na oborę   i straż  go  w  niedzielę  osunęła.  Ogólnie  w Gminie  Straty  ogromne   kupę  dachów  poleciało  ale   kilkanaście km odemnie.

Kukurydzę  trochę  grad  pociął  i  połamał.

Ogólnie  2 dni  bez  prądu 

 

 

I widzisz jak koloryzujesz. Po burzy pisałeś o minimalnych stratach a dzisiaj już mówisz o tym że dostałeś spore odszkodowanie.... hehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
2 godziny temu, lukejro napisał:

 

A jak nie umiesz sobie załatwić kontraktacji to sam nie pisz bzdur...

I widzisz jak koloryzujesz. Po burzy pisałeś o minimalnych stratach a dzisiaj już mówisz o tym że dostałeś spore odszkodowanie.... hehehheh

 

KSC nie przyjmuje  nowych   Nowych Plantatorów  którzy chcą  siać  kilka ha  buraków  przywieli tylko  Dużych  co sieją  kilkadziesiąt ha buraka. Wuja  sieje  od  lat  miał  limit  i  nic mu  nie chcieli zwiększyć.  Także  nie znasz sytuacji nie pisz bzdur.

Tak samo jak  Mlekpol nie chce  przyjąć  nowych   dostawców  którzy  chcieli by  zacząć  produkcje  Mleka

Straty  były  Minimalne w dachu  likwidator  uznał  połać  do wymiany   więc  kasa wyszła   spora. :D   :D  :D 

W kukurydzy  to samo straty  nie duże  ale  kasa  ładna  wyszła   za Grad  i  deszcz  nawalny Co  prawda  ledwo  zdarzyli dojechać  oszacować  bo 2 dni przed  koszeniem ale  Warto ubezpieczać  .  :D:D  

Ja na PZU  złego  słowa  nie  powiem  jeszcze  się na nich nie zawiodłem  i to za czasów PO-PSL  czy  obecnie :)  :):)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
6 godzin temu, ws71 napisał:

Prawdopodobnie ściemniasz że za kuku i deszcz nawalny dostałeś kasę,mieszkam na terenie dotkniętym klęską i jeszcze nikomu w okolicy nie udało się wyciągnąć kasę z ubezpieczalni za deszcz nawalny zawsze było jakieś ale żeby nie wypłacić odszkodowania,chyba że należysz do tych kilkunastu ,,szczęśliwców'',którym zrównało wszystko z ziemią a i oni też zostali wydymani ponieważ mimo ważnych polis budynki powstały przed 1945 rokiem i odszkodowania za nie nie przysługuje ,oczywiście są kary za brak ubezpieczenia upraw :tw_camel: bodajże 2 Euro od hektara

To prawda PZU nic nie dało szkoda gadać .Dobrze ,że tylko kilka hektarów poniszczone i jeszcze coś zebrałem .Lecz sąsiedzi zapłacili ogromną kasę za ubezpieczenie rzepaku ozimego i guzik dostali .Zboże im zwałowało ,jak walcem drogowym i to samo PZU nie widzi problemu ...panie tu da się coś zebrać .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega miał w Conkordi i dostał  za deszcz nawalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Ryba  psuje  się  od Głowy 

I  Marzenia  Rysia  Poleciały  na Maderę :D  :D   :D 

Chciał  odsunąć  PiS  od  władzy  Odsunęli  Rysia   :D   :D  :D 

Chciał być  Liderem  ŁOPOzycji  a Teraz  nawet  nie jest  Liderem Własnej Partii  :D  :D  :D 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Wybory szefa partii i w ich wyniku zmiany na tym stanowisku to norma we wszystkich partiach oprócz PIS. 

Czy ja dobrze zrozumiałem że zakaz handlu będzie się odnosił do wszystkich podmiotów a nie tylko do hipremarketów ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Jak mogli tak Rysia potraktować. A słyszeliście ze podobno był genialnym dzieckiem - w wieku 6 lat wiedział o ekonomii tyle co obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Głosowałeś na niego  że tak się o niego martwisz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Wczoraj pis zafundowal Polakom black friday z ta roznica ze zaatakowal wolnosc obywateli. Prohibicja na lasce samorzadow, zakaz handlu i to wszystko robi partia potepiajaca bolszewizm. Tak samo to sie gryzie jak to ze oni uwazaja sie za prawicowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Zaiste bardzo to ciekawa ustawa.:lol:
"6. W miejscowościach, w których rozmieszczone są jednostki wojskowe,
maksymalna liczba zezwoleń, o której mowa w ust. 1, usytuowanie miejsc
sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych oraz godziny sprzedaży
napojów alkoholowych są ustalane po zasięgnięciu opinii właściwych dowódców
garnizonów.
http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/Projekty/8-020-745-2017/$file/8-020-745-2017.pdf

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Mirro/Ulman swój drugi nick powinieneś sobie zmienić na Zbychu i założyć trzecie konto z nickiem Rychu.  Pracodawca dołożyłby 10 gr./post za kreatywność.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Nie można mieć innego zdania jak przewodnia siła narodu. Tak jak za bolszewii , posiadający zdanie odrębne  są obcymi agentami, wrogami narodu, szkodliwym elementem i na pewno są opłacani  przez wrogie mocarstwa. Zdziwue się kiedyć jak wymyślisz coś sam a nie bedziesz powtarzał  co sPISkowcy mówią.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
10 godzin temu, Ulman napisał:

Wybory szefa partii i w ich wyniku zmiany na tym stanowisku to norma we wszystkich partiach oprócz PIS. 

Czy ja dobrze zrozumiałem że zakaz handlu będzie się odnosił do wszystkich podmiotów a nie tylko do hipremarketów ?

To  JKM  też  robi  wybory  w KNP ???

W Platformie  do  Puki  nie zaczęła  tonąć  to  też  był  jeden Kapitan :D   :D   :D 

 

1-47.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

marku-pseudo-farmerku- miales pokazac skany decyzji o przyznaniu odszkodowania, nie znalazles czasu ????? czy chcesz zeby cie urzedowo uznano za klamce ???

piosenka budki suflera to twoj ulubiony utwor- nie dziwie sie wypisz wymaluj o tobie :D:D:D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nic  nie miałem pokazywać  :D  :D 

To ty musisz mi co najwyżej udowodnić  że kłamie a nie jesteś w stanie  :) 

Nie zależy mi na tym czy wierzysz  czy nie mam to w D*pie

Co to da że wkleję skan Decyzji  z Pozamazywanymi Danymi jak napiszesz że to nie moja :D  :D 

Pokazać Oryginał  Mogę  jedynie na Rozprawie w Sądzie  o  Zniesławienie :)  :) 

 

Rysiu  Niczym  Imperium  Rzymskie Upadł w Szycie  swej chwały

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj