Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
59 minut temu, Ulman napisał:

Marek , toz to ja to samo napisałem tylko  JKM upraszcza byś m in. ty zrozumiał ale wychodzi na to że i tak się nie udało. UE to nazwa tworu , zrzeszenia państw, wspólnoty miedzynarodowej więc jak możesz powiedzieć że jest złą? Zła UE to hasło propagandy PISowskiej dla ludu. Złe, szkodliwe może być tworzone prawo, regulacje czy przepisy a nie instytucja. 

Coś cie nerwy ponoszą jak  nie potrafisz racji udowodnić. Skąd ta dygresja z GW i jak wogóle można się do niej "zapisać"?O.o Wyprany mózg ? :13_upside_down:

Wojaków z AL wielu juz nie pozostało więc się cięzko dopytać będzie. Patrząc z innej strony to oni są stronniczy więc zawsze odpowiedzą że słusznie robili. Jako wróg komuny której jak ostatnio pisałeś nie było chciałbym poznać twoją opinie na temat AL Jak zmienili ta nazwe ulicy to chyba zła była,  ale tak do końca nie wiem dlaczego? Może jako zwolennik obecnych rządów raczysz wyjaśnić czemu byli źli?

To zapodaj linkiem do filmu  gdzie  JKM  mówi ,,UE to instytucja i nie jest zła  ale jej  obecne wartości i działania są głupie i szkodliwe.,,

Pierwsze  słysze aby  PiS  był przeciw  UE  to  JKM  głosi że   UE  jest  Zła 

45 minut temu, witejus napisał:

wyjście Wielkiej Brytanii to jeszcze nie rozpad uni

To początek Końca,  Jak mówi JKM  UE to kolos na glinianych nogach   jedna z nóg właśnie  zostaje  Amputowana.

44 minuty temu, mirro napisał:

Bo tak już namieszali za sami nie wiedzą kto jest dobry a kto zły. Przykład najświeższy. Tablice na Grobie Nieznanego Żołnierza upamiętniające poległych w walce z UPA.
 Bircza 1945-46  trzy ataki UPA odparte - miasteczka broniły jednostki WP , KBW i MO . To w końcu byli dobrzy czy źli ci żołnierze? Tak wiesza się na nich psy. A tu przyroda znowu górą.

Jak  tropili  i  zabijali żołnierzy AK to byli  dobrzy  czy źli ????

Albo jak strzelali  do Strajkujących Robotników  w Poznaniu  Gdańsku czy Górników ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Problem z toba jest taki że bezgranicznie identyfikujesz się z  pogladami okreslonej opcji. Juz ci pisałem że może w ten sposób JKM upraszcza przekaz którego i tak jak widać nie rozumiesz.  UE nie może być zła tak jak nie może być zły ZUS, PKO czy PZPN. Masz powazny problem by  jednoznacznie  odpowiedzieć czy AL była zła  a jak chodzi o UE to domagasz się jednoznacznej oceny. Jak UE taka zła to czemu PIS chce w niej zostać? Działa na szkodę Polski


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

akurat u nas aktywnie walczyli partyzanci najpierw gwardii a potem armii ludowej- od konca 19 wieku. byl aktywny ruch robotniczy, ziemi malo i kiepska wiec w krakowie i zagranica duzo ludzi pracowalo a idealy ruchu robotniczego byly zywe , partyzanci jak partyzanci-paru znalem osobiscie -jeszcze kilku zyje. dziadkowie mieli o nich zle zdanie-bo musieli ich zywic:D i przechowywac..... mialem  zdjecie oddzialu partyzanckiego z czasow wojny ale dalem gdzies do szkoly na wystawe i przepadlo. to byla wojna i swietych nie bylo,jedni  bandyci szli do lasu drudzy, donoslili na swoich do niemcow- to jest polska wlasnie............

gdy napadli na mleczarnie i zrabowali kontygentowy spirytus, to niemcy spacyfikowali, niewiedziec czemu wies w sasiedniej gminie gdzie dziala ak i zamordowali 27 osob, w lesie stoczyli bitwe z niemcami, zdolali uciec ale dwoch lesnikow zameczono w auschwitz , a potem partyzanci z nsz na nich napadli i 7 zastrzelili, zreszta walka z gl a potem al to byla glowna dzialalnosc partyzantow z narodowych sil zbrojnych-takie byly realia, zreszta i ak nie palila sie do walki i do powstania warszawskiego duzo akcji nie wykonala.

ogladacie studio polska na tvp -info, oszolomy atakuja posla pis-u:D:D, cos sie dziwnego dzieje9_99_9, powinni zatrudnic  psychiatre zeby badal uczestnikow przed nagraniem:D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
8 godzin temu, Ulman napisał:

Problem z toba jest taki że bezgranicznie identyfikujesz się z  pogladami okreslonej opcji. Juz ci pisałem że może w ten sposób JKM upraszcza przekaz którego i tak jak widać nie rozumiesz.  UE nie może być zła tak jak nie może być zły ZUS, PKO czy PZPN. Masz powazny problem by  jednoznacznie  odpowiedzieć czy AL była zła  a jak chodzi o UE to domagasz się jednoznacznej oceny. Jak UE taka zła to czemu PIS chce w niej zostać? Działa na szkodę Polski

Problem z tobą  jest  taki  że  snujesz jakieś  filozoficzne teorie  spiskowe.

JKM powtarza od  lat  z UE  jest  zła  i że trzeba  ją  rozwalić.

Gdyby  myślał  tak jak ty  to by  krzyczał o  reformowaniu  UE  a nie  Rozpadzie  UE

Także  wmawiasz czy  próbujesz wmawiać JKM   poglądy których nie głosi.

Ja ci  odpowiem na temat  AL  jeśli  zobaczę twoją  jasną odpowiedź  na Temat UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Może co niektórzy piszący na tym forum wyciągną jakieś wnioski:222_hear_no_evil:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
16 godzin temu, marekfarmer napisał:

to w końcu UE jest zła czy nie ???

No dobra filozofie, dokonaliśmy polksitu i teraz odpowiedz na kilka pytań. 

Czy damy rade przejeść te 11 mln ton mleka które produkujemy?  

Czy szwagier Henio, który kręci fajerą w Beneluksie ,nadal tam będzie kręcił. 

Czy Magda od Karolaków dalej będzie przysyłać staruszkom ojro?  

Czy Hans nadal tak chętnie będzie brał naszą kaszankę z 200% cłem? 

Ilu bezrobotnych przybędzie po zamknięciu granic? 

Naprawdę masz nadzieje, że te wszystkie unijne biurokratyczne obowiązki  znikną po wyjściu z UE? 

 

Jeszcze jedno, której granicy mamy wtedy mocniej bronić?

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Szczerze podziwiam, że chce Wam się czas tracić na pseudodyskusję z kimś, kogo rozumek zatrzymał się przed 89' i który na nic konkretnie nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

przeciez prawie wszystko wraca do stanu sprzed 89 r, wiec on jest na czasie :D, jeszcze pare lat i bedziemy mieli prl--bis z I sekretarzem pzpr-pis na czele w koalicji z zsl-porozumienie i sd-solidarnym.........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
9 godzin temu, marekfarmer napisał:

Problem z tobą  jest  taki  że  snujesz jakieś  filozoficzne teorie  spiskowe.

JKM powtarza od  lat  z UE  jest  zła  i że trzeba  ją  rozwalić.

Gdyby  myślał  tak jak ty  to by  krzyczał o  reformowaniu  UE  a nie  Rozpadzie  UE

Także  wmawiasz czy  próbujesz wmawiać JKM   poglądy których nie głosi.

Ja ci  odpowiem na temat  AL  jeśli  zobaczę twoją  jasną odpowiedź  na Temat UE

Jak już pisałem nie rozumiesz co sie do ciebie pisze, wszystko traktujesz dosłownie  więc piszesz coś o filozoficznych teoriach spiskowych. Niech ci i tak będzie 

Podrzuć ze 3 jego wypowiedzi gdzie mówi że UE jest zła.  To ze unię trzeba zniszczyć albo że musi się rozpaść mówi niemal zawsze ale to że jest zła to nie mogłem znaleźć. Może tobie się poszczęści

Czemu JKM ma mysleć tak jak ja albo ja tak jak on ? Całkowite identyfikowanie się z pogladami innych świadczy o niewydolnym intelekcie i całkowiym braku własnych przemyśleń i opinii. Jest to akurat dość powszechne wśród fanów obecnej władzy więc  jakoś z twej strony mnie nie dziwi..

"Ja ci  odpowiem na temat  AL  jeśli  zobaczę twoją  jasną odpowiedź  na Temat UE" piaskownica w pełnej krasie:D

@agromatik - nie ważne co będzie ale ważne żeby coś rozp....ć

 

Ciemny lud nawet to kupi http://wiadomosci.onet.pl/kraj/policja-brak-nieprawidlowosci-w-zatrzymaniu-protestujacych/klmbjhl

Kulson mać!xD 

 

 

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
101010    379
3 godziny temu, jacus napisał:

przeciez prawie wszystko wraca do stanu sprzed 89 r, wiec on jest na czasie :D, jeszcze pare lat i bedziemy mieli prl--bis z I sekretarzem pzpr-pis na czele w koalicji z zsl-porozumienie i sd-solidarnym.........

 

I wtedy do akcji wkroczy...

DOarcD1W0AAdU9c.jpg

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
5 godzin temu, agromatik napisał:

No dobra filozofie, dokonaliśmy polksitu i teraz odpowiedz na kilka pytań. 

Czy damy rade przejeść te 11 mln ton mleka które produkujemy?  

Czy szwagier Henio, który kręci fajerą w Beneluksie ,nadal tam będzie kręcił. 

Czy Magda od Karolaków dalej będzie przysyłać staruszkom ojro?  

Czy Hans nadal tak chętnie będzie brał naszą kaszankę z 200% cłem? 

Ilu bezrobotnych przybędzie po zamknięciu granic? 

Naprawdę masz nadzieje, że te wszystkie unijne biurokratyczne obowiązki  znikną po wyjściu z UE? 

37 minut temu, Ulman napisał:

Jak już pisałem nie rozumiesz co sie do ciebie pisze, wszystko traktujesz dosłownie  więc piszesz coś o filozoficznych teoriach spiskowych. Niech ci i tak będzie 

Podrzuć ze 3 jego wypowiedzi gdzie mówi że UE jest zła.  To ze unię trzeba zniszczyć albo że musi się rozpaść mówi niemal zawsze ale to że jest zła to nie mogłem znaleźć. Może tobie się poszczęści

Czemu JKM ma mysleć tak jak ja albo ja tak jak on ? Całkowite identyfikowanie się z opiniami innych świadczy o niewydolnym intelekcie i całkowiym braku własnych przemyśleń i opinii. Jest to akurat dość powszechne wśród fanów obecnej władzy więc  jakoś z twej strony mnie nie dziwi..

"Ja ci  odpowiem na temat  AL  jeśli  zobaczę twoją  jasną odpowiedź  na Temat UE" piaskownica w pełnej krasie:D

@agromatik - nie ważne co będzie ale ważne żeby coś rozp....ć

 

Ciemny lud nawet to kupi http://wiadomosci.onet.pl/kraj/policja-brak-nieprawidlowosci-w-zatrzymaniu-protestujacych/klmbjhl

Kulson mać!xD 

 

 

 

Nie  chce mi się  teraz  przeszukiwać  wszystkich wypowiedzi JKM by  uchwycić  słówko ,,Unia jest zła,, 

Gdyby  była dobra  to by nie startował  w wyborach prezydenckich z hasłem że Trzeba tak robić  by naz z UE  wyrzucili

Masz  Racje  Ciemny  lud  czyta  co mu  ONET  napisze  :D   :D  :D 

Albo GW  i jej  bohaterowie  :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Teraz ci się nie chce ale jeszcze chwilę temu twierdziłeś że tak mówi a teraz  domniemujesz że tak mysli przez pryzmat tego co mówi.  Oczywiście twierdzi że UE to socjalizm, głupota, niewydolność i zapóźnienie bo to ją charakteryzuje ale że jest zła to nie słyszałem bo to nic nie znaczy. 

Onet kłamie bo zamiescił tłumaczenie policji z tweetera.  Mateusz "Kulson" będzie tak kultowa postacią jak Misiewicz i państwo San Eskobar. Bedą z nim napewno wywiadyxDxD


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tak mówił  tylko nie chce mi się  oglądać teraz  wszystkich filmików  których  krytykuje  UE  żeby  tobie udowodnić  i wyłapać  jedno słówko. :D 

Zapomniałeś  dodać  że JKM mówi  że  Polska  Traci  na   obecności w UE.

Poglądy  JKM na temat  UE  potrafisz   streścić  a Poglądów  jego o  Rolnictwie  nie dziwne O.o

A Tusk  Został wybrany na drugą  Kadencję   dzięki  Kaczyńskiemu  czy  nie ??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Czyli pewnie nie często lub wcale tak nie mówił jak znaleźć tak trudno. :13_upside_down:

Rolnictwo jest częścią gospodarki więc jeśli gospodarka ma być kapitalistyczna i wolnorynkowa to rolnictwo inne nie będzie. Jak twierdzi że nie powinno byc dotacji socjalu a nierentowne musi upaść to myślisz że o rolnictwie mysli inaczej?  Prosiłem o szczegółowe pytania dotyczące twoich rozterek co do poglądów JKM o rolnictwie ale sie nie doczekałem.

Tusk dzieki Kaczyńskiemu na drugą kadencję czego? 

Cieszy cie ze Tuska wygwizdali?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Gwizdanie na Powązkach czy przed Grobem Nieznanego Żołnierza to zajebiaszcza frajda albo powód do radości. No chyba że gwizdali sami polegli.:x
A tu Ulman coś specjalnie dla Ciebie.
http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakowicz-zaleski/blogi/news-usunieto-obroncow-birczy-z-grobu-nieznanego-zolnierza-zenada,nId,2464149
Bo mnie ręce opadają, kilka postów wcześniej pisaliśmy o tym.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
6 minut temu, Ulman napisał:

Czyli pewnie nie często lub wcale tak nie mówił jak znaleźć tak trudno. :13_upside_down:

Rolnictwo jest częścią gospodarki więc jeśli gospodarka ma być kapitalistyczna i wolnorynkowa to rolnictwo inne nie będzie. Jak twierdzi że nie powinno byc dotacji socjalu a nierentowne musi upaść to myślisz że o rolnictwie mysli inaczej?  Prosiłem o szczegółowe pytania dotyczące twoich rozterek co do poglądów JKM o rolnictwie ale sie nie doczekałem.

Tusk dzieki Kaczyńskiemu na drugą kadencję czego? 

Cieszy cie ze Tuska wygwizdali?

A jakiego ustroju  JKM chce  dla  Polski ????

Czyli  chce zlikwidować  KRUS  ZUS   ARIMR  KOWR

Jak to czego  a jakie stanowisko tusk  ma w UE  Przewodniczącego Rady  Europejskiej

Dwa  lata  z rzędu  Tusk miał gdzieś  11 listopada  Teraz  przyjechał

To go wygwizdali    ,,Niemieckiego ,, polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@Marek  ty jednak cierpisz na pewien rodzaj pomroczności jasnej bo w jaką ramę można wpasować "prawicowego socjalistę, zgadzającego się z poglądami totalnego kapitalizmu"O.o


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Mirro, wczoraj o tym pisaliśmy. Mali ludzie, swą małość okazują. Fakty historyczne nie pasowały do ich historii więc skończyło się to źle dla faktów. Swołocz, swołocz i po stokroć swołocz. Tffuuu!!!

Mareczku - ustrojem winien być oświecony autorytaryzm. KRUS, ZUS musi zostać bo umów trzeba dotrzymywać a prawa nabyte są święte ale powinno sie uwolnić rynek emerytalny by każdy miał wybór co do funduszu.  ARIMR i KOWR  redukcja do 5% niezbednych działań lub całkowita likwidacja.

Jak Kaczyński spowodował wybór Tuska na drugą kadencję przewodniczacego RE?

Ja się nie pytam co miał Tusk gdzieś tylko czy się cieszysz że go wygwizdali. To chyba jest proste pytanie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Niestety fakty nie pasują do historii pisanej na nowo przez Cenckiewicza i Macierewicza. Jakby im jeszcze przypomnieć porozumienie polskich partyzantów i UPA, a potem wspólny atak na organa UB i MO w Hrubieszowie to już całkiem chłopaki zadławili by się ze złości.
http://podziemiezbrojne.blox.pl/2006/12/Por-Henryk-Lewczuk-Mlot-czesc-1.html
Jeżeli zaś jest to zwrot pod wpływem Wiatrowycza, to jednak wpisuje się w krzyki Kaczyńskiego na Majdanie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
9 minut temu, Ulman napisał:

Mirro, wczoraj o tym pisaliśmy. Mali ludzie, swą małość okazują. Fakty historyczne nie pasowały do ich historii więc skończyło się to źle dla faktów. Swołocz, swołocz i po stokroć swołocz. Tffuuu!!!

Mareczku - ustrojem winien być oświecony autorytaryzm. KRUS, ZUS musi zostać bo umów trzeba dotrzymywać a prawa nabyte są święte ale powinno sie uwolnić rynek emerytalny by każdy miał wybór co do funduszu.  ARIMR i KOWR  redukcja do 5% niezbednych działań lub całkowita likwidacja.

Jak Kaczyński spowodował wybór Tuska na drugą kadencję przewodniczacego RE?

Ja się nie pytam co miał Tusk gdzieś tylko czy się cieszysz że go wygwizdali. To chyba jest proste pytanie?

Oświecony Autorytaryzm  :D:D

Nie  odpowiada się  pytaniem na pytanie

Tak jak się  ciesze  że  pokazali mu   Polacy  co myślą  o ,, Niemieckim,, Polityku składającym  wieniec.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Bohaterami tej uroczystości są Ci co oddali życie abyś mógł gwizdać na Tuska składającego wieniec, czasem, na symbolicznej mogile bo do dziś nikt ich z szacunkiem nie pogrzebał. Składanie wieńców to element pamięci zbiorowej społeczeństwa i narodu . Na ten element liczy żołnierz idący do boju, bo nie wie gdzie i jak zakończy się jego walka. Ja to rozumiem, ale ty chyba nie jesteś w stanie tego pojąć tego subtelnego niuansu. Dla Was liczy się tylko wygwizdywany i frajda z wygwizdania. Nie liczą się polegli. 
Niniejszym staram się dać Ci do zrozumienia że przeginasz.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Niniejszym staram się dać Ci do zrozumienia  że nie ja gwizdałem.

A Wygwizdanie  ,,Niemieckiego,, Polityka   nie widzę  nic  złego.

Nikt mu nie przeszkadzał w tym tylko ludzie  wyrazili  swoje  zdanie.

Kaczyńskiemu jak co miesiąc  składa kwiaty na Wawelu   ,,KODomici ,, przeszkadzają  protestują  i to ci nie przeszkadza.

Nie wspominając już  o tym co  robią  10 każdego miesiąca ,, Obywatele  PRL,,

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Wszyscy na świecie skupili się na Marszu Niepodległości w Polsce. Właściwie trwa zmasowany atak europejskich lewackich mediów na ten Marsz, a spokojnych uczestników nazywa się faszystami. 
A tymczasem tego samego wieczoru w Paryżu, Brukseli i wielu miastach na zachodzie TRWAŁA WALKA tunezyjskich i marokańskich imigrantów z policją. ZDEWASTOWANE ulice, sklepy, TOTALNY CHAOS i ANARCHIA! WIELE RANNYCH! 
Niedługo Fakty TVN, ciekawe czy wspomną o wczorajszych wieczornych incydenta...

Zobacz więcej

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
4 minuty temu, marekfarmer napisał:

Niniejszym staram się dać Ci do zrozumienia  że nie ja gwizdałem.

A Wygwizdanie  ,,Niemieckiego,, Polityka   nie widzę  nic  złego.

 

Nie ten czas, nie to miejsce. Pochwalasz czyli nie widzisz sprzeczności ani niestosowności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj