Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirro    6386

Poczekamy, zobaczymy. Jeżeli pójdzie do sądu to i tak zrobi więcej  niż straszenie sądem Piątka za książkę o Macierewiczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Komorowski  jeszcze  też  Sumlińskiego  nie pozwał  za  ,, Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego,, 

Ciekawe  co  donald zrobi  po Premierze  Książki  ,, Niebezpieczne Związki Donalda Tuska,,

"Jak kompromitował się prezydent Polski?" Dziwne morderstwa, agenci, rosyjskie służby i WSI!

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

W zasadzie polemizowanie z tego typu publikacjami wymaga czasu i siły. To bardziej praca badawcza na dokumentach niż operowanie twardymi dowodami. Przy czym część dokumentów może być niejawna bądź niedostępna, patrz zawinięte przez Antoniego archiwum WSI. Czasami lepiej przeczekać, bo kto ma to przyjąć to i tak przyjmie, a kogo to mało obchodzi wzruszy ramionami. Z resztą u nas co jakiś czas następuje wysyp tego typu zdarzeń więc chyba trochę już nam powszednieją. Tym bardziej że z reguły nic z tego nie wynika. To taka znieczulica, a może reakcja obronna na rewelacje typu styk polityki i służb. Żyjemy w rzeczywistości gdzie stygmatyzowanie Rosji i jej służb już tak spowszedniało że można podać dowolną informację byle występował w nich polityk i służby Rosji. Jeżeli podamy że współdziałał ze służbami zachodnimi to jest cacy. Jesteśmy w stanie wybaczyć że nasz dyplomata działa operacyjnie na terenie Niemiec, jest wydalany a później jako krynica czysty wraca do Trybunału. Duży relatywizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoskiEllwaro    12
Dnia 25.02.2016 o 11:44, Matey napisał:

W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw

Tylko wiekszy balagan bedzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573
Dnia 4.11.2017 o 08:41, Ulman napisał:

 

Marek,  Komu i z jakiej okazji mam życzenia składać na Św Huberta?

 

Dnia 4.11.2017 o 11:57, marekfarmer napisał:

 

No jak to  komu   75 lat twój JKM ulubiony skończył kilka dni  temu

Składać życzenia Januszowi w Huberta to jakaś nowa tradycjaO.o. Jeśli skończył 75 lat to raczej życzenia urodzinowe jubilatowi się należą

7 godzin temu, marekfarmer napisał:

W Polsce nie było Komuny.

 

Bardzo mnie ciekawi ta teoria. Jeśli to prawda to czemu PIS ciagle wini postkomunę? Kłamią?

Ty też nie raz pisałeś o komunie

6 godzin temu, marekfarmer napisał:

A podobają  ci się te  przepisy i  regulacje  UE  czy nie. ????

Twoim zdaniem UE  jest  największym zagrożeniem dla  Europy ???

Pytanie z cyklu wiecowych dla intelektualnie osłabionych. Na tak zadane odpowiadam  - i tak i nie. Mase jest głupot w UE ale regulacje umozliwiające swobodę przemieszczania się, łatwość przepływu kapitału czy nawet roaming są OK. Natomiast normy na wymiary ogórków , wysrubowane normy emisji spalin cała maszyna urzednicza to rzeczy kompletnie zbędne i szkodliwe.

Na pytanie drugie odpowiadam - i tak i nie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
Dnia 4.11.2017 o 10:03, daron64 napisał:

TVP wczoraj w nocy przypominało dlaczego Axel Springer jest bee. To nie jest temat sprzed ładnych paru miesięcy(instrukcje)?

coś tam było nowego jakiś reporter bodajże z faktu przyznał się na fb ze mają instrukcje od górnie co i o kim piszą i jak i za tą są premiowani bo on napisał coś o pośle Nitrasie o załatwieniu jakiś tam egzaminów uwalili mu za to wynagrodzenie było to opisane wirtualne media 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
22 godziny temu, zetorki12 napisał:

popatrz nawet lewica zadowolona ze idzie w dobrym kierunku B|

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
15 minut temu, Ulman napisał:

 

1Składać życzenia Januszowi w Huberta to jakaś nowa tradycjaO.o. Jeśli skończył 75 lat to raczej życzenia urodzinowe jubilatowi się należą

2Bardzo mnie ciekawi ta teoria. Jeśli to prawda to czemu PIS ciagle wini postkomunę? Kłamią?

Ty też nie raz pisałeś o komunie

3Pytanie z cyklu wiecowych dla intelektualnie osłabionych. Na tak zadane odpowiadam  - i tak i nie. Mase jest głupot w UE ale regulacje umozliwiające swobodę przemieszczania się, łatwość przepływu kapitału czy nawet roaming są OK. Natomiast normy na wymiary ogórków , wysrubowane normy emisji spalin cała maszyna urzednicza to rzeczy kompletnie zbędne i szkodliwe.

Na pytanie drugie odpowiadam - i tak i nie

1 Czy ja pisałem o życzeniach z okazji Huberta  dla Janusza ???

2 Kłamią

3  To napisze  jaśniej może  na to odpowiesz  tak/Nie. Czy w Referendum na Polexit zagłosujesz na Tak dla UE  czy  NIE

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
18 minut temu, Ulman napisał:

 

Składać życzenia Januszowi w Huberta to jakaś nowa tradycjaO.o. Jeśli skończył 75 lat to raczej życzenia urodzinowe jubilatowi się należą

Bardzo mnie ciekawi ta teoria. Jeśli to prawda to czemu PIS ciagle wini postkomunę? Kłamią?

Ty też nie raz pisałeś o komunie

Pytanie z cyklu wiecowych dla intelektualnie osłabionych. Na tak zadane odpowiadam  - i tak i nie. Mase jest głupot w UE ale regulacje umozliwiające swobodę przemieszczania się, łatwość przepływu kapitału czy nawet roaming są OK. Natomiast normy na wymiary ogórków , wysrubowane normy emisji spalin cała maszyna urzednicza to rzeczy kompletnie zbędne i szkodliwe.

Na pytanie drugie odpowiadam - i tak i nie

ulman czy ty się nie masz za bardzo zadufanym człowiekiem ??

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Marek , a kiedy ma być to referendum ? Czy sądzisz że którykolwiek polityk byłby za ? A zresztą czy ludzie w Naszym kraju tego by chcieli ? Ja wątpię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573
7 minut temu, marekfarmer napisał:

1 Czy ja pisałem o życzeniach z okazji Huberta  dla Janusza ???

2 Kłamią

3  To napisze  jaśniej może  na to odpowiesz  tak/Nie. Czy w Referendum na Polexit zagłosujesz na Tak dla UE  czy  NIE

 

1.Kilka postów wyżej zacytowałem swoje pytanie i twoją odpowiedź która wydała mi sie dziwna. Widzę że nadal poruszasz się gdzieś pomiedzy zaprzeczeniem i abstrakcją więc raczej nie spodziewam się otrzymac konkretów. 

2. Zawsze twierdziłem że to łapciuchy

3. . Odpowiedanie  tak/nie na tak postawione pytanie jest dla ludzi którzy nie przewidują konsekwencji własnych działań nawet na krok naprzód.  Z przyjemnością odpowiem ci tak/nie jak napiszesz na jakich warunkach


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

po co komuś kraść konto ??     mnie też podobno jacyś lewicowce okradają :P

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
45 minut temu, zetorki12 napisał:

Marek , a kiedy ma być to referendum ? Czy sądzisz że którykolwiek polityk byłby za ? A zresztą czy ludzie w Naszym kraju tego by chcieli ? Ja wątpię .

Nie wiem kiedy  na pewno  nie za Rządów  PiS

Tak  JKM  byłby  za

Raczej by  chcieli  po coś  na JKM  głosowali. 

Do tego gdyby  zrobić  dobą  kampanie  wyborczą  to by może  się  udało  z niewoli  wyrwać.

Ja  jestem  przekonany że na dzień  dzisiejszy  ok 40% Polaków było za wyjściem. Coraz  więcej  ludzi ma dość   tego  narzucania UE  tego co my mamy w Polsce  Robić.

35 minut temu, Ulman napisał:

1.Kilka postów wyżej zacytowałem swoje pytanie i twoją odpowiedź która wydała mi sie dziwna. Widzę że nadal poruszasz się gdzieś pomiedzy zaprzeczeniem i abstrakcją więc raczej nie spodziewam się otrzymac konkretów. 

2. Zawsze twierdziłem że to łapciuchy

3. . Odpowiedanie  tak/nie na tak postawione pytanie jest dla ludzi którzy nie przewidują konsekwencji własnych działań nawet na krok naprzód.  Z przyjemnością odpowiem ci tak/nie jak napiszesz na jakich warunkach

Jednym słowem jesteś  z tych co są  ,,Za  a nawet  przeciw,,

:D  :D  :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

W przypadku celebrytów to bardzo nośne przesłanie. Setki ludzi obserwujących, dziennikarze wyczekujący sensacji. Wybranie kogoś o ostrych  i znanych poglądach  było by mało rażące. A tu masz, niezaangażowana politycznie nie mogąc ścierpieć tego czy owego daje upust niezadowoleniu. 

Inna sprawa  że nikt nie zwraca uwagi na adres do konta. Jak zdjęcie Kowalskiego i nazwisko Kowalskiego to walimy jak w dym. Podobna sprawa przy przekierowaniu na fałszywe strony banków. Tylko że tam już można stracić kasę, a to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jestem za lub przeciw ale muszę wiedzieć za czym lub przeciw czemu konkretnie mam być. Za lub przeciw UE to  pytanie niezmiernie niskich lotów.

Ale drogi Marku popuśćmy wodze fantazji. Wychodzimy z UE i co się dzieje z Schengen, naszym eksportem, dostepem do wspólnego rynku, z nowymi umowami handlowymi z partnerami spoza UE. Co  z pozycją wobec znienawidzonej Rosji, co z reparacjami wojennymi od Niemiec, co z napływem nowych inwestycji ? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Czyli  Referendum z 2003  roku  Było  ,, niskich lotów. ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Pytanie w referendum z 2003 roku było formalnością. Jedna i druga strona wiedziała że to jedyna droga dla postkomunistycznych sierot.To jest jak w systemach ochrony. Jeżeli wejdziesz do strefy system od tej pory traktuje Cię jak swojego. Choć wiadomo że także mogą trafić się dywersanci. W tej sytuacji system sam się nie obroni bo musi złamać podstawową zasadę kto w środku ten swój. I tu zaczyna się problem. Przepraszam za OT ale tak mi się skojarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573
1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

Czyli  Referendum z 2003  roku  Było  ,, niskich lotów. ,,

W referendum zawsze są takie pytania by każdy obywatel je zrozumiał.  Pytania zawsze są proste, ogólnikowe i często pozostawiają duże pole manewru. Weźmy sonde uliczną TVPis. Na pytanie czy potrzebna jest  reforma sądownictwa ,  ponad 80% odpowiedziało że tak. Gdyby zapytać - czy potrzebna jest reforma sadownictwa w kształcie proponowanym przez PIS  - jaki byłby wynik? 30-40%? 

W 2003 mieliśmy względne pojecie do czego wchodzimy bo kazdy mógł pojechać na zachód i zobaczyć jak tam jest. Jesli teraz wyjdziemy z UE trzeba mieć bardzo dobry pomysł i plan co dalej.  Znajdziemy się poza jakimkolwiek układem gospodarczym , po srodku niczego tak jak teraz UPAina. Grupa Wyszehradzka jest tworzona wewnątrz UE a i tak maja nas gdzieś. Z kim wtedy jakiś sojusz, blok gospodarczy?

  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torpedo    341

Jaja jak berety!: 

     Dług Bytomia w 2006 r. wynosił 10,5 mln zł. Potem władzę przejęli ludzie z PO i zadłużyli miasto na 279 mln zł!
wpis z dnia 6/11/2017

 

Prawie 600 urzędników bytomskiego magistratu nie otrzyma w grudniu pensji. To efekt braku pieniędzy w kasie miasta spowodowanego gigantycznymi kosztami obsługi zadłużenia. Warto przypomnieć, że w 2006 roku zadłużenie Bytomia wynosiło 10,5 mln zł. Potem wybory w mieście wygrała ekipa Platformy Obywatelskiej i zaczął się prawdziwy festiwal zadłużania. Władze miasta pozaciągały nowych kredytów i pożyczek oraz wyemitowały obligacje na łączną kwotę prawie 279 mln zł. W efekcie dzisiaj nie ma pieniędzy na wypłaty dla urzędników, bo większość kasy idzie na spłatę długów.

Całość tutaj: http://niewygodne.info.pl/artykul8/04095-Dlug-Bytomia-po-przejeciu-wladzy-przez-PO.htm

Jeszcze dwa ciekawe artykuliki:

http://niewygodne.info.pl/artykul8/04097-Skandaliczny-wyrok-ws-gigantycznego-przekretu.htm

 

     1,5 roku w zawieszeniu za wyłudzanie 341 mln zł! Tak, proszę Państwa, to Sąd Apelacyjny w Warszawie

poniedziałek, 6.11.2017 r.

    

akta-sadowe_Krzysztof-Wojciewski_ms-gov-pl-550.jpg

foto: Krzysztof Wojciewski (ms.gov.pl)

18-letni chłopak, który na drukarce atramentowej wyprodukował kilkanaście sztuk 20-złotówek dostał 3 lata bezwzględnej odsiadki w pace. Pięciu biznesmenów-cwaniaków (wśród nich był także radca prawny), którzy metodą "na reaktywowaną przedwojenną spółkę" próbowali dokonać mega-szwindla i wyłudzić od Skarbu Państwa odszkodowanie w wysokości 341 milionów złotych, dostali od 1,5 do 2 lat więzienia... w ZAWIESZENIU! Czasami totalnie nie rozumiem decyzji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Ta sprawa się do tego kwalifikuje.

http://niewygodne.info.pl/artykul8/04096-Kto-wyjasni-fenomen-okladek-Newsweeka.htm

     Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka? Dlaczego ich wydźwięk tak często jest antypolski?

poniedziałek, 6.11.2017 r.

    

okladki-newsweeka-550.jpg

 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

W tytule jest że wyłudzili a w treści że próbowali wyłudzić..

Dziwię się ze tego nie wyłapałeś. Nie czytasz co wklejasz?O.o


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj